ABM KOB MOIRA Brno

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 549)417 53172 H16A ABM9202 Mokrý Stanislav 16.00 120.00 Kč ( 551) 219259 D12C ABM9898 Muselíková Michaela 22.00 70.00 Kč ( 550)427 232705 H16A ABM9211 Novotný Ondřej 26.00 120.00 Kč ( 548)306 416012 H18A ABM9106 Hrobař Štěpán 44.00 120.00 Kč ( 546) 416013 D35C ABM7051 Muselíková Vladislava 46.00 120.00 Kč ( 547)353 416011 D18A ABM9059 Fasurová Tereza 50.00 120.00 Kč ( 545) 52009 H21B ABM6946 Gross Michal 55.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

ABR A-team NOVO Bruntál

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 51893 D18C ABR9055 Zítková Lenka 70.00 120.00 Kč ( 26)483 995795 D16A ABR9351 Kolářová Renata 82.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

AOP POBO Opava, Přátelé orientačního běhu Opava

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 562)402 410366 H16A AOP9302 Rossmanith Vojta 1.00 120.00 Kč ( 27) 08863 H45C AOP5401 Sýkora Jiří 6.00 120.00 Kč ( 33)414 995870 H16A AOP9201 Sýkora Jan 13.00 120.00 Kč ( 34)432 08799 H16A AOP9301 Hadač Filip 31.00 120.00 Kč ( 35)436 232136 H16A AOP9303 Schuster Marek 35.00 120.00 Kč ( 29) 52663 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 51.00 120.00 Kč ( 31)358 08798 D18A AOP9051 Hadačová Tereza 57.00 120.00 Kč ( 32)320 08713 H18A AOP9101 Peřinka Jan 59.00 120.00 Kč ( 30) 52753 H21B AOP6502 Schuster Martin 71.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

AOV Baník Ostrava - FIZA

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37)405 303921 H16A AOV9201 Jendželovský Marek 3.00 120.00 Kč ( 38)435 253130 H16A AOV9203 Navrátil Boris 34.00 120.00 Kč ( 36) 52945 H18C AOV9101 Fousek Jan 45.00 120.00 Kč ( 39)452 336722 D16A AOV9251 Nováková Anežka 51.00 120.00 Kč ( 40)453 428263 D16A AOV9252 Světlońová Lucie 52.00 120.00 Kč ( 41)454 52956 D16A AOV9350 Krejčí Kateřina 53.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 42) 229388 H35C ASU6849 Pavlík Radek 14.00 120.00 Kč ( 55)430 416715 H16A ASU9201 Barcík Robert 29.00 120.00 Kč ( 47)275 515189 D20A ASU8964 Vozdová Klára 34.00 120.00 Kč ( 53)301 301583 H18A ASU9148 Seitler Milan 40.00 120.00 Kč ( 48)302 416551 H18A ASU9001 Pavlík Michal 41.00 120.00 Kč ( 49)303 515150 H18A ASU9043 Vozda Vojtěch 42.00 120.00 Kč ( 50)304 ? H18A ASU9101 Krajčovič Martin 43.00 120.00 Kč ( 44) 09132 H21B ASU7907 Fátor Jan 45.00 120.00 Kč ( 52)314 515191 H18A ASU9141 Hnilica Přemek 53.00 120.00 Kč ( 45) 52844 H21B ASU8419 Ježek Tomáš 54.00 120.00 Kč ( 51)324 515109 H18A ASU9103 Sokol Tomáš 63.00 120.00 Kč ( 46) 49417 H21B ASU8942 Suchý Matěj 65.00 120.00 Kč ( 54)332 52656 H18A ASU9149 Strečko Marek 71.00 120.00 Kč ( 43) 515175 H21B ASU7517 Aleš David 75.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

BBA

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 57) 50000 H45C BOR6003 Dikoš Pavel 1.00 120.00 Kč ( 58) 219203 H45C BOR6303 Pavlovec Petr 13.00 120.00 Kč ( 63)271 09394 D21E BOR8354 Rufferová Iva 16.00 120.00 Kč ( 69)419 08454 H16A BOR9300 Krejčí Jaroslav 18.00 120.00 Kč ( 56) 04125 H45C BOR5800 Průcha Miloslav 24.00 120.00 Kč ( 64)272 08481 D20A BOR8850 Šákrová Michaela 31.00 120.00 Kč ( 70) 08458 H18C BOR9301 Šákr Vít 41.00 120.00 Kč ( 72) 04371 H14C BOR9503 Pavlovec Jan 42.00 70.00 Kč ( 71) 08456 H18C BOR9303 Lomič Šimon 47.00 120.00 Kč ( 62) 08476 D21A BOR8353 Šípová Jana 48.00 120.00 Kč ( 66) 52902 H18C BOR9006 Karvánek Matouš 53.00 120.00 Kč ( 68)360 08479 D18A BOR9051 Folbrechtová Šárka 59.00 120.00 Kč ( 65)323 08470 H18A BOR9000 Čech Ladislav 62.00 120.00 Kč ( 67)325 07761 H18A BOR9007 Kořínek Tomáš 64.00 120.00 Kč ( 60)224 1302816 H21E BOR7809 Kolařík Tomáš 68.00 120.00 Kč ( 59) 08529 H21A BOR7801 Vobr Marek 70.00 120.00 Kč ( 61) 08532 D21A BOR8156 Krafková Ita 75.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1990.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74)268 08691 D20A BSO8950 Slavíková Renata 27.00 120.00 Kč ( 79)359 232238 D18A BSO9152 Beranová Barbora 58.00 120.00 Kč ( 80)362 232239 D18A BSO9153 Beranová Jana 61.00 120.00 Kč ( 81)466 232237 D16A BSO9250 Brožová Eliška 65.00 120.00 Kč ( 77)367 301408 D18A BSO9150 Procházková Monika 66.00 120.00 Kč ( 75)331 301405 H18A BSO9101 Kovář Tomáš 70.00 120.00 Kč ( 78)372 232236 D18A BSO9151 Uhlíková Tereza 71.00 120.00 Kč ( 76)334 301422 H18A BSO9102 Švirák Ondřej 73.00 120.00 Kč ( 73)234 07872 H21E BSO7907 Rambousek Karel 78.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82)393 301561 D18A CEL9161 Janečková Adriana 92.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CHA OK Chrastava

