Kategorie D10C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    25 m,  8 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 10:34:00 9050 Chrástová Magdaléna STH 0551 C 37 = 10:37:00 9424 Kučerová Amálie Evelína PHK 0651 C 40 = 10:40:00 2025350 Cejpková Karolína SRK 0552 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 28659 Rychterová Lucie PHK 0557 C 49 = 10:49:00 2082930 Běloušková Kateřina CTB 0752 C 52 = 10:52:00 ? Doudová Alžběta PHK 0554 C 55 = 10:55:00 2025374 Kadaníková Tereza LPU 0552 C 58 = 10:58:00 9021 Holubářová Viktorie KUO 0599 C 61 = 11:01:00 2049560 Trlidová Agáta LPU 0554 C 64 = 11:04:00 2057592 Mitkovová Jindřiška LTU 0550 C 67 = 11:07:00 425542 Morávková Zuzana SRK 0551 C 70 = 11:10:00 2056296 Neumannová Alžběta PHK 0650 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00

Kategorie D10N

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    25 m,  6 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2085583 Podlešáková Monika PHK 0752 C 2 = 10:02:00 2075617 Dvořáková Anežka LPU 0556 C 4 = 10:04:00 2027231 Hanlová Nikola SRK 0553 C 6 = 10:06:00 2070811 Haasová Klára LPU 0655 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 2025373 Vodičková Veronika LPU 0651 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 2083389 Výchová Veronika KOR 0550 C 16 = 10:16:00 neregistro 2070810 Kay Nathalie LPU 0559 C 18 = 10:18:00 426343 Pitrmucová Lucie JIL 0651 C 20 = 10:20:00 2075619 Pipková Karolína LPU 0756 C 22 = 10:22:00 2027235 Hanlová Kristýna SRK 0752 C 24 = 10:24:00 2075625 Machová Tereza PHK 0653 C 26 = 10:26:00 2070812 Dvořáková Kateřina LPU 0656 C 28 = 10:28:00 405952 Novotná Vendula PHK 0777 C 30 = 10:30:00 9523 Stavrinou Kristýna SRK 0751 C 32 = 10:32:00

Kategorie D12C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 410782 Thýnová Martina SHK 0350 B 3 = 10:03:00 2032180 Pušová Bára LPU 0357 B 6 = 10:06:00 2025341 Kroniková Sylvie SHK 0450 C 9 = 10:09:00 2078482 Hanušová Kateřina VRL 0455 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 7203463 Koberová Kateřina LPU 0352 B 18 = 10:18:00 425585 Hrnčířová Ivana STH 0351 C 21 = 10:21:00 2078470 Karlová Anna JIL 0352 B 24 = 10:24:00 2025372 Vodičková Johana LPU 0354 C 27 = 10:27:00 425599 Randáková Adéla VRL 0452 C 30 = 10:30:00 336788 Besedová Katka PHK 0351 C 33 = 10:33:00 2057593 Kinclová Natálie LTU 0350 C 36 = 10:36:00 436939 Kološová Veronika LPU 0351 C 39 = 10:39:00 2032373 Krejcarová Bára BRU 0351 C 42 = 10:42:00 53164 Čapková Anna PHK 0451 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 2056274 Metelková Michaela PHK 0550 C 51 = 10:51:00 438036 Pilná Natálie VRL 0351 B 54 = 10:54:00 681880 Musilová Elena KUO 0399 C 57 = 10:57:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 C 60 = 11:00:00 2053583 Knobová Agáta VRL 0453 C 63 = 11:03:00

Kategorie D12D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 10:39:00 2087684 Brožková Tereza KUO 0451 C 42 = 10:42:00 2061852 Martínková Andrea KOR 0450 C 45 = 10:45:00 neregistro ? Horáková Veronika 9CC 0451 C 48 = 10:48:00 neregistro 301649 Morávková Barbora SHK 0352 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 ? Růžičková Eliška SJC 0452 C 57 = 10:57:00 neregistro 425538 Gottsteinová Ema JIL 0451 C 60 = 11:00:00 425566 Filipová Lucie SRK 0351 C 63 = 11:03:00 2078453 Kynčlová Jiřina JIL 0354 C 66 = 11:06:00 9196 Prokšíková Anna Agáta SHK 0355 C 69 = 11:09:00 2067980 Šafránková Eliška KOR 0350 C 72 = 11:12:00

Kategorie D14C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51108 Kejmarová Jana STH 0152 C 22 = 10:22:00 207832 Weberová Adéla PHK 0155 C 24 = 10:24:00 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 30 = 10:30:00 2056293 Janků Anna SJC 0252 B 32 = 10:32:00 2058528 Kodytková Denisa SHK 0252 B 34 = 10:34:00 2070820 Machová Viktorie PHK 0252 C 36 = 10:36:00 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 38 = 10:38:00 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 B 40 = 10:40:00 1398976 Kubíčková Iva ZAM 0151 B 42 = 10:42:00 206405 Jelínková Zuzana CHC 0151 C 44 = 10:44:00 2080981 Šimonová Klára SJC 0155 C 46 = 10:46:00 9712 Nováková Světlana NPA 0151 B 48 = 10:48:00 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 B 50 = 10:50:00 2056297 Tumová Adéla SJC 0154 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 B 56 = 10:56:00 2073747 Kosová Tereza SRK 0151 A 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 62 = 11:02:00 416271 Randáková Alžběta VRL 0252 C 64 = 11:04:00 2049526 Raková Petra SHK 0251 B 66 = 11:06:00 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 68 = 11:08:00 1398986 Kovářová Jana CET 0251 B 70 = 11:10:00 2035715 Dvořáková Anna JIL 0154 C 72 = 11:12:00 331120 Suchánková Eliška PHK 0250 B 74 = 11:14:00 9560 Shánělová Štěpánka CHC 0152 C 76 = 11:16:00

