44C Neregistrovaní
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 968) ? P 44C Punčochářová Simona 0.00
VKLAD CELKEM
73C xxx
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 570) 2056292 D21B 73C7650 Širůčková Daniela 71.00
( 571) 2056273 H50B 73C6200 Širůček Jaromír 109.00
VKLAD CELKEM
ADA OOB TJ Spartak Adamov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 340) 9101103 H21C ADA7433 Oujeský Tomáš 1.00
( 341) 52597 D21C ADA7654 Oujeská Lenka 6.00
( 343) ? H10N ADA0701 Oujeský Dan 76.00
( 342) ? H10N ADA0504 Oujeský Lukáš 84.00
VKLAD CELKEM
AOP Přátelé orientačního běhu Opava
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 970) 51568 D21A AOP8152 Košárková Iva 32.00
( 971) 52296 H21A AOP7102 Košárek Pavel 146.00
VKLAD CELKEM
API OK Andante Písek
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 165) 232336 H50B API6401 Funda Jiří 103.00
VKLAD CELKEM
BBM BETA URSUS Orienteering
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 317) 331257 D50B BBM6550 Peřinková Irena 12.00
( 319) 410398 H60B BBM5100 Denemarek Oldřich 59.00
( 318) 331797 H18B BBM9700 Peřinka Šimon 111.00
( 900) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 140.00
VKLAD CELKEM
BOR OK Jiskra Nový Bor
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 372) 1204999 D16B BOR9954 Janoušková Lucie 7.00
( 377) 8431 D40B BOR7457 Janoušková Iveta 9.00
( 379) 8445 D50B BOR6550 Pávková Jana 24.00
( 378) 8438 D40B BOR7563 Jeřábková Tereza 27.00
( 885) 515133 H21C BOR8202 Lepšík Petr 27.00
( 380) 4360 H12C BOR0400 Janoušek Slávek 45.00
( 374) 51473 D21B BOR8752 Sedláčková Oldřiška 55.00
( 376) 8481 D21B BOR8850 Šákrová Michaela 63.00
( 385) 50000 H55B BOR6003 Dikoš Pavel 66.00
( 371) 1333269 D14B BOR0151 Jeřábková Nina 70.00
( 387) 4131 H75B BOR3900 Beránek Miroslav 83.00
( 388) 8544 H75B BOR3602 Mašek Pavel 87.00
( 373) 1602628 D21A BOR9051 Folbrechtová Šárka 90.00
( 384) 8490 H50B BOR6400 Doškář Boris 91.00
( 386) 4132 H75B BOR3600 Křtěnský Jaroslav 91.00
( 382) 8534 H40B BOR7409 Vácha Tomáš 95.00
( 375) 7434894 D21A BOR9161 Burdová Adéla 116.00
( 381) 4369 H14B BOR0101 Vávra Pavel 126.00
( 383) 7630319 H50B BOR6302 Krejčí Jaroslav 139.00
VKLAD CELKEM
BOV TJ Baník Ostrava OKD
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 323) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 17.00
( 322) 52171 H65B BOV4802 Sikora Miroslav 33.00
VKLAD CELKEM
BSO KOB Baník Sokolov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 532) 8689 H70B BSO4401 Schimm Dieter 20.00
( 530) 232236 H12C BSO0301 Kohoutek Oldřich 29.00
( 534) 232240 D14B BSO0250 Vítová Lucie 60.00
( 531) 7872 H21B BSO7907 Rambousek Karel 64.00
( 529) 236987 H21B BSO9401 Knepr Lukáš 72.00
( 533) 7895 H16B BSO0002 Solomko Adam 130.00
VKLAD CELKEM
CHA OK Chrastava
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 572) 2059764 H16B CHA0000 Galbavý Matěj 84.00
( 573) 8200 H21A CHA9300 Čechlovský Jan 124.00
(1058) 8185 H45B CHA6600 Vydra Ivan 127.00
VKLAD CELKEM
CHC K.O.B. Choceň
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 287) 9572 H20B CHC9602 Janeba Vladimír 7.00
( 589) 9549 D21C CHC8851 Pěluchová Daniela 26.00
( 286) 9542 D40B CHC6951 Chaloupková Lenka 41.00
( 285) 9573 H55B CHC6001 Janeba Petr 44.00
( 284) 320290 D16B CHC0051 Chaloupková Kateřina 61.00
( 587) 2011857 D40B CHC7151 Švadlenová Ivana 73.00
( 588) 9563 H21B CHC8601 Sýkora Bohumil 82.00
( 714) 2053589 H21B CHC9402 Sháněl Jan 86.00
( 719) 9569 D18B CHC9852 Chaloupková Veronika 89.00
( 715) 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 134.00
( 586) 9990101 H14B CHC0101 Švadlena Michal 148.00
VKLAD CELKEM
CHT OOB SK Chrast
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 268) 51924 HDR CHT1054 Korecká Eva 0.00
( 726) 682374 HDR CHT0801 Vítek Vojtěch 0.00
( 727) 682379 HDR CHT1053 Vítková Eva 0.00
( 742) ? T CHT8200 Žemlička Jakub 0.00
( 958) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 18.00
( 139) 52161 H21A CHT9001 Krejsa Martin 22.00
( 931) 51776 D21C CHT7654 Besedová Petra 22.00
( 104) 53167 D40B CHT7151 Švecová Iva 23.00
( 302) 51948 H65B CHT4802 Vítek Josef 23.00
( 474) 51949 H65B CHT4801 Starka František 29.00
(1001) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 30.00
( 63) 7201807 H21A CHT8510 Kopáček Jan 34.00
( 724) 336711 H12C CHT0401 Hybeš Michal 43.00
( 269) 301360 H21B CHT7901 Korecký Miroslav 58.00
( 141) 52145 D45B CHT6654 Wurzelová Dana 66.00
( 9) 52315 H21B CHT9204 Pitra Martin 78.00
( 142) 52311 D14B CHT0251 Starková Terezie 84.00