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148)267 416287 D21E CHA8754 Prchalová Ivana 12.00 120.00 Kč ( 149)217 04130 H20A CHA8801 Hradec Pavel 16.00 120.00 Kč ( 145)285 05176 D21E CHA7850 Kašková Kateřina 30.00 120.00 Kč ( 146) 04129 D21A CHA8251 Kadavá Jana 54.00 120.00 Kč ( 144) 08188 H21A CHA7800 Kadavý Petr 59.00 120.00 Kč ( 150)361 08197 D18A CHA9150 Gorčicová Eliška 60.00 120.00 Kč ( 151)365 08190 D18A CHA9152 Valešová Jana 64.00 120.00 Kč ( 147) 51534 H21B CHA8604 Ježek Lukáš 76.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

CHC KOB Choceň

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 09555 H21A CHC7502 Švadlena Pavel 38.00 120.00 Kč ( 154) 09558 H21B CHC8603 Pátek Michal 72.00 120.00 Kč ( 153) 09559 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 76.00 120.00 Kč ( 584) 09543 H21B CHC7501 Macháček Lubomír 88.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

CHN ’na

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20)255 48251 D21E CHN Hao Shuangyan 0.00 120.00 Kč ( 22)263 48267 D21E CHN Zhu Mingyue 8.00 120.00 Kč ( 23)272 48191 D21E CHN Li Fei 17.00 120.00 Kč ( 24)280 48630 D21E CHN Li Ji 25.00 120.00 Kč ( 21)289 48262 D21E CHN Dai Wei 34.00 120.00 Kč ( 15)201 47806 H21E CHN Liang Fangyong 45.00 120.00 Kč ( 18)212 48675 H21E CHN Pan Rui 56.00 120.00 Kč ( 16)220 47891 H21E CHN Li Guilong 64.00 120.00 Kč ( 17)229 48688 H21E CHN Wu Yongwen 73.00 120.00 Kč ( 19)239 48295 H21E CHN Cao Bin 83.00 120.00 Kč ( 14)246 47888 H21E CHN Songyang 90.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

CHT SK Chrast

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 53167 D35C CHT7151 Švecová Iva 40.00 120.00 Kč ( 159) 410357 H21A CHT8510 Kopáček Jan 43.00 120.00 Kč ( 157) 515504 D21A CHT8053 Blechová Lenka 46.00 120.00 Kč ( 155) 52274 H21B CHT6701 Sudre Frédéric 62.00 120.00 Kč ( 158)219 51896 H21E CHT8402 Jansa Jiří 63.00 120.00 Kč ( 160) 52315 D21A CHT8851 Kopáčková Iva 73.00 120.00 Kč ( 161) 52161 H21B CHT9001 Krejsa Martin 86.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

CTB SK Chotěboř

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 51836 H35C CTB6601 Voborník Petr 9.00 120.00 Kč ( 84) 51837 D35C CTB6851 Voborníková Eva 39.00 120.00 Kč ( 86) 51838 D21A CTB8351 Gregorová Lenka 49.00 120.00 Kč ( 87) 04536 D14C CTB9451 Voborníková Alena 67.00 70.00 Kč ( 85) 51138 D21A CTB8151 Gregorová Kamila 76.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

DCE OOB TJ Sokol Dobřichovice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 51973 H45C DCE5400 Jaroš Vladimír 2.00 120.00 Kč ( 11) 232041 H45C DCE6100 Pavlů Jaroslav 14.00 120.00 Kč ( 12) 51965 H45C DCE5500 Procházka Antonín 23.00 120.00 Kč ( 10) 51966 D35C DCE5450 Procházková Miluše 38.00 120.00 Kč ( 9) 07868 D35C DCE5550 Mrázová Pavla 48.00 120.00 Kč ( 8) 53598 D21A DCE7450 Svobodová Jitka 59.00 120.00 Kč ( 6) 51177 D14C DCE9550 Procházková Marie 63.00 70.00 Kč ( 7) 301313 D18C DCE9350 Mrázová Pavla 68.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 910.00 Kč

DKL Klub OB Kladno

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 515065 H35C DKL6901 Šemelík Petr 2.00 120.00 Kč ( 88) 416324 H45C DKL5400 Cabrnoch Jiří 7.00 120.00 Kč ( 89) 51684 H35C DKL6900 Vinš Pavel 15.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 49871 H45C DKP5800 Svobodný Petr 3.00 120.00 Kč ( 95) 219293 H35C DKP6501 Seifert Jan 5.00 120.00 Kč ( 100)268 09785 D21E DKP8154 Janatová Lucie 13.00 120.00 Kč ( 111)257 51796 D20A DKP8850 Svobodná Šárka 16.00 120.00 Kč ( 93) 08643 H45C DKP5700 Dlouhý Jiří 20.00 120.00 Kč ( 121) 336727 D12C DKP9751 Nováková Tereza 21.00 70.00 Kč ( 112)263 51787 D20A DKP8853 Karochová Simona 22.00 120.00 Kč ( 114)266 515171 D20A DKP8950 Bochenková Ivana 25.00 120.00 Kč ( 120) 515071 D12C DKP9652 Šňupárková Anna 25.00 70.00 Kč ( 101) 51803 H21A DKP8200 Procházka Tomáš 26.00 120.00 Kč ( 113)270 232409 D20A DKP8857 Doležalová Monika 29.00 120.00 Kč ( 110)286 49815 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 31.00 120.00 Kč ( 118) 09881 H14C DKP9500 Šňupárek Václav 37.00 70.00 Kč ( 91) 51800 H55C DKP4300 Procházka Zdenko 42.00 120.00 Kč ( 106) 51759 D21A DKP8350 Havlíčková Vendula 44.00 120.00 Kč ( 119) 515498 H12C DKP9600 Illner Vojtěch 45.00 70.00 Kč ( 103) 515015 H21A DKP8211 Janeček Oldřich 46.00 120.00 Kč ( 105)204 08277 H21E DKP8306 Janata Martin 48.00 120.00 Kč ( 107) 49822 H21B DKP8509 Dlouhý Petr 49.00 120.00 Kč ( 92) 51760 H55C DKP4900 Stehno Pavel 50.00 120.00 Kč ( 99) ? H21B DKP8109 Tomeš Jaroslav 60.00 120.00 Kč ( 102)222 51802 H21E DKP8201 Procházka Jan 66.00 120.00 Kč ( 104) 51783 H21A DKP8304 Žaloudek Petr 66.00 120.00 Kč ( 98) 09875 H21B DKP8013 Horálek Radek 68.00 120.00 Kč ( 115)371 301368 D18A DKP9154 Svobodná Madla 70.00 120.00 Kč ( 109) 51798 D21A DKP8651 Plochová Dominika 72.00 120.00 Kč ( 116)373 219291 D18A DKP9155 Seifertová Magda 72.00 120.00 Kč ( 117)480 301369 D16A DKP9350 Svobodná Tereza 79.00 120.00 Kč ( 108) 51807 H21A DKP8605 Vlach Martin 86.00 120.00 Kč ( 97)244 51797 H21E DKP7911 Mrázek Jiří 88.00 120.00 Kč ( 96) 51801 H21B DKP7800 Procházka Zdenek 90.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3520.00 Kč

