Kategorie D10C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 40 m, 7 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426321 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 C 31 = 12:01:00
? Bartošová Marie KRP 0451 C 35 = 12:05:00
......................... VAK C 39 = 12:09:00
425518 Mašatová Eliška PHK 0251 C 43 = 12:13:00
995861 Červenková Ivanka LBE 0050 C 47 = 12:17:00
52000 Nechanická Klára OSN 0050 C 51 = 12:21:00
320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 C 55 = 12:25:00
......................... VAK C 59 = 12:29:00
336723 Červinková Anička OKP 0050 C 63 = 12:33:00
330651 Štreglová Zuzka VRL 0251 C 67 = 12:37:00
? Rydlová Magdaléna TJN 0251 C 71 = 12:41:00
425566 Filipová Tereza SRK 0050 C 75 = 12:45:00
? Linková Lucie TUR 0251 C 79 = 12:49:00
? Rydlová Adéla TJN 0151 C 83 = 12:53:00
219205 Schvachová Lucie LPU 0153 C 87 = 12:57:00
......................... VAK C 91 = 13:01:00
Kategorie D12C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 105 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 12:02:00
336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 36 = 12:06:00
246820 Šrenkelová Ilona LPU 9955 C 40 = 12:10:00
416340 Zurynková Michaela EKP 9850 C 44 = 12:14:00
9888 Illnerová Kateřina DKP 9950 C 48 = 12:18:00
? Flégrová Aneta SHK 9854 C 52 = 12:22:00 neregistro
4297 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 56 = 12:26:00
336765 Vacková Anna SJI 9854 B 60 = 12:30:00
420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 64 = 12:34:00
......................... VAK C 68 = 12:38:00
232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 72 = 12:42:00
232726 Hudská Ludmila TUR 9851 C 76 = 12:46:00
515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 C 80 = 12:50:00
232329 Čechová Tereza SJI 9852 B 84 = 12:54:00
......................... VAK C 88 = 12:58:00
Kategorie D14B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 105 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4373 Barkmanová Marie BOR 9650 B 25 = 11:55:00
995804 Veselá Rebeka KAM 9652 B 28 = 11:58:00
224887 Šádková Martina PHK 9653 B 31 = 12:01:00
224862 Schvachová Denisa LPU 9652 B 34 = 12:04:00
231929 Kohlová Monika TUR 9756 C 37 = 12:07:00
51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 B 40 = 12:10:00
301107 Zemánková Tereza SRK 9752 C 43 = 12:13:00
515046 Kučerová Barbora SLA 9650 C 46 = 12:16:00
361920 Šiková Barbora LPM 9650 B 49 = 12:19:00
331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 52 = 12:22:00
4362 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 55 = 12:25:00
......................... VAK C 58 = 12:28:00
207804 Kavalírová Julie PHK 9753 B 61 = 12:31:00
301640 Koderičová Tereza LTU 9651 C 64 = 12:34:00
336727 Nováková Tereza DKP 9751 A 67 = 12:37:00
416318 Hanáková Magda KRL 9651 B 70 = 12:40:00
411561 Smutná Kateřina TUV 9653 C 73 = 12:43:00
51539 Roškotová Lucie TUR 9753 B 76 = 12:46:00
232915 Kovářová Lenka LTP 9750 B 79 = 12:49:00
6885 Kameníková Andrea BOR 9751 B 82 = 12:52:00
9356 Hejnalová Eva KAM 9651 B 85 = 12:55:00
410790 Novotná Klára PHK 9751 B 88 = 12:58:00
? Korečková Anežka LPU 9660 C 91 = 13:01:00
9489 Kosková Kateřina SRK 9654 B 94 = 13:04:00
425570 Chaloupková Veronika CHC 9852 B 97 = 13:07:00
410772 Tauchmanová Karolína STH 9651 B 100 = 13:10:00
4376 Staňová Karolína BOR 9853 C 103 = 13:13:00
434574 Chládková Simona ZAM 9651 B 106 = 13:16:00
436944 Tryznová Lucie VRL 9751 C 109 = 13:19:00
51537 Linková Alena TUR 9751 B 112 = 13:22:00
4369 Hrochová Tereza BOR 9656 C 115 = 13:25:00
339542 Machačová Michaela PHK 9656 A 118 = 13:28:00
246900 Janovská Kateřina PGP 9850 B 121 = 13:31:00
......................... VAK C 124 = 13:34:00
4368 Nováková Lucie BOR 9854 C 127 = 13:37:00
361960 Šiková Karolína LPM 9651 B 130 = 13:40:00
331783 Peňázová Veronika SJH 9752 B 133 = 13:43:00
......................... VAK C 136 = 13:46:00
361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 B 139 = 13:49:00
9648 Fenclová Tereza LPU 9752 B 142 = 13:52:00
405999 Petrasová Zuzana SRK 9653 B 145 = 13:55:00
9467 Samková Kateřina PHK 9752 B 148 = 13:58:00
Kategorie D16B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 140 m, 10 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 11:51:00
236994 Chvalová Věra LPM 9452 B 26 = 11:56:00
920682 Benešová Jana SJH 9451 A 31 = 12:01:00
428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 36 = 12:06:00
410728 Körberová Andrea TUR 9455 B 41 = 12:11:00
5587 Lněničková Petra LPU 9455 C 46 = 12:16:00
331366 Malcová Kateřina ROU 9551 B 51 = 12:21:00
49952 Poloprutská Tereza VLI 9450 B 56 = 12:26:00
253373 Pacholíková Lucie STH 9552 B 61 = 12:31:00
......................... VAK C 66 = 12:36:00
4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 71 = 12:41:00
253131 Štičková Anna LLI 9651 A 76 = 12:46:00
8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 81 = 12:51:00
51177 Procházková Marie KAM 9554 A 86 = 12:56:00
7883 Sklenářová Magda MLA 9559 B 91 = 13:01:00
52316 Křivancová Zdenka LBE 9450 C 96 = 13:06:00
......................... VAK C 101 = 13:11:00
220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 106 = 13:16:00
416850 Lejsková Martina TJN 9451 B 111 = 13:21:00
236985 Kuberková Lucie LPM 9451 B 116 = 13:26:00
331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 121 = 13:31:00
8213 Brožová Aneta TUR 9453 B 126 = 13:36:00
246867 Lehárová Alžběta LPU 9456 C 131 = 13:41:00
9970 Kozáková Zuzana KAM 9451 B 136 = 13:46:00
......................... VAK C 141 = 13:51:00
Kategorie D18B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 6.20 km, převýšení 150 m, 18 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 11:55:00
515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 B 30 = 12:00:00
553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 35 = 12:05:00
416174 Sklenářová Jana MLA 9251 C 40 = 12:10:00