( 279) 51953 H60B CHT5301 Matras Jaroslav 87.00
( 336) 1007554 D21A CHT8353 Matrasová Kateřina 104.00
( 8) 2059736 D21A CHT8851 Kopáčková Iva 112.00
( 335) 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 120.00
( 725) 53168 H16B CHT9903 Hybeš David 120.00
( 957) 4634 H35B CHT7001 Vacek František 123.00
( 736) 51957 D55B CHT5751 Žemličková Jindra 127.00
( 267) 515504 D21A CHT8053 Korecká Lenka 144.00
VKLAD CELKEM
CTB SK OB Chotěboř
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 62) 301334 HDR CTB0751 Gregorová Alice 0.00
( 538) 51838 D21B CTB8351 Šťastná Lenka 43.00
( 907) 2082923 H21A CTB7902 Hübner Jan 68.00
( 38) 887165 D21A CTB8151 Gregorová Kamila 74.00
( 37) 51663 H21A CTB7701 Gregor Martin 86.00
( 39) 2081369 D21A CTB9451 Voborníková Alena 96.00
( 539) 51830 H21B CTB7901 Šťastný Karel 106.00
VKLAD CELKEM
DCE KOB Dobřichovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 759) 51966 D50B DCE5450 Procházková Miluše 18.00
( 158) 416316 D21A DCE7950 Jarošová Klára 80.00
( 580) 51973 H60B DCE5400 Jaroš Vladimír 101.00
( 579) 7870 D55B DCE5650 Štrossová Jiřina 131.00
( 760) 51965 H40B DCE5500 Procházka Antonín 139.00
VKLAD CELKEM
DCH Radioelektronika Cheb
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 56) 7890 H65B DCH4701 Jirásek Jaroslav 47.00
VKLAD CELKEM
DKL KOB Kladno
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 16) 49647 D45B DKL7050 Benešová Jaroslava 74.00
( 731) 51343 H60B DKL5201 Brumek Stanislav 83.00
( 17) 888621 H16B DKL9900 Postolka Jáchym 88.00
( 331) 2042535 D14B DKL0151 Geislerová Aneta 114.00
VKLAD CELKEM
DKP Oddíl OB Kotlářka
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 99) 2075694 HDR DKP0951 Mullis Carolina May 0.00
( 735) ? HDR DKP1100 Karban Ondřej 0.00
( 890) 443061 P DKP9651 Klašková Josefina 0.00
( 171) 2025359 D21C DKP9250 Šebková Jana 8.00
( 22) 51800 H70B DKP4300 Procházka Zdenko 16.00
( 154) 51760 H65B DKP4900 Stehno Pavel 19.00
( 706) 515403 D10N DKP0750 Štoková Sofie 32.00
( 347) 231939 D45B DKP6651 Illnerová Daniela 40.00
( 705) 9880 D21B DKP8158 Štoková Mariana 41.00
( 29) 443091 D14B DKP0151 Kalousková Marie 44.00
( 276) 7945000 D21A DKP9450 Dlouhá Hana 48.00
( 888) 49806 D45B DKP6750 Klašková Kateřina 52.00
( 734) 51759 D21B DKP8350 Karbanová Vendula 59.00
( 21) 8645 H10N DKP0800 Šubrt Jáchym 62.00
( 429) 8946 D21B DKP8759 Setínková Eva 65.00
( 15) 7875600 D21A DKP8756 Dlouhá Marie 70.00
( 515) 9888 D16B DKP9950 Illnerová Kateřina 71.00
( 948) 301369 H21B DKP8511 Wagner Libor 84.00
( 891) 8650 H45B DKP6500 Klaška Pavel 87.00
( 170) 889283 D45B DKP6751 Šebková Helena 90.00
( 19) 7201757 H40B DKP7100 Šubrt Antonín 93.00
( 27) 7203326 D21A DKP8651 Plochová Dominika 102.00
( 338) 897371 D14B DKP0251 Řadová Lucie 106.00
( 889) 1700077 H21A DKP9301 Klaška Pavel 112.00
( 28) 443079 H45B DKP6901 Kalousek Jiří 121.00
( 337) 515144 H21B DKP9401 Řada Jakub 126.00
( 280) 7202874 H21A DKP8717 Pospíšil Ondřej 130.00
( 20) 888625 H14B DKP0205 Šubrt Matěj 132.00
( 172) 9903301 H16B DKP9903 Šebek Petr 134.00
( 346) 515448 H45B DKP6601 Illner Jakub 135.00
( 126) 7200326 D14B DKP0250 Sanna Karin 140.00
( 125) 9180967 H45B DKP6703 Sanna Roberto 143.00
( 169) 889282 H45B DKP6705 Šebek Martin 151.00
VKLAD CELKEM
DOB KOB Dobruška
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 58.00
( 121) 7227 H60B DOB5500 Tichý Boris 65.00
( 44) 7230 H21B DOB8803 Lžíčař Martin 80.00
( 122) 7255 D55B DOB6050 Tichá Jiřina 137.00
VKLAD CELKEM
DOK OK Doksy
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1135) 887931 T DOK7100 Koštejn Pavel 0.00
( 483) 7200372 D35B DOK7950 Synková Petra 35.00
( 481) 2053519 H14B DOK0200 Synek Petr 68.00
( 107) 886255 H60B DOK5500 Novák Tom 69.00
( 205) 8147 H45B DOK6600 Lederer Pavel 85.00
( 218) 887924 H21A DOK8700 Novák Daniel 108.00
( 479) 2053518 H16B DOK0001 Synek Antonín 110.00
( 478) 7200371 H35B DOK7800 Synek Antonín 121.00
( 480) 2053509 H14B DOK0100 Šmol David 124.00
( 482) 2053516 H40B DOK7300 Šmol Marcel 135.00
( 135) 886258 H50B DOK6300 Hradecký Jaroslav 141.00
VKLAD CELKEM
DOR OK Dobříš
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 750) 2080904 P DOR6451 Tachezy Ruth 0.00
( 749) 436940 D45B DOR6450 Kopáčková Alena 34.00
( 747) 2042536 D14B DOR0250 Kastnerová Jessica 46.00
( 754) 2044895 D10C DOR0650 Bambousková Julie 46.00
( 755) 2045314 D16B DOR9950 Nentvichová Klára 59.00
( 751) 2045308 H12C DOR0403 Janda Jakub 71.00
( 746) 416159 H14B DOR0102 Tachezy Jan 112.00
( 757) 2044882 H35B DOR7600 Janda Pavel 113.00