DOB KOB Dobruška

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131)270 51338 D21E DOB8351 Labašová Katarína 15.00 120.00 Kč ( 124) 07245 H21A DOB7801 Leštínský Tomáš 25.00 120.00 Kč ( 126) 07237 H21B DOB8001 Preininger Luděk 43.00 120.00 Kč ( 128) 07233 D21A DOB8158 Stolinová Lenka 45.00 120.00 Kč ( 130) 07210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 52.00 120.00 Kč ( 122) 07241 H21B DOB7405 Čáp Ondřej 53.00 120.00 Kč ( 134)457 07229 D16A DOB9351 Netíková Martina 56.00 120.00 Kč ( 125) 07226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 62.00 120.00 Kč ( 129) 51493 H21B DOB8300 Hampl Petr 78.00 120.00 Kč ( 132) 07248 D21A DOB8751 Peterová Věra 79.00 120.00 Kč ( 123) 53775 H21A DOB7501 Kolek Petr 82.00 120.00 Kč ( 127) 07231 H21B DOB8002 Janda Martin 89.00 120.00 Kč ( 133) 07230 H21B DOB8803 Lžíčař Martin 91.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 137) 52185 D21B EKP8152 Pokorná Lucie 7.00 120.00 Kč ( 136) 51595 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 51.00 120.00 Kč ( 135) 515496 D21A EKP7053 Zurynková Jana 78.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 141) 51611 H21A FSP7800 Princl Pavel 29.00 120.00 Kč ( 140) 08914 H21B FSP7611 Nitsch Karel 46.00 120.00 Kč ( 143) 515067 H21A FSP7901 Fibír Tomáš 56.00 120.00 Kč ( 138) 995809 D21A FSP7350 Borovičková Lenka 67.00 120.00 Kč ( 139) 207827 H21B FSP7400 Kurfürst Pavel 83.00 120.00 Kč ( 142) 416195 H21A FSP7900 Čech Jan 84.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

JAM SK Jamnice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 163) 08796 H21A JAM7300 Kovalčík Tomáš 49.00 120.00 Kč ( 164)227 52290 H21E JAM7600 Besta Michal 71.00 120.00 Kč ( 162) 52296 H21A JAM7100 Košárek Pavel 81.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 165) 52357 H45C JHB5702 Hrstka Vladislav 10.00 120.00 Kč ( 167) 52356 H21B JHB8604 Hrstka Daniel 56.00 120.00 Kč ( 166) 52358 D45C JHB6051 Hrstková Dana 71.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JIL OK Jilemnice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 170)257 09077 D21E JIL7752 Malá Věra 2.00 120.00 Kč ( 168) 09071 H45C JIL6101 Král Martin 21.00 120.00 Kč ( 172)277 09088 D21E JIL8651 Kynčlová Martina 22.00 120.00 Kč ( 175)310 51109 H18A JIL9001 Exner Jan 49.00 120.00 Kč ( 174) 49478 H21A JIL8703 Černý Martin 50.00 120.00 Kč ( 171) 09054 D21A JIL8254 Jiřištová Zuzana 60.00 120.00 Kč ( 173)218 09099 H21E JIL8702 Malý Aleš 62.00 120.00 Kč ( 176)326 09049 H18A JIL9007 Klouček Tomáš 65.00 120.00 Kč ( 178)378 08494 D18A JIL9151 Doškářová Tereza 77.00 120.00 Kč ( 177)384 515425 D18A JIL9051 Mechlová Lenka 83.00 120.00 Kč ( 169)243 51590 H21E JIL7701 Kolín Jan 87.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

JPV SK Prostějov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180)206 52856 H20A JPV8817 Navrátil Tomáš 5.00 120.00 Kč ( 627) 500879 H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 15.00 0.00 Kč ( 558) 08754 H21A JPV8601 Sedláček Tomáš 32.00 120.00 Kč ( 179)236 515122 H21E JPV8002 Henek Vladan 80.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

KAM SK Kamenice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183) 52276 H35C KAM6600 Valášek Petr 13.00 120.00 Kč ( 195)434 301101 H16A KAM9301 Rusý Tomáš 33.00 120.00 Kč ( 184) 232393 D35C KAM6951 Valášková Šárka 36.00 120.00 Kč ( 200) 232426 H14C KAM9501 Čermák Matyáš 36.00 70.00 Kč ( 198) 232267 H14C KAM9401 Semík Ondra 39.00 70.00 Kč ( 185) 52273 D35C KAM7350 Škvorová Zuzana 42.00 120.00 Kč ( 187) 232402 H18C KAM9104 Aschermann Michal 42.00 120.00 Kč ( 197) 232245 H14C KAM9400 Valášek Jan 43.00 70.00 Kč ( 188) 53667 H18C KAM9105 Šafka Daniel 48.00 120.00 Kč ( 181) 49155 D35C KAM6450 Klinkerová Jitka 49.00 120.00 Kč ( 194) 301135 H18C KAM9300 Němeček Jan 54.00 120.00 Kč ( 192) 307363 D18C KAM9156 Matějková Zuzana 61.00 120.00 Kč ( 202) 232418 D14C KAM9551 Hlubučková Kristýna 61.00 70.00 Kč ( 189) 301336 D18C KAM9150 Škvorová Barbora 64.00 120.00 Kč ( 182) 51733 H21A KAM6501 Kozák Petr 65.00 120.00 Kč ( 199) 09970 D14C KAM9451 Kozáková Zuzana 65.00 70.00 Kč ( 186)328 53660 H18A KAM9103 Nešpor Václav 67.00 120.00 Kč ( 193) 331162 D18C KAM9157 Rusá Šárka 69.00 120.00 Kč ( 578)330 301628 H18A KAM9100 Semík Vojtěch 69.00 240.00 Kč ( 196)471 232415 D16A KAM9354 Aschermannová Petra 70.00 120.00 Kč ( 201) 53599 D14C KAM9550 Bořánková Karolína 70.00 70.00 Kč ( 190) 416131 D18C KAM9151 Macková Lucia 71.00 120.00 Kč ( 191)383 232420 D18A KAM9153 Panochová Anna 82.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2580.00 Kč

