OK Lokomotiva Pardubice | Město Seč | Autocamp U letadla

Novinky

29. 8. Můžete si prohlédnout fotky z vyhlášení celkových výsledků.
29. 8. Na stránce OB postupy si můžete zakreslit své postupy i z dalších etap.
29. 8. Děkujeme všem závodníkům za účast na letošní Ceně východních Čech. Omlouváme se za počasí (déšť) v prvních dvou etapách. Věříme, že se Vám závody líbily a za dva roky zase zavítáte do Železných hor na Cenu východních Čech 2012 (v roce 2011 pořádá CVČ OK 99 Hradec Králové).
29. 8. Fotky Luboše Tomečka z prvních dvou deštivých etap najdete na jeho blogu.
29. 8. Cena východních Čech 2010 skončila nedělní třetí etapou na Seči. Její výsledky i konečné výsledky najdete v přílušném menu. V hlavních kategoriích mužů a žen vyhráli Jan Petržela a Kamila Gregorová.
28. 8. Výsledky doporovodných závodů CVČ (americké štafety) najdete tady.
28. 8. Jak dopadly výsledky v sobotní druhé etapě se již můžete podívat (i na to, jak to vypadá po 2 etapách).
28. 8. Na stránce OB postupy si můžete zakreslit své postupy z první etapy.
27. 8. Výsledky první etapy najdete v příslušné sekci.
26. 8. Závody jsou připraveny, těšíme se na Vaši účast. Předpověď počasí není moc příznivá, držte nám palce, ať není moc deštivo a chladno.
25. 8. Do menu Platby byly doplněné platby, které došly v úterý a ve středu ráno.
24. 8. Po další várce dohlášek a změn zveřejňujeme další verzi startovních listin.
24. 8. V menu Platby jsou uvedeny ty kluby, které mají podle nás nějaké nesrovnalosti v platbách za vklady a dopravu (je jich hodně...).
24. 8. Byly provedeny změny startovních listin po řadě dohlášek a žádostí o změnu startovního času. Podívejte se na příslušného menu.
23. 8. Úhrada plateb na účet: Prosíme všechny, kteří ještě neprovedli platbu vkladů na účet (a je jich moc a moc), aby poslali peníze na účet nejpozději v pondělí 23. 8. 2010. Potom již neposílejte a uhraďte své závazky v hotovosti na prezentaci.
22. 8. Zveřejněny startovky. Při jejich tvorbě jsme se snažili vyjít vstříc vašim požadavkům na úpravu startu v jednotlivých etapách. Případné další připomínky a žádosti směřujte na e-mail lpu@vco-ob.cz.
19. 8. Byly vydány pokyny a informace - podívejte se do sekce Pokyny.
18. 8. Předpověď počasí zatím moc příznivá není - podívejte se tady. Snad to vyjde lépe....
15. 8. Byly dokončeny i tratě druhé etapy - podrobnosti najdete v sekci Parametry tratí.
13. 8. V menu Parametry tratí najdete i to, co Vás čeká v nedělní třetí etapě.
11. 8. Skončily přihlášky na letošní Cenu východních Čech. Pořadatelé registrují téměř 850 přihlášených závodníků. Další přihlášky jsou možné pouze v omezeném rozsahu do vakantů (přihlášky již pouze na adrese lpu@vco-ob.cz).
5. 8. Stavitelé tratí ukončili práci na tratích 1. etapy - v příslušném menu se můžete podívat na jejich parametry. A pro ty, kteří si chtějí naplánovat příjezd: úvodní etapa se běží ve Vápenném Podole, start prvních závodníků je v 15:00 hod., vzdálenost z parkoviště do centra je 500 až 1000 metrů, na start je to 1500 m s převýšením 70 metrů.
22. 7. V přihláškovém systému OB Haná si můžete zjistit, zda již došla Vaše platba na letošní Cenu východních Čech (vklady, doprava).
21. 7. V prvním termínu přihlášek registrujeme téměř 700 závodníků.
19. 7. Ubytování: chatky v centru závodů jsou podle informace vedoucího kempu plné. Tady jsou typy na další ubytování:
Hotel Jezerka Seč - Ústupky
Hotel Kapitán Seč - Ústupky
Rekreačně sportovní areál Tesla Vršov Horní Bradlo - Vršov
ŠARZ Vršov Horní Bradlo - Vršov
V okolí přehradní nádrže Seč je celá řada dalších menších ubytovacích zařízení, penzionů, chat, atd. Určitě si vyberete.
14. 7. Prodlužujeme první termín přihlášek do úterý 20. 7. 2010.
14. 7. Doprovodná akce (sobota 28. 8. 2010 v podvečer v centru): AMERICKÉ ŠTAFETY - ve dvoučlenné štafetě musí být alespoň jedna žena (každý běží 2 úseky) - klasické papírové průkazky - mapa 1:2000 - vklad za štafetu 100 Kč (platí se na prezentaci) - přihlášky do 10. 8. 2010 prostřednictvím přihláškového systému OB Haná - limit počtu štafet: 40
24. 4. Vydán rozpis a informace k ubytování. Těšíme se na vaše přihlášky!
9. 1. Přidány náhledy map.
7. 1. Tradičně posledním prázdninovým vícedenním závodem je Cena východních Čech. V roce 2010 ji pro vás připraví OK Lokomotiva Pardubice do Železných hor s centrem na Seči v autocampu U Letadla. Při pořádání bude použit koncept, který byl připraven na rok 2008. Tehdy (dne 25. 6. 2008) ovšem byla oblast Železných hor zasažena uragánem, který velmi poškodil lesní porosty. Les jedné z etap byl zničen úplně, lesy dalších etap byly dost poškozeny. Závody tak musely být narychlo přeloženy do Hradce Králové. V letošním roce věříme, že k takovému problému nedojde a vám se bude v Železných horách líbit. Na pátek bude pro závodníky připravena první etapa ve Vápenném Podole (krátká trať), v sobotu dopoledne druhá etapa (klasika) ve Vršově, odpoledne pak doprovodný program v centru závodu, třetí etapa proběhne v neděli s doběhem v centru, bude to zkrácená klasika s intervalovým startem.