13. 6. Zdeněk Brancuský  50 let
    14. 6. Valerie Borovičková  18 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Anežka Bolechová se provdala, nyní ji budeme ve výsledcích hledat pod jménem Špirková.
  • Naši v jiných oblastech: Na Saxbu v německém Lückendorf skončil David Procházka v mužích v sobotu devátý a v neděli byl pátý. Na krátké trati v Chyňavě vyhrál Radek Nožka v mužích, Terka Nováková byla v ženách pátá a Vašek Farář v H55 skončil třetí (ten běžel ve stejném místě odpoledne i sprint a obsadil druhou příčku).
  • Trojice našich závodníků Jana Knapová, Tomáš Kubelka a Matěj Kamenický startovala na sérii nominačních závodů (dráha, krátká a klasická trať) na květnové ME ve Švýcarsku, nominačky proběhly moravsko-slovenském pomezí. Trojka na dráze – Jana byla z žen nejrychlejší (10:25), velmi dobře běželi i muži – Píkej 8:47, Matěj 9:18. Na krátké trati na mapě Baťov v Otrokovicích Jana jasně vyhrála mezi ženami, v mužích byl Matěj pátý a Píkej osmý. Závěrečná klasika se běžela v hornatém terénu na Slovensku, Jana doběhla pátá a to ji stačilo k vítězství v nominačním žebříčku a k přímé nominaci na ME; Matěj s Píkejem obsadili 8. a 9. příčku.
  • Hruboskalský půlmaraton: v ženách doběhla Pája Horová druhá (5. Bětka Lehárová), ve veteránkách skončila Martina Zvěřinová šestá, ve veteránech obsadil Petr Zvěřina třetí příčku.
    Filip Záveský skončil na Mistrovství ČR v atletice na 10 km devátý, dosáhl času 33:33.87.
  • V Mistrovství oblasti družstev žactva je po 9 kolech naše žactvo na druhém místě za PHK.
  • Klubový žebříček po 19 závodech – 1. Peterová, 2. M. Roudný, 3. K. Koberová, 4. Kamenický, 5. Horová, 6. J. Rusin, 7. Pipek, 8. Volák, 9. Udržal, 10. H. Waněk.
  • V sobotu 11. 5. v Ještědské oblasti se běžely dvě krátké tratě v Hořeních Pasekách, dopoledne byl David Procházka třetí v mužích, odpoledne skončil David pátý a Klára Procházková (ženy) byla sedmá.
  • Hledáme vedoucí na prázdninové vícedenní závody – hlaste se u Bédi.