25. 9. Václav Farář   65 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Na svět přišel Kristián Vávra. Narodil se 3. srpna a jak sdělil Jantaru tatínek Jarýn, tak se má čile k světu.
  • Ondra Pipek se na konci července zúčastnil Akademie OB v Suchém (akce ČSOS pro dorost).
  • V triatlonu Ocelák v Kraskově skončili Honza Hovorka a Lubor Kříž na 5. a 6. místě (13. Štěpán Držka).
  • Zvěřinovi si vedli výborně v závodě Běhej lesy v Bílé. Petr byl třetí (19 km) a Martina druhá (11 km), spolu pak vyhráli soutěž dvojic.
  • V klubovém žebříčku v půlce srpna vede Matěj Kamenický před Radkem Nožkou a Jančou Peterovou (4. Grudmann, 5. Kopecká, 6. Zvěřinová, 7. M. Roudný, 8. Rusin, 9. Kubelka, 10. D. Procházka). V žebříčku zatím v 51 závodech bodovalo 283 závodníků.
  • O Cerdanya (5-denní závody v Katalánsku) – Lenka Knapová obsadila v ženách 11. příčku.
  • V Jesenickém půlmaratónu skončil Tomáš Udržal v mužích osmý, v ženách obsadila Klára Žaloudková 13. příčku.
  • Nábor dětí: Provádíme nábor dětí do našeho klubu. Pokud máte ve svém okolí šikovné zájemce o náš sport ve věku 8 – 12 let (není podmínkou), přiveďte je od 1. září každý čtvrtek od 17 hodin do lesa na Studánce, kde dostanou bližší pokyny a informace.