logo ck Chrono travel
Novinky

Dobrodružné expedice

Výpravy za poznáním

Last minute!

Časostrojový park

Obrazové reference

Kontakt

   Cestování časem - čtvrtá dimenze v turistice
Slovo ředitele

Vážení klienti.

Dovolte, abychom se s vámi podělili o bezuzdnou radost, kterou se všichni okolo CK Chrono Travel v letošním roce opájejí. Prostým a přece pádným důvodem k veselí je naše desetileté výročí. Na počátku srpence 2004 uplyne jedna dekáda od založení společnosti, které dnes patří 90% podíl na trhu s nadčasovou turistikou a která v současné době organizuje zájezdy do třiceti století.

Ohlédneme-li se do minulosti, musíme sami sebe poplácat po ramenech, neboť jsme oněch deset let nepromrhali. V roce 1994 zakladatelé společnosti podnikli první odvážnou a vpravdě pionýrskou výpravu do roku 1415, aby se na vlastní oči přesvědčili, že mistr Jan neodvolal, ale díky špatně vysoustruženým součástkám tehdejšího primitivního cestovního modulu U3-NOS se ocitli v roce 1462 uprostřed bitvy u Vilémova. Všem účastníkům expedice zůstává dodnes v živé paměti užaslý výraz Matyáše Korvína, kterému U3-NOS přistál přímo před nosem. Cestovatelé v nečekané situaci duchapřítomně zareagovali, Korvína jali pomocí slunečníku a kabelu od varné konvice a zabránili tak dalšímu krveprolití. Jiřík z Poděbrad, „král dvojího lidu“ a Korvínův protivník, pak na důkaz vděku propůjčil hrdinným poslům z budoucnosti šlechtické tituly a řády. Tato událost se zapsala zlatými literami do kronika CK Chrono Travel a odstartovala nekončící seriál výprav za dobrodružstvím a poznáním.

Na palubě U3-NOSu byla tehdy dvoučlenná posádka a jeden pasažér, pan Ivo Svišť (po památném vítězství u Vilémova již plným jménem hrabě Ivo Svišť z Krtkova). – Dnes pojmou naše komfortní dopravní prostředky na 20 pohodlně stojících osob, v sezóně odbavíme na 30000 zákazníků a sám pan Svišť z Krtkova absolvoval již 102 návštěv v minulosti.

Jedno čuvašské přísloví praví: „Na každé výročí nechť se to roztočí.“ A protože je radno říditi se slovy moudrých, rozhodli jsme se to roztočit i my. V rámci oslav jubilea slavnostně uvedeme do provozu zbrusu nový a revoluční model stroje času, nazvaný LU-2. Na náhodně vylosované místo na mapě České republiky se rozjede obchodní zástupce naší cestovní kanceláře i jeho LU-2 a každého zájemce, kterého tam potká, odešle na týdenní poznávací zájezd do LIBOVOLNĚ dávné destinace! Šťastní zájemci budou mít zajištěn veškerý komfort, který modul LU-2 poskytuje, v cíli jejich cesty na ně bude čekat zkušený dobový průvodce a ubytováni budou v těch nejlepších prostorech, které dané období nabízí. To všechno samozřejmě ZDARMA, na náklady CK Chrono Travel.

Stačí být ve správný čas na správném místě.

Nashledanou v dávných časech.


Váš Chrudoš Chronous, generální manažer