( 753) 2045316 H40B DOR7302 Bambousek Martin 127.00
( 752) 2045301 H18B DOR9800 Bambousek Jan 131.00
( 748) 2045310 H14B DOR0100 Janda Ondřej 146.00
VKLAD CELKEM
EKP VŠTJ Ekonom Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 962) 2060242 P EKP7550 Kalousová Radka 0.00
( 963) ? HDR EKP0760 Kalousová Jolana 0.00
( 964) ? HDR EKP0950 Kalousová Adéla 0.00
( 235) 51604 D50B EKP5750 Šedivá Miroslava 4.00
( 430) 51314 H55B EKP5600 Adrián Petr 16.00
( 944) 2067977 D12C EKP0351 Janečková Josefína 17.00
( 152) 51601 D45B EKP6252 Pecková Ivana 26.00
( 930) 49632 D14B EKP0256 Fantová Kateřina 28.00
( 151) 51600 D10C EKP0551 Pecková Tereza 34.00
( 929) 51147 H55B EKP5800 Fanta Miroslav 52.00
( 943) 51587 H45B EKP6701 Janeček Jura 69.00
( 741) 301169 H14B EKP0200 Bolehovský Michal 70.00
( 960) 2058464 H21A EKP7702 Kalous Vladislav 72.00
( 961) 51588 H10N EKP0601 Kalous Tomáš 78.00
( 236) 682645 H60B EKP5500 Šedivý Jiří 85.00
( 923) 515496 D21A EKP7053 Zurynková Jana 92.00
( 928) 51583 D45B EKP5650 Fantová Libuše 96.00
( 945) 51594 D21A EKP6550 Janečková Dagmar 110.00
( 150) 515152 H40B EKP6800 Pecka Jan 115.00
( 740) 7204488 H40B EKP7103 Bolehovský Pavel 133.00
VKLAD CELKEM
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 278) 53267 H70B FSP4300 Čadil Jan 4.00
( 188) 51865 H80B FSP3300 Vondra Jaroslav 13.00
( 247) 211539 D35B FSP7851 Kuželová Michaela 21.00
( 248) 2067237 D10N FSP0750 Kuželová Ela 24.00
( 711) 8666 D12C FSP0450 Cincibusová Lenka 33.00
( 518) 887950 D35B FSP8051 Skripniková Kateřina 45.00
( 519) 8878 H10C FSP0600 Skripnik Nikola 64.00
( 520) 53159 H10N FSP0800 Skripnik Matouš 66.00
( 712) 8668 D45B FSP6651 Cincibusová Ivana 72.00
( 246) 446429 H12C FSP0400 Kužel Jan 79.00
( 112) 515097 H50B FSP6104 Borovička Milan 87.00
( 33) 888614 H18B FSP9801 Borovička Tomáš 99.00
( 903) 1403434 H50B FSP6304 Šimek Tomáš 99.00
( 245) 515098 H35B FSP7610 Kužel Tomáš 109.00
( 713) 8669 H45B FSP6605 Cincibus Pavel 125.00
( 675) 232957 H21B FSP7612 Hrouda Martin 138.00
( 328) 410391 H35B FSP7613 Tomášek Jakub 141.00
( 521) 51854 H35B FSP7502 Skripnik Ondřej 147.00
VKLAD CELKEM
HCE TJ Sokol Hostivice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 503) 7202877 D50B HCE6450 Kettnerová Lenka 20.00
( 502) 515105 H55B HCE5900 Kettner Pavel 26.00
VKLAD CELKEM
HOR TJ Jiskra Hořice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1062) 2011900 H55B HOR5700 Škorpil Martin 50.00
( 283) 7200597 H12C HOR0400 Kolář Šimon 55.00
( 311) 2025353 H14B HOR0201 Rücker Jan 64.00
( 282) 2049537 H40B HOR7300 Kolář Viktor 131.00
VKLAD CELKEM
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 7204508 D21B JHB6553 Fencíková Vladislava 75.00
VKLAD CELKEM
JIL OK Jilemnice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 492) 2078457 D12C JIL0353 Kuříková Zuzana 1.00
( 485) 9091 H21C JIL9006 Černý Vojtěch 9.00
( 500) 9066 H65B JIL4701 Zlesák Zdeněk 11.00
( 700) 425574 D40B JIL7553 Karlová Kateřina 13.00
( 489) 2078451 D14B JIL0152 Jechová Pavlína 18.00
( 493) 2078456 D14B JIL0251 Pitrmucová Antonie 22.00
( 499) 2060258 D40B JIL7554 Vlastníková Lucie 33.00
( 699) 682091 H55B JIL6004 Karel Miloš 34.00
( 491) 2078470 D12C JIL0352 Karlová Anna 49.00
( 494) 425564 H12C JIL0303 Ryba Petr 57.00
( 501) 9068 D60B JIL5362 Zlesáková Vlasta 59.00
( 495) 416277 H10N JIL0602 Stach Ondřej 60.00
( 497) 2060257 H16B JIL9904 Vlastník Šimon 80.00
( 490) 2035716 H14B JIL0104 Ježek Jakub 84.00
( 487) 2078455 H14B JIL0107 Gottstein Jonáš 88.00
( 484) 2078469 H21A JIL8703 Černý Martin 100.00
( 486) 9774 H60B JIL5201 Erlebach Josef 103.00
( 488) 2035717 H18B JIL9804 Hrouda Matěj 105.00
( 498) 2060259 H45B JIL6901 Vlastník Zdeněk 131.00
( 496) 2073749 H14B JIL0201 Vlastník Matouš 140.00
VKLAD CELKEM
KAM SK Kamenice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 793) 981812 P KAM7800 Albrecht Vladimír 0.00
( 797) 2058469 T KAM6605 Blaha Petr 0.00
( 799) 2053549 HDR KAM0752 Blahová Karolína 0.00
( 808) 2084950 P KAM7152 Rendová Iva 0.00
( 800) 442879 D12C KAM0350 Hankovcová Helena 3.00
( 820) 52273 D40B KAM7350 Škvorová Zuzana 5.00
( 818) 52267 H21A KAM6700 Škvor Martin 8.00
( 801) 682099 D40B KAM7053 Hankovcová Lenka 11.00
( 824) 218797 H14B KAM0102 Víšek Martin 26.00
( 829) 2050496 H14B KAM0204 Hejsek Filip 28.00
( 815) 434803 D10C KAM0650 Škáchová Viktorie 30.00
( 826) 2042545 D14B KAM0153 Šafková Sofie 36.00
( 828) 9201064 H14B KAM0105 Gajda Jan 38.00
(1029) 9201061 H12C KAM0405 Gajda Martin 39.00
( 816) 51550 D10C KAM0651 Škáchová Zuzana 40.00
