Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/htdocs1/lpucz/home/www/mcr19/src/menu.src:53) in /web/htdocs1/lpucz/home/www/src_new/WWWHelper.php on line 3

Novinky

Záštita náměstka primátora Pardubic
 – 14. dubna

Záštitu nad Mistrovstvím a veteraniádou ČR sprintových štafet převzal náměstek primátora Statutárního města Pardubice Jakub Rychtecký.
Ukázka terénu sprintu a sprintových štafet
 – 14. dubna

V příslušných menu v sekci Ukázky terénu najdete několik fotografií terénu, kde se poběží sobotní i nedělní závod.
Seznam štafet s právem startu
 – 2. dubna

Sekce OB vydala Sdělení sekce 5/2019, v němž je zveřejněn seznam štafet s právem startu na Mistrovství ČR sprintových štafet dne 19. května 2019 v Pardubicích.
Záštita hejtmana Pardubického kraje
 – 21. března

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický převzal osobní záštitu nad Mistrovstvím České republiky sprintových štafet v Pardubicích.
Návštěva České televize
 – 18. března

Centrum a tratě M ČR sprintových štafet v Pardubicích navštívili pracovníci České televize, aby zjistili podmínky pro přímý televizní přenos (a TV studio k tomuto závodu).
Zveřejněny rozpisy
 – 21. února

Zveřejněny rozpisy obou šampionátů – sobotního M ČR ve sprintu v Čáslavi i nedělního M ČR sprintových štafet v Pardubicích.
Základní údaje
 – 26. ledna

Můžete se podívat na základní údaje o obou závodech tak, jak byly zveřejněny v Prováděcích pokynech k soutěžím sekce OB v roce 2019.
Spuštěn web šampionátu
 – 23. ledna

Spuštěn web šampionátu a neustále se na něm pracuje.

PARTNEŘI LPU