Kategorie D14D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    35 m,  8 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9866 Horáková Hana LPU 0253 C 1 = 10:01:00 416281 Hnátnická Zuzana ZAM 0152 C 4 = 10:04:00 2049518 Brancuská Lenka LPU 0159 C 7 = 10:07:00 2087714 Brožková Lucie KUO 0151 C 10 = 10:10:00 9594 Zářecká Linda KOR 0250 C 13 = 10:13:00 2078456 Pitrmucová Antonie JIL 0251 C 16 = 10:16:00 9285 Mikysková Doubravka ZAM 0251 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00

Kategorie D16C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení    80 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 75 = 11:15:00 331229 Charvátová Kateřina SHK 0050 C 78 = 11:18:00 2075624 Boková Ivana ZAM 9952 C 81 = 11:21:00 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 C 84 = 11:24:00 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 A 87 = 11:27:00 2053564 Barnetová Veronika ZAM 9951 C 90 = 11:30:00 9369 Hlaváčková Petra PHK 0052 C 93 = 11:33:00 2075693 Nováková Markéta KUO 0099 C 96 = 11:36:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 99 = 11:39:00 2075681 Hápová Petra PHK 0051 B 102 = 11:42:00 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 B 105 = 11:45:00 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 108 = 11:48:00 2058527 Procházková Tereza ZAM 0054 B 111 = 11:51:00 9840 Roušalová Denisa SHK 0052 C 114 = 11:54:00 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 B 117 = 11:57:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 B 120 = 12:00:00 9458 Truněčková Kateřina PHK 9953 C 123 = 12:03:00 53614 Pejšková Eva JHB 9953 C 126 = 12:06:00 ......................... VAK C 129 = 12:09:00 ......................... VAK C 132 = 12:12:00

Kategorie D16D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436955 Knápková Adéla ZAM 9953 C 8 = 10:08:00 ? Škorpíková Barbora LPU 0060 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 405983 Paděrová Anna SNA 9950 C 20 = 10:20:00

Kategorie D18C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení    80 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
224916 Kubečková Veronika PHK 9853 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 8 = 10:08:00

Kategorie D21C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   120 m, 20 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 10 = 10:10:00 2085610 Hančová Marie SNA 8255 C 12 = 10:12:00 9088 Tihonová Martina PHK 8651 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 9591 Andršová Jana SRK 8756 C 18 = 10:18:00 9101107 Novotná Barbora SHK 8658 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 7247 Peterová Alena DOB 8953 C 24 = 10:24:00 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 C 26 = 10:26:00 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 28 = 10:28:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 9536 Peremská Dana SRK 9351 C 34 = 10:34:00 9482 Hrobařová Lenka TJN 7754 C 36 = 10:36:00 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 42 = 10:42:00 7204508 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 44 = 10:44:00 9673 Bednářová Michaela VAM 8951 C 46 = 10:46:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 9355 Balcarová Jana PHK 8852 C 52 = 10:52:00 515185 Randáková Helena VRL 7452 C 54 = 10:54:00 410778 Zákravská Šárka SNA 8951 C 56 = 10:56:00 224885 Šádková Lucie PHK 9654 B 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 416264 Novotná Martina PHK 8255 C 62 = 11:02:00 1271279 Klimplová Lenka LPU 7951 C 64 = 11:04:00 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 66 = 11:06:00

Kategorie D21D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331655 Poláková Lucie VRL 8254 C 28 = 10:28:00 51776 Besedová Petra CHT 7654 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 410799 Koutná Hana PHK 9651 C 37 = 10:37:00 8279 Horká Marie ALB 9050 C 40 = 10:40:00 410800 Koutná Kateřina PHK 9351 C 43 = 10:43:00 9792 Hostinská Jana VAM 8451 C 46 = 10:46:00 428295 Říhová Kateřina PHK 8052 C 49 = 10:49:00 331619 Waňková Dita VRL 7151 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 8966 Smith Lucie VRL 7353 C 58 = 10:58:00 232903 Ropková Eva CHC 7855 C 61 = 11:01:00 2056292 Daniela Širůčková SHK 7650 C 64 = 11:04:00 ? Burešová Lenka 6EC 8250 C 67 = 11:07:00 neregistro 682628 Rochlová Kateřina 8RC 8750 C 70 = 11:10:00 neregistro 2053565 Venclová Veronika ZAM 8251 C 73 = 11:13:00 2045224 Müllerová Petra VAM 9098 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 9161 Stulíková Barbora SHK 8552 C 82 = 11:22:00

