Eva Kašparová 16. 9.  40 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Adam Šístek se narodil 11. 7. 2018.
  • Elena Kroupová přišla na svět 21. 7., Maty a Anička mají dalšího sourozence.
  • V druhé části MS juniorů v Maďarsku získali Češi další medaile. Bára Chaloupská byla třetí, juniorky (Čechová, Chaloupská, Janošíková) byly druhé, junioři (Sýkora, Křivda, Vandas) skončily třetí. Celkově tedy šest medailí (0-2-4) a čtvrté místo v pořadí zemí.
  • V červencové 342. Malé ceně Monaka doběhl v mužích David Procházka druhý (37:44).
  • Filip Záveský běžel M ČR v atletice, na 5000 m doběhl devátý v čase 15:24.16.
  • Dospělí a starší dorostenci měli 4-denní soustředění v polských Jakuszycích (Orle) pod vedením Tomáše Udržala.
  • Jana Knapová je po dvou sériích ve Světovém poháru v OB na krásném 12. místě.
  • Klubový žebříček v půlce srpna – 1. M. Roudný 1614, 2. J. Rusin 1548, 3. Peterová 1538, 4. Nožka 1487, 5. Kamenický 1479, 6. K. Koberová 1464, 7. D. Procházka 1420, 8. Volák 1417, 9. O. Pipek 1355, 10. Hančová 1320. V žebříčku bodovalo 288 závodníků.
  • Pája Horová běžela Jesenický půlmaratón, v ženách doběhla pátá.
  • Vedení klubu děkuje všem, kteří se podíleli na úspěšné prezentaci OB ve Sportovním parku Pardubice.
  • Nábor dětí: Provádíme nábor dětí do našeho klubu. Pokud máte ve svém okolí šikovné zájemce o náš sport ve věku 8 – 12 let (není podmínkou), přiveďte je od 1. září každý čtvrtek od 17 hodin do lesa na Studánce, kde dostanou bližší pokyny a informace.