KON KOB Konice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 204)267 515450 D20A KON8888 Hlavová Hana 26.00 120.00 Kč ( 205)276 08899 D20A KON8989 Hlavová Jindra 35.00 120.00 Kč ( 203) 515485 D21A KON8277 Smičková Eva 65.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 212) 52258 D21B KSU8494 Havlíčková Markéta 5.00 120.00 Kč ( 206) 53649 H45C KSU5749 Janů Zdeněk 18.00 120.00 Kč ( 209)275 51309 D21E KSU7653 Junová Lenka 20.00 120.00 Kč ( 207) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 40.00 120.00 Kč ( 210)211 515111 H21E KSU7940 Halama Jakub 55.00 120.00 Kč ( 213) 53112 D18C KSU9392 Mátlová Pavlína 62.00 120.00 Kč ( 214) 53652 D18C KSU9393 Janů Hana 67.00 120.00 Kč ( 216) 49318 D14C KSU9493 Hnilicová Šárka 69.00 70.00 Kč ( 215) 53659 D18C KSU9394 Vozdová Aneta 72.00 120.00 Kč ( 208) 52618 D45C KSU6396 Chmelařová Maria 75.00 120.00 Kč ( 211) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 77.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1270.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217)363 515151 D18A LBE9150 Mezníková Lucie 62.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

LCE TJ Slovan Luhačovice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 52695 H35C LCE6311 Hubáček Jaroslav 6.00 120.00 Kč ( 223)208 515460 H20A LCE8902 Slezák Zdeněk 7.00 120.00 Kč ( 228)411 51504 H16A LCE9201 Valenta Jiří 10.00 120.00 Kč ( 220)216 52705 H20A LCE8801 Perůtka Jan 15.00 120.00 Kč ( 221)223 52706 H20A LCE8803 Cahel Marek 22.00 120.00 Kč ( 222)228 52707 H20A LCE8901 Vlažný Jan 27.00 120.00 Kč ( 230)428 53869 H16A LCE9302 Vavrys Johan 27.00 120.00 Kč ( 229)433 53880 H16A LCE9301 Hubáček Michal 32.00 120.00 Kč ( 226)355 52710 D18A LCE9052 Hubáčková Pavla 54.00 120.00 Kč ( 227)316 52709 H18A LCE9102 Vlažný Jakub 55.00 120.00 Kč ( 219)214 52684 H21E LCE7835 Hanslian David 58.00 120.00 Kč ( 224)337 515424 H18A LCE9001 Slezák Jiří 76.00 120.00 Kč ( 225)389 52708 D18A LCE9051 Cahlová Blanka 88.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 231)269 08114 D21E LIT8551 Neradová Alena 14.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 239)262 09235 D21E LPU8653 Juračková Jana 7.00 120.00 Kč ( 234)264 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 9.00 120.00 Kč ( 251)412 09304 H16A LPU9301 Čermák Jan 11.00 120.00 Kč ( 253)415 410798 H16A LPU9303 Kos Tomáš 14.00 120.00 Kč ( 238)273 515167 D21E LPU8557 Krčálová Veronika 18.00 120.00 Kč ( 242)260 515036 D20A LPU8960 Procházková Michaela 19.00 120.00 Kč ( 250)420 09298 H16A LPU9203 Ptáček Adam 19.00 120.00 Kč ( 252)423 410796 H16A LPU9302 Kos Oldřich 22.00 120.00 Kč ( 237)279 515134 D21E LPU7957 Lučanová Marta 24.00 120.00 Kč ( 240)282 515136 D21E LPU8752 Hermanová Zuzana 27.00 120.00 Kč ( 241)269 253357 D20A LPU8857 Šediváková Helena 28.00 120.00 Kč ( 249)313 52135 H18A LPU9119 Bořil Petr 52.00 120.00 Kč ( 247)317 301633 H18A LPU9110 Procházka Tomáš 56.00 120.00 Kč ( 233) 09325 H21A LPU7308 Vávra Jaroslav 63.00 120.00 Kč ( 232) 410783 H21B LPU6504 Procházka Radek 64.00 120.00 Kč ( 255)473 416265 D16A LPU9451 Procházková Klára 72.00 120.00 Kč ( 245)374 09332 D18A LPU9053 Knapová Jana 73.00 120.00 Kč ( 254)475 51105 D16A LPU9351 Knapová Lenka 74.00 120.00 Kč ( 236)231 09337 H21E LPU7907 Hovorka Jan 75.00 120.00 Kč ( 243)338 515166 H18A LPU9005 Nožka Radek 77.00 120.00 Kč ( 244)341 515142 H18A LPU9006 Klapal Jan 80.00 120.00 Kč ( 248)343 515162 H18A LPU9113 Procházka David 82.00 120.00 Kč ( 246)387 410785 D18A LPU9054 Valachová Martina 86.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LTU Lokomotiva Trutnov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263)403 515487 H16A LTU9401 Grundmann Jan 7.00 120.00 Kč ( 256) 405971 H45C LTU6301 Petržela Pavel 12.00 120.00 Kč ( 260)413 515402 H16A LTU9201 Petržela Jan 12.00 120.00 Kč ( 257) 416290 H18C LTU9002 Kult Martin 43.00 120.00 Kč ( 261) 416288 H18C LTU9203 Svoboda Tomáš 49.00 120.00 Kč neregistro ( 259) 515479 H18C LTU9102 Lazák Tomáš 52.00 120.00 Kč ( 262)456 405975 D16A LTU9251 Grundmannová Hana 55.00 120.00 Kč ( 264) 416289 D14C LTU9551 Svobodová Lenka 62.00 70.00 Kč ( 258)382 09894 D18A LTU9051 Polzerová Lenka 81.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1030.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 265) 07881 H45C MLA5701 Michalec Jan 17.00 120.00 Kč ( 266)230 07878 H20A MLA8801 Kunc Petr 29.00 120.00 Kč ( 267)309 416173 H18A MLA9102 Bína Martin 48.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

NPA SK lyžování a OB Nová Paka

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 272) 09698 H21A NPA8001 Antoš Filip 28.00 120.00 Kč ( 268) 09686 H55C NPA5001 Novák Karel 49.00 120.00 Kč ( 270) 09693 H21A NPA7502 Novák Jiří 55.00 120.00 Kč ( 269) 09690 D45C NPA5552 Nováková Jana 77.00 120.00 Kč ( 271) 09694 H21A NPA7701 Novák Zdeněk 83.00 120.00 Kč ( 273)385 09711 D18A NPA9051 Šmidrkalová Monika 84.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

OOP TJ Opava

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 274)342 49438 H18A OOP9000 Melecký Martin 81.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 277)406 51993 H16A OSN9339 Kamenický Tobiáš 6.00 120.00 Kč ( 278) 51995 H14C OSN9549 Kamenický Jeroným 41.00 70.00 Kč ( 279) 232250 H12C OSN9700 Bořil Jan 42.00 70.00 Kč ( 275) 51969 D35C OSN6955 Kamenická Lenka 44.00 120.00 Kč ( 276)327 51990 H18A OSN9036 Kamenický Matěj 66.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

