Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 13 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Trať s ohledem na malé převýšení nebyla příliš náročná. Terén byl vcelku průběžný, kontroly byly umístěny na mnoha rozličných záchytných bodech.  (SJC7401)
=>Přiměřené oblastnímu závodu na KT a možnostem mapy.  (PHK5701)
=>Pěkné tratě, náročné s maximálním využitím terénu  (NPA5351)
=> (VRL4901)
=>Vzhledem k charakteru terénu a mapy poměrně náročně.  (SRK7373)
=>terén využit maximálně, náročné mapování  (SRK7251)
=> (SHK7704)
=>Trať pěkná, změna směru, tempa.  (LPU5401)
=>2 Chyběl alespoň jeden delší přeběh s volbou  (SNA4501)
=>Trať D21 pěkná, bavila mě od začátku do konce.  (VRL7452)
=>Tratě moc hezky postavené, krásná a rychlá krátká trať, na které se dalo i dost chybovat.  (LPU7310)
=>pěkné tratě, bez nedostatků  (SNA7105)
=>Trať se povedla a líbila. (H65C). Dohledávky v hustnících byly zajímavé a nebyl to jenom běžák v rovinatém terénu.  (SRK5002)

2) MAPA

Poznámky:
=>Neshledal jsem nedostatky.  (SJC7401)
=>S mapou jsem měl místy trochu problém ale třeba se novému pojetí časem naučím víc rozumět :-).  (PHK5701)
=>Mapa na pohled vypadala jako omalovánka, ale dobře zobrazovala terén a dobře byl vidět zákres kontrol. Možná díky použití nového mapového klíče.  (NPA5351)
=>Nenašla jsem soulad mezi mapou a skutečností. Velký kolečka mě neseděla.  (SRK7373)
=>celkově divný pocit závodníků, se kterými jsme hovořili - někteří si stěžovali, že mapa byla přeplácaná, naopak jiní, že tam skoro nic zakresleného nebylo (???), horší čitelnost hustníků a dalších porostů, velká kolečka pro zakreslení kontrol to taky dost ztěžovala (snad si zvykneme)  (SRK7251)
=>ISOM 2017 se mi nelíbil (hlavně velká kolečka). K vlastnímu mapování: mapovat takové porosty je těžké, v některých místech bych měl výhrady.  (LPU5401)
=>2 Vyhovovala  (SNA4501)
=>Mapa se mi líbila, místy mi neseděly porosty a některé kupky byly spíš vývraty, ale ostatní OK.  (VRL7452)
=>Mapa výborná.  (LPU7310)
=>nebyly zmapovány některé nové cesty a paseky, které zřejmě vznikly v posledních dnech, jinak mapa byla kvalitní, pozitivně hodnotím použití nového mapového klíče ISOM 2017  (SNA7105)
=>Mapa solidní, i když mapována v měřítku 1:10 byla zřejmě lehce generalizována (poslední trend), tak v ní dle některých závodníků nebyly zaneseny všechny detaily.  (SRK5002)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Pro mě pěkný neznámý terén.  (SJC7401)
=>Přiměřené oblastnímu závodu, závod to byl pěkný.  (PHK5701)
=>Terén byl pro oblastní závod i typ tratě vhodný.  (NPA5351)
=>Bez připomínek  (SRK7373)
=>zase něco jiného pro VČP, typická Choceň  (SRK7251)
=>Pěkný pro Vč. pohár-  (LPU5401)
=>2 vhodný terén  (SNA4501)
=>Vhodný pro Včp.  (VRL7452)
=>Pro oblastní závod velmi vhodný a rychý terén.  (LPU7310)
=>terén byl pro mně příliš rovinatý, ale některým to může vyhovovat  (SNA7105)
=>Prostor závodu vhodný pro závody Včo. Nový prostor (rok 1991 nepočítám), neoběhaný.  (SRK5002)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Jak už je zvykem, vše dobře zorganizované. Dostatečný prostor pro parkování, shromaždiště. Zřejmě jiný dojem by nastal za deště.  (SJC7401)
=>Tradičně útulné prostředí blízko prostoru závodu s pěkně vybudovaným zázemím na louce.  (PHK5701)
=>Vše bylo Ok, velký prostor (i když trošku bahnitý), občerstvení také Ok.  (NPA5351)
=>Bet připomínek  (SRK7373)
=>vše bez problémů, ochotná obsluha u občerstvení i na prezentaci, dost prostoru pro stany  (SRK7251)
=>Pěkné. Škoda, že na 2/3 shromaždiště nebyl slyšet rozhlas.  (LPU5401)
=>3 Ještě že nepršelo  (SNA4501)
=>Vše ok, nic nechybělo.  (VRL7452)
=>Shromaždiště výborné a plně dostačující, příjemné byly i rozhovory s dobíhajícími závodníky.  (LPU7310)
=>poměrně dobré  (SNA7105)
=>Shromaždiště solidní, parkování OK. Kvituji rozdělení příjezdu aut a pěších. Občerstvení nadstandardní. Nic nechybělo, jen pytlů na odpadky u občerstvení mohlo být více. Fronty nebyly, ceny více než solidní. Pochvala.  (SRK5002)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Opět bez vážných nedostatků.  (SJC7401)
=>bez problému, pěkné ceny pro HDR - Viktor měl radost :-)  (PHK5701)
=>Bez připomínek  (NPA5351)
=>bez problému, jak jsme u Chocně zvyklí  (SRK7251)
=>Solidní. Kritizuji to, že řada závodníků odjížděla domů a nevěděla výsledky (přestalo se vyvěšovat (třeba v H55D tam visely časy jen čtvrtiny závodníků).  (LPU5401)
=>1 Bez chyby  (SNA4501)
=>Vše v pořádku.  (VRL7452)
=>Organizace klapala výborně, jen u některých později startujících kategorií rezignovali pořadatelé na vyvěšování výsledků.  (LPU7310)
=>bez nedostatků  (SNA7105)
=>Organizace závodu bez problému. Výsledky včas jak na shromaždišti, tak na webu. Pro fajnšmekry on line výsledky na avizovaném webu nedostupné. Ob postupy jsou.  (SRK5002)