Kategorie D21
28.06.2016 Veřejný závod (České akademické hry)
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 23.06.2016 12:40
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 0 = 17:00:00
7200333 Procházková Marie KAM 9554 R 1 = 17:01:00
9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 E 2 = 17:02:00
8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 3 = 17:03:00
897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 4 = 17:04:00
995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 5 = 17:05:00
? Grygarová Veronika 2BX 0051 C 6 = 17:06:00 neregistro
2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 C 7 = 17:07:00
515413 Horčičková Vendula LCE 9353 E 8 = 17:08:00
906217 Knapová Jana LPU 9053 E 9 = 17:09:00
434840 Bochenková Martina DKP 8758 C 10 = 17:10:00
888629 Březinová Marie SSU 9191 C 11 = 17:11:00
434574 Chládková Simona LPU 9658 R 12 = 17:12:00
2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 13 = 17:13:00
2045225 Lehárová Alžběta LPU 9456 C 14 = 17:14:00
361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 C 15 = 17:15:00
887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 R 16 = 17:16:00
1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 17 = 17:17:00
889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 18 = 17:18:00
7201820 Šiková Karolína LPM 9651 E 19 = 17:19:00
940318 Procházková Klára LPU 9451 R 20 = 17:20:00
7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 21 = 17:21:00
2011864 Knapová Lenka LPU 9351 R 22 = 17:22:00
981839 Reslová Hana SRK 9352 C 23 = 17:23:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 24 = 17:24:00
7207347 Kosová Denisa PHK 9150 E 25 = 17:25:00
2020742 Vlachová Eliška KON 9572 C 26 = 17:26:00
? Hornová Lenka 2BX 0052 C 27 = 17:27:00 neregistro
7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 28 = 17:28:00
2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 29 = 17:29:00
8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 30 = 17:30:00
887927 Horová Pavla LPU 9457 R 31 = 17:31:00
920682 Benešová Jana SJH 9451 C 32 = 17:32:00
2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 33 = 17:33:00
416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 34 = 17:34:00
......................... VAK C 35 = 17:35:00
......................... VAK C 36 = 17:36:00
......................... VAK C 37 = 17:37:00
......................... VAK C 38 = 17:38:00
......................... VAK C 39 = 17:39:00
......................... VAK C 40 = 17:40:00
899173 Jelínková Hana CTB 8152 C 41 = 17:41:00
2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 B 42 = 17:42:00
9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 43 = 17:43:00
9549 Sýkorová Daniela CHC 8851 C 44 = 17:44:00
7215 Sojková Petra ALB 8950 C 45 = 17:45:00
52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 46 = 17:46:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE 8850 C 47 = 17:47:00
232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 C 48 = 17:48:00
9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 49 = 17:49:00
301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 50 = 17:50:00
7921 Sedláčková Petra ROZ 7050 C 51 = 17:51:00
? Skolková Andrea 23X 9650 C 52 = 17:52:00 neregistro
53167 Švecová Iva CHT 7151 C 53 = 17:53:00
232877 Kubanová Kateřina CHT 8451 C 54 = 17:54:00
896973 Mrštíková Květa LPU 8753 C 55 = 17:55:00
1398538 Kolaja Ehlerová Jana VLI 8055 C 56 = 17:56:00
52175 Krejsová Martina CHT 8152 C 57 = 17:57:00
63591 Martincová Kristýna CHT 8551 C 58 = 17:58:00
7220 Černá Petra ALB 7450 C 59 = 17:59:00
4183 Choutková Lenka SOB 6350 C 60 = 18:00:00
7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 61 = 18:01:00
9213 Kičinová Erika VRL 9154 C 62 = 18:02:00
2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 63 = 18:03:00
Kategorie H21
28.06.2016 Veřejný závod (České akademické hry)
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 0 m, 24 kontrol tištěno 23.06.2016 12:40
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 0 = 17:00:00
9659 Šimáček Ondřej LPU 9407 C 1 = 17:01:00
2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 2 = 17:02:00
887640 Kettner Lukáš KAM 9403 C 3 = 17:03:00
886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 4 = 17:04:00
9998737 Hošek Radim DOB 8737 C 5 = 17:05:00
886264 Horvát Petr ASU 9447 R 6 = 17:06:00
232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 7 = 17:07:00
7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 8 = 17:08:00
? Hladík František 2BX 0005 C 9 = 17:09:00 neregistro
