Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

Nadcházející víkend bude na Pardubicku z pohledu orientačních sportů rušno. V sobotu 1. 12. odpoledne pořádá OK Lokomotiva Pardubice závod Zimní hradubické ligy (stránky závodu). Poběží se městský sprint v Pardubicích na sídlišti Dukla na nové mapě a závodu se zúčastní i někteří závodníci z české špičky. Ne náhodou.
Nejlepší čeští sportovci orientačních sportů letošního roku totiž budou večer v KD Dukla oceněni na společenské akci O-gala 2012. Kromě zmíněného vyhlášení sportovců se přes 300 hostů těší na ples, tombolu se zajímavými cenami, módní přehlídku a hlavně na příjemné posezónní setkání ve společnosti orientačních běžců. Akci pořádá Český svaz orientačních sportů a OK Lokomotiva Pardubice.

V neděli pořádá KOB Choceň jubilejní 20. ročník Malé ceny Velké Verandy. Tento oblíbený krosový závod je také zařazen do Zimní hradubické ligy. Každoročně závod běhá kolem tří stovek závodníků, nejen z řad orientačních běžců. Kopcovitá trať s délkou 4,3 km a převýšením 200 metrů i letos čeká na vaše výkony! (stránky závodu)
Adam Zitka - 28.11. 2012 06:36
Komentáře k článku
***
Jméno 
Text 
Opište kód z obrázku