Vytvořeno 01.08.2009 17:16
01.08.2009 Štafety Sklené
S      
                                                1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SKL T                                                 19.50         
           Šádková Martina                  8.27 ( 2)               
           Žák Michal                       5.18 ( 7)     13.45 ( 4)
           Hovorka Lukáš                    6.05 ( 1)     19.50 ( 1)

 2. SKL G                                                 19.53   + 0.03
           Rykala Filip                     8.39 ( 4)               
           Maňák Michal                     3.39 ( 2)     12.18 ( 2)
           Mašata Matěj                     7.35 ( 4)     19.53 ( 2)

    SKL S                                                  DISK         
           Machačová Michaela               DISK                    
           Perner Martin                    DISK                    
           Fukátko Petr                     6.17 ( 2)               

    SKL R                                                  DISK         
           Bořil Jan                        DISK                    
           Vojtíšková Viktorka              6.37 ( 8)               
           Petrová Daniela                  DISK                    

    SKL P                                                  DISK         
           Červená Adéla                    DISK                    
           Srenkelova Ilona                 8.48 ( 9)               
           Jirásek Aleš                     7.29 ( 3)               

    SKL O                                                  DISK         
           Vícha Vladimír                   DISK                    
           Schvachová Lucie                 DISK                    
           Weisbauerová Dagmar             11.20 ( 8)               

    SKL N                                                  DISK         
           Waňková Martina                  DISK                    
           Schvach Hynek                    DISK                    
           Procházka Tomáš                  DISK                    

    SKL M                                                  DISK         
           Vyskočil Štěpán                  DISK                    
           Roudný Václav                    4.33 ( 6)               
           Kudera Daniel                    DISK                    

    SKL L                                                  DISK         
           Vandas Daniel                    DISK                    
           Nacu Sárka                       DISK                    
           Bolechová Anežka                 8.34 ( 6)               

    SKL K                                                  DISK         
           Tužil Ondřej                    13.20 ( 6)               
           Provazníková Darja               DISK                    
           Zelinka Jan                      DISK                    

    SKL J                                                  DISK         
           Šindlar Kryštof                  DISK                    
           Žák Jan                          4.28 ( 4)               
           Šmejcová Anna                    DISK                    

    SKL I                                                  DISK         
           Šádková Lucie                    DISK                    
           Roudný Martin                    4.24 ( 3)               
           Šmejc Jakub                     10.07 ( 7)               

    SKL H                                                  DISK         
           Schvachová Denisa                DISK                    
           Masata Metodej                  11.20 (10)               
           Netuka Vojtěch                   DISK                    

    SKL F                                                  DISK         
           Kisková Klára                    8.30 ( 3)               
           Kudera Tomáš                     4.30 ( 5)     13.00 ( 3)
           Lemberk Jakub                    DISK                    

    SKL E                                                  DISK         
           Kanta Martin                     DISK                    
           Konvalinka Jindřich              DISK                    
           Kulhavá Šárka                    DISK                    

    SKL D                                                  DISK         
           Hančová Petra                    8.47 ( 5)               
           Komers František                 3.28 ( 1)     12.15 ( 1)
           Kulhavá Eliška                   DISK                    

    SKL C                                                  DISK         
           Habětínek Adam                   DISK                    
           Francová Lucie                   DISK                    
           Komers Jan                       DISK                    

    SKL B                                                  DISK         
           Doležal Vít                      DISK                    
           Háková Kateřina                  DISK                    
           Kaplan Martin                    DISK                    

    SKL A                                                  DISK         
           Deml Tomáš                       7.54 ( 1)               
           Držková Berenika                 DISK                    
           Horáček Petr                     7.44 ( 5)               

-------------------------------------------------------------------------------