( 830) 515426 D14B KAM0250 Semíková Lucie 40.00
( 795) 515491 D16B KAM9950 Albrechtová Iveta 43.00
( 823) 232393 D40B KAM6951 Valášková Šárka 43.00
( 803) 232267 H21A KAM9402 Kapal Tomáš 44.00
( 794) 515490 D21B KAM7850 Albrechtová Eva 47.00
( 831) 442850 D14B KAM0252 Chaloupková Hana 52.00
( 825) 1407428 H14B KAM0107 Bartoň Michal 54.00
( 812) 682695 H12C KAM0309 Škácha Vít 59.00
( 821) 52276 H45B KAM6600 Valášek Petr 65.00
( 833) 886274 D18B KAM9850 Zimmerová Kateřina 77.00
( 804) 887640 H21A KAM9403 Kettner Lukáš 78.00
(1000) 232415 D21B KAM9354 Aschermannová Petra 79.00
( 802) 436446 H14B KAM0201 Hankovec Hugo 80.00
( 810) 2051509 H21A KAM9301 Rusý Tomáš 82.00
( 796) 2084940 H10N KAM0702 Bažata Alberto 88.00
( 809) 995804 H50B KAM6400 Ročejdl Marek 89.00
( 817) 425596 H14B KAM0202 Škvor Adam 90.00
( 834) 7003009 D21A KAM9551 Hlubučková Kristýna 98.00
( 996) 53599 D21A KAM9550 Bořánková Karolína 100.00
( 832) 2031363 D18B KAM9851 Hájková Eliška 101.00
( 827) 1403413 H14B KAM0101 Šafka Sebastian 102.00
( 792) 995899 H14B KAM0203 Albrecht Adam 106.00
( 813) 434818 D14B KAM0151 Škáchová Magdalena 108.00
( 819) 981828 H16B KAM9900 Škvor Ota 114.00
( 805) 7201811 H18B KAM9702 Moravec Jakub 115.00
( 814) 7201760 D21A KAM7054 Škáchová Petra 124.00
( 806) 523000 H21A KAM7600 Pašek František 126.00
( 798) 2053550 H14B KAM0104 Blaha Petr 130.00
( 807) 2084934 H14B KAM0207 Renda Michal 134.00
( 822) 336743 H14B KAM0100 Valášek Václav 136.00
( 811) 7201769 H35B KAM7102 Škácha Michal 143.00
VKLAD CELKEM
KCK KOB Český Krumlov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 729) 49614 H55B KCK5701 Flašar Jan 42.00
( 728) 49615 D55B KCK5756 Flašarová Marie 107.00
VKLAD CELKEM
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 177) 232895 D16B KNC9950 Čiháková Barbora 41.00
( 176) 51387 D45B KNC6750 Čiháková Lenka 50.00
( 262) 52255 H60B KNC5501 Jun Drahomír 57.00
( 179) 7202873 D18B KNC9850 Kopecká Eliška 71.00
( 193) 52898 H21B KNC9103 Šedivý Ondřej 76.00
( 225) 52265 D45B KNC6550 Komersová Jana 76.00
( 178) 52260 H75B KNC3800 Kalivoda Vladimír 95.00
( 180) 224869 H16B KNC9900 Varga Ondřej 136.00
VKLAD CELKEM
KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 51) 7003046 D35B KOR7950 Hladká Petra 47.00
VKLAD CELKEM
KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 11) 301394 D21C KPY6050 Freyová Michaela 0.00
( 12) 53182 D50B KPY6051 Kohlová Alena 16.00
( 164) 682688 D16B KPY0050 Míchalová Šárka 57.00
( 13) 330691 D21B KPY8853 Vejrostová Lenka 77.00
( 778) 301149 H21B KPY8506 Koldinský Jan 94.00
( 3) 301391 H50B KPY6201 Kohl Jiří 117.00
( 109) 301374 H45B KPY5701 Dobeš Václav 145.00
VKLAD CELKEM
KRE OOB TJ Sokol Křemže
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 952) 416242 P KRE8850 Dulovcová Michaela 0.00
( 163) 51411 D45B KRE7051 Dulovcová Marie 30.00
( 922) 416244 D45B KRE6851 Zimmermannová Milena 38.00
VKLAD CELKEM
KRL Kometa Kralovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 789) 7291299 D16B KRL9951 Hanáková Lenka 27.00
( 786) 7150100 D16B KRL0051 Biersaková Dagmar 37.00
( 787) 7090701 D14B KRL0152 Šlechtová Tereza 76.00
( 788) 416314 D14B KRL0351 Fišarová Eliška 112.00
VKLAD CELKEM
KSH OOB TJ Kašperské Hory
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 272) 8674 H65B KSH4801 Fiala Miloš 17.00
( 273) 416181 H14B KSH0201 Šustr Antonín 138.00
VKLAD CELKEM
KTA SK Kotnov Tábor
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 682) 301647 D45B KTA6951 Hudečková Helena 28.00
( 969) 416339 H50B KTA6501 Hudeček Jaroslav 85.00
VKLAD CELKEM
KUO KOB Ústí nad Orlicí
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209) 887162 H20B KUO9605 Skalický Matyáš 11.00
( 210) 887163 H21C KUO9501 Štancl Daniel 17.00
( 211) 52322 H21B KUO8301 Štěpánek Milan 68.00
( 345) 920657 H16B KUO9901 Skalický Johan 86.00
( 208) 2051522 H14B KUO0101 Koditek Jonáš 96.00
( 250) 920673 H45B KUO6901 Procházka Pavel 109.00
( 893) 980351 H18B KUO9801 Paukert Lukáš 117.00
( 207) 980350 H35B KUO8001 Koblížek Kamil 137.00
VKLAD CELKEM
LBE TJ Lokomotiva Beroun
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 45) 887609 H45B LBE6900 Lejbl Ladislav 75.00
( 47) 887605 H16B LBE0000 Lejbl Ladislav 96.00
( 226) 52971 H50B LBE6400 Mezník Vladimír 113.00
( 46) 887638 H14B LBE0200 Lejbl Jakub 144.00
VKLAD CELKEM
LCE OOB TJ Slovan Luhačovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 784) 52675 D21A LCE8751 Vlažná Lucie 38.00
VKLAD CELKEM
