RODINNÉ ŠTAFETY 2009

Novinky

1. listopadu Účastníci Rodinných štafet jako každý rok i letos pomohli dobré věci - z vybraného startovného putuje 3.600,- Kč Nadaci pro transplantaci kostní dřeně - viz ústřižek složenky. Díky Vám všem!!! A snad nám za rok zase zachováte přízeň.
22. října Byly provedeny kosmetické změny ve výsledkách OPEN a MIX na základě přezkoumání ražení.
20. října Pár fotek z vyhlášení najdete tady.
19. října Historické tabulky byly aktualizovány. Štafetám už sedmý rok vládne rodina Štěrbových.
19. října Zveřejňujeme varianty paměťáku (ať konečně zjistíte, kde jste byli...). Karlos a Kipli moc děkují všem svým spolupořadatelům!
18. října Kompletní výsledky najdete tady. Doufáme, že se vám závody i přes sychravé počasí líbily a příští rok si zase přidete zazávodit! Děkujeme všem za účast. Pořadatelé se moc omlouvají v kategorii LPU rodině Procházkových za přehlédnutí penalizace u Klapalů...
18. října 17. ročník Rodinných štafet vyhráli v kategorii OPEN Klusáčkovi (2. Rajnoškovi, 3. Strachotovi), v kategorii LPU byli první Štěrbovi-Lučanovi (2. Procházkovi, 3. Klapalovi). Kompletní výsledky se intenzivně počítají.
16. října Aktuální sněhové zpravodajství z Pardubic - 0 cm sněhu, v lese se konečně nepráší, těšíme se na všechny v neděli na Monaku!!!
14. října A ne aby někoho z přihlášených odradilo počasí!!! Sněžit přestane v pátek, za sobotu ty dva metry říjnového sněhu roztají a v neděli už začne nad Slatiňany nesměle vykukovat sluníčko...:-)))
14. října A připomínám všem přihlášeným štafetám - přečtěte si důkladně všechny dnes zveřejněné detailní pokyny (k mapovým překvapením, k mapě, k tratím, k organizaci); v neděli se Vám to bude hodit...:-)))
14. října Právě dnes jsme snad definitivně uzavřeli přihlášky na letošní, již 17., ročník Rodinných štafet. Počet přihlášených štafet se k dnešnímu dni zarazil na čísle 91!!! Moc Vám za tenhle Váš zájem děkujeme!!! Obzvlášť mě potěšila jedna přihláška - až z Dobříše se přihlásili Kopáčkovi, kteří vůbec nejsou registrováni ve svazu; to snad svědčí o tom, že Rodinné štafety si svým konceptem spojení sportu, dobročinnosti a pohody pomalounku polehounku nacházejí cestičku i mezi neorienťáckou veřejnost.
14. října Ke kompletním informacím chyběly už jen závodní pokyny - čtěte také pozorně.
14. října Protože letošní Rodinné štafety jsou součástí oslav výročí OB v Pardubicích, můžete si připomenout vůbec první ročník (1993) tohoto závodu v článku z Jantaru.
14. října Přečtěte si také pokyny pro prezentaci a vyplňte soupisku už doma pro urychlení prezentace.
14. října Rodinné taktické přípravy na závod mohou vrcholit - důkladně si přečtěte pokyny k letošním mapovým překvapením.
12. října A nenechte se nikdo odradit strašením rosničkářů na příští týden!!! Za prvé - čeští rosničkáři se do počasí ještě jaktěživ nestrefili; a za druhé - na Monaku určitě sněžit nebude a i kdyby, tak přímo na shromaždišti je fakt příjemná běžecká hospoda.
12. října Během víkendu nám počet přihlášených štafet zase moc pěkně povylezl směrem vzhůru - v tuto chvíli se těšíme už na 83 rodinných klanů z celé republiky!!! Možnost přihlášek stále ještě je - řádově maximálně do středy, kdy budeme tisknout mapy a tratě.
6. října Do termínu uzávěrky přihlášek zbývá ještě týden, ale přihlášky už nabraly to správné tempo. K dnešnímu večeru je přihlášeno už 53 rodinných klanů. A z geografického složení přihlášených štafet si myslím, že Rodinné štafety tradičně nedělají žádnou ostudu svému přízvisku "neoficiální mistrovství České republiky" - do podhůří Železných hor se sjedou borci a borkyně opravdu z celé republiky. No posuťe sami - Vlažní z Luhačovic, Hadačovi z Opavy, Ludvíkovi-Abelovi z Nového Boru, Hrstkovi z Havlíčkova Brodu, Koporovi a "Štrajti se starou Kozákovou" z Brna, Pustaiovi z Jablonce nad Nisou, ekipa tří štafet z Trutnova a spousta dalších. A víte co??? Jsme hrozně rádi, že k nám jezdíte...:-)))
5. října Počet přihlášených štafet na letošní Rodinné štafety stoupá, no, nebojme si tyto naše úspěchy otevřeně přiznat, přímo raketovým tempem... K dnešnímu dni evidujeme 46 přihlášených štafet.
2. října Tipy na výlet: nová rozhledna Bára a lanové centrum Podhůra - cca 2 km od Monaka.
2. října Na letošní ročník Rodinných štafet se pomalu začaly scházet první přihlášky. Zatím evidujeme 41 přihlášených štafet.
2. října Včerejší odpoledne a podvečer jsme s Kiplim strávili v lese probíháním kontrol a tratí. Už teď Vám můžeme sdělit několik prvních informací:
  • Letošní Rodinné štafety budou "závodem dvou měřítek". Všichni tři členové každé štafety totiž na svém úseku zažijí dvě různá měřítka mapy.
  • V lesích na Chrudimsku (i přes všechnu snahu lesáků) jsou pořád ještě vidět následky loňského ničivého tornáda (popadaných stromů, nových světlin a pasek, nových vývratů apod. je v lese poměrně dost) - budeme se snažit, aby se to kvality tratí dotklo co nejméně.
  • Borci na třetím úseku budou mít letos takové mapové překvapení, které ještě nebylo za uplynulých 16 ročníků Rodinných štafet použito (Malá nápověda: Už jste někdy při závodech zažili, aby se Vám v průběhu tratě nabízela Vaše vlastní svobodná volba mezi mapově lehčí, ale delší, a mapově náročnější, ale kratší, pasáží několika následujícíh kontrol tratě???).
23. září Centrum 17. ročníku Rodinných štafet je tady (webové stránky), poloha na mapě je zde.
23. září V levém menu najdete odkazy na rozpis, starší mapy prostoru a historii Rodinných štafet. Pořadatelé Kipli a Karlos se těší na vaše přihlášky!
22. září Otevřeny stránky 17. ročníku Rodinných štafet.

 
Správce stránek
OK Lokomotiva Pardubice 2004-2009
homepage