Kategorie D35C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   100 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886273 Čivrná Karolína VRL 7355 C 42 = 10:42:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 44 = 10:44:00 9409 Rychterová Kateřina PHK 7752 C 46 = 10:46:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 48 = 10:48:00 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 50 = 10:50:00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 56 = 10:56:00 339546 Kovářová Anna CET 7552 C 58 = 10:58:00 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 60 = 11:00:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 66 = 11:06:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 68 = 11:08:00 9408 Kunartová Lenka PHK 7852 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 224919 Kubečková Zdena PHK 7551 C 74 = 11:14:00 253155 Fukátková Miroslava VIC 7658 C 76 = 11:16:00

Kategorie D35D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060232 Raková Miroslava SHK 7250 C 14 = 10:14:00 253351 Krpatová Zuzana LPU 7558 C 17 = 10:17:00 ? Prokšíková Jitka SHK 7351 C 20 = 10:20:00 2087670 Tichá Kateřina KOR 7550 C 23 = 10:23:00 887923 Frömmelová Dana BRU 7251 C 26 = 10:26:00 9735 Kašparová Eva TYN 7452 C 29 = 10:29:00 410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 32 = 10:32:00 2049524 Vodičková Lenka LPU 7357 C 35 = 10:35:00 416296 Šišmová Hana TYN 6850 C 38 = 10:38:00 682611 Krunčíková Iva SHK 7751 C 41 = 10:41:00 9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 44 = 10:44:00 2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 47 = 10:47:00 2073694 Kotenová Klára RIC 7252 C 50 = 10:50:00 887160 Brožková Květa KUO 7451 C 53 = 10:53:00 207818 Justová Jana PHK 6153 C 56 = 10:56:00 331359 Matoušová Petra VRL 7154 C 59 = 10:59:00 9462 Weberová Zuzana PHK 6961 C 62 = 11:02:00 425507 Mádlová Denisa BRU 7550 C 65 = 11:05:00 410775 Hrnčířová Lenka STH 7251 C 68 = 11:08:00 2059754 Kašparová Eva LPU 7854 C 71 = 11:11:00 9680 Rykalová Jitka VAM 7251 C 74 = 11:14:00 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 77 = 11:17:00 9962 Hanušová Zdena SJC 7253 C 80 = 11:20:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 83 = 11:23:00 7003046 Hladká Petra KOR 7950 C 86 = 11:26:00 51131 Dohnálková Jana SHK 7252 C 89 = 11:29:00 2053562 Chládková Eva ZAM 7051 C 92 = 11:32:00 253377 Linková Eva STH 7753 C 95 = 11:35:00 420436 Slavíková Jana SHK 7352 C 98 = 11:38:00 2056264 Janků Radka SJC 7353 C 101 = 11:41:00 232635 Koutná Alena PHK 7052 C 104 = 11:44:00 7220 Černá Petra ALB 7450 C 107 = 11:47:00 2070825 Kodytková Karolína SHK 7750 C 110 = 11:50:00 2049550 Pipková Táňa LPU 7156 C 113 = 11:53:00 ......................... VAK C 116 = 11:56:00 ......................... VAK C 119 = 11:59:00 ......................... VAK C 122 = 12:02:00

Kategorie D45C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení    55 m, 13 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9676 Smutná Jana VAM 6251 C 1 = 10:01:00 331561 Egrtová Jitka SHK 6354 C 3 = 10:03:00 981805 Müllerová Zorka VAM 6767 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 219201 Hausvaterová Marcela SHK 6152 C 9 = 10:09:00 9932 Zalabová Martina SJC 6657 C 11 = 10:11:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 13 = 10:13:00 9908 Benešová Iva SJC 6151 C 15 = 10:15:00 9389 Kubíčková Marcela PHK 6251 C 17 = 10:17:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 19 = 10:19:00 7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 21 = 10:21:00 425573 Julínková Dana LPU 6555 C 23 = 10:23:00 219217 Netuková Hana SHK 7052 C 25 = 10:25:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 31 = 10:31:00 2085652 Bendáková Jitka LTU 6951 C 33 = 10:33:00 301191 Hlaváčková Renata PHK 7060 C 35 = 10:35:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00

Kategorie D45D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    55 m, 13 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7249 Remešová Alena DOB 6150 C 66 = 11:06:00 2057594 Lazáková Šárka LTU 6952 C 69 = 11:09:00 219272 Nožková Dagmar ZAM 6251 C 72 = 11:12:00 9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 75 = 11:15:00 9108 Hepnerová Dagmar SHK 5451 C 78 = 11:18:00 7225 Mikysková Hana SNA 5651 C 81 = 11:21:00 9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 84 = 11:24:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 87 = 11:27:00 331708 Semrádová Jitka CHC 6651 C 90 = 11:30:00 416317 Kulová Jana VAM 6550 C 93 = 11:33:00 53569 Cabalková Ivana ZAM 6351 C 96 = 11:36:00 9918 Bienová Věra SJC 5752 C 99 = 11:39:00 2053558 Bürgerová Kateřina LPU 6755 C 102 = 11:42:00 410771 Bernartová Ivana SHK 6552 C 105 = 11:45:00 416262 Krunková Bohuslava SNA 7053 C 108 = 11:48:00 410739 Fundová Hana SHK 6752 C 111 = 11:51:00 8980 Hančová Hana VRL 5652 C 114 = 11:54:00 9157 Divecká Růžena SHK 6753 C 117 = 11:57:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00 ......................... VAK C 123 = 12:03:00 ......................... VAK C 126 = 12:06:00

