Novinky

30. června
Postupy z klasiky
Na stránce OB postupy si můžete zakreslit, kudy jste běželi při závodě na klasické trati v Horním Jelení.
29. června
Fotky z klasiky
Fotky z klasiky najdete zde, fotky jsou z doběhu, ze startu i z vyhlášení.
29. června
Mapy z klasiky
Tratě závodu na klasické trati - ženy, muži.
29. června
Výsledky klasiky
Byly zveřejněny výsledky závodu na klasické trati, který se běžel v Horním Jelení. Akademickými mistry ČR se stali Pavel Kubát a Magdaléna Tužilová.
29. června
Kreslení postupů ze sprintu
Můžete si zakreslit své postupy ze sprintu na webu OB postupy.
28. června
Mapy s tratěmi ze sprintu
Tady najdete tratě sprintu - ženy, muži.
28. června
Fotky z doběhu sprintu
Fotky najdete na tomto webu. Snažili jsme se zachytit skoro všechny akademiky, podívejte se.
28. června
Linkový autobus ve středu
Pokud chcete využít linkový autobus pro dopravu ve středu ráno do Horního Jelení, tak odjíždí v 9:07 z autobusového nádraží v Pardubicích (stanoviště 9), v Horním Jelení je v 10:00 (viz idos.cz).
28. června
Výsledky
Přidány výsledky úterního sprintu. Akademickými mistry ČR se stali Jana Knapová a Miloš Nykodým.
24. června
Pokyny
Přidali jsme pokyny k oběma závodům.
23. června
Startovní listiny
V příslušném odkazu najdete startovní listinu jak na úterní sprint v Pardubicích, tak i na středeční klasiku v Horním Jelení.
23. června
Délky tratí
Stavitelé tratí (sprint Zuzana Klimplová, klasika Adam Zitka) dokončili svou práci. Co pro závodníky přichystali?
Sprint - H21 2,8 km, 24 k; D21 2,4 km, 18 k
Klasika - H21 9,6 km, 23 k; D21 6,8 km, 13 k
Při sprintu převýšení v polabské nížině nečekejte, na klasice vás pár vrstevnic čeká (muži mají převýšení 105 metrů, ženy 80 m).
20. června
Skončily přihlášky
Skončily přihlášky jak v systému ČAH, tak v IS ORIS. Všechny přihlášky byly zadány do ORIS, prosíme účastníky, aby si zkontrolovali nahlášená čísla čipů a případnou nesrovnalost nahlásili na e-mail cah16@lpu.cz.
29. února
Založeny stránky a zveřejněn rozpis
Založili jsme stránky závodů v orientačním běhu na Českých akademických hrách 2016 a přidali jsme rozpis.