ČSOS Hodnocení kvality závodů soutěží sekce OB
Nepřihlášen | pomoc
Login:
Heslo:

Diskuze

napsat příspěvek  

03.07.2019 14:28:27 - Radim Hošek
@Jirka Valeš - Ahoj, ano myšlenka přesunu systému hodnocení do orisu je živá a aktuální. S oběma body souhlasím, bod 2 je pak podmíněn bodem 1.

25.05.2019 18:59:28 - Jiří Valeš
Návrhy pro vylepšení Hodnocení kvality závodů: - 1. Přesunout celé na ORIS, možnost hodnotit přímo u každého závodu pro všechny přihlášené závodníky.
-> více na očích, nepotřeba řešit registraci (vše s přihlášením na ORIS), zvýší se tím počet hodnotících a tím i lepší zpětná vazba, větší počet postřehů a tedy větší možnost pro pořadatele vylepšit své závody v budoucnu.
2. Umožnit hodnotit všem všechny kritéria a získávat tak co největší zpětnou vazbu u všech aspektů. Není přeci problém mít názory všech a zároveň automaticky počítat do výsledných známek jen hodnocení vybraných hodnotitelů.

24.09.2017 21:51:54 - Honza Netuka
Mapníky na MČR - Opět se potvrdilo: Mapníky se zalepovacím proužkem nejsou vodovzdornou úpravou mapy! Jistě (vím to z vlastní pořadatelské zkušenosti) - jsou levné, balení map je rychlé, postačí tak v 90% závodů, ale když je opravdu deštivo a na klasické trati jsou závodníci hodinu až dvě v lese, voda si do nich přes nezalepené boky přehybu cestu najde. Ideálním způsobem je zatavení nebo případně zalepení izolepou, které ale musí být provedeno precizně. Alespoň mistrovské kategorie by si to zasloužily. Píšu to ani tak ne pro kárání dnešního pořadatele, ale hlavně jako pro zamyšlení pro další.

Napsat příspěvek do diskuze:

Jméno:
Téma příspěvku:
Text:
Napište dvoupísmennou zkratku našeho sportu: ... Slouží jako ochrana proti spamům.

Hodnocení kvality závodů soutěží sekce OB
azitka@seznam.cz