LIT KOB Chemopetrol Litvínov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 61) 886283 D21A LIT8551 Neradová Alena 64.00
VKLAD CELKEM
LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 270) 7741 H65B LJN4700 Matoušek Luboš 43.00
( 271) 7742 D60B LJN5550 Matoušková Marie 45.00
VKLAD CELKEM
LLI TJ Loko Liberec
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 70) 2060204 T LLI7550 Bradáčová Marie 0.00
( 542) 410732 T LLI5903 Košek Ladislav 0.00
( 540) 410719 D50B LLI6351 Košková Vlasta 8.00
( 64) 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 12.00
( 306) 2049529 D40B LLI7152 Marková Jana 21.00
( 307) 2060281 D12C LLI0450 Marková Hana 31.00
( 103) 8546 D60B LLI5550 Korejčíková Dáďa 37.00
( 69) 2032132 H14B LLI0203 Bradáč David 40.00
( 78) 2032126 D45B LLI6950 Fürstová Katka 42.00
( 65) 9101104 H12C LLI0404 Peterka Jakub 51.00
( 77) 2056306 D18B LLI9854 Fürstová Anna 63.00
( 308) 2049593 H45B LLI7000 Marek Martin 71.00
( 309) 2070805 H18B LLI9800 Marek Lukáš 85.00
( 541) 253141 H18B LLI9801 Košek Jan 103.00
( 310) 2049589 H16B LLI9900 Marek Jakub 104.00
( 76) 436961 H45B LLI6801 Fürst Aleš 107.00
( 67) 434598 H40B LLI7201 Bradáč Stanislav 111.00
( 68) 2032105 H16B LLI0002 Bradáč Jakub 116.00
( 96) 7003006 H21A LLI9603 Fürst Matouš 118.00
( 549) 1398996 H16B LLI0001 Melichar Petr 128.00
( 189) 7200375 H18B LLI9802 Melichar Vojtěch 133.00
VKLAD CELKEM
LME SK Los Mělník
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327) 2058463 D14B LME0250 Bejvlová Karolína 100.00
VKLAD CELKEM
LPM OK Lokomotiva Plzeň
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) ? HDR LPM1100 Buriánek Michal 0.00
( 162) 887626 H21A LPM9202 Kolovský František 66.00
( 303) 2082918 D18B LPM9850 Kinkorová Tereza 97.00
( 113) 51165 H35B LPM7901 Buriánek Kamil 133.00
VKLAD CELKEM
LPU OK Lokomotiva Pardubice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 861) 416270 P LPU Žaloudková Klára 0.00
(1102) 232606 P LPU Málková Alena 0.00
(1103) 416272 P LPU7153 Kosová Leona 0.00
( 847) 9311 D50B LPU6151 Hermanová Dana 14.00
( 839) 682622 D16B LPU0054 Borovičková Valerie 15.00
( 939) 2070811 D10N LPU0655 Haasová Klára 16.00
( 866) 301183 H55B LPU5905 Novotný Miroslav 28.00
( 851) 301172 D65B LPU4753 Malá Marie 29.00
(1145) 2073750 D21C LPU9460 Kosová Štěpánka 30.00
( 853) 2035734 H12C LPU0403 Krpata Michal 31.00
( 845) 9656 D45B LPU6955 Demlová Jitka 32.00
( 856) 2032156 H14B LPU0203 Pipek Ondřej 34.00
( 938) 2070815 H12C LPU0401 Haas Filip 35.00
(1017) 1006614 D60B LPU5551 Klimplová Alena 35.00
( 940) 515162 H21A LPU9113 Procházka David 40.00
( 835) 219207 D12C LPU0360 Fejfarová Tereza 41.00
( 854) 2049515 H12C LPU0405 Štichhauer Daniel 53.00
( 274) 410796 H21B LPU9302 Kos Oldřich 56.00
( 852) 2035729 H10C LPU0603 Štichhauer Adam 58.00
( 844) 253351 D40B LPU7558 Krpatová Zuzana 59.00
( 855) 2075644 H14B LPU0209 Macek Ondřej 62.00
( 863) 207824 H21B LPU9405 Zelinka Jan 62.00
( 867) 9301 H55B LPU5408 Štěrba Pavel 62.00
( 846) 9336 D45B LPU6954 Koberová Lenka 68.00
( 837) 7203463 D14B LPU0352 Koberová Kateřina 72.00
( 869) 301633 H60B LPU5401 Klimpl Petr 73.00
(1006) 2049550 D40B LPU7156 Pipková Táňa 77.00
( 838) 2032180 D14B LPU0357 Pušová Bára 78.00
( 840) 301173 D21A LPU7667 Fenclová Marta 78.00
( 858) 2025361 H16B LPU0005 Kulhavý Tadeáš 78.00
( 868) 9344 H60B LPU5407 Herman Jan 79.00
( 864) 9335 H45B LPU6702 Kober Michal 83.00
( 870) 416268 H75B LPU3901 Málek Josef 89.00
( 842) 579123 H21B LPU7621 Potchepko Dmitri 92.00
( 857) 434587 H16B LPU0004 Konvalinka Jindřich 92.00
( 836) 425545 D14B LPU0151 Držková Berenika 94.00
( 916) 551990 H21A LPU9036 Kamenický Matěj 94.00
( 934) 2032186 H18B LPU9707 Míča Tomáš 95.00
( 860) 410798 H21A LPU9303 Kos Tomáš 104.00
( 849) 9290 D55B LPU5654 Novotná Jiřina 109.00
( 859) 232608 H18B LPU9802 Žák Jan 113.00
( 862) 2079499 H21B LPU8609 Kutílek Jakub 118.00
( 850) 888601 D55B LPU5851 Víchová Ladislava 119.00
( 843) 2011864 D21A LPU9351 Knapová Lenka 132.00
( 865) 2060272 H50B LPU6504 Procházka Radek 135.00
( 841) 1271279 D21A LPU7951 Klimplová Lenka 138.00
VKLAD CELKEM
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 5) 7200323 D16B LTP0051 Riby Rose 19.00
( 475) 232914 D50B LTP6151 Kovářová Alena 28.00
( 34) 7200332 D16B LTP9950 Žejdlíková Karolína 33.00
( 57) 434575 H14B LTP0104 Bílý Jakub 72.00
( 477) 7200344 D18B LTP9750 Kovářová Lenka 87.00
( 476) 682080 H50B LTP6102 Kovář Karel 93.00
( 26) 51279 H45B LTP6805 Bílý Petr 133.00
( 4) 682114 H45B LTP6501 Bruner Luboš 137.00
( 127) 899153 H45B LTP6710 Kovář Boris 141.00
VKLAD CELKEM
