RODINNÉ ŠTAFETY 2008

Novinky

10. listopadu Svou účastí na Rodinných štafetách pomohli letos orientační běžci Nadaci pro transplantaci kostní dřeně částkou 5.925,- Kč - viz ústřižek poštovní poukázky.
19. října Pořadatelé Karlos a Kipli vám všem děkují za účast a těší se s vámi na shledanou na 17. ročníku Rodinných štafet v roce 2009 (asi v termínu 18. 10.).
19. října Skončil již 16. ročník Rodinných štafet, neoficiálního českého šampionátu rodinných klanů. Pořadatelé přivítali za krásného počasí necelou stovku štafet. První dva úseky (první měl délku skoro 6 km, druhý něco přes 2 km) se běžely na klasické o-mapě, třetí úseky (8 km) měly mapu Bludný kořen 16 upravenou tak, že na mnoha místech byly místo mapy jen bílé fleky. V cíli na každého závodníka čekal paměťák, jedna kontrola, její neoražení znamenalo penalizaci 7 minut (a jak se ukázalo, nakonec to dost rozhodovalo). V cíli byla nejrychlejší štafeta Štěrbovi-Lučanovi, která běžela ve složení Zbyněk, Pavel a Lála (ve štafetách LPU skončili na 2. místě Hermanovi a třetí byli Valachovi). V Open kategorii byli Šediví (Jirka, Ondra, Honza), druzí byli Klusáčkovi a třetí Novákovi-Novotní. Mezi čistě ženskými štafetami bylo nejrychlejší trio Štrajtová-Stará-Kozáková.
19. října Výsledky najdete tady. Ve sloupku PRÉMIE je počet uznaných prémií, za každou chybějící je přičteno 7 minut. Ve sloupku posun je změna pořadí štafety oproti výsledkům v cíli.
17. října Počet přihlášených štafet na letošní ročník "Rodinných štafet" dosáhl magického a tajuplného čísla 99 - seznam přihlášených. Přihlášky tím jsou uzavřeny. Těšíme se na Vás na všechny v neděli "Na Vyhlídce". Meteorologická předpověď na neděli se prudce zlepšila, takže přijeďte nachytat poslední letošní bronz a vyhřát své kosti posledním pořádným sluníčkem babího léta na letošní Rodinné štafety!!!
15. října Přečtěte si pokyny pro prezentaci a vyplňte soupisku už doma pro urychlení prezentace.
14. října Tak seznam přihlášených štafet nám po uplynulém víkendu parádně nabobtnal a máme z toho s Kiplim velkou radost. Počet přihlášených štafet již silně atakuje magickou "stovku" - k dnešnímu dni je přihlášeno právě 94 štafet (viz seznam přihlášených štafet) a těšíme se na každého z Vás.
10. října Další aktualizace seznamu přihlášených štafet - k pátku 10. 10. 2008 registrujeme již 65 přihlášených štafet. Možnost přihlášek je stále otevřena!!!
9. října Už pro Vás máme speciální pokyny k letošním mapovým překvapením - podívejte se tady.
9. října Zveřejňujeme první seznam přihlášených štafet - k 8. 10. 2008 je přihlášeno již 56 štafet (24 LPU, 27 OPEN a 5 MIX). O nepsaný titul "nejvzdálenější rodiny" letos soupeří zřejmě Ludvíkovi z Nového Boru a klan Starých z Ostravy. Možnost přihlášek stále bez problémů trvá!!!
7. října V neděli jsme s Kiplim v lese na Vyhlídce proběhali všechny kontroly, roznesli lístečky a definitivně na místě rozhodli systém předávky a shromaždiště. Dnes jsme pak tratě definitivně dokončili a připravili k tisku. Takže na co se můžete těšit???
 • Kdo z Vás nebyl v létě na Veteran cupu 2008, tak vězte, že les je to krásný, ale již pravý podhorský - nejtypičtější pro něj je těžká běžecká podložka.
 • Přesné parametry letošních tratí jsou následující:
  1. úseky: 5.160 - 5.690 m / 210 - 220 m přev. / 20 - 21 k,
  2. úseky: 2.030 - 2.120 m / 95 m přev. / 8 k,
  3. úseky: 7.430 - 8.020 m / 270 - 280 m přev. / 29 - 30 k.
 • V centru závodu se můžete těšit na dlouhé divácké průběhy shromaždištěm, takže členům svých rodinných klanů budete moci vydatně zafandit.
 • A čeká Vás letos ještě jedna novinka. Své speciální "mapové překvapení" mají samozřejmě 3. úseky. Ale na druhém letošním "zpestření závodu" se budou podílet, poprvé v historii Rodinných štafet, všichni tři členové každé štafety (a každý z nich sám za sebe). Bližší informace k mapovému zpestření se na webu objeví ještě v tomhle týdnu.
 • První seznam přihlášených se na webu objeví zítra či pozítří. Možnost přihlášek stále ještě je!!!!
10. září V levém menu najdete odkazy na rozpis a pokyny (dohromady v jednom souboru), plánek příjezdu a starší mapy prostoru. Těšíme se na vaše přihlášky.
10. září Otevřeny stránky 16. ročníku Rodinných štafet.

 
Správce stránek
OK Lokomotiva Pardubice 2004-2008
homepage