Prohlídněte si naši fotogalerii vítězů :-)
Průběžné výsledky soutěží Vč. oblasti po našem závodě najdete tady.
Mapy D21C a H21C
Můžete si prohlédnout mapy D21C a H21C.
21. května
Hodnocení závodu
Delegovaní hodnotitelé mohou závod hodnotit na stránce hodnocení kvality závodů.
21. května
Výsledky
Výsledky s mezičasy najdete v příslušném odkaze v menu a také v ORISu.
21. května
Závody jsou za námi
Závodů se zúčastnilo 767 závodníků. V hlavní kategorii žen vyhrála Šárka Rückerová z TJ Jiskra Hořice, v mužích zvítězil Tomáš Udržal z OK Lokomotiva Pardubice.
18. května
Zveřejněny startovní listiny
Po uplynutí druhého termínu přihlášek (došlo pár přihlášek a změn) byly v příslušném menu zveřejněny startovní listiny.
16. května
Skončily přihlášky v řádném termínu
Do nedělní půlnoci se nám přihlásilo přes 700 závodníků. Pro opozdilce je otevřen přihláškový systém ORIS ještě do středečního poledne, tedy do 18. 5. 2016 do 12:00 hod. Další dohlášky budou možné až na prezentaci.
15. května
Platba vkladů
Vklady můžete zaplatit do středy převodem na účet 1069724001/5500, VS 05+číslo klubu dle adresáře ČSOS, nebo na prezentaci.
13. května
Zveřejněny pokyny
V příslušném odkaze v levém menu najdete pokyny pro účastníky závodu.
10. května
Parametry tratí
Parametry tratí jsou v příslušném odkaze v levém menu.
10. května
Ukázky terénu
Prohlídněte si přidané fotky z lesa i shromaždiště - stojí to za to!
6. května
Upozornění pro závodníky
V lese probíhají práce na stavbě nové lesní silnice (v tuto chvíli je tato trasa plná bahna a jílu a je poměrně těžké ji překonat, natož po ní běžet). Pořadatelé proto bohužel museli změnit koncept tratí (v tom původním měl být start a cíl těsně u sebe cca 500 metrů od centra). Nyní je na start 1.6 km s mírným stoupáním (45 m), cíl je od centra vzdálen 700 m.
13. března
Založeny stránky, přidán rozpis
Založili jsme stránky a přidali rozpis 8. kola Východočeského poháru - Mistrovství oblasti na klasické trati. Závod se poběží 21. května 2016 ve Ctětíně.