PEN OK RECO Sport

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PGP SK Praga

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 285) 02460 H35C PGP7203 Baldrian Petr 1.00 120.00 Kč ( 293)265 51180 D21E PGP8453 Mezníková Lenka 10.00 120.00 Kč ( 303) 515039 D21B PGP9252 Šámalová Ludmila 10.00 120.00 Kč ( 283)276 502089 D21E PGP6651 Kožinová Jana 21.00 120.00 Kč ( 297)224 232039 H20A PGP8904 Pavlů Ondřej 23.00 120.00 Kč ( 281) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 30.00 120.00 Kč ( 280) 51682 H21A PGP6100 Tichovský Martin 33.00 120.00 Kč ( 290)288 51718 D21E PGP8153 Ryšavá Vendula 33.00 120.00 Kč ( 292) 52105 H21A PGP8302 Sysel Ondřej 45.00 120.00 Kč ( 287)206 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 50.00 120.00 Kč ( 295) 49844 D21A PGP8656 Masopustová Eliška 50.00 120.00 Kč ( 298)357 51658 D18A PGP9053 Ježková Dominika 56.00 120.00 Kč ( 291) 08301 H21A PGP8301 Hora Vojtěch 57.00 120.00 Kč ( 289) 51709 H21A PGP7708 Tesař Pavel 68.00 120.00 Kč ( 305) 232017 D14C PGP9554 Pavlů Kateřina 68.00 70.00 Kč ( 294)226 49616 H21E PGP8610 Flašar Jan 70.00 120.00 Kč ( 299)333 416118 H18A PGP9103 Landovský Tomáš 72.00 120.00 Kč ( 288) 51678 H21B PGP7602 Nemšovský Petr 73.00 120.00 Kč ( 284) 51676 D21A PGP6652 Tichovská Hana 77.00 120.00 Kč ( 301)379 232168 D18A PGP9153 Jelínková Šárka 78.00 120.00 Kč ( 296) 52106 H21A PGP8700 Sysel Ctibor 79.00 120.00 Kč ( 302)381 53007 D18A PGP9154 Čermáková Kristýna 80.00 120.00 Kč ( 304)482 53009 D16A PGP9350 Kožinová Anna 81.00 120.00 Kč ( 300)388 301700 D18A PGP9150 Slavíková Lucie 87.00 120.00 Kč ( 282) 51840 H21A PGP6501 Kondrát Martin 90.00 120.00 Kč ( 286)247 51637 H21E PGP7506 Pokorný Ondřej 91.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3070.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 315)256 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 1.00 120.00 Kč ( 320) 416264 D21B PHK8255 Novotná Martina 1.00 120.00 Kč ( 306) 09388 H35C PHK6501 Kubíček Radek 7.00 120.00 Kč ( 325)256 09415 D20A PHK8851 Machútová Lucie 15.00 120.00 Kč ( 326)258 09355 D20A PHK8852 Balcarová Jana 17.00 120.00 Kč ( 317)274 09448 D21E PHK8055 Vítková Lucie 19.00 120.00 Kč ( 324)221 553446 H20A PHK8802 Panchártek Jan 20.00 120.00 Kč ( 321) 09354 H21A PHK8602 Balcar Aleš 24.00 120.00 Kč ( 328)227 553448 H20A PHK8902 Kubát Jan 26.00 120.00 Kč ( 329)229 405952 H20A PHK8903 Müller Martin 28.00 120.00 Kč ( 333)429 09198 H16A PHK9202 Mikulecký Jan 28.00 120.00 Kč ( 327)271 09353 D20A PHK8855 Azebová Nina 30.00 120.00 Kč ( 323)287 995858 D21E PHK8752 Doležalová Vendula 32.00 120.00 Kč ( 308) 49890 D35C PHK6757 Azebová Martina 37.00 120.00 Kč ( 318) 09410 H21A PHK8101 Novotný Tomáš 41.00 120.00 Kč ( 307) 09424 H21B PHK6502 Novotný Milan 47.00 120.00 Kč ( 309) 224872 D35C PHK7151 Maňáková Silvie 47.00 120.00 Kč ( 312)203 09526 H21E PHK7702 Vítek Tomáš 47.00 120.00 Kč ( 335) 232647 H18C PHK9302 Maňák Matěj 50.00 120.00 Kč ( 608) 04146 D35C PHK6651 Novotná Petra 50.00 120.00 Kč ( 316) 09416 D21A PHK8054 Melounková Lucie 52.00 120.00 Kč ( 322) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 58.00 120.00 Kč ( 579)321 301639 H18A PHK9001 Zelenka Tomáš 60.00 120.00 Kč ( 314)217 09360 H21E PHK8005 Černý Michal 61.00 120.00 Kč ( 336) 09832 D18C PHK9353 Kamenická Kateřina 63.00 120.00 Kč ( 313) 09359 H21A PHK7905 Tihon Michal 73.00 120.00 Kč ( 332)375 09839 D18A PHK9152 Lamichová Martina 74.00 120.00 Kč ( 337)476 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 75.00 120.00 Kč ( 310)232 09797 H21E PHK7601 Vítek Petr 76.00 120.00 Kč ( 334)478 553444 D16A PHK9255 Novotná Tereza 77.00 120.00 Kč ( 330)339 553441 H18A PHK9101 Kubát Pavel 78.00 120.00 Kč ( 331)340 553445 H18A PHK9104 Kamenický Jakub 79.00 120.00 Kč ( 311) 09399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 89.00 120.00 Kč ( 319)248 51443 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 92.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 4080.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 338) 995892 H21A PLU7417 Otruba Marek 47.00 120.00 Kč ( 340) 52487 H21B PLU8417 Stoklasa Bohumil 52.00 120.00 Kč ( 339) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 78.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

POL Polsko

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 552)410 405933 H16A POL Gąsior Krzysztof 2.00 120.00 Kč neregistro ( 556) 54053 H35C POL Pachnik Darek 3.00 120.00 Kč neregistro ( 553)407 54082 H16A POL Studzinski Adrian 5.00 120.00 Kč neregistro ( 557) 54072 H35C POL Ciesiółka Sebastian 8.00 120.00 Kč neregistro ( 555) 305990 H35C POL Cych Piotr 17.00 120.00 Kč neregistro ( 554)307 ? H18A POL Hnik Wojtek 45.00 120.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