Kategorie D55C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    50 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 85 = 11:25:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 88 = 11:28:00 301116 Dusílková Marie SRK 5752 C 91 = 11:31:00 9117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 94 = 11:34:00 1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 97 = 11:37:00 9897 Vychodilová Jiřina SHK 5951 C 100 = 11:40:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 103 = 11:43:00 9112 Šabatková Zdena SHK 5652 C 106 = 11:46:00 7203468 Hušková Eva NPA 5754 C 109 = 11:49:00 9107 Fejlková Alice SHK 5351 C 112 = 11:52:00 9068 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 115 = 11:55:00 9116 Stulíková Zuzana SHK 5751 C 118 = 11:58:00 2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 121 = 12:01:00 9111 Filipová Dagmar SHK 5651 C 124 = 12:04:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00 ......................... VAK C 130 = 12:10:00

Kategorie D65C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    45 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2056289 Lhotská Hana ZAM 4651 C 0 = 10:00:00 2023804 Křížová Zdenka PZR 5051 C 4 = 10:04:00 9033 Martincová Helena ZAM 5051 C 8 = 10:08:00 9539 Ehlová Iva SRK 3951 C 12 = 10:12:00 436429 Kellnerová Stanislava LPU 4950 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie H10C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    20 m,  9 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 3 = 10:03:00 2027238 Stavrinou David SRK 0506 C 5 = 10:05:00 2075643 Vodička Igor LPU 0507 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 2027229 Šeps Daniel SRK 0504 C 11 = 10:11:00 2056294 Janků Štěpán SJC 0501 C 13 = 10:13:00 425589 Morávek Martin SRK 0503 C 15 = 10:15:00 2070847 Málek David PHK 0504 C 17 = 10:17:00 2027209 Jiroušek Dominik SRK 0602 C 19 = 10:19:00 9702 Pavelec Matěj NPA 0501 C 21 = 10:21:00 2025360 Šimerda Václav SRK 0605 C 23 = 10:23:00 2081396 Novák Matyáš CTB 0601 C 25 = 10:25:00 2078481 Hanuš Filip VRL 0604 C 27 = 10:27:00 2035735 Pompach Lukáš PHK 0500 C 29 = 10:29:00 2035729 Štichhauer Adam LPU 0603 C 31 = 10:31:00 2057590 Lazák Jan LTU 0500 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 37 = 10:37:00 2017670 Háp Matěj PHK 0501 C 39 = 10:39:00 232649 Čivrný Jan VRL 0501 C 41 = 10:41:00 2045239 Juška Michal LPU 0504 C 43 = 10:43:00

Kategorie H10N

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    25 m,  6 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075618 Dvořák Vojtěch LPU 0506 C 36 = 10:36:00 9710 Pavelec Michal NPA 0801 C 40 = 10:40:00 2060299 Hladký Matěj KOR 0700 C 44 = 10:44:00 2073754 Hlaváček Pavel PHK 0601 C 48 = 10:48:00 2067990 Krejčí Martin KOR 0600 C 52 = 10:52:00 2085592 Vlasák Tomáš LPU 0649 C 56 = 10:56:00 neregistro 9029 Hiller Vojtěch ZAM 0501 C 60 = 11:00:00 425553 Zemánek Adam SRK 0502 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00

Kategorie H12C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    45 m,  9 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 2073740 Neumann Matěj PHK 0400 C 3 = 10:03:00 2051472 Langr Jakub KOR 0401 C 5 = 10:05:00 2045219 Šípek Ondřej LPU 0505 C 7 = 10:07:00 9693 Novák Stanislav NPA 0404 C 9 = 10:09:00 51500 Fábera David SHK 0305 C 11 = 10:11:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 B 13 = 10:13:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 B 15 = 10:15:00 2045238 Juška Jiří LPU 0304 B 17 = 10:17:00 9686 Fajfer Filip NPA 0401 C 19 = 10:19:00 2049515 Štichhauer Daniel LPU 0405 C 21 = 10:21:00 2073723 Černík Adam SHK 0404 C 23 = 10:23:00 2035734 Krpata Michal LPU 0403 C 25 = 10:25:00 2049527 Rak Tomáš SHK 0400 C 27 = 10:27:00 9709 Typlt Tomáš NPA 0406 C 29 = 10:29:00 1400421 Dohnálek Tomáš SHK 0403 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 2073745 Kodytek Adam SHK 0402 C 35 = 10:35:00 9688 Choutka Matěj NPA 0402 C 37 = 10:37:00 2085625 Ráček Jan KUO 0302 C 39 = 10:39:00 2032387 Rusin Vojtěch BRU 0301 B 41 = 10:41:00 2027201 Šípek Stanislav SRK 0304 B 43 = 10:43:00 7200597 Kolář Šimon HOR 0400 B 45 = 10:45:00 2080982 Vitvar Radim SJC 0404 C 47 = 10:47:00 425575 Mühlbach Ivo STH 0401 C 49 = 10:49:00 2070815 Haas Filip LPU 0401 C 51 = 10:51:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 B 53 = 10:53:00 2049516 Keřka Adam LPU 0406 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 ? Procinger Jakub VRL 0305 C 59 = 10:59:00 416342 Flegl Martin SRK 0300 B 61 = 11:01:00 2057587 Šedivka Pavel LTU 0401 C 63 = 11:03:00 425564 Ryba Petr JIL 0303 C 65 = 11:05:00 2057589 Pirožek Vojtěch LTU 0400 C 67 = 11:07:00 7200595 Waněk Hubert VRL 0302 B 69 = 11:09:00 9828 Tichý Lubomír SHK 0303 B 71 = 11:11:00