2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 45 = 12:15:00
219247 Teplá Barbora SJI 9351 B 50 = 12:20:00
232132 Hermannová Anna TAP 9251 B 55 = 12:25:00
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 60 = 12:30:00
7712 Švábková Anna TUR 9352 B 65 = 12:35:00
416278 Ducháčková Kateřina STH 9356 B 70 = 12:40:00
......................... VAK C 75 = 12:45:00
515019 Veselá Anna JIL 9250 B 80 = 12:50:00
232496 Urbanová Johana PZR 9251 B 85 = 12:55:00
224892 Straková Zuzana KAM 9250 C 90 = 13:00:00
49973 Žitná Jana SMB 9251 B 95 = 13:05:00
411767 Posseltová Tereza TJN 9252 B 100 = 13:10:00
897382 Seifertová Kateřina DKP 9352 B 105 = 13:15:00
502088 Landovská Anna PGP 9251 B 110 = 13:20:00
553451 Benešová Iveta SJH 9351 B 115 = 13:25:00
331285 Jebavá Lucie VRL 9254 B 120 = 13:30:00
......................... VAK C 125 = 13:35:00
Kategorie D20B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 7.10 km, převýšení 240 m, 14 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00
307363 Matějková Zuzana KAM 9156 C 5 = 11:35:00
232168 Jelínková Šárka PGP 9153 B 9 = 11:39:00
8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 13 = 11:43:00
515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 17 = 11:47:00
9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 21 = 11:51:00
53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 25 = 11:55:00
......................... VAK C 29 = 11:59:00
9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 33 = 12:03:00
4772 Hercigová Anna JHB 9159 B 37 = 12:07:00
247305 Rosová Hana LPU 9152 C 41 = 12:11:00
9213 Kičinová Erika VRL 9154 B 45 = 12:15:00
232420 Panochová Anna KAM 9153 B 49 = 12:19:00
53007 Čermáková Kristýna PGP 9154 A 53 = 12:23:00
......................... VAK C 57 = 12:27:00
Kategorie D21A
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 9.10 km, převýšení 240 m, 19 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00
4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 5 = 11:35:00
502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 9 = 11:39:00
52328 Škodová Petra LPU 8359 R 13 = 11:43:00
416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 17 = 11:47:00
515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 21 = 11:51:00
7768 Hradecká Petra DOK 6850 C 25 = 11:55:00
8952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 29 = 11:59:00
53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 33 = 12:03:00
4664 Brozová Zuzana CHA 8950 C 37 = 12:07:00
9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 R 41 = 12:11:00
49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 45 = 12:15:00
9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 49 = 12:19:00
52144 Wurzelová Hana OSN 8972 R 53 = 12:23:00
897344 Svobodová Jana SMB 8753 C 57 = 12:27:00
9236 Juračková Kateřina CHT 8353 C 61 = 12:31:00
336740 Darmovzalová Lenka PGP 7951 C 65 = 12:35:00
52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 69 = 12:39:00
......................... VAK C 73 = 12:43:00
51559 Kuklová Kateřina TJP 8450 C 77 = 12:47:00
888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 81 = 12:51:00
49987 Bernášková Petra STB 8297 C 85 = 12:55:00
9782 Horová Magda VSP 5450 C 89 = 12:59:00
51619 Hulcová Pavla KSH 7753 R 93 = 13:03:00
9339 Petrová Daniela LPU 8454 C 97 = 13:07:00
232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 101 = 13:11:00
7785 Horáková Veronika TUR 8751 C 105 = 13:15:00
4212 Kašková Barbora CHA 8050 C 109 = 13:19:00
......................... VAK C 113 = 13:23:00
51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 117 = 13:27:00
51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 121 = 13:31:00
51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 125 = 13:35:00
51180 Soukupová Lucie SJC 8951 R 129 = 13:39:00
995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 133 = 13:43:00
......................... VAK C 137 = 13:47:00
995837 Kosová Denisa SRK 9151 R 141 = 13:51:00
Kategorie D21B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 8.00 km, převýšení 220 m, 16 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51555 Ptáčková Kateřina PGP 7350 C 2 = 11:32:00
9697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 7 = 11:37:00
51354 Chumová Jana SLP 7451 C 12 = 11:42:00
515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 17 = 11:47:00
7726 Rydlová Magda TJN 6850 C 22 = 11:52:00
9431 Samková Renáta PHK 7456 C 27 = 11:57:00
8114 Neradová Alena LIT 8551 C 32 = 12:02:00
9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 37 = 12:07:00
53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 42 = 12:12:00
51838 Šťastná Lenka CTB 8351 C 47 = 12:17:00
9880 Štoková Mariana DKP 8158 C 52 = 12:22:00
51594 Kunová Dagmar EKP 6550 C 57 = 12:27:00
......................... VAK C 62 = 12:32:00
515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 67 = 12:37:00
515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 72 = 12:42:00
995845 Komárková Lenka TJH 7651 C 77 = 12:47:00
......................... VAK C 82 = 12:52:00
7719 Svobodová Barbora TJN 8952 C 87 = 12:57:00
9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 92 = 13:02:00
51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 97 = 13:07:00
9824 Lamichová Kateřina PHK 8359 C 102 = 13:12:00
8115 Neradová Eva LIT 8951 C 107 = 13:17:00
51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 112 = 13:22:00
51759 Havlíčková Vendula DKP 8350 C 117 = 13:27:00
Kategorie D21C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 170 m, 13 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7753 Čečková Martina SHK 7753 C 28 = 11:58:00
9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 33 = 12:03:00
? Vojtíšková Erika LPU 7651 C 38 = 12:08:00
416080 Doležalová Martina CHT 8152 C 43 = 12:13:00
442844 Zajícová Markéta TAP 9054 C 48 = 12:18:00
......................... VAK C 53 = 12:23:00