PZR SKP Žďár nad Sázavou

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 346) 04644 H45C PZR6106 Skryja Bořivoj 5.00 120.00 Kč ( 347) 330693 H14C PZR9505 Málek Jan 38.00 70.00 Kč ( 343) 51511 H55C PZR4800 Kříž Pavel 41.00 120.00 Kč ( 341) 49847 H55C PZR4321 Pospíšil Jiří 45.00 120.00 Kč ( 342) 51994 H55C PZR4417 Pospíšil Jaromír 51.00 120.00 Kč ( 344) 49821 D55C PZR5051 Křížová Zdenka 62.00 120.00 Kč ( 348) 220400 D14C PZR9559 Doleželová Kateřina 64.00 70.00 Kč ( 345) 51900 D45C PZR5654 Rosecká Alena 76.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 860.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 349) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 61.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 350)465 410731 D16A SBR9250 Sklenářová Radka 64.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 354)258 51568 D21E SCP8152 Hrazdírová Iva 3.00 120.00 Kč ( 356) 51473 D21B SCP8751 Sedláčková Oldřiška 3.00 120.00 Kč ( 355) 331566 D21B SCP8350 Holišová Klára 12.00 120.00 Kč ( 358)255 52941 D20A SCP8952 Weissová Lucie 14.00 120.00 Kč ( 357)278 995881 D21E SCP8753 Hrstková Vladěna 23.00 120.00 Kč ( 352) 51566 H21B SCP7507 Šístek Daniel 50.00 120.00 Kč ( 353)209 232330 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 53.00 120.00 Kč ( 351)240 264637 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 84.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 368)259 09142 D21E SHK8152 Fejlková Martina 4.00 120.00 Kč ( 362) 301195 H35C SHK6601 Souček Karel 10.00 120.00 Kč ( 372)213 995831 H20A SHK8901 Jirásek Michal 12.00 120.00 Kč ( 624) 51182 H35C SHK6301 Vychodil Tomáš 12.00 0.00 Kč ( 361) 09124 H35C SHK6402 Chmelař Pavel 16.00 120.00 Kč ( 373)218 09189 H20A SHK8902 Šabatka Zdeněk 17.00 120.00 Kč ( 365) 09137 H21A SHK7801 Paclík Roman 21.00 120.00 Kč ( 375)262 515140 D20A SHK8952 Petrželová Tereza 21.00 120.00 Kč ( 374)265 995814 D20A SHK8951 Mádlová Věra 24.00 120.00 Kč ( 367)281 51781 D21E SHK8150 Stehnová Zuzana 26.00 120.00 Kč ( 369) 09153 H21A SHK8212 Stulík Jakub 37.00 120.00 Kč ( 359) 09103 H55C SHK4001 Máslo Miroslav 43.00 120.00 Kč ( 360) 301648 H21B SHK5801 Hausvater Karel 44.00 120.00 Kč ( 370) 04352 H21A SHK8404 Gazdačko Jan 53.00 120.00 Kč ( 377)315 09843 H18A SHK9103 Funda Jan 54.00 120.00 Kč ( 589)216 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 60.00 120.00 Kč ( 376)322 09195 H18A SHK9101 Stulík Matěj 61.00 120.00 Kč ( 378)364 995830 D18A SHK9151 Chmelařová Michaela 63.00 120.00 Kč ( 381)469 51176 D16A SHK9351 Fundová Eliška 68.00 120.00 Kč ( 366) 09140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 71.00 120.00 Kč ( 380)479 09199 D16A SHK9251 Teplá Karolína 78.00 120.00 Kč ( 379)380 09435 D18A SHK9155 Mervartová Kristýna 79.00 120.00 Kč ( 371) 04351 H21B SHK8508 Svoboda Petr 84.00 120.00 Kč ( 363)242 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 86.00 120.00 Kč ( 364) 09135 H21A SHK7605 Svoboda Ondřej 88.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2880.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 384) 09962 H35C SJC7010 Zlámal Petr 4.00 120.00 Kč ( 387)261 500556 D21E SJC8351 Kalenská Romana 6.00 120.00 Kč ( 393)212 09972 H20A SJC8801 Špicar Petr 11.00 120.00 Kč ( 383) 09958 H45C SJC5802 Holas Jiří 19.00 120.00 Kč ( 394)225 08555 H20A SJC8805 Mališ Jiří 24.00 120.00 Kč neregistro ( 396)425 09926 H16A SJC9301 Chloupek Adam 24.00 120.00 Kč ( 395)278 09989 D20A SJC8951 Soukupová Lucie 37.00 120.00 Kč ( 385) 09952 D35C SJC7253 Zlámalová Zdena 41.00 120.00 Kč ( 397) 04239 H12C SJC9603 Zlámal David 41.00 70.00 Kč ( 391)202 503360 H21E SJC8703 Beneš Jan 46.00 120.00 Kč ( 382) 09913 H55C SJC4805 Mikan Vladimír 47.00 120.00 Kč ( 386)213 09982 H21E SJC8202 Kazda Ondřej 57.00 120.00 Kč ( 389) 09082 D21A SJC8665 Uvizlová Martina 61.00 120.00 Kč ( 392) 09903 H21A SJC8709 Drobník Michal 62.00 120.00 Kč ( 388)223 515130 H21E SJC8601 Henych Martin 67.00 120.00 Kč ( 390)245 09987 H21E SJC8702 Holas Štěpán 89.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1870.00 Kč

SJI OK Jihlava

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 561) 51769 H45C SJI5701 Minchev Ivan 4.00 120.00 Kč neregistro ( 405)422 301293 H16A SJI9303 Jakoubek Jakub 21.00 120.00 Kč ( 398) 53455 H45C SJI6301 Petráček Aleš 22.00 120.00 Kč ( 401)264 52335 D20A SJI8956 Kafková Tereza 23.00 120.00 Kč ( 403)424 301278 H16A SJI9201 Suchý Jiří 23.00 120.00 Kč ( 399)221 500580 H21E SJI7313 Prášil Marek 65.00 120.00 Kč ( 402)376 301266 D18A SJI9055 Boudová Zuzana 75.00 120.00 Kč ( 404)485 995792 D16A SJI9251 Petráčková Klára 84.00 120.00 Kč ( 400) 52331 H21B SJI8306 Kadlec Jan 87.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 07721 D21A SMB8753 Svobodová Jana 63.00 120.00 Kč ( 559) 07705 D45C SMB5951 Svobodová Hana 72.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 409) 09617 H21A SNA8402 Pýcha Lukáš 36.00 120.00 Kč ( 408) 09605 D21A SNA8255 Hůlková Marie 64.00 120.00 Kč ( 407) 09622 H21B SNA8206 Nývlt Martin 70.00 120.00 Kč ( 406) 09626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 75.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