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 228) 405955 D65B LTU4751 Kutáčková Stanislava 27.00
( 232) 7201808 D50B LTU6451 Hindráková Martina 32.00
( 275) 515140 D21A LTU8950 Petrželová Tereza 46.00
( 230) 2085658 D50B LTU6351 Petrželová Alena 48.00
( 233) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 52.00
( 234) 2085652 D45B LTU6951 Bendáková Jitka 98.00
( 231) 2085654 H45B LTU6500 Bendák Petr 129.00
( 229) 2085656 H45B LTU6301 Petržela Pavel 149.00
VKLAD CELKEM
MAS KČT Aš
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 197) 301505 H20B MAS9600 Frank Jiří 3.00
( 196) 7003021 H60B MAS5501 Pilař Karel 75.00
( 249) 7885 H60B MAS5401 Hájek Jan 81.00
( 198) 2026166 H21B MAS6800 Kovář Jindřich 130.00
VKLAD CELKEM
MBM O-mikron
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 703) 2051488 H21A MBM8606 Šrubař Michal 16.00
( 702) 232019 H21A MBM8740 Zelinka Jiří 38.00
( 704) 7200319 D21B MBM8282 Mesiarkinová Kamila 51.00
(1041) 7200320 H21B MBM8448 Suchomel Vít 122.00
VKLAD CELKEM
MFP VŠSK MFF UK Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 956) 51345 P MFP0198 Baudyšová Anita 0.00
( 43) 428269 D10C MFP0551 Šimšová Pavla 24.00
( 202) 52139 D21A MFP7959 Králová Michaela 60.00
( 203) 2053580 H12C MFP0507 Král Adam 67.00
( 42) 218785 H14B MFP0300 Šimša Martin 82.00
( 677) 443075 D45B MFP7050 Sieglová Dagmar 84.00
( 40) 682683 D21A MFP7651 Šimšová Jana 86.00
( 679) 443068 H45B MFP6700 Siegl Roman 89.00
( 41) 428243 D14B MFP0150 Šimšová Barbora 90.00
( 201) 887613 H35B MFP7808 Král Aleš 129.00
VKLAD CELKEM
MKP SK Meteor Kačerov Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) 51691 H55B MKP5800 Tomaščin Jaroslav 22.00
( 238) 9101102 H21B MKP4700 Koč Zdeněk 96.00
VKLAD CELKEM
MLA MLOK Mariánské Lázně
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 761) 301466 T MLA6901 Černý Libor 0.00
( 959) 7880 H55B MLA5801 Milota Josef 4.00
( 84) 2073704 D12C MLA0451 Bartošová Marie 7.00
( 316) 7882 H70B MLA4401 Fišák Jan 8.00
( 892) 51611 H70B MLA4201 Sklenář Jan 12.00
( 764) 331203 D40B MLA7451 Černá Monika 19.00
( 762) 2073702 D14B MLA0251 Černá Kateřina 50.00
( 86) 7884 D60B MLA5451 Opavová Stanislava 51.00
( 763) 301443 H10C MLA0501 Černý Jonáš 60.00
( 472) 7881 H55B MLA5701 Michalec Jan 64.00
( 85) 51494 D40B MLA7051 Bartošová Jana 71.00
( 83) 515060 H14B MLA0101 Bartoš Václav 74.00
( 82) 888609 H45B MLA6701 Bartoš Luděk 81.00
VKLAD CELKEM
NEJ TJ Jiskra Nejdek
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 399) 49619 H70B NEJ4100 Frey Jaromír 6.00
( 394) 2067348 D16B NEJ9950 Marešová Alexandra 11.00
( 402) 995803 D21C NEJ8950 Freyová Andrea 16.00
( 395) 2067349 D14B NEJ0250 Marešová Klára 34.00
( 393) 2035733 D12C NEJ0350 Nádeníčková Iva 45.00
( 397) 2073671 H16B NEJ0002 Vecko Jan 74.00
( 391) 2049567 H14B NEJ0300 Tokár Radim 78.00
( 400) 2067965 D45B NEJ6950 Tokárová Regina 78.00
( 396) 2067347 H18B NEJ9800 Zieba Jakub 81.00
( 390) 2035737 D14B NEJ0151 Tokárová Regina 88.00
( 398) 2067350 H40B NEJ7300 Mareš Alexander 109.00
( 204) 301411 H50B NEJ6300 Frey Jaromír 111.00
( 401) 232230 H45B NEJ7000 Nádeníček Josef 115.00
( 392) 2056275 D14B NEJ0150 Nádeníčková Pavla 130.00
VKLAD CELKEM
NNN Neregistrovaní
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 947) 2067992 T NNN Novotný Petr 0.00
VKLAD CELKEM
NPA SK LOB Nová Paka
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 790) 7003002 H21A NPA6705 Zikmund Zdeněk 2.00
( 775) 2060215 H65B NPA5001 Novák Karel 3.00
( 780) 2070822 D35B NPA7851 Pavelcová Gabriela 17.00
( 777) 2060214 D60B NPA5552 Nováková Jana 41.00
( 776) 2060217 D60B NPA5351 Kalibánová Jiřina 49.00
( 773) 9702 H10C NPA0501 Pavelec Matěj 54.00
( 791) 2060300 D35B NPA7852 Tauchmanová Ivana 61.00
( 774) 9710 H10N NPA0801 Pavelec Michal 64.00
( 771) 2059741 H60B NPA5101 Kalibán Jaroslav 77.00
( 782) 515421 D21A NPA9151 Kubátová Zuzka 114.00
( 781) 2073708 D21A NPA9051 Šmidrkalová Monika 128.00
( 772) 9712 D14B NPA0151 Nováková Světlana 132.00
( 779) 682098 H21A NPA7502 Novák Jiří 142.00
VKLAD CELKEM
ODV TJ Aero Odolena Voda
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 674) 331382 D45B ODV6950 Brázdilová Radka 92.00
VKLAD CELKEM
OKP SK OK 24 Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 212) 53558 H55B OKP5803 Červinka Jaroslav 20.00
( 213) 303935 H21C OKP9000 Červinka Jaroslav 21.00
( 214) 53525 D50B OKP6451 Červinková Jitka 22.00
VKLAD CELKEM
OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 717) 53154 P OSN7555 Stoklasová Markéta 0.00
