Historie

ČSOB Pojišťovna - generální partner mistrovství
MEDAILISTÉ 2004

Kategorie Zlato Stříbro Bronz
D21 Brožková Dana (SJC) Štěrbová Marta (LPU) Macúchová Zuzana (TBM)
H21 Jedlička Michal (SHK) Švihovský Jaromír (DLI) Dlabaja Tomáš (ZBM)
D16 Marešová Michaela (LPU) Bochenková Ivana (DKP) Hlavová Jindra (KON)
H16 Chromý Adam (ZBM) Kodeda Štěpán (SSU) Král Vojtěch (SSU)
D18 Krafková Lucie (BOR) Palátová Petra (SJI) Tichovská Martina (PGP)
H18 Malý Aleš (JIL) Beneš Jan (SJC) Drobník Michal (SJC)
D20 Brožková Radka (SJC) Panchártková Jana (PHK) Krčálová Veronika (LPU)
H20 Procházka Jan (PGP) Komanec Václav (SHK) Rajnošek Zdeněk (JIL)
D35 Pilcová Petra (OBR) Jirková Renata (LOL) Kamenická Lenka (OSN)
H35 Petřivalský Marek (STE) Stárek Filip (TUR) Ptáček Pavel (BBM)
D40 Knapová Iva (LPU) Králová Zdenka (SSU) Smutná Jana (VAM)
H40 Krejčí Jaroslav (BOR) Němeček Jan (VSP) Urválek Jiří (TBM)
D45 Kuchařová Ada (TBM) Mikulecká Nataša (SRK) Lacigová Ivana (VSP)
H45 Ryšavý Jiří (MOV) Václavek Jiří (STE) Koníček Jiří (OKP)
D50 Horová Magda (VSP) Štáblová Jitka (SSU) Cigošová Anna (TBM)
H50 Uher Petr (VSP) Přinda Oldřich (VLI) Vondrouš Jaroslav (PHK)
D55 Stará Pavla (BOV) Sikorová Marie (BOV) Kubátová Milada (PGP)
H55 Bílek Vratislav (SJC) Peterka František (TJP) Pospíšil Jaromír (PZR)
D60 Vlachová Renata (VOV) Haňkovská Jana (PGP) Novotná Marie (PHK)
H60 Vlach Oldřich (VOV) Sklenář Jan (MLA) Ostřanský Josef (SSU)
D65 Langrová Marie (BOR) Vondrová Radmila (FSP)
H65 Láznička Alois (TZL) Havlík Jaroslav (SJC) Attl Vladimír (PGP)
H70 Vondra Jaroslav (FSP) Sita Vratislav (SSU) Koloczek Albín (MOV)
H75 Petr Miroslav (TKP)