232914 Kovářová Julie LTP 8854 C 58 = 12:28:00
9165 Toužilová Martina SHK 8051 R 63 = 12:33:00
63591 Musilová Kristýna CHT 8551 C 68 = 12:38:00
52329 Kolomějevová Dita ASU 8599 C 73 = 12:43:00
8966 Hlaváčová Lucie VRL 7353 C 78 = 12:48:00
53615 Králová Iveta JHB 8952 C 83 = 12:53:00
......................... VAK C 88 = 12:58:00
51128 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 93 = 13:03:00
......................... VAK C 98 = 13:08:00
53640 Hejtmánková Kateřina TAP 8462 C 103 = 13:13:00
Kategorie D35B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 7.20 km, převýšení 220 m, 13 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
211303 Škorpilová Jana VSP 7455 C 9 = 11:39:00
9176 Kroniková Jana SHK 7350 C 14 = 11:44:00
9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 19 = 11:49:00
51809 Linková Iva TUR 6850 C 24 = 11:54:00
51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 29 = 11:59:00
206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 34 = 12:04:00
434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 39 = 12:09:00
9658 Šimáčková Jitka LPU 6953 C 44 = 12:14:00
......................... VAK C 49 = 12:19:00
51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 54 = 12:24:00
53567 Smolková Alena PGP 6450 C 59 = 12:29:00
2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 64 = 12:34:00
9125 Teplá Hana SHK 6561 C 69 = 12:39:00
9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 74 = 12:44:00
4744 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 79 = 12:49:00
224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 84 = 12:54:00
......................... VAK C 89 = 12:59:00
410777 Kalenská Kateřina STH 7351 C 94 = 13:04:00
......................... VAK C 99 = 13:09:00
53167 Švecová Iva CHT 7151 C 104 = 13:14:00
9680 Rykalová Jitka VAM 7251 C 109 = 13:19:00
438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 114 = 13:24:00
......................... VAK C 119 = 13:29:00
9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 124 = 13:34:00
336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 129 = 13:39:00
995850 Čivrná Karolína LPU 7353 C 134 = 13:44:00
51494 Bartošová Jana KRP 7051 C 139 = 13:49:00
Kategorie D40B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 165 m, 12 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 1 = 11:31:00
410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 6 = 11:36:00
9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 11 = 11:41:00
2017684 Háková Eva NPA 6951 C 16 = 11:46:00
8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 21 = 11:51:00
9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 26 = 11:56:00
438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 31 = 12:01:00
51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 36 = 12:06:00
416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 41 = 12:11:00
52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 46 = 12:16:00
53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 51 = 12:21:00
9316 Knapová Iva LPU 6052 C 56 = 12:26:00
109 Benešová Iva SJH 7051 C 61 = 12:31:00
51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 66 = 12:36:00
49988 Abelová Ivana STB 6798 C 71 = 12:41:00
51751 Mutinská Zdeňka HVC 6453 C 76 = 12:46:00
231939 Illnerová Daniela DKP 6651 C 81 = 12:51:00
1000208 Beldjilali Stephanie CON C 86 = 12:56:00 neregistro
Kategorie D45B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.30 km, převýšení 170 m, 12 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00
232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 6 = 11:36:00
301143 Kavková Dana SCP 6150 C 11 = 11:41:00
51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 16 = 11:46:00
7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 21 = 11:51:00
232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 26 = 11:56:00
416175 Sklenářová Jana MLA 6258 C 31 = 12:01:00
8467 Jedličková Zdena BOR 6250 C 36 = 12:06:00
232906 Kovářová Alena LTP 6151 C 41 = 12:11:00
232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 46 = 12:16:00
232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 51 = 12:21:00
52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 56 = 12:26:00
336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 61 = 12:31:00
51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 66 = 12:36:00
......................... VAK C 71 = 12:41:00
51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 76 = 12:46:00
8949 Hejnalová Hana PHK 6151 C 81 = 12:51:00
9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 86 = 12:56:00
9908 Benešová Iva SJC 6151 C 91 = 13:01:00
51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 96 = 13:06:00
51925 Tichá Jana TJH 6451 C 101 = 13:11:00
53182 Kohlová Alena KPY 6051 C 106 = 13:16:00
515081 Landovská Ivana PGP 6251 C 111 = 13:21:00
51414 Kovaříčková Darja KRE 6352 C 116 = 13:26:00
51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 121 = 13:31:00
51570 Vrabcová Jindra SCP 6151 C 126 = 13:36:00
......................... VAK C 131 = 13:41:00
Kategorie D50B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 145 m, 11 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:32:00
51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 7 = 11:37:00
52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 12 = 11:42:00
9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 17 = 11:47:00
7759 Nováková Pavla DOK 5950 C 22 = 11:52:00
51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 27 = 11:57:00
51957 Žemličková Jindra CHT 5751 C 32 = 12:02:00
51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 37 = 12:07:00
9117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 42 = 12:12:00
9692 Hušková Eva NPA 5754 C 47 = 12:17:00
......................... VAK C 52 = 12:22:00
9112 Šabatková Zdena SHK 5652 C 57 = 12:27:00
