Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • V den plný osmiček (18. 8. 2018) se narodil Jakub Klapal.
  • Zuzka Hermanová změnila v sobotu 25. 8. 2018 příjmení, po svatbě s Petrem Losmanem se nyní jmenuje Losmanová.
  • Dana Jahn Odvody má druhého syna. Narodil se 12. září a dostal jméno Teodor (Jahn).
  • V Běhu Teplickými skalami doběhl Ondra Volák v mužích pátý, v ženách byla Jana Knapová druhá a Lenka Knapová devátá.
  • V srpnové Malé ceně Monaka doběhl Tomáš Udržal čtvrtý v mužích (vyhrál nejmladší veterány), Vojta Juračka byl třetí ve starších veteránech.
  • Jana Knapová je po třech sériích ve Světovém poháru v OB na pěkném 20. místě.
  • V Běhu Broumovskými stěnami (25 km) skončila Martina Zvěřinová v absolutním pořadí žen čtvrtá, Tomáš Udržal a Petr Zvěřina skončili v mužích na 7. a 8. místě.
  • Na MS v radiovém OB v Sokcho (Korea) si vedli pardubičtí závodníci dobře. Umístění Bětky Lehárové – foxoring 3., první klasika 6. (2. v týmech), sprint 2., druhá klasika 5. (3. v týmech), Ondra Šimáček – foxoring 8., první klasika 5. (1. v týmech), sprint 2., druhá klasika 10. (3. v týmech).
  • V Podzimním běhu Heřmanův Městec si na trati 5 km vedla výborně nejmladší účastnice, 11-letá Karda Pipková si v kategorii žen doběhla pro vítězství (a vyhrála flašku vína). Táta Kamil byl v mužích desátý.
  • Orhan Kutlu – ve výsledcích kvalifikace M ČR na klasice se objevilo toto jméno s registračním číslem LPU. Orhan je turecký reprezentant (byl na MSJ 2015 a 2016, v roce 2016 běžel MS – 29. místo ve štafetách, 27. místo ve sprintových štafetách; v roce 2017 – 56. místo na klasice, 30. místo ve štafetách). Od půlky září do konce února je na Erasmusu na pardubické Univerzitě, na počátku října poběží v Praze a v Českém ráji finále Světového poháru v OB.
  • Klubový žebříček – 1. M. Roudný 1819, 2. Peterová 1786, 3. Kubelka 1746, 4. J. Rusin 1741, 5. Kamenický 1690, 6. J. Knapová 1669, 7. D. Procházka 1647, 8. Volák 1644, 9. Nožka 1629, 10. K. Koberová 1579. Celkem bodovalo 301 závodníků.
  • Rodinné štafety (26. ročník) budou v neděli 21. října v lesním komplexu v okolí Kostelecké Lhoty (centrem je areál fotbalového hřiště Sokola Kostelecká Lhota v Korytech). Vítězství v kategorii LPU obhajují Roudní. Nezapomeňte se přihlásit!
  • Komunální volby v Pardubicích. Na čelních místech kandidátek najdeme několik členů klubu. Třeba Kuba Kutílek je druhý u Pirátů. Ale hlavně hodně našich členů (a v klubu velmi aktivních) najdete na kandidátce ODS. Karel Haas je lídrem kandidátky (a kandidátem na primátora), Petr Klimpl mu kryje záda na druhém místě, pětku má Dušan Stránský (a jsou tam i další naši členi). Dejte jim svůj hlas!
  • Tábor v Budislavi jsme zamluvili na další ročník letního tábora Silva o-camp na termín 28. 7. – 10. 8. 2019. Bližší podrobnosti k přihláškám budou cca v prosinci.