SOB Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 412) 04183 D21A SOB8851 Choutková Magdalena 57.00 120.00 Kč ( 411) 04181 H21B SOB6301 Choutka Jaroslav 58.00 120.00 Kč ( 410) 53643 H21B SOB Randík Jan 67.00 120.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 425) 301132 D12C SRK9655 Kulhavá Eliška 24.00 70.00 Kč ( 417)226 09498 H20A SRK8905 Pátek Lukáš 25.00 120.00 Kč ( 418)277 09475 D20A SRK8951 Jirčáková Martina 36.00 120.00 Kč ( 422)437 09486 H16A SRK9201 Handl Jindřich 36.00 120.00 Kč ( 415) 09482 D21A SRK7751 Hrobařová Lenka 42.00 120.00 Kč ( 413) 09798 H55C SRK4702 Hrobař Rudolf 44.00 120.00 Kč ( 420)354 51359 D18A SRK9053 Müllerová Věra 53.00 120.00 Kč ( 419)318 09491 H18A SRK9002 Ptáček Jiří 57.00 120.00 Kč ( 424)462 219279 D16A SRK9356 Kulhavá Šárka 59.00 120.00 Kč ( 416) 515432 H21B SRK8101 Hulec Jan 63.00 120.00 Kč ( 421)370 09471 D18A SRK9151 Kosová Denisa 69.00 120.00 Kč ( 414) 09499 D21A SRK7553 Kuncová Jana 70.00 120.00 Kč ( 423)481 09794 D16A SRK9352 Reslová Hana 80.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1510.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 426) 09480 D21B SSU8151 Klíchová Jana 8.00 120.00 Kč ( 429)209 52551 H20A SSU8841 Král Vojtěch 8.00 120.00 Kč ( 428)214 52450 H20A SSU8802 Poklop Martin 13.00 120.00 Kč ( 430)259 07877 D20A SSU8951 Kuncová Eliška 18.00 120.00 Kč ( 427)228 52555 H21E SSU8243 Král Václav 72.00 120.00 Kč ( 431)386 52541 D18A SSU9191 Březinová Marie 85.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 432) 49990 H45C STB5701 Ludvík Petr 8.00 120.00 Kč ( 434)421 53565 H16A STB9301 Ludvík Vojtěch 20.00 120.00 Kč ( 435) 52904 H12C STB9801 Ludvík Matyáš 43.00 70.00 Kč ( 433) 49988 D35C STB6798 Abelová Ivana 45.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

STH SK Studenec

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 563)418 303904 H16A STH9205 Janata Jakub 17.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436) 515475 H21A TAP8511 Makovský Jakub 44.00 120.00 Kč ( 438)356 416004 D18A TAP9055 Jiříková Dana 55.00 120.00 Kč ( 437) 515469 H21B TAP8610 Zajíc Vítězslav 59.00 120.00 Kč ( 439)368 416007 D18A TAP9057 Siněňkaja Táňa 67.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 440)233 410199 H21E TBM8002 Udržal Tomáš 77.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 4)401 232645 H16A TJN9301 Pustai David 0.00 120.00 Kč ( 2)201 416837 H20A TJN8901 Kobr Tomáš 1.00 120.00 Kč ( 629) 08262 H45C TJN5602 Horák Petr 11.00 120.00 Kč ( 5)254 07719 D20A TJN8952 Svobodová Barbora 13.00 120.00 Kč ( 1) 416830 H18C TJN9001 Hostaš Petr 44.00 120.00 Kč ( 3) 416840 H18C TJN9101 Picek Jan 51.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 442)416 08661 H16A TRI9203 Gazda Viktor 15.00 120.00 Kč ( 447)431 49365 H16A TRI9301 Argaláš Michal 30.00 120.00 Kč ( 443)458 49328 D16A TRI9250 Mizerová Monika 57.00 120.00 Kč ( 449)468 08652 D16A TRI9353 Nožková Sára 67.00 120.00 Kč ( 445)470 49312 D16A TRI9256 Jastrzembská Tereza 69.00 120.00 Kč ( 448)472 49382 D16A TRI9350 Laštůvková Petra 71.00 120.00 Kč ( 441)335 416125 H18A TRI9103 Kantor Ondřej 74.00 120.00 Kč ( 444)477 49378 D16A TRI9251 Mlčochová Alice 76.00 120.00 Kč ( 446)484 416127 D16A TRI9258 Kosová Barbora 83.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

TTR OOB Třebíč

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 450) 52250 H21A TTR7502 Dvořáček Jiří 20.00 120.00 Kč ( 455)426 303912 H16A TTR9301 Klusáček Jan 25.00 120.00 Kč ( 453) 515158 D21A TTR8551 Ratkovská Lenka 43.00 120.00 Kč ( 452) 515159 H21A TTR8201 Kříž Lukáš 72.00 120.00 Kč ( 454) 336758 H21B TTR8701 Zháňal Jan 74.00 120.00 Kč ( 451) 52230 D21A TTR7852 Dvořáčková Jana 80.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 462)260 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela 5.00 120.00 Kč ( 465)283 08537 D21E TUR8650 Krafková Lucie 28.00 120.00 Kč ( 459) 05599 H21A TUR8001 Gomzyk Andriy 34.00 120.00 Kč ( 461)205 53769 H21E TUR8103 Váňa Petr 49.00 120.00 Kč ( 467)311 515499 H18A TUR9100 Wolf Daniel 50.00 120.00 Kč ( 466) 07785 D21A TUR8751 Horáková Veronika 58.00 120.00 Kč ( 458)215 515024 H21E TUR7900 Šurgan Štefan 59.00 120.00 Kč ( 456) 51811 H21B TUR7202 Kubíček Zdeněk 61.00 120.00 Kč ( 463)225 515082 H21E TUR8406 Kořínek Jindřich 69.00 120.00 Kč ( 464) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 69.00 120.00 Kč ( 460)237 515087 H21E TUR8002 Oma Jakub 81.00 120.00 Kč ( 468)486 995878 D16A TUR9353 Pavlovcová Petra 85.00 120.00 Kč ( 457)249 08020 H21E TUR7603 Baier Martin 93.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

