6. 11. Barbora Kadaňová 40 let
    13. 11. Jan Vališ 20 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Naši nejmladší (DH10) využili sváteční středy 28. září k výletu na Kočičí hrádek a Báru. Děti cestou sbíraly kontroly i houby.
  • Srovnávacích testů mládeže na Městském atletickém stadiónu na Dukle se zúčastnilo 17 pardubických dorostenců a dorostenek. Běželi trojku na dráze (nejlepší časy – Míša 11:13, Fíla 9:37 a Marek 9:48), absolvovali mapové testy a v závěru pak o-400.
  • Jana Peterová a Martin Roudný reprezentovali Česko v závěrečné sérii letošního Světového poháru, která proběhla v alpských terénech ve Švýcarsku. V úvodních štafetách Martin skvěle rozběhl české béčko (předával na osmém místě, štafeta nakonec skončila 16.); Janča běžela druhý úsek béčka, při průběhu do pytlíku omylem orazila cíl a štafeta byla disk. V orientačně moc hezké krátké trati ve velké konkurenci skončil Martin 59. místě, Janča byla 76. V náročné závěrečné klasice skončila Janča na výborném 46. místě, Martin byl 71.
  • Míša Srbová byla nominována Juniorský evropský pohár, který probíhá v Německu. Úvodní sprint se jí moc nepovedl, když obsadila 41. místo. V následující klasické trati se zlepšila, obsadila 24. místo. V závěrečných štafetách rozbíhala české béčko, které obsadilo celkově 10. příčku.
  • Ve Světovém poháru 2022 skončila Jana Stehlíková na 40. místě (běžela jen třetinu závodů).
  • V Ještědském žebříčku ve Všeni byla v ženách Iveta Šístková druhá a v mužích skončil David Procházka třetí.
  • Vládík Srb běžel Ligu Vysočiny. V Zubří skončil v mužích na 8. místě, druhý den pak vyhrál ve Zhoři u Tábora v H16.
  • Družstvo žactva LPU vede po 14 kolech v Mistrovství Vč. oblasti družstev žactva před PHK a SHK.
  • V závodě Ligy Vysočiny v Kramolíně byl Kryštof Jelínek v mužích druhý.
  • V Pražském trailOvém podzimu skončil v dopoledním PreO Ondra Macek pátý a Aďa Jelínková sedmá, v odpoledním TempO vyhrál Šimon Mareček.
  • V závodě na klasické trati Pražské oblasti v Pohoří skončila Iveta Šístková v ženách pátá.
  • Klubový žebříček vede v půlce října Tomáš Kubelka před Jančou Peterovou, Martinem Roudným, Vládíkem Srbem, Matějem Kamenickým a Míšou Srbovou.
  • Veteraniáda v Pusté Kamenici bude o víkendu 18. – 20. 11. 2022.
  • Hledáme pořadatele Pardubického zimního poháru 2022/23. Chceš uspořádat závod PZP? Přihlas se co nejdříve u Bédi, nahlas mu formát závodu a místo. Nebojte něco uspořádat, jakýkoliv závod je lepší než žádný…
  • Termínovka Zimní hradubické ligy 2022/23: 27. 11. Klokan kros (SHK), 18. 12. Vánoční sprint (PHK), 8. 1. Sprint (LPU), 22. 1. Sprint (SHK), 12. 2. Krátká trať (LPU), 19. 2. Krátká trať (PHK), 26. 2. Krátká trať (SHK).