2. 9. Krásné fotky z dílny Luboše Tomečka najdete tady. Fotogalerii z vyhlášení pak zde.
1. 9. Tratě jednotlivých etap:
- E1: D21A, H21A
- E2: D21A, H21A
- E3: D21A, H21A
1. 9. Děkujeme všem závodníkům za účast, věříme, že většině se v lesích Železných hor líbilo a že i v příštích letech zavítají na 3-denní závody Cena východních Čech.
1. 9. V noci před poslední etapou mohutně zapršelo, déšť naštěstí přestal před závodem. Za chladného oblačného počasí si v Nasavrkách na mapě Plesný i v poslední etapě pro vítězství doběhli Michal Hubáček a Kamila Gregorová, s velkou převahou se tak stali i celkovými vítězi 28. ročníku Ceny východních Čech. Kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
31. 8. Po mnoha změnách je tady aktualizovaná startovka na 3. etapu.
31. 8. Druhá etapa je za námi, běželo se za polojasného počasí v Horním Bradle na mapě Polom. Muži i ženy měli stejné vítěze jako v první etapě - vyhráli Michal Hubáček a Kamila Gregorová. Kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
30. 8. První etapa proběhla za solidního počasí v Nasavrkách na mapě Plesný. V mužích byl nejlepší Michal Hubáček, v ženách Kamila Gregorová. Kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
28. 8. Předpověď počasí vypadá jakž takž - podívejte se třeba tady, snad to letos vydrží bez deště-:).
28. 8. Catering pro Vás v centru v Nasavrkách připravil bohaté občerstvení - jídelní lístek je k dispozici zde.
28. 8. Naposledy byly aktualizovány startovní listiny, ubytování v kempu, doprava na E2 a přehled plateb v ORIS. Tady najdete seznam nedoplaků a přeplatků jednotlivých klubů (nutno řešit na prezentaci).
26. 8. Startovní listiny byly aktualizované o došlé dohlášky a o žádosti o úpravu startovních časů.
26. 8. V systému ORIS je aktualizován přehled plateb.
26. 8. Můžete se podívat na přehled objednaného ubytování v kempu a na přehled objednané dopravy na E2.
25. 8. Mapy jsou vytištěny, tiskárna Reklamy Jilemnice odvedla rychlou a kvalitní práci.
23. 8. Můžete se podívat na plánek centra.
23. 8. Pokyny k závodům najdete pod příslušným odkazem v menu.
23. 8. Jedním z partnerů závodu se stal Sanasport - dodavatel kvalitního vybavení pro orientační běh.
22. 8. Tady si můžete přečíst, jak to vidí stavitelé tratí všech tří etap (E1 - Lukáš Hovorka, E2 - Tomáš Udržal, E3 - Vladimír Lučan).
22. 8. V příslušném odkazu v menu najdete startovní listiny. Dodatečné přihlášky (e-mail lpu@vco-ob.cz) jsou možné jen na místa vakantů. Na stejný e-mail můžete posílat případné žádosti o úpravu startovky (hlídání dětí, apod.).
20. 8. Mapy a tratě byly odeslány do tiskárny Reklamy Jilemnice, do konce týdne by měly být vytištěny.
20. 8. Stavitelé tratí (E1 - Lukáš Hovorka, E2 - Tomáš Udržal, E3 - Vladimír Lučan) dokončili svou práci. Na parametry tratí se můžete podívat zde.
12. 8. Po skončení druhého termínu přihlášek evidujeme téměř šest set závodníků. Skončila možnost přihlašování přes IS ORIS, zájemci o start se ještě mohou přihlásit na e-mail lpu@vco-ob.cz.
5. 8. Druhý termín přihlášek byl prodloužen do 10. 8. 2013.
25. 7. Počet přihlášených na letošní CVČ přesáhl pět set. Další mají možnost přihlášek do 5. 8. 2013.
16. 7. Prodloužujeme termín přihlášek za základní vklady do 25. července 2013!
16. 7. Do 15. července se přihlásilo na letošní Cenu východních Čech přes 450 závodníků.
10. 6. Propagační plakátek Ceny východních Čech 2013 najdete tady.
28. 3. V menu najdete odkaz na ukázky map - náhledy předchozích map prostoru.