Kategorie H12D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    30 m,  9 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2085568 Vlasák Lukáš LPU 0349 C 0 = 10:00:00 neregistro 9558 Slavík Matěj CHC 0302 C 3 = 10:03:00 ? Valenta Šimon PHK 0303 C 6 = 10:06:00 2085585 Pávek Ondřej KUO 0301 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 2011798 Mádle Kryštof BRU 0400 C 15 = 10:15:00 2051521 Hladký Filip KOR 0300 C 18 = 10:18:00 4290 Růžička Jan SJC 0406 C 21 = 10:21:00 2080985 Suchánek Adam PHK 0403 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 4742 Filsak Rafael SJC 0301 C 30 = 10:30:00 2049547 Kuhn Vojtěch LPU 0404 C 33 = 10:33:00 2053544 Tesař Zdeněk SJC 0401 C 36 = 10:36:00

Kategorie H14C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    50 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035716 Ježek Jakub JIL 0104 B 25 = 10:25:00 425513 Kolář Adam BRU 0104 C 28 = 10:28:00 232622 Kynčl Vojtěch JIL 0101 C 31 = 10:31:00 2049517 Šimek Viktor LPU 0207 C 34 = 10:34:00 9284 Pachel Jakub ZAM 0202 B 37 = 10:37:00 336757 Kučera Jan PHK 0100 C 40 = 10:40:00 51179 Langr Jan SHK 0101 B 43 = 10:43:00 301130 Šabata Radek SRK 0202 B 46 = 10:46:00 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 49 = 10:49:00 2032156 Pipek Ondřej LPU 0203 B 52 = 10:52:00 303925 Mühlbach Aleš STH 0104 C 55 = 10:55:00 9744 Šišma Vojtěch LPU 0204 B 58 = 10:58:00 2053545 Zalaba Tomáš SJC 0101 B 61 = 11:01:00 2057586 Hanák Dominik LTU 0200 B 64 = 11:04:00 7204987 Link Lukáš STH 0205 C 67 = 11:07:00 9428 Bárta Šimon PHK 0202 B 70 = 11:10:00 2056299 Franta Jonáš SJC 0201 B 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 79 = 11:19:00 405991 Locker Daniel SRK 0200 C 82 = 11:22:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 B 85 = 11:25:00 405993 Tomeš Matyáš SRK 0203 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 94 = 11:34:00 9190 Porkert Jan SHK 0100 C 97 = 11:37:00 2078455 Gottstein Jonáš JIL 0107 C 100 = 11:40:00 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 103 = 11:43:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 C 106 = 11:46:00 2075644 Macek Ondřej LPU 0209 B 109 = 11:49:00 2035730 Kovář Lukáš CET 0102 C 112 = 11:52:00 7201763 Štefan Vít STH 0202 B 115 = 11:55:00

Kategorie H14D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    40 m, 12 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 320291 Růžička Radek LPU 0201 C 4 = 10:04:00 425565 Krampera Tomáš VRL 0103 C 7 = 10:07:00 2011867 Tichý Ondřej KOR 0200 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 ? Mejsnar Jaroslav VRL 0202 C 16 = 10:16:00 9695 Satranský Martin NPA 0201 C 19 = 10:19:00 219210 Procinger Jan VRL 0102 C 22 = 10:22:00 2057584 Zima Milan LTU 0202 C 25 = 10:25:00

Kategorie H16C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení    75 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025365 Karásek Matěj SJC 0001 B 68 = 11:08:00 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 70 = 11:10:00 2025361 Kulhavý Tadeáš LPU 0005 B 72 = 11:12:00 2057578 Juhász Matěj LTU 9900 C 74 = 11:14:00 2059739 Macko Lukáš SJC 9901 B 76 = 11:16:00 2057579 Hašek Patrik LTU 0000 C 78 = 11:18:00 405954 Tichý Radomír SHK 0000 B 80 = 11:20:00 2057580 Kahoun Adam LTU 9903 C 82 = 11:22:00 51111 Vydra Martin STH 9902 C 84 = 11:24:00 2053567 Doleček Vojtěch ZAM 9903 C 86 = 11:26:00 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 88 = 11:28:00 920657 Skalický Johan KUO 9901 B 90 = 11:30:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 2032196 Bürger Matěj LPU 0009 C 96 = 11:36:00 2075657 Kučera Kryšpín PHK 9900 C 98 = 11:38:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 7201758 Šklíba Michal SRK 9900 B 102 = 11:42:00 434587 Konvalinka Jindřich LPU 0004 B 104 = 11:44:00 2058526 Friml Dominik ZAM 9901 C 106 = 11:46:00 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 108 = 11:48:00