9401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 62 = 12:32:00
7705 Svobodová Hana SMB 5951 C 67 = 12:37:00
8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 72 = 12:42:00
7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 77 = 12:47:00
49892 Dudová Hana DKP 5752 C 82 = 12:52:00
......................... VAK C 87 = 12:57:00
8208 Konopáčová Jana TUR 5650 C 92 = 13:02:00
Kategorie D55B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 145 m, 10 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9690 Nováková Jana NPA 5552 C 3 = 11:33:00
515012 Omová Jana TUR 5150 C 13 = 11:43:00
8110 Neradová Alena LIT 5051 C 23 = 11:53:00
9202 Klimplová Alena LPU 5551 C 33 = 12:03:00
52226 Brumková Vladimíra DKL 5350 C 43 = 12:13:00
53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 53 = 12:23:00
51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 63 = 12:33:00
7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 73 = 12:43:00
9068 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 83 = 12:53:00
9688 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 93 = 13:03:00
Kategorie D60B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 110 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:34:00
8998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 14 = 11:44:00
405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 24 = 11:54:00
436429 Kellnerová Stanislava DKL 4950 C 34 = 12:04:00
......................... VAK C 44 = 12:14:00
51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 54 = 12:24:00
49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 64 = 12:34:00
4100 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 74 = 12:44:00
......................... VAK C 84 = 12:54:00
Kategorie D65B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 90 m, 10 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51639 Suchá Bohuslava PGP 4450 C 5 = 11:35:00
9421 Novotná Marie PHK 3951 C 15 = 11:45:00
8542 Langrová Marie BOR 3750 C 25 = 11:55:00
51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 35 = 12:05:00
51148 Bláhová Blanka SJP 3651 C 45 = 12:15:00
......................... VAK C 55 = 12:25:00
Kategorie H10C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 45 m, 6 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 12:03:00
51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 37 = 12:07:00
9884 Roudný Václav LPU 0001 C 41 = 12:11:00
2011852 Švadlena Michal CHC 0101 C 45 = 12:15:00
232029 Mareček Šimon OSN 0202 C 49 = 12:19:00
53133 Voborník Jakub CTB 0001 C 53 = 12:23:00
......................... VAK C 57 = 12:27:00
232602 Roudný Martin LPU 0002 C 61 = 12:31:00
331503 Buk Petr ROU 0001 C 65 = 12:35:00
436943 Tryzna Matěj VRL 0004 C 69 = 12:39:00
320291 Růžička Radek LPU 0201 C 73 = 12:43:00
995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 77 = 12:47:00
888609 Bartoš Václav KRP 0101 C 81 = 12:51:00
51203 Melichar Peťa LLI 0001 C 85 = 12:55:00
......................... VAK C 89 = 12:59:00
410789 Samek Tomáš PHK 0001 C 93 = 13:03:00
Kategorie H12C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 95 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 12:04:00
? Semerád Antonín DKP 9801 C 38 = 12:08:00
207870 Mašata Metoděj PHK 9905 C 42 = 12:12:00
425557 Schvach Hynek LPU 9904 C 46 = 12:16:00
53175 Švec Petr CHT 9901 C 50 = 12:20:00
? Nedvěd Lukáš PGP 9802 C 54 = 12:24:00
9569 Křivda Tomáš CHC 9901 C 58 = 12:28:00
51207 Melichar Vojta LLI 9802 C 62 = 12:32:00
442886 Mikeš Jan TAP 9802 B 66 = 12:36:00
52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 70 = 12:40:00
51495 Bartoš Vojtěch KRP 9802 C 74 = 12:44:00
......................... VAK C 78 = 12:48:00
49896 Najman Matouš DKP 9800 B 82 = 12:52:00
9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 C 86 = 12:56:00
436965 Borský Matěj LPU 9807 C 90 = 13:00:00
53199 Švec Martin CHT 9902 C 94 = 13:04:00
Kategorie H14B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 155 m, 11 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:32:00
331705 Semrád Ladislav CHC 9701 B 5 = 11:35:00
4239 Zlámal David SJC 9603 B 8 = 11:38:00
253124 Frýba Dominik SJI 9702 B 11 = 11:41:00
339544 Růžička Adam PHK 9704 B 14 = 11:44:00
52319 Kalista Michael LBE 9701 B 17 = 11:47:00
? Hanuš Tomáš TUR 9702 C 20 = 11:50:00
52887 Vlasák Vojtěch ODV 9703 C 23 = 11:53:00
887614 Růta Vojtěch KTA 9701 B 26 = 11:56:00
438629 Vyskočil Štěpán VAM 9701 B 29 = 11:59:00
4378 Birnbaum Adam BOR 9802 C 32 = 12:02:00
361959 Landovský Jakub PGP 9601 C 35 = 12:05:00
411412 Sokolář Ondřej TUV 9601 B 38 = 12:08:00
53163 Mašata Matěj PHK 9601 B 41 = 12:11:00
53537 Buk Michal ROU 9601 B 44 = 12:14:00
232403 Valášek Jiří KAM 9700 B 47 = 12:17:00
515498 Illner Vojtěch DKP 9600 A 50 = 12:20:00
51405 Netuka Vojtěch SHK 9701 B 53 = 12:23:00
......................... VAK C 56 = 12:26:00
301505 Frank Jiří MAS 9600 B 59 = 12:29:00
232961 Horký Aleš KRL 9701 C 62 = 12:32:00
425582 Tužil Ondřej LPU 9601 B 65 = 12:35:00
4743 Zikmund Zdeněk SJC 9703 B 68 = 12:38:00
336717 Horáček Petr PHK 9602 B 71 = 12:41:00
......................... VAK C 74 = 12:44:00
336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 B 77 = 12:47:00
52624 Ježek Ondřej SLA 9701 B 80 = 12:50:00
232250 Bořil Jan OSN 9700 B 83 = 12:53:00
426332 Lesák Jakub ZAM 9603 B 86 = 12:56:00
232891 Nechuta David PZR 9701 B 89 = 12:59:00
232904 Kučera Jindřich LTP 9600 B 92 = 13:02:00
416289 Taclík Milan LTU 9601 C 95 = 13:05:00
336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 98 = 13:08:00
232509 Picek Štěpán TJN 9601 B 101 = 13:11:00
9572 Janeba Vladimír CHC 9602 B 104 = 13:14:00
52317 Goj Tomáš LBE 9700 B 107 = 13:17:00
995840 Wolf Filip TUR 9701 B 110 = 13:20:00
331087 Brázdil Petr ODV 9700 B 113 = 13:23:00
53012 Čermák Adam PGP 9701 B 116 = 13:26:00
51469 Rykala Filip VAM 9601 B 119 = 13:29:00
