Úvod
Sběratelé a hračičky všeho věku, proti němuž není léku! Jste na stránkách Lokománie - stránkách, kde se vaši oblíbení pardubičtí orientační běžci stanou vaším majetkem! Jste na místě, kde jsou k dostání digitální sběratelské karty významných i bezvýznamných pardubických závodníků všech věkových kategorií i rozličných krevních skupin. Už si vzpomínáte, jak jste před léty sbírali kartičky hokejistů a formulí? To se změní! Stačí pár úhozů do klávesnice a stanete se jejich novým majitelem karet s orientačními běžci!!!
Pravidla
Do okýnka tuhle dole zadáte svůj e-mail. Poté vám bude položena otázka, a odpovíte-li správně, ihned vám na váš e-mail zašleme jednu náhodně vylosovanou sběratelskou kartu z naší bohaté databáze. Následně můžete odpovídat na další otázku. Počet otázek je omezený a počet karet, který můžete získat, je nanejvýš stejný. Naše operátorka si už pohlídá, jestli jste na tu kterou otázku odpovídali, či nikoliv, a druhou šanci nedostanete, to mi věřte. Postupem času budou zveřejňovány nové otázky a stejně tak budou do databáze karet zařazovány nové exempláře, přičemž o doplnění budeme informovat na této stránce. Jelikož sběratelské karty jsou vybírány náhodným způsobem, nezlobte se na nás, když dostanete dvakrát za sebou třeba Pepu Málka.
Zde zadejte svůj e-mail:


Ukázková sběratelská karta, volně stažitelná.

18.4.Vebmistrovu pochvalu vypisuji Mirkovi a Haničce Lennerovým a Kennymu Kafkovi, kteří věrně a bedlivě sledují tyto stránky i v době nečinnosti a bleskově reagovali na včerejší aktualizaci. A vy ostatní? Berte dokud dávám!

17.4. Přidáno 8 nových otázek, abyste neřekli... V databázi je v současné době 47 kartiček včetně ukázkové Ivety. Máte všechny?

16.2. Přidány dvě nové kartičky.

5.2. Přidáno několik málo otázek.

27.1. Umělá inteligence je blbec a náš automat svévolně pokládá i některé otázky, které vám již pokládal. Marně tluču do obrazovky. No, co naplat, vyděláte na tom jenom vy...

27.1. Probudili jsme se ze zimního spánku a přidali nové otázky. Takže nic pro ty, kteří již mají všechny kartičky - nové budou, až někdo něco pěkného vyfotí. Na nedostek fotografií bychom se také rádi vymluvili tak nějak obecně, neboť pouhé vymýšlení otázek nám neskýtá takové potěšení jako příprava nových kartiček. Každopádně věrným sběratelům bych chtěl říci toliko: Sorry.

22.11. Odstranili jsme jednu otázku. Neva? Byla darebná. Někdo na ni odpověděl špatně a dostal karičku, jiný ji považoval za chyták, a nedostal nic. Nespravedlnost vládne světem! Raději odpovězte na tři nové otázky...

16.11. Bylo přidáno 5 nových otázek a 10 nových sběratelských lupenů. Tak vám přejeme hodně štěstí při náhodném výběru vašich vybojovaných karet!

4.11. V oběhu jsou tři nové kartičky. Statistické údaje již obsahují výsledky oddílového žebříčku z roku 2003!

3.11. Chtěl bych jenom požádat ty, kteř už operují s n-tou e-mailovou adresou (kdy n >1), aby nám nebrečeli do pošty, že jim nedošla nějaká kartička... Pomáháme jenom opravdu potřebným a zoufalým jedincům.

2.11. Lokománie byla obohacena o 3 nové otázky.

23.10. A vítězem soutěže o trojpivo se stává váš kamarád Křižák! Sláva mu! Podařilo se mu složit štafetu ve složení Hanička Lennerová, Tereza Nádvorníková a Dáša Weisbauerová, která 22.6.2003 běžela Oblastní mistrovství štafet v České Rybné! Gratulujeme a výhru garantujeme. Vy ostatní samozřejmě sbírejte kartičky dál, neboť další soutěž vyhlásíme v zápětí.

22.10. Za vzniklou chybu se omlouváme, už by mělo být vše v pořádku. Prosím všechny, kdo správně odpověděli, ale nepřišli mu žádné obrázky, aby se ozvali Udrovi.

22.10. Ptáme se vás na další dvě otázky. Nové kartičky se snad podaří dodat co nevidět...

22.10. Množí se nám problémy s nedoručenými kartičkami nebo s podivným mišmašem, který místo nich natěšený sběratel získá (už asi 5 případů). Vyplatí se stěžovat si spíše Udrovi, který počítačům rozumí, nežli Fukejsovi, který je nemehlo.

22.10. Jen pro vaši informaci, v oběhu je zatím přes třicet kartiček. Abyste si nemysleli, že už máte všechny... A již najatě čekáme na prvního sestavitele štafety, aby nám zatím to trojpivo nevyčpělo a nanuk se neroztál.

17.10. Do databáze byly přidány 2 nové karty a hlavně 2 nové otázky, abyste je mohli získat.

17.10. Po vyplnění vašeho e-mailu stiskněte tlačítko "Přihlásit" a nedávejte enter - to nám zatím nefunguje.

15.10. Do oběhu byly vypuštěny první desítky sběratelských karet a byla vytvořena první sada otázek. Další otázky budou následovat za pár dní, abychom vás udrželi v napětí.

15.10. Lokománie vyjela mezi sběratele !
Soutěž
Pro ty z vás, kteří postrádají potřebnou sběratelskou vášeň pro věc samu, máme v zásobě drobnou motivaci. Kdo se první přihlásí, že nasbíral celou štafetu či družstvo, které kdykoliv vyběhlo v tomto složení do lesa (počítají se i rodinné štafety či Béďovy štafety atd.), tomu Fukejs s fanfárou předá pořádnýho nanuka popřípadě trojpivo, to podle chuti. Je nutné však doložit výsledkovou listinu se složením dotyčné štafety. Tak se tužte!

Fukejs & Udr

IE 5.0, 800x600