Kategorie H16D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    70 m, 11 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500262 Dubský Vojtěch SJC 0006 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00

Kategorie H18C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   115 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 78 = 11:18:00 681889 Bendák Jan PHK 9800 A 82 = 11:22:00 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 C 86 = 11:26:00 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 B 90 = 11:30:00 2085636 Vencl Kristián ZAM 9701 C 94 = 11:34:00 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 98 = 11:38:00

Kategorie H21C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení   135 m, 24 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8973 Wohanka Petr VRL 7305 C 23 = 10:23:00 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 25 = 10:25:00 9390 Macek Martin SNA 7106 C 27 = 10:27:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 29 = 10:29:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 31 = 10:31:00 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 33 = 10:33:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 35 = 10:35:00 2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 C 37 = 10:37:00 2081397 Novák Pavel CTB 7001 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 2085622 Ježdík Václav ZAM 9605 C 43 = 10:43:00 682691 Krunčík Pavel 66C 8501 C 45 = 10:45:00 neregistro 682092 Eiselt Jan LTP 8801 C 47 = 10:47:00 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 49 = 10:49:00 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 51 = 10:51:00 9199 Remeš Petr SHK 9403 C 53 = 10:53:00 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 55 = 10:55:00 1400436 Pek Daniel SHK 9803 A 57 = 10:57:00 436957 Dušek Martin ZAM 9602 B 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 63 = 11:03:00 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 7203456 Souček Tomáš SHK 8200 C 69 = 11:09:00 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 71 = 11:11:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 73 = 11:13:00 7213 Kupka Jaroslav ALB 7800 C 75 = 11:15:00 9091 Černý Vojtěch JIL 9006 C 77 = 11:17:00 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 79 = 11:19:00 438629 Vyskočil Štěpán VAM 9701 C 81 = 11:21:00 1008172 Hepner David SHK 7601 C 83 = 11:23:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 410774 Kučera Tomáš STH 9402 C 89 = 11:29:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 R 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00 9572 Janeba Vladimír CHC 9602 B 95 = 11:35:00 52315 Pitra Martin CHT 9204 C 97 = 11:37:00 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 99 = 11:39:00 981811 Hanč Petr VRL 8001 C 101 = 11:41:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 103 = 11:43:00 51628 Hýbl Lukáš PGP 7504 C 105 = 11:45:00 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 107 = 11:47:00 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 109 = 11:49:00 9767 Komín David PGP 7405 C 111 = 11:51:00 53155 Krejsa Jan CHT 8701 C 113 = 11:53:00

Kategorie H21D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   100 m, 20 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9518 Drhlík Petr VAM 8301 C 97 = 11:37:00 920697 Jirčák Ondřej SRK 8805 C 99 = 11:39:00 7218 Sojka Lukáš ALB 8500 C 101 = 11:41:00 682669 Nymsa Zdeněk TYN 8502 C 103 = 11:43:00 7003026 Hladký Viktor VAM 8201 C 105 = 11:45:00 9779 Procházka Martin LTU 8101 C 107 = 11:47:00 320303 Adamec Marek CHC 8903 C 109 = 11:49:00 2083373 Andrš Petr ZAM 8401 C 111 = 11:51:00 301623 Zeman Jaroslav DOB 8844 C 113 = 11:53:00 ......................... VAK C 115 = 11:55:00 ......................... VAK C 117 = 11:57:00 ......................... VAK C 119 = 11:59:00

Kategorie H35C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   120 m, 22 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060262 Koten Pavel RIC 7200 C 1 = 10:01:00 1396839 Choutka Jaroslav SOB 6301 C 3 = 10:03:00 1700083 Netopil Libor VAM 7401 C 5 = 10:05:00 9134 Toužil Karel SHK 7602 C 7 = 10:07:00 425502 Kolář Zdeněk BRU 7101 C 9 = 10:09:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 15 = 10:15:00 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 17 = 10:17:00 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 23 = 10:23:00 9550 Korbel Michal CHC 7703 C 25 = 10:25:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 27 = 10:27:00 7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 29 = 10:29:00 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 31 = 10:31:00

Kategorie H35D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení    85 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425587 Puš Roman STH 7501 C 38 = 10:38:00 2067992 Novotný Petr 6PC C 41 = 10:41:00 neregistro 9067 Zlesák Ondřej JIL 7601 C 44 = 10:44:00 2032390 Vodňanský Jaroslav BRM 6101 C 47 = 10:47:00 206468 Krummer Jiří CHC 7301 C 50 = 10:50:00 2053543 Tesař Zdeněk SJC 7401 C 53 = 10:53:00 49698 Šišma Pavel TYN 6901 C 56 = 10:56:00 2025375 Kadaník Libor PHK 7204 C 59 = 10:59:00 9737 Kašpar Václav TYN 7001 C 62 = 11:02:00 9852 Adamovský Michal VAM 7200 C 65 = 11:05:00 51102 Koutný Pavel PHK 7108 C 68 = 11:08:00 2075603 Pitrmuc Jan JIL 7703 C 71 = 11:11:00 ? Vávra Aleš 1FC 7800 C 74 = 11:14:00 neregistro 1400450 Dohnálek Pavel SHK 7100 C 77 = 11:17:00 9373 Justa Jaromír PHK 6101 C 80 = 11:20:00 2060298 Hladký Tomáš KOR 7600 C 83 = 11:23:00 2027222 Zemánek Miroslav SRK 7401 C 86 = 11:26:00 2053586 Čapek Miroslav PHK 7603 C 89 = 11:29:00 9543 Macháček Lubomír LPU 7515 C 92 = 11:32:00 9010 Vojtěch Libor HOR 7303 C 95 = 11:35:00 2049533 Froš Štěpán LPU 7309 C 98 = 11:38:00 2060252 Holubář David KUO 7101 C 101 = 11:41:00 301106 Morávek Martin SRK 7701 C 104 = 11:44:00 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 107 = 11:47:00 232129 Zeman Tomáš DCE 7500 C 110 = 11:50:00 2058529 Metelka Pavel PHK 6800 C 113 = 11:53:00 2049538 Müller Kamil VAM 7501 C 116 = 11:56:00 ......................... VAK C 119 = 11:59:00 ......................... VAK C 122 = 12:02:00

Kategorie H45C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   100 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 0 = 10:00:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 2 = 10:02:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 8 = 10:08:00 553456 Müller Robert VAM 6900 C 10 = 10:10:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 12 = 10:12:00 301158 Locker Martin SRK 7001 C 14 = 10:14:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 16 = 10:16:00 9839 Ježek Jiří PHK 6201 C 18 = 10:18:00 9552 Křivda Ivan CHC 6701 C 20 = 10:20:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 22 = 10:22:00 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 24 = 10:24:00 301646 Killar Marek LTU 6801 C 26 = 10:26:00 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 2085654 Bendák Petr LTU 6500 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 36 = 10:36:00 920653 Brožek Tomáš KUO 6902 C 38 = 10:38:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 40 = 10:40:00

Kategorie H45D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení    70 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2033633 Frömmel Miroslav BRU 6902 C 33 = 10:33:00 9232 Dvořák Luboš LPU 6801 C 35 = 10:35:00 2060235 Chládek Josef ZAM 5901 C 37 = 10:37:00 9837 Souček Pavel PHK 5503 C 39 = 10:39:00 53776 Michálek Marcel 9XC C 41 = 10:41:00 neregistro 9685 Hostaš Zdeněk VAM 6403 C 43 = 10:43:00 416282 Lazák Jan LTU 6900 C 45 = 10:45:00 2085624 Andrš Milan ZAM 5801 C 47 = 10:47:00 51465 Kula Jiří VAM 6100 C 49 = 10:49:00 51182 Vychodil Tomáš SHK 6301 C 51 = 10:51:00 9775 Krejčí Jaroslav LTU 5801 C 53 = 10:53:00 9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 55 = 10:55:00 2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 57 = 10:57:00 2075640 Brancuský Zdeněk LPU 6803 C 59 = 10:59:00 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 61 = 11:01:00 7203333 Novotný Pavel SHK 6104 C 63 = 11:03:00 416261 Hnyk Petr SNA 5701 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 9790 Novák Jiří VAM 6301 C 69 = 11:09:00 9555 Semrád Pavel CHC 6602 C 71 = 11:11:00 410744 Funda Michal SHK 6403 C 73 = 11:13:00 361956 Jelínek Roman CHC 6301 C 75 = 11:15:00 9916 Řehák Pavel SJC 6001 C 77 = 11:17:00 425509 Šváb Pavel BRU 6701 C 79 = 11:19:00 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 81 = 11:21:00 232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 83 = 11:23:00 2085650 Širůček Jaromír SHK 6200 C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 995887 Čivrný Pavel VRL 6306 C 89 = 11:29:00 9120 Divecký Josef SHK 6102 C 91 = 11:31:00 51777 Beseda Pavel CHT 6910 C 93 = 11:33:00 9671 Rykala Karel VAM 6401 C 95 = 11:35:00

Kategorie H55C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 10:41:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 43 = 10:43:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 45 = 10:45:00 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 47 = 10:47:00 9453 Vondrouš Jaroslav PHK 5201 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 53 = 10:53:00 9818 Stárek Jiří SRK 5002 C 55 = 10:55:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 57 = 10:57:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 9533 Pohl Zdeněk SRK 5301 C 63 = 11:03:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 65 = 11:05:00 7243 Tůma Miloš DOB 5600 C 67 = 11:07:00 9571 Grundman Martin CHC 5801 C 69 = 11:09:00 7224 Černý Petr ALB 6000 C 71 = 11:11:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 73 = 11:13:00 9907 Beneš Josef SJC 5801 C 75 = 11:15:00 9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 77 = 11:17:00 8996 Hanč Pavel VRL 5601 C 79 = 11:19:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 81 = 11:21:00 2060215 Novák Karel NPA 5001 C 83 = 11:23:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 85 = 11:25:00 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 87 = 11:27:00

Kategorie H55D

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    50 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9200530 Junek Petr STH 5501 C 24 = 10:24:00 49629 Vízek Luděk SHK 6001 C 28 = 10:28:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 32 = 10:32:00 9573 Janeba Petr CHC 6001 C 36 = 10:36:00 682091 Karel Miloš JIL 6004 C 40 = 10:40:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 44 = 10:44:00 2058468 Filip Aleš SHK 5501 C 48 = 10:48:00 9778 Procházka Jiří LTU 4802 C 52 = 10:52:00 9104 Fejlek Vojtěch SHK 5202 C 56 = 10:56:00 9899 Kološ Oldřich LPU 6003 C 60 = 11:00:00 9115 Šabatka Petr SHK 5703 C 64 = 11:04:00 2051525 Sejkora Miroslav KOR 5900 C 68 = 11:08:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 72 = 11:12:00 446334 Cedrych Karel TJP 5500 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00

Kategorie H65C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    55 m, 13 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 2 = 10:02:00 9948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 5 = 10:05:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 8 = 10:08:00 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 11 = 10:11:00 9800 Daníček Josef SRK 4901 C 14 = 10:14:00 9460 Weber Petr PHK 3901 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 29 = 10:29:00 301692 Jiran Václav PHK 4701 C 32 = 10:32:00 9039 Tobiška Václav ZAM 4401 C 35 = 10:35:00

Kategorie H70C

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    55 m, 12 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 2 = 10:02:00 9347 Koudelka Karel LPU 4001 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 8963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 11 = 10:11:00

Kategorie HDR

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    25 m,  6 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 2075647 Bělohlav Jakub LPU 0648 C 0 = 10:00:00 neregistro 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 10:00:00 9324 Držka Filip LPU 0901 C 0 = 10:00:00 9660 Fenclová Hana LPU 1054 C 0 = 10:00:00 ? Hanušová Markéta VRL 0852 C 0 = 10:00:00 9246 Hančová Karolína VRL 0952 C 0 = 10:00:00 9142 Hepnerová Tereza SHK 1150 C 0 = 10:00:00 9820 Kadaník Petr LPU 0802 C 0 = 10:00:00 2035704 Kunartová Dominika PHK 0888 C 0 = 10:00:00 2061791 Langr Matyáš KOR 0800 C 0 = 10:00:00 2060238 Macková Šárka SNA 0850 C 0 = 10:00:00 2060239 Müllerová Kateřina VAM 0750 C 0 = 10:00:00 2032375 Mádle Ondřej BRU 0701 C 0 = 10:00:00 51405 Netuková Anežka SHK 0750 C 0 = 10:00:00 2051501 Novotný Michal KOR 0802 C 0 = 10:00:00 neregistro 2087679 Sehnoutková Anna KOR 0950 C 0 = 10:00:00 9593 Svejštil Martin ZAM 1001 C 0 = 10:00:00 ? Trlidová Adriana LPU 0890 C 0 = 10:00:00 neregistro 426327 Weber Adam PHK 0401 C 0 = 10:00:00 ? Wohanková Michaela VRL 1151 C 0 = 10:00:00 2045230 Čivrná Eliška VRL 0851 C 0 = 10:00:00 553442 Šímová Julie PHK 1055 C 0 = 10:00:00 2075641 Šípek Daniel LPU 0806 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    30 m, 11 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 9026 Boháčová Alena KUN 7451 C 0 = 10:00:00 neregistro 9794 Cejpková Lenka SRK 7652 C 0 = 10:00:00 9556 Chaloupka Stanislav CHC 6703 C 0 = 10:00:00 4183 Choutková Lenka SOB 6350 C 0 = 10:00:00 neregistro 9522 Hanl Vratislav SRK 1111 C 0 = 10:00:00 neregistro 2078480 Hanuš Vladimír VRL 7508 C 0 = 10:00:00 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 0 = 10:00:00 9346 Kološová Jana LPU 6653 C 0 = 10:00:00 416272 Kosová Leona LPU 7153 C 0 = 10:00:00 52175 Krejsová Martina CHT 8152 C 0 = 10:00:00 2061846 Langrová Lenka KOR 7450 C 0 = 10:00:00 9598 Novotná Tereza KOR 8550 C 0 = 10:00:00 neregistro 301593 Ondrejček Pavel LTU 8400 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Paděrová Helena SNA 7150 C 0 = 10:00:00 500288 Smrčková Olga LPU 6666 C 0 = 10:00:00 neregistro 7215 Sojková Petra ALB 8950 C 0 = 10:00:00 neregistro 9113 Stulík Jiří SHK 5701 C 0 = 10:00:00 ? Suchá Michaela 5VC 9350 C 0 = 10:00:00 neregistro 2073755 Svítek Vladimír LPU 6634 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Tichá Anna 6WC 0002 C 0 = 10:00:00 neregistro 2078472 Vaňurová Marcela HOR 6850 C 0 = 10:00:00 2049532 Věříš Jan LPU 6633 C 0 = 10:00:00 neregistro 425552 Wohanková Kateřina VRL 7955 C 0 = 10:00:00 2083388 Šafránek Daniel KOR 9700 C 0 = 10:00:00 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU 7468 C 0 = 10:00:00 2011794 Švábová Michaela BRU 6851 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie T

27.06.2015 Východočeský pohár v orientačním běhu 2015-9.kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení    95 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2015    0:39

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 9750 Falta Ondřej 96C 0001 C 0 = 10:00:00 neregistro 2049570 Pompach Martin PHK 7207 C 0 = 10:00:00 9465 Tichý Radomír 6WC 0001 C 0 = 10:00:00 neregistro 2073708 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 0 = 10:00:00