4359 Ullrich Jakub BOR 9900 C 122 = 13:32:00
425577 Kanta Martin LPU 9705 B 125 = 13:35:00
232322 Čech Jan SJI 9601 A 128 = 13:38:00
9996 Štál Jan SJC 9601 A 131 = 13:41:00
232972 Červinka František OKP 9600 C 134 = 13:44:00
......................... VAK C 137 = 13:47:00
Kategorie H16B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 7.40 km, převýšení 235 m, 14 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 22 = 11:52:00
331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 26 = 11:56:00
301112 Ptáček Martin SRK 9509 B 30 = 12:00:00
9659 Šimáček Ondřej LPU 9407 C 34 = 12:04:00
......................... VAK C 38 = 12:08:00
232512 Posselt Martin TJN 9501 B 42 = 12:12:00
51471 Dvořáček Radek VAM 9401 B 46 = 12:16:00
5586 Sommer Matěj LPU 9408 C 50 = 12:20:00
887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 54 = 12:24:00
51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 58 = 12:28:00
410355 Kosek Jan SRK 9507 B 62 = 12:32:00
339560 Růžička Karel PHK 9502 C 66 = 12:36:00
410351 Červinka Jiří OKP 9500 B 70 = 12:40:00
9983 Šmejc Jakub SJC 9401 B 74 = 12:44:00
416222 Šťastný Jan CTB 9402 B 78 = 12:48:00
410774 Kučera Tomáš STH 9402 B 82 = 12:52:00
232245 Valášek Jan KAM 9400 A 86 = 12:56:00
405992 Mašek Ondřej SRK 9502 B 90 = 13:00:00
9570 Křivda Martin CHC 9501 A 94 = 13:04:00
51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 B 98 = 13:08:00
995842 Rychlý Michal TUR 9402 B 102 = 13:12:00
995812 Veselý Jakub LBE 9500 B 106 = 13:16:00
897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 110 = 13:20:00
9814 Heřman Ondřej SRK 9503 B 114 = 13:24:00
920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 118 = 13:28:00
......................... VAK C 122 = 13:32:00
Kategorie H18B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 9.20 km, převýšení 245 m, 17 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:33:00
49362 Charvát Jiří STH 9204 B 7 = 11:37:00
336779 Fuksa Jakub SJI 9307 B 11 = 11:41:00
410392 Prášek Přemysl KAM 9305 B 15 = 11:45:00
49603 Smitka Jan SHK 9204 B 19 = 11:49:00
232511 Kočíb Jan TJN 9303 B 23 = 11:53:00
500838 Vik Martin STH 9206 B 27 = 11:57:00
207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 31 = 12:01:00
428712 Prais Marcel KRE 9302 B 35 = 12:05:00
52168 Martinec Petr CHT 8502 C 39 = 12:09:00
51438 Buk Jindřich ROU 9303 B 43 = 12:13:00
......................... VAK C 47 = 12:17:00
......................... VAK C 51 = 12:21:00
303904 Janata Jakub STH 9205 B 55 = 12:25:00
51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 59 = 12:29:00
9198 Mikulecký Jan PHK 9202 B 63 = 12:33:00
416138 Bělohlávek Jiří ROZ 9201 B 67 = 12:37:00
920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 71 = 12:41:00
438644 Němeček Jan KAM 9300 B 75 = 12:45:00
416113 Klaška Pavel DKP 9301 B 79 = 12:49:00
886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 83 = 12:53:00
336774 Škrabánek Matěj SJI 9203 B 87 = 12:57:00
887904 Svoboda Tomáš LTU 9202 B 91 = 13:01:00
886295 Tichý Tomáš SJH 9201 B 95 = 13:05:00
307057 Průcha Pavel BOR 9304 B 99 = 13:09:00
331418 Kudera Daniel SHK 9208 B 103 = 13:13:00
405965 Hladík František STH 9203 B 107 = 13:17:00
207839 Vištejn Jiří KRL 9305 B 111 = 13:21:00
428720 Zimmermann Martin KRE 9301 B 115 = 13:25:00
52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 B 119 = 13:29:00
51110 Kučera Michal STH 9201 B 123 = 13:33:00
2019240 Hájek Adam KAM 9202 B 127 = 13:37:00
301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 131 = 13:41:00
995849 Chloupek Adam STH 9302 A 135 = 13:45:00
......................... VAK C 139 = 13:49:00
Kategorie H20B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 10.20 km, převýšení 280 m, 23 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 1 = 11:31:00
4682 Kaser Dan JHB 9103 B 6 = 11:36:00
9091 Černý Vojtěch JIL 9006 C 11 = 11:41:00
515479 Lazák Tomáš LTU 9102 B 16 = 11:46:00
416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 21 = 11:51:00
8466 Pávek Petr BOR 9008 C 26 = 11:56:00
? Daněk Vojtěch ROZ 9100 C 31 = 12:01:00
416331 Šimon Václav LBE 9100 B 36 = 12:06:00
Kategorie H21A
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 15.20 km, převýšení 345 m, 27 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 1 = 11:31:00
9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 4 = 11:34:00
886265 Procházka Jan DKP 8201 C 7 = 11:37:00
9508 Petras Tomáš VAM 8801 C 10 = 11:40:00
9559 Pešek Ondřej CHC 8502 C 13 = 11:43:00
52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 16 = 11:46:00
9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 19 = 11:49:00
52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 22 = 11:52:00
5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 25 = 11:55:00
410781 Knížek Jiří LPU 8204 C 28 = 11:58:00
9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 31 = 12:01:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 34 = 12:04:00
515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 37 = 12:07:00
51287 Fišer Jiří SLP 8503 C 40 = 12:10:00
515050 Mašata Roman PHK 7107 C 43 = 12:13:00
995821 Hradec Pavel CHA 8801 E 46 = 12:16:00
52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 49 = 12:19:00
9780 Hora Zbyněk XXX 8000 C 52 = 12:22:00 neregistro
515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 55 = 12:25:00
9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 58 = 12:28:00
301727 Kovář Jindřich MAS 6800 C 61 = 12:31:00
995805 Nehasil David BOR 7713 C 64 = 12:34:00
9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 67 = 12:37:00
336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 70 = 12:40:00
51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 73 = 12:43:00
8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 76 = 12:46:00
4455 Pilař Karel MAS 5501 C 79 = 12:49:00
515076 Kučera Petr MFP 7602 C 82 = 12:52:00
2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 85 = 12:55:00