TZL SKOB Zlín

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 469) 53842 H45C TZL5410 Žaludek Jindřich 16.00 120.00 Kč ( 479) 416042 H21A TZL8714 Krajča Tomáš 22.00 120.00 Kč ( 476) 53339 D21A TZL8181 Staňková Věra 40.00 120.00 Kč ( 470) 416048 H21A TZL6915 Podmolík Tomáš 42.00 120.00 Kč ( 480)308 53836 H18A TZL9013 Kolárik Jan 47.00 120.00 Kč ( 481)312 53317 H18A TZL9101 Nečas Jiří 51.00 120.00 Kč ( 473) 218979 D21A TZL7652 Nešporová Barbora 53.00 120.00 Kč ( 483)464 416043 D16A TZL9252 Krejčíková Marie 61.00 120.00 Kč ( 471) 08893 H21A TZL7135 Žemlík Pavel 64.00 120.00 Kč ( 472) 53853 D21A TZL7155 Podmolíková Dagmar 66.00 120.00 Kč ( 482) 53360 D18C TZL9151 Vintrová Iva 66.00 120.00 Kč ( 478) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 71.00 120.00 Kč ( 477)230 53373 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 74.00 120.00 Kč ( 474) 52222 H21B TZL7701 Vintr Radek 81.00 120.00 Kč ( 475) 52212 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 85.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1800.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486)207 52463 H20A UOL8903 Štrajt Michal 6.00 120.00 Kč ( 485)222 53103 H20A UOL8812 Zbranek Roman 21.00 120.00 Kč ( 487)273 52452 D20A UOL8951 Poklopová Lenka 32.00 120.00 Kč ( 484) 52462 H21B UOL8805 Špacír Jan 51.00 120.00 Kč ( 492)467 515413 D16A UOL9355 Šimková Johanka 66.00 120.00 Kč ( 491)474 52733 D16A UOL9353 Horčičková Vendula 73.00 120.00 Kč ( 488)390 52507 D18A UOL9052 Jakobová Adélka 89.00 120.00 Kč ( 489)392 52454 D18A UOL9153 Indráková Adélka 91.00 120.00 Kč ( 490)394 361921 D18A UOL9155 Čermáková Magdalena 93.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

VAM OOB Vamberk

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 494) 09669 H21A VAM8401 Veverka Tomáš 31.00 120.00 Kč ( 496) 09674 D21A VAM8651 Smutná Pavla 68.00 120.00 Kč ( 495) 09662 H21B VAM8402 Řehák Pavel 79.00 120.00 Kč ( 493) 09528 H21A VAM7601 Koblic Jan 80.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

VBM VSK MZLU Brno

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 499) 53208 D21B VBM8751 Bravená Martina 4.00 120.00 Kč ( 500)210 301547 H20A VBM8801 Bravený Adam 9.00 120.00 Kč ( 497)207 49674 H21E VBM7246 Fučík Karel 51.00 120.00 Kč ( 501)329 53576 H18A VBM9102 Bravený Vít 68.00 120.00 Kč ( 498)235 53285 H21E VBM8103 Mazal Zdeněk 79.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VIZ TJ Sokol Vizovice

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 503)220 51513 H20A VIZ8911 Malý Ondřej 19.00 120.00 Kč ( 502) ? H21B VIZ7602 Horyna Roman 66.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 511)211 08304 H20A VLI8800 Škoda Jakub 10.00 120.00 Kč ( 506) 08298 H21A VLI7503 Pachner Pavel 27.00 120.00 Kč ( 510) 336783 D21A VLI8054 Matějová Kateřina 47.00 120.00 Kč ( 504) 08299 H55C VLI5101 Přinda Oldřich 48.00 120.00 Kč ( 505)210 515132 H21E VLI6001 Henych Petr 54.00 120.00 Kč ( 507) 08300 H21A VLI7701 Přinda Lukáš 54.00 120.00 Kč ( 509) 53313 D21A VLI7980 Blažková Hana 74.00 120.00 Kč ( 508)241 07981 H21E VLI7702 Matějů Michal 85.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 512)219 232102 H20A VRB8906 Válek Filip 18.00 120.00 Kč ( 513)261 232123 D20A VRB8951 Veličková Monika 20.00 120.00 Kč ( 514)369 416150 D18A VRB9151 Šperlíková Eva 68.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 08980 H21A VRL8001 Hanč Petr 39.00 120.00 Kč ( 566)461 331285 D16A VRL9254 Jebavá Lucie 58.00 120.00 Kč ( 569)366 515421 D18A VRL9151 Kubátová Zuzana 65.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

VSP USK Praha

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 515) 51650 H21A VSP7302 Kučera Jan 35.00 120.00 Kč ( 518)290 09784 D21E VSP7850 Baldrianová Barbora 35.00 120.00 Kč ( 516) 211303 D21A VSP7455 Škorpilová Jana 55.00 120.00 Kč ( 517) 49385 H21A VSP7800 Kopecký Pavel 74.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

ZAM OOB Sokol Žamberk

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 519) 09285 D21A ZAM8451 Šponarová Lenka 56.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 533)203 49686 H20A ZBM8928 Zimmermann Jakub 4.00 120.00 Kč ( 527)266 52330 D21E ZBM8658 Palátová Petra 11.00 120.00 Kč ( 532)215 52136 H20A ZBM8833 Bořil Tomáš 14.00 120.00 Kč ( 529) 515117 H21A ZBM8701 Mazúr Martin 23.00 120.00 Kč ( 525)284 51765 D21E ZBM8459 Tvarůžková Petra 29.00 120.00 Kč ( 534)274 49376 D20A ZBM8966 Kabáthová Eva 33.00 120.00 Kč ( 524) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 41.00 120.00 Kč ( 521) 00130 H21B ZBM7609 Pátek Richard 42.00 120.00 Kč ( 530) 995883 H21A ZBM8707 Bialožyt Michal 48.00 120.00 Kč ( 540)451 08939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 50.00 120.00 Kč ( 526)208 500267 H21E ZBM8507 Palas Jan 52.00 120.00 Kč ( 539)455 53722 D16A ZBM9353 Koporová Petra 54.00 120.00 Kč ( 536)319 911220 H18A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 58.00 120.00 Kč ( 541)463 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 60.00 120.00 Kč ( 531) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 67.00 120.00 Kč ( 528) 52364 D21A ZBM8661 Jiráčková Jana 69.00 120.00 Kč ( 535)336 515163 H18A ZBM9005 Nykodým Miloš 75.00 120.00 Kč ( 538)377 00116 D18A ZBM9155 Klusáčková Zuzana 76.00 120.00 Kč ( 520) 00101 H21B ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 82.00 120.00 Kč ( 523)238 08871 H21E ZBM8433 Kabáth David 82.00 120.00 Kč ( 522) 410337 H21A ZBM8201 Otrusina Jiří 87.00 120.00 Kč ( 537)391 232355 D18A ZBM9152 Šulerová Pavlína 90.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2640.00 Kč

ZBP SK Zbraslav OOB

24.05.2008 HI-TEC sprint cup, ŽA - sprint - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 543) 53581 H21A ZBP7601 Dvořák Miroslav 60.00 120.00 Kč ( 542) 995800 H21B ZBP7302 Vaněk Petr 77.00 120.00 Kč ( 544) 53583 H21B ZBP7800 Pražák Jiří 85.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč