Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

ČSTV vydal padesáti stránkovou publikaci přinášející rady, doporučení a nezávazné návody k aktivitám, které sportovní klub v dnešní době potřebuje zajišťovat, aby se mohl rozvíjet (vedení členských schůzí, plánování, hospodaření, marketing, sponzorství, pořádání akcí, péče o dobrovolníky) - kniha se jmenuje Moderní sportovní klub (podtituly Řízení a administrativa SK a TJ, Poradce pro dobrovolníky působící ve sportu) a je ve formátu pdf i volně ke stažení - odkaz.
A jaké jsou další informace z ČSTV na začátku roku?

- Pro členy Českého svazu tělesné výchovy (tedy i pro nás orientační běžce) je pro rok 2012 uzavřena smlouva o úrazovém pojištění v nezměněném rozsahu (jako v roce 2011 a předchozích letech). Současně je uzavřena i smlouva o pojištění odpovědnosti za činnost trenérů a cvičitelů ČSTV. Pojištění platí do 31. 12. 2012. Více informací o těchto smlouvách např. tady.

- ČSTV na své mimořádné volební valné hromadě 28. 1. v Nymburce zvolilo nový výkonný výbor. Předsedou ČSTV se stal JUDr. Miroslav Jansta. Do 17-členného (!) výkonného výboru byl zvolen i Václav Shejbal (předseda Pardubického krajského sdružení ČSTV). Gratuluju!

- Sportovní experti v těchto dnech odevzdali své hlasovací lístky s nejlepšími sportovci Pardubického kraje 2011. Brzy uvidíme, jestli v hlasování uspěli i nějací orientační běžci. V nominacích se objevila stříbrná medialistka z Mistrovství světa ve Francii Martina Zvěřinová, v mládeži štafetový mistr Evropy Tomáš Kubelka, v kolektivech dospělých bronzový klub z MČR družstev OK Lokomotiva Pardubice a v kolektivech mládeže mistr ČR družstev dorostu OK Lokomotiva Pardubice.
Adam Zitka - 12.2. 2012 17:15
Komentáře k článku
***
Jméno 
Text 
Opište kód z obrázku