9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 88 = 12:58:00
51590 Kolín Jan JIL 7701 C 91 = 13:01:00
7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 94 = 13:04:00
1008172 Hepner David SHK 7601 E 97 = 13:07:00
9558 Pátek Michal CHC 8603 C 100 = 13:10:00
51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 103 = 13:13:00
53611 Plíhal Tomáš SJI 8509 C 106 = 13:16:00
52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 109 = 13:19:00
800320 Oma Jakub TUR 8002 R 112 = 13:22:00
515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 115 = 13:25:00
416118 Landovský Tomáš PGP 9103 A 118 = 13:28:00
416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 121 = 13:31:00
51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 124 = 13:34:00
7767 Novák Daniel BOR 8702 C 127 = 13:37:00
52161 Krejsa Martin CHT 9001 A 130 = 13:40:00
515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 133 = 13:43:00
9598 Hladký Viktor VAM 8201 C 136 = 13:46:00
2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 C 139 = 13:49:00
Kategorie H21B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 14.50 km, převýšení 355 m, 28 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00
......................... VAK C 5 = 11:35:00
9360 Černý Michal PHK 8005 C 9 = 11:39:00
886513 Beneš Jan SJC 8703 C 13 = 11:43:00
......................... VAK C 17 = 11:47:00
443102 Matoušek Petr EKP 7503 C 21 = 11:51:00
53642 Sládek Jan TAP 8801 C 25 = 11:55:00
53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 29 = 11:59:00
51830 Šťastný Karel CTB 7901 C 33 = 12:03:00
51593 Křístek Lukáš EKP 7100 C 37 = 12:07:00
920672 Kárník Jan LPU 7811 C 41 = 12:11:00
995873 Šimek Tomáš FSP 6304 C 45 = 12:15:00
995848 Suchý Petr LPM 7820 C 49 = 12:19:00
9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 53 = 12:23:00
416140 Khel Richard SCP 7500 C 57 = 12:27:00
410746 Hyka Jan TUR 9002 C 61 = 12:31:00
49811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 65 = 12:35:00
? Karban Zdeněk DKP 7700 C 69 = 12:39:00
920697 Jirčák Ondřej SRK 8805 C 73 = 12:43:00
995889 Červenka Jakub LBE 7600 C 77 = 12:47:00
52192 Orany Tomáš SJI 7311 C 81 = 12:51:00
301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 85 = 12:55:00
8009 Voráček Michal PGP 8009 C 89 = 12:59:00
52109 Rakovec Michal SCP 6901 C 93 = 13:03:00
515097 Borovička Milan FSP 6104 C 97 = 13:07:00
500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 101 = 13:11:00
515013 Hora Vladimír VSP 5100 C 105 = 13:15:00
53164 Jiran Jan PHK 7701 C 109 = 13:19:00
9898 Kraus Petr SJC 7303 C 113 = 13:23:00
51613 Chum Jaroslav SLP 6601 C 117 = 13:27:00
51234 Vančura Martin TJN 8002 C 121 = 13:31:00
51587 Janeček Jura EKP 6701 C 125 = 13:35:00
515433 Hodek Michal TAP 8808 C 129 = 13:39:00
53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 133 = 13:43:00
8508 Lepšík Petr BOR 8202 C 137 = 13:47:00
......................... VAK C 141 = 13:51:00
......................... VAK C 145 = 13:55:00
Kategorie H21C
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 10.50 km, převýšení 280 m, 24 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 1 = 11:31:00
52322 Štěpánek Milan HVC 8301 C 6 = 11:36:00
52150 Slabý Jan ZHR 7901 C 11 = 11:41:00
303945 Besta Lukáš KNC 8101 C 16 = 11:46:00
9623 Nývlt Petr SNA 8004 C 21 = 11:51:00
434585 Komárek Arnošt TJH 7701 C 26 = 11:56:00
53631 Rajdl Miloš JHB 8505 C 31 = 12:01:00
9134 Toužil Karel SHK 7602 C 36 = 12:06:00
995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 41 = 12:11:00
......................... VAK C 46 = 12:16:00
8516 Klusáček Radim BOR 7710 C 51 = 12:21:00
......................... VAK C 56 = 12:26:00
? Císař Jan YYY C 61 = 12:31:00 neregistro
53151 Švec Jiří CHT 7201 C 66 = 12:36:00
52916 Eiselt Jan LTP 8801 C 71 = 12:41:00
232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 76 = 12:46:00
53726 Hulec Jakub KSH 8401 C 81 = 12:51:00
410391 Tomášek Jakub FSP C 86 = 12:56:00 neregistro
53582 Laga Miroslav ZBP 7900 C 91 = 13:01:00
51666 Ptáček Jan PVP 7200 C 96 = 13:06:00
52901 Stránský Michal BOR 8900 C 101 = 13:11:00
7756 Čečka Jiří SHK 7600 C 106 = 13:16:00
Kategorie H35B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 10.20 km, převýšení 230 m, 25 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 32 = 12:02:00
7750 Rydl Jiří TJN 7000 C 37 = 12:07:00
9614 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 42 = 12:12:00
49971 Žitný Tomáš SMB 6401 C 47 = 12:17:00
336784 Gálus Igor LDC 7302 C 52 = 12:22:00
51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 57 = 12:27:00
9430 Samek Petr PHK 7302 C 62 = 12:32:00
51600 Pecka Jan EKP 6800 C 67 = 12:37:00
515448 Illner Jakub DKP 6601 C 72 = 12:42:00
2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 77 = 12:47:00
9390 Macek Martin SNA 7106 C 82 = 12:52:00
8510 Křtěnský Roman BOR 7100 C 87 = 12:57:00
207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 92 = 13:02:00
......................... VAK C 97 = 13:07:00
......................... VAK C 102 = 13:12:00
9967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 107 = 13:17:00
Kategorie H40B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 9.40 km, převýšení 200 m, 22 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 22 = 11:52:00
336767 Beneš Jan SJH 7001 C 27 = 11:57:00
52276 Valášek Petr KAM 6600 C 32 = 12:02:00
232256 Posselt Martin TJN 6802 C 37 = 12:07:00
......................... VAK C 42 = 12:12:00
8485 Karvánek Petr BOR 6600 C 47 = 12:17:00
8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 52 = 12:22:00
434581 Kos Michal SRK 6802 C 57 = 12:27:00
9556 Chaloupka Stanislav CHC 6703 C 62 = 12:32:00
232336 Funda Jiří API 6401 C 67 = 12:37:00
331587 Levý Tomáš ZAM 6801 C 72 = 12:42:00
51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 77 = 12:47:00
2019219 Tryzna Pavel VRL 6801 C 82 = 12:52:00