( 913) 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00
( 143) 51975 D40B OSN7557 Nechanická Daniela 7.00
( 156) 2080908 D12C OSN0454 Stoklasová Zuzana 15.00
( 144) 7203324 D16B OSN0050 Nechanická Klára 17.00
( 326) 2011896 D12C OSN0450 Marečková Ema 19.00
( 155) 7203325 D16B OSN0055 Stoklasová Daniela 21.00
( 277) 52142 D21B OSN8555 Voráčková Lenka 31.00
( 912) 9601003 H55B OSN6004 Kamenický Radan 32.00
( 140) 52146 H55B OSN6005 Wurzel Břetislav 46.00
( 59) 52144 D21A OSN8972 Wurzelová Hana 54.00
( 914) 9690219 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 55.00
( 324) 232029 H14B OSN0201 Mareček Šimon 60.00
( 325) 53156 D14B OSN0250 Slámová Taťána 66.00
( 917) 9930517 H21B OSN9339 Kamenický Tobiáš 66.00
( 332) 9579 H10C OSN0606 Zrník Tomáš 68.00
( 146) 51972 H40B OSN7209 Nechanický Pavel 91.00
( 718) 9306 H40B OSN7500 Stoklasa Radek 125.00
( 145) 436433 H14B OSN0200 Nechanický Jan 142.00
VKLAD CELKEM
PCB SKP České Budějovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 51406 H55B PCB5901 Blabla Zdeněk 30.00
VKLAD CELKEM
PEN OK RECO Sport
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 232387 D50B PEN6350 Kábrtová Iva 2.00
( 160) 49998 H50B PEN6200 Vydra Pavel 145.00
VKLAD CELKEM
PGP SK Praga
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 334) 51707 HDR PGP1000 Bozděch Vojta 0.00
( 710) 1700084 P PGP6000 Kožina Petr 0.00
( 305) 7201200 H21A PGP7106 Janas Petr 4.00
( 517) 51863 H65B PGP4800 Zelený Vladimír 5.00
( 739) 331147 D16B PGP9950 Hrabánková Zuzana 5.00
( 708) 7003042 D20B PGP9650 Kožinová Zuzana 9.00
( 174) 52103 H55B PGP5900 Grivalský Michal 10.00
( 953) 682654 D10N PGP0552 Pokorná Nela 18.00
( 110) 52096 D70B PGP4451 Dvořáková Ladislava 19.00
( 50) 51698 D65B PGP4050 Haňkovská Jana 21.00
( 304) 2060249 H14B PGP0200 Janas Petr 22.00
( 525) 51639 D10N PGP0750 Ptáčková Hana 22.00
( 370) 52106 H21A PGP8700 Sysel Ctibor 24.00
( 526) 51666 D10N PGP0551 Ptáčková Veronika 26.00
( 79) 301618 D40B PGP7256 Přibíková Monika 29.00
( 524) 51555 D35B PGP7350 Ptáčková Kateřina 29.00
( 716) 502088 H21A PGP9601 Landovský Jakub 30.00
( 206) 2067222 D65B PGP4750 Kubátová Milada 31.00
( 74) 51638 D35B PGP7562 Pokorná Magdaléna 33.00
( 333) 2080966 D21B PGP8254 Bozděchová Lenka 35.00
( 81) 301617 D10N PGP0651 Přibíková Agáta 36.00
( 621) 682623 H21A PGP7601 Matějů Luboš 36.00
( 899) 232184 D50B PGP6250 Hrabánková Ilona 36.00
( 75) 899177 D12C PGP0350 Pokorná Linda 37.00
( 111) 51274 H65B PGP4601 Dvořák Jaromír 39.00
( 252) 897346 D16B PGP9952 Kolářová Johana 39.00
( 898) 303940 H55B PGP6003 Hrabánek David 40.00
( 467) 53567 D35B PGP6450 Smolková Alena 41.00
( 187) 2067946 H21A PGP6501 Kondrát Martin 46.00
( 709) 9877 H14B PGP0300 Kožina Štěpán 46.00
( 737) 443101 D16B PGP9955 Škarková Kateřina 53.00
( 138) 52095 D60B PGP5550 Doležalová Vlasta 57.00
( 583) 301700 D21A PGP9150 Slavíková Lucie 58.00
( 73) 682686 H21A PGP7506 Pokorný Ondřej 62.00
( 137) 51753 H60B PGP5501 Doležal Miroslav 67.00
( 98) 2075697 D21A PGP7756 Mullis Kateřina 68.00
( 468) 53556 D21A PGP8852 Smolková Kateřina 72.00
( 581) 51275 D45B PGP6650 Slavíková Kateřina 80.00
( 678) 7201197 D18B PGP9954 Sieglová Eliška 81.00
( 516) 7202855 H18B PGP9808 Novák Aleš 83.00
( 707) 502089 D21A PGP6651 Kožinová Jana 84.00
( 194) 7203462 H21A PGP9503 Veselý Jakub 88.00
( 124) 682666 H75B PGP3800 Attl Vladimír 93.00
( 672) 887632 H14B PGP0101 Janovský Tomáš 94.00
( 738) 997856 D21A PGP9255 Westin Kjersti 94.00
( 97) 2059738 H18B PGP9809 Bartoš Vojtěch 97.00
( 671) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 98.00
( 676) 7201196 H14B PGP0104 Siegl Matyáš 98.00
( 951) 442871 H21B PGP9604 Aster Tomáš 98.00
( 221) 2460 H40B PGP7203 Baldrian Petr 101.00
( 910) 7200334 H18B PGP9701 Čermák Adam 101.00
( 584) 1407423 D18B PGP9751 Slavíková Silvie 105.00
( 222) 886265 H21A PGP8206 Procházka Jan 106.00
( 80) 51631 H50B PGP6301 Přibík Jan 107.00
( 166) 331087 H18B PGP9707 Brázdil Petr 107.00
( 473) 52105 H21A PGP8302 Sysel Ondřej 110.00
( 680) 887941 H21A PGP8610 Flašar Jan 114.00
( 195) 995812 D21A PGP7454 Vildmonová Pavla 118.00
(1038) 7201194 H18B PGP9804 Hasal Martin 119.00
( 514) 2080958 D55B PGP5850 Zelená Markéta 121.00
( 723) 910714 H21A PGP9103 Landovský Tomáš 122.00
( 886) 7200338 D21A PGP9350 Kožinová Anna 122.00
( 101) 51627 D21A PGP7650 Ryšavá Magdalena 126.00
( 915) 53007 D21A PGP9154 Čermáková Kristýna 130.00
( 582) 51276 H50B PGP6300 Slavík Viktor 133.00
( 344) 8009 H21B PGP8009 Voráček Michal 134.00
