OK Lokomotiva Pardubice Dům dětí a mládeže BETA, Štolbova ul., Pardubice Výsledková listina 3. kola XXXXVI. ročníku LIGY ŠKOL v orientačním běhu (akce zařazena do Dnů orientace v přírodě) Dubina – 30. 3. 2016 3. kola se zúčastnilo 179 dětí z 11 škol Úderem druhé, kdy začal start prvních závodníků, začalo pršet, déšť postupně přešel v provazce vody, liják za chvíli přešel, ale déšť trval do té doby, než doběhli poslední dva závodníci (těsně před čtvrtou). Výsledky se nedaly zpracovat, protože průkazky většiny závodníků byly naprosto nečitelné (rozmočené, potrhané), hodně dětí doběhlo bez průkazky. Chtěli bychom poděkovat dětem, že přes krajně nepříznivé podmínky (které ale předpověď počasí nečekala) bojovaly a snažily se podat co nejlepší výkon. Do konečného pořadí jednotlivců se budou počítat tedy jen dva výsledky ze tří závodů Ing. Petr Klimpl Ing. Zora Hrabaňová OK Lokomotiva Pardubice řed. DDM Pardubice