219243 Vacek Milan SJI 6901 C 87 = 12:57:00
1000218 Beldjilali David CON C 92 = 13:02:00 neregistro
9962 Zlámal Petr SJC 7010 C 97 = 13:07:00
......................... VAK C 102 = 13:12:00
515060 Bartoš Luděk KRP 6701 C 107 = 13:17:00
51836 Voborník Petr CTB 6601 C 112 = 13:22:00
9876 Klaška Pavel DKP 6500 C 117 = 13:27:00
51991 Mareček Petr CHT 6901 C 122 = 13:32:00
7880 Milota Josef MLA 5801 C 127 = 13:37:00
......................... VAK C 132 = 13:42:00
331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 137 = 13:47:00
51752 Mutinský Viktor HVC 6503 C 142 = 13:52:00
Kategorie H45B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 8.30 km, převýšení 185 m, 18 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301410 Mechl Miroslav JIL 6301 C 2 = 11:32:00
995887 Čivrný Pavel LPU 6306 C 6 = 11:36:00
7762 Kořínek Zdeněk PEN 6201 C 10 = 11:40:00
51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 14 = 11:44:00
253352 Valach Petr LPU 6505 C 18 = 11:48:00
9629 Imlauf Martin SNA 6301 C 22 = 11:52:00
416839 Picek Jan TJN 6500 C 26 = 11:56:00
361969 Malec Jaromír ROU 6203 C 30 = 12:00:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 34 = 12:04:00
515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 38 = 12:08:00
8861 Peterka František TJP 4900 C 42 = 12:12:00
515195 Koucký Roman EKP 6301 C 46 = 12:16:00
515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 50 = 12:20:00
4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 54 = 12:24:00
420430 Bruner Luboš LTP 6501 C 58 = 12:28:00
51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 62 = 12:32:00
51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 66 = 12:36:00
9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 70 = 12:40:00
51620 Hartman Aleš VSP 6506 C 74 = 12:44:00
......................... VAK C 78 = 12:48:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 82 = 12:52:00
7763 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 86 = 12:56:00
9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 90 = 13:00:00
......................... VAK C 94 = 13:04:00
53572 Semík Jan VSP 6507 C 98 = 13:08:00
9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 102 = 13:12:00
8503 Melichar Jaromír LLI 6301 C 106 = 13:16:00
53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 110 = 13:20:00
301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 114 = 13:24:00
9649 Fencl Jiří PPU 6301 C 118 = 13:28:00
......................... VAK C 122 = 13:32:00
51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 126 = 13:36:00
51929 Tichý Martin TJH 6401 C 130 = 13:40:00
? Ročejdl Marek KAM 6400 C 134 = 13:44:00
49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 138 = 13:48:00
51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 142 = 13:52:00
52282 Němeček Jan VSP 6201 C 146 = 13:56:00
9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 150 = 14:00:00
Kategorie H50B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 7.40 km, převýšení 215 m, 15 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 3 = 11:33:00
9457 Vykysalý Miroslav PHK 5902 C 7 = 11:37:00
9115 Šabatka Petr SHK 5703 C 11 = 11:41:00
51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 15 = 11:45:00
52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 19 = 11:49:00
886277 Šváb Jan VSP 5801 C 23 = 11:53:00
301147 Kavka Jiří SCP 5900 C 27 = 11:57:00
51671 Červinka Stanislav OKP 5701 C 31 = 12:01:00
51133 Janovič Ondřej SKV 5901 C 35 = 12:05:00
52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 39 = 12:09:00
51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 43 = 12:13:00
52327 Štefec Jaroslav CHT 5801 C 47 = 12:17:00
9907 Beneš Josef SJC 5801 C 51 = 12:21:00
53639 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 55 = 12:25:00
9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 59 = 12:29:00
......................... VAK C 63 = 12:33:00
49990 Ludvík Petr STB 5701 C 67 = 12:37:00
301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 71 = 12:41:00
50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 75 = 12:45:00
51327 Kukla Jan TJP 5600 C 79 = 12:49:00
9599 Tupec Jiří VAM 5801 C 83 = 12:53:00
8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 87 = 12:57:00
7886 Chotětický Václav MAS 5200 C 91 = 13:01:00
......................... VAK C 95 = 13:05:00
51673 Hrabánek David PGP 6003 C 99 = 13:09:00
......................... VAK C 103 = 13:13:00
9646 Kalibán Pavel SNA 5649 C 107 = 13:17:00
52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 111 = 13:21:00
9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 115 = 13:25:00
410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 119 = 13:29:00
2011900 Škorpil Martin VSP 5700 C 123 = 13:33:00
Kategorie H55B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 6.50 km, převýšení 120 m, 15 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 12:14:00
51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 48 = 12:18:00
9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 52 = 12:22:00
51741 Uher Petr VSP 5001 C 56 = 12:26:00
51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 60 = 12:30:00
9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 64 = 12:34:00
9063 Junek Petr STH 5501 C 68 = 12:38:00
51204 Peterka Josef LLI 4702 C 72 = 12:42:00
51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 76 = 12:46:00
7755 Novák Tom DOK 5500 C 80 = 12:50:00
52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 84 = 12:54:00
232091 Jelínek Martin PGP 5103 C 88 = 12:58:00
9687 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 92 = 13:02:00
8221 Provazník Jiří TUR 5102 C 96 = 13:06:00
52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 100 = 13:10:00
51605 Šedivý Jiří EKP 5500 C 104 = 13:14:00
336118 Hickethier Manfred GER C 108 = 13:18:00 neregistro
9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 112 = 13:22:00
