Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

V pátek 24. 2. večer se v tělocvičnách Gymnázia Dašická odehrál závod v halovém OB (prostor závodu: malá tělocvična, velká tělocvična a posilovna/nářaďovna) v rámci Pardubického zimního poháru. Na mapě Maratonské pole, která už byla nejednou použita, tentokrát trať připravil Zelí.
Při našem příjezdu už mají někteří odběhnuto (časy 3-4 minuty), většina lidí je však disk. Poprvé (asi 2009) jsem při tomto závodě seděl u vyčítání SI já a podobně jako nyní Béďa jsem neustále přemýšlel, zda jsem do počítače zadal vše správně - především sledy kontrol, protože taky bylo mraky lidí disk a dlouho jsem čekal na někoho, kdo si vyčte s "ražení je OK". Trať je však i nyní hodně zamotaná, některé kontroly jsou použity víckrát (tím pádem z nich vede víc čar) a ještě se obrací mapa - na druhé straně trať pokračuje. Chyby jsou tak plně na straně závodníků... Dostávám se na start až ke konci. Dobře vím, že dnes k bodování do Pardubického zimního poháru stačí úspěšně dokončit. Povedlo se? Ne!

Ukázka mojí chyby:


Z kontroly označené 6-105 mám pokračovat na kontrolu 7/16-106 (razila se 2x), ale razím 15-121 - dvě posilovací lavičky metr od sebe.

Béďa se mi u vyčítání směje, že jsem to taky nedal a vyráží do boje. Dobře ví, že mu dnes k bodování do Pardubického zimního poháru stačí úspěšně dokončit. A povedlo se? Ne! Výsledky najdete tady. Vyhráli Aleš (před Vojtou a Radkem) a Radka (před ZuKli a Ájou). Čest mojí rodiny tak zachraňovaly holky (mají čím dál větší šance, jsou v přesile).
Adam Zitka - 27.2. 2012 15:06
Komentáře k článku
***
Jméno 
Text 
Opište kód z obrázku