7200320 Suchomel Vít MBM 8448 C 10 = 17:10:00
889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 11 = 17:11:00
887626 Kolovský František LPM 9202 R 12 = 17:12:00
2088721 Lehár Adam LPU 9114 C 13 = 17:13:00
2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 14 = 17:14:00
995855 Rieger Pavel 2BX 0002 C 15 = 17:15:00 neregistro
995871 Schuster Marek AOP 9303 E 16 = 17:16:00
7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 17 = 17:17:00
? Kubát Matěj 2BX 0001 C 18 = 17:18:00 neregistro
2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 19 = 17:19:00
887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 20 = 17:20:00
301471 Macura Jan MLA 9306 C 21 = 17:21:00
1602634 Waněk Adam LPU 9505 R 22 = 17:22:00
232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 23 = 17:23:00
7777400 Jirásek Michal SHK 8901 C 24 = 17:24:00
? Šrom Jakub 2BX 0003 C 25 = 17:25:00 neregistro
920700 Minář Marek ASU 9444 E 26 = 17:26:00
9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 27 = 17:27:00
920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 28 = 17:28:00
515162 Procházka David LPU 9113 E 29 = 17:29:00
551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 R 30 = 17:30:00
887928 Deml Tomáš LPU 9502 C 31 = 17:31:00
9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 32 = 17:32:00
551990 Kamenický Matěj LPU 9036 E 33 = 17:33:00
995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 34 = 17:34:00
1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 35 = 17:35:00
1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 36 = 17:36:00
7207493 Záveský Filip LPU 9306 C 37 = 17:37:00
232245 Valášek Jan KAM 9400 C 38 = 17:38:00
207825 Pova Ondřej KRL 9304 C 39 = 17:39:00
2025344 Křivda Martin CHC 9501 C 40 = 17:40:00
682344 Dvořáček Radek ASU 9445 C 41 = 17:41:00 neregistro
......................... VAK C 42 = 17:42:00
......................... VAK C 43 = 17:43:00
......................... VAK C 44 = 17:44:00
......................... VAK C 45 = 17:45:00
......................... VAK C 46 = 17:46:00
......................... VAK C 47 = 17:47:00
2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 48 = 17:48:00
? Šotola Marek 23X 9600 C 49 = 17:49:00 neregistro
2092429 Sedláček Patrik ROZ 0800 C 50 = 17:50:00
9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 51 = 17:51:00
9982 Sedláček Jaroslav ROZ 0300 B 52 = 17:52:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK 5201 C 53 = 17:53:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ 6801 C 54 = 17:54:00
7213 Kupka Jaroslav ALB 7800 C 55 = 17:55:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 56 = 17:56:00
7260014 Novák Pavel CTB 7001 C 57 = 17:57:00
9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 58 = 17:58:00
899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 59 = 17:59:00
52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 60 = 18:00:00
9814 Pokorný David SRK 9701 B 61 = 18:01:00
2085010 Holý Michal 3FX 7800 C 62 = 18:02:00 neregistro
2081398 Jaromír Jelínek 8RC 0600 C 63 = 18:03:00 neregistro
1008172 Hepner David SHK 7601 C 64 = 18:04:00
7207 Roll Martin ALB 8401 C 65 = 18:05:00
2087699 Šplíchal Jiří OKP 4500 C 66 = 18:06:00
7207016 Prášil Ondřej SJC 8401 C 67 = 18:07:00
682360 Šesták Jakub RBK 9001 C 68 = 18:08:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB 6301 C 69 = 18:09:00
7207366 Král Vojtěch SSU 8841 E 70 = 18:10:00
9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 71 = 18:11:00
887941 Flašar Jan PGP 8610 E 72 = 18:12:00
7224 Černý Petr ALB 6000 C 73 = 18:13:00
780815 Hulec Jan 1JC 8100 C 74 = 18:14:00 neregistro
2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 75 = 18:15:00
52168 Martinec Petr CHT 8502 C 76 = 18:16:00
920696 Janda Martin DOB 8002 C 77 = 18:17:00
7218 Sojka Lukáš ALB 8500 C 78 = 18:18:00
9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 79 = 18:19:00
53141 Hledík Jakub CHT 9501 C 80 = 18:20:00
682354 Bernášek Jiří STB 8101 C 81 = 18:21:00
2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 82 = 18:22:00
53155 Krejsa Jan CHT 8701 C 83 = 18:23:00
2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 84 = 18:24:00
9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 85 = 18:25:00
2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 86 = 18:26:00
52303 Kuban Michal CHT 8505 C 87 = 18:27:00
7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 C 88 = 18:28:00
52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 89 = 18:29:00
8627111 Kolaja Jan VLI 8100 C 90 = 18:30:00