e-mail

Novinky

ROK 2016

• 14. 7. - Do sekce Akce byl přidán rozpis zářijového mapového soustředění v Milovech (se zaměřením na M ČR na klasice).
  • 14. 7. - Tří závodnicích našeho SCM/TSM reprezentují ČR na MS juniorů ve Švýcarsku - sprint: 12. Hačová, 16. Čechová; klasická trať: 30. Hančová, 46. Čechová, 84. Čech; krátká trať: 28. Čech, 32. Čechová, 46. Hančová.
  • 3. 7. - Sprint na MED v Polsku: D16 - 8. Peterová, 14. Rückerová, 26. Hojná, H16 - 12. Rusin, 29. Volák, H18 - 42. Křivda.
  • 2. 7. - Trojice mladších dorostenek našeho SCM/TSM, Peterová, Hojná, Rückerová, získala na MED v Polsku stříbro ve štafetách. Volák s Rusínem se podíleli na 9 . místě v H16.
  • 1. 7. - Na MED v Polsku si na klasice Jana Peterová doběhla pro páté místo v mladších dorostenkách a Ondra Volák byl v H16 osmý. Přehled dalších umístění závodníků SCM/TSM: D16 - 5. Peterová, 7. Rückerová, 17. Hojná, H16 - 8. Volák, Rusín disk, H18 - 55. Křivda.
  • 15. 6. - Na českém o-šampionátu na krátké trati v Hojné Vodě získala Šárka Rückerová v D16 zlatou medaili, Jana Peterová v D16 a Tereza Čechová v D18 stříbrné medaile a Jan Čech v H20 medaili bronzovou. Přehlede dalších umístění v TOP 10 - D16: 4. Hojná; D18: 6. Chaloupková, 10. Kopecká; D20: 6. Hančová; H16: 5. Čech, 7. Švadlena, 9. Volák; H20: 7. Bořil, 10. Semrád.
  • 15. 6. - Na Mistrovství Evropy dorostu v orientačním běhu na přelomu června a července v Polsku nás budou reprezentovat tito závodníci TSM/SCM - D16: Eliška Hojná, Jana Peterová, Šárka Rückerová, D18: Anna Kopecká, H16: Jan Rusin, Ondřej Volák (náhr. Petr Čech); H18: Tomáš Křivda.
  • 15. 6. - Na letošní JMS ve Švýcarsku byli nominování členové TSM/SCM Tereza Čechová, Petra Hančová a Jan Čech.
  • 12. 5. - Do sekce Akce byl přidán rozpis červnového mapového soustředění v Jeseníkách.
  • 17. 4. - Sprintová štafeta dorostu OK Lokomotiva Pardubice získala na M ČR 4. místo, tým KOB Choceň skončil devátý a béčko OK Lokomotiva Pardubice desáté.
  • 17. 4. - Na Mistrovství ČR ve sprintu v Uherském Brodě si vedli závodníci našeho SCM/TSM dobře, vybojovali dvě vítezství, další medaile i umístění v první desítce. V D16 byla Šárka Rückerová druhá, Eliška Hojná čtvrtá, Jana Petrová pátá a Klára Nechanická desátá, v D18 získala stříbro Terka Čechová a Anna Kopecká byla čtvrtá, v D20 vyhrála Petra Hančová a Simona Chládková skončila čtvrtá, v H16 získal Jan Rusin bronzovou medaili, Petr Čech obsadil čtvrté místo, Ondra Volák byl šestý a Martin Roudný osmý, v H18 vybojoval Tomáš Křivda zlato a v juniorech skončil Jan Čech čtvrtý a Ladislav Semrád byl devátý.
  • 17. 4. - Na Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu získali závodníci SCM/TSM několik medailí a dalších umístění v první desítce. V D16 byla Jana Petrová druhá a Šárka Rückerová třetí, v D18 získala bronz Terka Čechová a Anna Kopecká čtvrtá, v D20 získala Simona Chládková bronz a Petra Hančová byla čtvrtá, v H16 získal Petr Čech bronzovou medaili, Václav Roudný byl šestý a Martin Roudný devátý, v H18 vybojoval Tomáš Křivda stříbro a v juniorech skončili Ladislav Semrád a Jan Čech na 8. a 9. příčce.
  • 3. 4. - Na Středoevropském poháru si vedli závodníci pardubického SCM/TSM velmi dobře. V jednotlivcích v D16 vyhrála Šárka Rückerová, Jana Peterová byla šestá, v D18 obsadila Tereza Čechová 3. místo (17. Kopecká), v H16 byl Ondra Volák druhý, Honza Rusin čtvrtý a Petr Čech desátý a v H18 obsadil Tomáš Křivda čtvrtou příčku. Ve štafetách všichni stáli na stupních vítězů, české štafety obsadily v každé kategorii první nebo druhé místo.
  • 28. 3. - Za velké účasti proběhlo velikonoční mapové soustředění v krásných terénech u Sklárny. Bylo tam pěkně.
  • 20. 3. - Na Středoevropský pohár dorostu na počátku dubna na Hané se z našeho TSM/SCM nominovali: H18 - Tomáš Křivda, H16 - Jan Rusin, Ondřej Volák, Petr Čech, D18 - Tereza Čechová, Anna Kopecká, D16 - Šárka Rückerová a Jana Peterová.
  • 14. 3. - Za účasti 16 členů TSM/SCM proběhlo mapové soustředění na Slovensku. Běhalo se v písečných dunách okolo Šaštína.
  • 14. 2. - Proběhlo mapové a běžecké soustředění TSM/SCM ve Zderazi za účasti 37 členů (závodníků a trenérů TSM/SCM), běhalo se v terénech Toulovcových Maštalí.
  • 17. 1. - Za krásného počasí proběhlo v Horním Polubném první letošní soustředění, 20 členů TSM/SCM si pěkně zalyžovalo.
  • 12. 1. - Do sekce Akce byl přidán rozpis březnového mapového soustředění ve slovenském Šaštíně.
  • 29. 12. - Do sekce Akce byl přidán rozpis velikonočního mapového soustředění na Sklárně.
  • 19. 12. - Rozpis první Akademie OB, která proběhne ve dnech 22. - 26. 1. 2016 ve Vracově, je na webu VD.
  • 7. 12. - Do sekce Akce byl přidán rozpis únorového běžeckého (a mapového) soustředění ve Zderazi.
  • 26. 11. - Nadaci OB byla odeslána žádost o grant pro SCM na rok 2016.
  • 25. 11. - Do sekce Akce byl přidán rozpis lednového lyžařského soustředění v Horním Polubném.
  • 23. 11. - Český svaz orientačních sportů na základě sportovních testů mládeže zařadil do TSM Pardubicko a Vysočina celkem 26 závodníků (14 ve skupině A, 12 ve skupině B), jejich seznam najdete v odkazu.
  • 23. 11. - Proběhla rekonstrukce stránek. Tento web bude nadále informačním zdrojem o činnosti TSM Pardubicko a Vysočina a současně i SCM Pardubicko.