=>Pěkný na celostátní závod.  (2 - Klimpl P., LPU)
=>Velmi pěkný les, možnosti zásadních voleb byly ale v některých částech prostoru značně omezené  (2 - Zelinka J., MBM)
=>pořád moc pěkný  (2 - Cahel M., LCE)

BDODRŽENÍ DOKUMENTŮ A PRAVIDEL (váha 0,15)
Průměrná známka:2.50
Poznámky:
=>Většina tratí kratších než jsou směrné časy (některé, třeba H20A i pod toleranci).  (3 - Klimpl P., LPU)

CHODNOCENÍ STAVBY TRATÍ, MAPY, SHROMAŽDIŠTĚ A ORGANIZACE ZÁVODU
Stavba tratí: (váha 0,15)
Průměrná známka:1.67
Poznámky:
=>Tratě nápadité, s řadou voleb, ale většinou kratší (hlavní kategorie i veteráni).  (2 - Klimpl P., LPU)
=>stavba mi připadala povedenější než na krátké trati, hezky využit hřeben jako překážka na delší postupy  (1 - Fiala J., BBM)
=>Na většině tratí byla pouze jedna zásadní volba přes Vrchol Studený vrch. Na druhou stranu byla tato volba velmi pěkná a jednotlivé kategorie ji měly vždy modifikovanou, takže se na optimálním postupu netvořily žádné vlaky. Zbytek tratí neurazil.  (2 - Zelinka J., MBM)
=>---  (2 - Slezák L., LCE)
=>Vzhledem k vhodnosti terénu vymyslel stavitel maximum.  (2 - Pospíšilová M., DKP)
=>H21A: Delších postupů bylo min 6, škoda že nebyl stejný počet postupů s volbou. Jinak mě to  (2 - Pospíšil O., DKP)
=>Zajímavé a pro závodníky dostatečně zábavné tratě. Správná volba postupu rozhodovala o výsledku v závodu.  (1 - Bartoš L., MLA)
=>tak 1-2... moc zásadních voleb tam nebylo (dáno i terénem), ale ale celkově byly tratě pestré, občas i s těžšími dohledávkami... bavilo mě to  (1 - Cahel M., LCE)

Mapa: (váha 0,20)
Průměrná známka:2.00
Poznámky:
=>Nenašel jsem na mapě žádné nesrovnalosti. Jedničku to nemá, protože to nebyl náročný terén (i když hezký) a tedy se špatně ohodnotí nadprůměrný výkon kartografů.  (2 - Borovička M., FSP)
=>V měřítku 1:15000 byla mapa dle mého subjektivního názoru v nejsložitějších oblastech čitelnější než na middlu v měřítku 1:10000, což je dáno hlavně velikostí černých teček v kamenných polích. V závodní rychlosti jsem s mapou stejně jako na middlu neměl žádné problémy.  (2 - Zelinka J., MBM)

Mapa (Hodnotitelé): (váha 0,00)
Poznámky:
=>Bez problémů.  (2 - Klimpl P., LPU)
=>hodnotím jinde  (0 - Zelinka J., MBM)
=>Mapa byla ok, jen byla místy trochu nečitelná (na 15ce jámy, vývraty v kamenitém poli...), pravděpodobně by to ale lépe nešlo udělat.  (2 - Pospíšilová M., DKP)
=>Bez problémů  (2 - Pospíšil O., DKP)
=>---  (2 - Bartoš L., MLA)
=>bez problémů  (2 - Cahel M., LCE)

Shromaždiště: (váha 0,10)
Poznámky:
=>Pěkné, možná zbytečně rozlehlé (dole nebyl slyšet rozhlas)  (2 - Klimpl P., LPU)
=>viz sobota  (2 - Fiala J., BBM)
=>Standardní, dostatečně prostorné. Zaznamenal jsem pouze přetížení záchodů v nejexponovanější časy.  (2 - Zelinka J., MBM)
=>---  (2 - Pospíšilová M., DKP)
=>Méně divácké, fronty, opět došlo nealko. Jinak pěkné  (2 - Pospíšil O., DKP)
=>Kvalitní, i díky počasí. Lepší atmosféře závodu by mohlo přispět přitažení diváků (= jejich stanů) i přímo k doběhu nebo aspoň na louku hned vedle doběhu.  (2 - Bartoš L., MLA)
=>jako včera  (2 - Cahel M., LCE)

Organizace závodu: (váha 0,10)
Poznámky:
=>Bez problémů  (2 - Klimpl P., LPU)
=>celkově opět zvyšuji známku za GPS + mediální prezentaci  (1 - Fiala J., BBM)
=>Velmi dobře zvládnutá. Na vše měl pořadatel k dispozici evidentně dostatečný počet lidí. Víc takto zkušeně a bezchybně odpořádaných závodů.  (1 - Zelinka J., MBM)
=>Drobnou zvláštností bylo značení cesty na start - závodníci by mohli ušetřit asi 400 m, když si zkracovali značení:)  (2 - Pospíšilová M., DKP)
=>Start - trochu zmatená cesta na modrý start, mohla být kratší. Zmatek u kategorií D70B, D75B, H80B: Překvapivě startovali na modrém startu. V H80B sice nikdo neodstartoval, ale v tom případě by bylo dobré kategorii škrtnout z řazení map. Ve vlně jsme kvůli tomu všichni nejprve brali špatnou mapu.  (2 - Pospíšil O., DKP)
=>Velmi dobrá. Trochu delší startovní časy, ale při tomto počtu závodníků a nutnosti dodržení předpisů se s tím asi moc jiného udělat nedá.  (2 - Bartoš L., MLA)
=>opět bez problémů  (2 - Cahel M., LCE)

DHODNOCENÍ Z ŘAD ORIENŤÁCKÉHO LIDU
V lese: (váha 0,10)
Průměrná známka:1.00
Poznámky:
=>Moc pěkná klasika, zajímavé volby postupů střídající se s rychlými pasážemi. Z terénu bylo využito vše, co se dalo. Překvapilo mě, že se dá v Brdech běžet tak pěkná klasika. Rozhodovaly volby postupů. Mapa pro 15 narozdíl od soboty dostačující.  (1 - Ransdorf J., TAP)
=>---  (2 - Slezák Z., LCE)
=>Perfektně postavená klasická trať, které nebylo co vytknout. Většina postupů na volbu, chyběly zbytečné neběhatelné krpály, mapa velmi dobře využitá. Občerstvovačky nebyly umístěny tak, že by šlo o hluchou jednoduchou kontrolu, naopak. Pozitivně hodnotím použití měřítka 1:10 000 i pro H35.  (1 - Šmahel L., OPI)

Mimo les: (váha 0,10)
Poznámky:
=>Vše v pořádku, malá kapacita občerstvení.  (2 - Ransdorf J., TAP)
=>Viz sobotní závod - perfektně vybavené shromaždiště, snad jen fronty na občerstvení byly ještě delší než v sobotu, což už nás odradilo.  (2 - Šmahel L., OPI)