ŠAMPIÓNI LET MINULÝCH

Rok Pořadatel Vítěz muži Vítěz ženy
1952 Sokol Jihlava Obdržálek, Garlík, Mráček (Gottwaldov) Patočková, Krausová, Zdražilová (Liberec)
1953 KVTS Ústí n. L. Lochman, Veverka, Veselý (Ústí n. L.) Pančošková, Jugasová, Kučerová (Gottwaldov)
1954 KVTVS Gottwaldov Kotrbatý, Volf, Ekard (Praha) Pančošková, Jugasová, Vodstrčolová (Gottwaldov)
1955 KVTVS Liberec Procházka, Brunovský, Jabůrek (Bratislava) Halmichová, Fajglová, Zurynková (Liberec)
1956 KVTVS Košice Procházka, Brunovský, Jabůrek (Bratislava) Kaldčáková, Křeménková, Bartůňková (Praha)
1957 KV ČSTV Ostrava Černý, Ďuroš, Kluvánek (Bratislava) Kopecká, Žemlíková, Rotreklová (Gottwaldov)
1958 KV ČSTV Brno Procházka, Brunovský, Jabůrek (Bratislava) Novotná, Draxlová, Bejdová (Ústí n. L.)
1959 MV ČSTV Bratislava Stržínek, Jankovič, Košecký (Bratislava) Štefanovičová Táňa a Naďa, Erdélská (Bratislava)
1960 OOT Olomouc Veselý, Svoboda (Loko Teplice) Žemlíková, Rotreklová (Zbrojovka Vsetín)
1961 OV ČSTV Prievidza Láznička, Novotný (TJ Gottwaldov) Součková, Špaténková (Loko Ústí n. L.)
1962 KV ČSTV Bratislava Zemánek, Smutný (Spartak Vrchlabí) Tamchynová, Vigašová (Slavia Bratislava)
1963 KV ČSTV Brno Zemánek Bohumil (Spartak Vrchlabí) Kombárová Lída (TJ Gottwaldov)
1964 KV ČSTV Ústí n. L. Novotný Jindřich (TJ Gottwaldov) Novotná Jana (TJ Gottwaldov)
1965 KV ČSTV Ostrava Hamalčík Otakar (TJ Gottwaldov) Novotná Dobruše (Loko Brno - Komárov)
1966 TSZ Lučenec Galík Svatoslav (TJ Gottwaldov) Novotná Dobruše (Loko Brno - Komárov)
1967 OV ČSTV Rychnov n. Kn. Zemánek Bohumil (Spartak Vrchlabí) Kumbárová Lída (FS Praha)
1968 MěV ČSTV Brno Galík Svatoslav (TJ Gottwaldov) Mertová Naděžda (TJ Gottwaldov)
1969 Rapid Bratislava Borůvka Josef (VŠ Praha) Mertová Naděžda (TJ Gottwaldov)
1970 Slavia VŠLD Zvolen Lenhart Zdeněk (VŠZ Brno) Handzlová Anna (TŽ Třinec)
1971 Tesla Brno Uher Petr (FS Praha) Vlachová Renata (VŠB Ostrava)
1972 Lokomotíva Pezinok Ticháček Jiří (VŠZ Brno) Vlachová Renata (VŠB Ostrava)
1973 Jiskra Nový Bor Vlach Oldřich (VŠB Ostrava) Handzlová Anna (TŽ Třinec)
1974 Rapid Bratislava Kačmarčík Jaroslav (TŽ Třinec) Vlachová Renata (VŠB Ostrava)
1975 Slavia Kroměříž Lenhart Zdeněk (VŠZ Brno) Handzlová Anna (TŽ Třinec)
1976 OV ČSTV Lučenec Lenhart Zdeněk (VŠZ Brno) Vlachová Renata (VŠB Ostrava)
1977 TŽ Třinec Kačmarčík Jaroslav (TŽ Třinec) Ticháčková Dana (TJ Jičín)
1978 Slavia VŠLD Zvolen Lenhart Zdeněk (VŠZ Brno) Janotová Dobra (VŠ Praha)
1979 Slavia VŠST Liberec Kačmarčík Jaroslav (TJ Jičín) Kuchařová Ada (VŠZ Brno)
1980 TJ Gottwaldov Kačmarčík Jaroslav (TŽ Třinec) Kuchařová Ada (VŠZ Brno)
1981 Lokomotíva Pezinok Kačmarčík Jaroslav (TŽ Třinec) Kuchařová Ada (Tesla Brno)
1982 FS Praha Zuzánek Zdeněk (VŠ Praha) Kuchařová Ada (Tesla Brno)
1983 TJ Prostějov Hlaváč Jiří (VŠZ Brno) Hlaváčová Jana (VŠZ Brno)
1984 Lokomotiva Pardubice Pollák Jozef (VŠT Košice) Hlaváčová Jana (VŠZ Brno)
1985 Prírodovedec Bratislava Petrinec Juraj (Prírodovedec Bratislava) Tišerová Olga (TJ Jičín)
1986 Ostroj Opava Hlaváč Jiří (VŠZ Brno) Kuchařová Ada (Tesla Brno)
1987 Slavia VŠST Liberec Pavelek Luděk (Ostroj Opava) Galíková Jana (VŠZ Brno)
1988 Nitra Pollák Josef (VŠT Košice) Kalibánová Iva (Lokomotiva Pardubice)
1989 Gottwaldov Zuzánek Zdeněk (VŠ Praha) Galíková Jana (TŽ Třinec)
1990 Baník Vamberk Hubáček Josef (Slovan Luhačovice) Novotná Petra (VŠZ Brno)
1991 VŠ Plzeň Prokeš Tomáš (USK Praha) Kubatková Marcela (PF Ostrava)
1992 Železárny Prostějov Prokeš Tomáš (USK Praha) Cieslarová Jana (PF Ostrava)
1993 SC Jičín Prokeš Tomáš (USK Praha) Cieslarová Jana (SU Ostrava)
1994 VŠB Ostrava Ropek Rudolf (VŠZ Brno) Šimůnková Kristýna (USK Praha)
1995 VŠ Plzeň Ropek Rudolf (VŠZ Brno) Cieslarová Jana (SU Ostrava)
1996 Jiskra Nový Bor Ropek Rudolf (Dukla Liberec) Liberdová Iveta (TŽ Třinec)
1997 USK Praha Ropek Rudolf (Dukla Liberec) Juřeníková Eva (SKOB Ostrava)
1998 OK Jilemnice, SOK Turnov Zakouřil Tomáš (USK Praha) Lepšíková Olga (Jiskra Nový Bor)
1999 Severotuk Ústí n. L. Jedlička Michal (Dukla Liberec) Cieslarová Jana (TŽ Třinec)
2000 SKOB Zlín Ropek Rudolf (Dukla Liberec) Stará Zdenka (Tesla Brno)
2001 OK 99 Hradec Králové Jedlička Michal (Dukla Liberec) Pekárková Eva (SKOB Zlín)
2002 Severka Šumperk Ropek Rudolf (Dukla Liberec) Brožková Dana (SC Jičín)
2003 Kotlářka Praha Dávidík Marian (Železárny Prostějov) x (zrušeno)
2004 KVS Šumperk Jedlička Michal (Slávia Hradec králové) Brožková Dana (SC Jičín)