336709 Jedlička Miroslav JEN 5301 C 116 = 13:26:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 120 = 13:30:00
51955 Žemlička Zbyněk CHT 5501 C 124 = 13:34:00
9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 128 = 13:38:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 132 = 13:42:00
......................... VAK C 136 = 13:46:00
Kategorie H60B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 120 m, 11 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9818 Stárek Jiří SRK 5002 C 12 = 11:42:00
8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 16 = 11:46:00
411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 20 = 11:50:00
51948 Vítek Josef CHT 4802 C 24 = 11:54:00
51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 28 = 11:58:00
9686 Novák Karel NPA 5001 C 32 = 12:02:00
53730 Rychtecký Josef VCB 4801 C 36 = 12:06:00
4214 Horáček Miroslav VLI 5000 C 40 = 12:10:00
301187 Pokorný Karel TCB 4701 C 44 = 12:14:00
52173 Paulíček Jiří SJI 4911 C 48 = 12:18:00
9038 Šponar Josef ZAM 4701 C 52 = 12:22:00
8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 56 = 12:26:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 60 = 12:30:00
7751 Rančák Josef DOK 5000 C 64 = 12:34:00
51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 68 = 12:38:00
9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 72 = 12:42:00
7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 76 = 12:46:00
8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 80 = 12:50:00
......................... VAK C 84 = 12:54:00
......................... VAK C 88 = 12:58:00
9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 92 = 13:02:00
9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 96 = 13:06:00
9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 100 = 13:10:00
8351 Jakubec Jindřich TUR 4801 C 104 = 13:14:00
9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 108 = 13:18:00
8805 Nosál Stanislav SLA 4600 C 112 = 13:22:00
51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 116 = 13:26:00
51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 120 = 13:30:00
51949 Starka František CHT 4801 C 124 = 13:34:00
52299 Novák Miloš SCP 4600 C 128 = 13:38:00
6645 Valter Petr KBP 4500 C 132 = 13:42:00
Kategorie H65B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.50 km, převýšení 105 m, 14 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:31:00
51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 6 = 11:36:00
301501 Lisý Jan ONO 4201 C 11 = 11:41:00
51918 Šmrha František SJI 4138 C 16 = 11:46:00
53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 21 = 11:51:00
51668 Koč Břetislav MKP 4400 C 26 = 11:56:00
51215 Novotný František PUL 4200 C 31 = 12:01:00 neregistro
420425 Zábranský Emil SLA 4200 C 36 = 12:06:00
......................... VAK C 41 = 12:11:00
301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 46 = 12:16:00
51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 51 = 12:21:00
51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 56 = 12:26:00
410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 61 = 12:31:00
......................... VAK C 66 = 12:36:00
52159 Aschermann Michal TEP 4400 C 71 = 12:41:00
49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 76 = 12:46:00
53267 Čadil Jan FSP 4300 C 81 = 12:51:00
51640 Suchý Karel PGP 4300 C 86 = 12:56:00
7882 Fišák Jan MLA 4401 C 91 = 13:01:00
......................... VAK C 96 = 13:06:00
Kategorie H70B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 5.00 km, převýšení 115 m, 14 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9460 Weber Petr PHK 3901 C 2 = 11:32:00
8541 Langr Jan BOR 3601 C 12 = 11:42:00
500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 22 = 11:52:00
51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 32 = 12:02:00
9347 Koudelka Karel LPU 4001 C 42 = 12:12:00
......................... VAK C 52 = 12:22:00
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 62 = 12:32:00
51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 72 = 12:42:00
9103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 82 = 12:52:00
9102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 92 = 13:02:00
4132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 102 = 13:12:00
Kategorie H75B
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 105 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 2 = 11:32:00
8797 Bláha Svatopluk SJP 3501 C 12 = 11:42:00
9455 Vykysalý František PHK 3002 C 22 = 11:52:00
52098 Samohýl Richard PGP 2800 C 32 = 12:02:00
49622 Mack Zdeněk SJP 2700 C 42 = 12:12:00
51964 Hanák Milan FSP 3400 C 52 = 12:22:00
......................... VAK C 62 = 12:32:00
Kategorie P
19.06.2010 5. kolo žebříčku B-Čechy 2010
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 115 m, 9 kontrol tištěno 18.06.2010 9:45
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Semík Jakub VSP 0000 C 33 = 12:03:00
......................... VAK C 36 = 12:06:00
7745 Rulc Zdeněk LJN 7201 C 39 = 12:09:00
......................... VAK C 42 = 12:12:00
331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 45 = 12:15:00
......................... VAK C 48 = 12:18:00
9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 51 = 12:21:00
442863 Mikeš Radovan TAP C 54 = 12:24:00 neregistro
......................... VAK C 57 = 12:27:00
253133 Štičková Eva LLI 6051 C 60 = 12:30:00
......................... VAK C 63 = 12:33:00
? Hora David XXX 0601 C 66 = 12:36:00 neregistro
......................... VAK C 69 = 12:39:00
9889 Klašková Josefína DKP 9651 C 72 = 12:42:00
......................... VAK C 75 = 12:45:00
......................... VAK C 78 = 12:48:00
434579 Červinková Denisa OKP 6750 C 81 = 12:51:00
......................... VAK C 84 = 12:54:00
7744 Langer Roman LJN 7206 C 87 = 12:57:00
......................... VAK C 90 = 13:00:00