Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

Skvěle se dařilo mladším dívkám Pardubického kraje v prvním závodě na Hrách VI. zimní olympiády dětí a mládeže ČR. V pondělí 20. ledna 2014 měl lyžařský orientační běh na programu sprint, závod se jel ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. V kategorii D14 vyhrála s 33-sekundovým náskokem Adéla Zrníková a triumf Pardubického kraje dokonala druhým místem Nikola Thýnová.
V kategorii H14 podali naši kluci také velmi pěkný výkon - Martin Roudný skončil na 10. místě a Michal Švadlena na místě 12., o vítězství se podělili stejnými časy Sebastian Filípek (Moravskoslezský kraj) a Josef Němeček (Liberecký kraj). I v kategorii starších dívek se nám dařilo - Anička Kopecká skončila 8., Veronika Chaloupková 11., vyhrála Martina Waňková (Královéhradecký kraj). V kategorii starších kluků vybojoval Jonáš Fencl 15. a Václav Roudný 19. místo, vyhrál Ondřej Starý (Královéhradecký kraj).

V úterý má LOB na Hrách volný den. Navštivte stránky olympiády, další informace jen k LOBu najdete na stránkách lokálních pořadatelů.

Pěkně o výkonech naší výpravy píše Školský portál Pardubického kraje.

Fotogalerie Martina Křivdy:
sprint
zahájení
Vašek Roudný:
sprint

Oficiální výsledky sprintu
Trať kategorie D14
Adam Zitka - 20.1. 2014 21:25
Komentáře k článku
***
Jméno 
Text 
Opište kód z obrázku