( 673) 1470169 D21A PGP7355 Janovská Petra 134.00
( 901) 49617 D21A PGP9054 Flašarová Kristýna 140.00
( 102) 899152 H35B PGP7602 Nemšovský Petr 145.00
( 622) 995832 D21A PGP8556 Matějů Martina 146.00
VKLAD CELKEM
PHK OK 99 Hradec Králové
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 567) 9400 H55B PHK5701 Běhoun Pavel 0.00
( 932) 219239 D50B PHK6354 Novotná Ivana 10.00
( 554) 224885 D20B PHK9654 Šádková Lucie 13.00
( 555) 9431 D35B PHK7456 Samková Renáta 19.00
( 562) 9967 H14B PHK0201 Poláček Radim 24.00
( 557) 9389 D50B PHK6251 Kubíčková Marcela 34.00
( 561) 2058465 H14B PHK0101 Metelka Ondřej 36.00
( 566) 9354 H55B PHK5703 Balcar Aleš 38.00
( 556) 8949 D50B PHK6151 Hejnalová Hana 40.00
( 560) 2035735 H10C PHK0500 Pompach Lukáš 50.00
( 568) 9402 H55B PHK5702 Dušátko Petr 54.00
( 933) 336788 D14B PHK0351 Besedová Katka 68.00
( 553) 8623000 D14B PHK0255 Vandasová Adéla 74.00
( 552) 331120 D14B PHK0250 Suchánková Eliška 82.00
( 569) 9005137 H75B PHK3801 Mikulecký Jan 85.00
( 565) 2059745 H50B PHK6401 Hlaváček Lubomír 97.00
( 563) 2032170 H16B PHK0001 Samek Tomáš 100.00
( 558) 301691 D55B PHK5952 Balcarová Eva 125.00
( 559) 9401 D55B PHK5651 Běhounová Jiřina 135.00
VKLAD CELKEM
PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 129) 205614 H70B PUL4200 Novotný František 14.00
VKLAD CELKEM
PVP VSS Přírodověda Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339) 2087658 H21C PVP7200 Ptáček Jan 13.00
VKLAD CELKEM
PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 438601 D40B PZR7171 Doleželová Iva 1.00
( 432) 126 D12C PZR0351 Sobotková Klára 27.00
( 237) 220400 D10C PZR0651 Doleželová Anna 28.00
( 66) 2023807 H65B PZR4800 Kříž Pavel 41.00
( 133) 51994 H65B PZR4417 Pospíšil Jaromír 45.00
( 683) 2052352 H14B PZR0102 Poláček Tomáš 56.00
( 551) 49824 H21B PZR8814 Hladílek Jan 70.00
( 684) 53152 D14B PZR0152 Polanská Nelly 122.00
( 320) 51900 D55B PZR5654 Rosecká Alena 139.00
VKLAD CELKEM
RIC OB Říčany
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 293) 2073694 D40B RIC7252 Kotenová Klára 3.00
( 301) 2019236 D14B RIC0151 Vyhnálková Marie 10.00
( 292) 2060260 D12C RIC0452 Kotenová Barbora 11.00
( 720) 2069056 D10N RIC0750 Hudosová Kristýna 12.00
( 300) 889279 D35B RIC7552 Vyhnálková Eva 15.00
( 294) 2069057 D10C RIC0651 Kotenová Markéta 22.00
( 297) 2031355 D16B RIC0051 Šrámková Hana 25.00
( 299) 9101106 D21A RIC9850 Vyhnálková Barbora 34.00
( 295) 2031371 H12C RIC0303 Šrámek Jaromír 41.00
( 298) 2035141 D35B RIC7251 Šrámková Iva 53.00
( 721) 2056283 D40B RIC7299 Hudosová Gábina 53.00
( 722) 2069064 H10N RIC0503 Hudos Václav 70.00
( 313) 448934 D14B RIC0250 Sládečková Barbora 110.00
( 291) 2060262 H40B RIC7200 Koten Pavel 113.00
( 314) 448937 H35B RIC7702 Sládeček Petr 117.00
( 296) 2035144 H45B RIC6905 Šrámek Petr 139.00
VKLAD CELKEM
ROU SKOB Roudnice nad Labem
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 897) 428267 P ROU9351 Šinovská Kristýna 0.00
( 895) 2075669 H20B ROU9601 Buk Michal 9.00
( 896) 1602625 H21C ROU9303 Buk Jindřich 15.00
( 894) 2075666 H16B ROU0001 Buk Petr 132.00
VKLAD CELKEM
ROZ OK Roztoky
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 548) 438643 D50B ROZ6150 Voltrová Svatava 52.00
( 546) 438638 D16B ROZ9951 Voltrová Alena 55.00
( 547) 438639 D18B ROZ9752 Voltrová Hana 73.00
VKLAD CELKEM
SCP OK Sparta Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 578) 336785 HDR SCP0800 Veljačik Jonáš 0.00
( 108) 443066 H70B SCP4500 Rakovec Miloš 2.00
( 132) 446418 D50B SCP6150 Kavková Dana 6.00
( 131) 682630 H55B SCP5900 Kavka Jiří 8.00
( 32) 52299 H65B SCP4600 Novák Miloš 15.00
( 87) 49404 H80B SCP3300 Semorád Miloš 15.00
( 244) 515114 H21A SCP8200 Procházka Tomáš 32.00
( 60) 51562 H65B SCP4700 Buriánek Jaromír 37.00
( 576) 336735 D50B SCP6451 Veljačiková Markéta 42.00
(1018) 52760 D60B SCP5550 Jahnová Helena 43.00
( 10) 52115 H55B SCP6001 Hošek Ladislav 56.00
( 227) 52114 D45B SCP6950 Tloušťová Eva 64.00
( 902) 51554 D21A SCP7950 Hojná Silvie 66.00
( 48) 52111 H60B SCP5201 Hojný Oldřich 89.00
( 575) 49889 H50B SCP6200 Veljačik Pavel 95.00
( 550) 1406141 H40B SCP7507 Šístek Daniel 97.00
( 942) 51557 H40B SCP7201 Podivínský Tomáš 103.00
( 887) 442853 H21B SCP6801 Lohr Ivo 104.00
(1066) 682101 H60B SCP5500 Jahn Pavel 105.00
( 49) 336750 D55B SCP5450 Zavadilová Naďa 133.00
VKLAD CELKEM
SHK OK Slavia Hradec Králové
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 613) 1400450 P SHK7100 Dohnálek Pavel 0.00
( 614) 2017669 T SHK6902 Kohout Josef 0.00
( 620) 2070825 P SHK7750 Kodytková Karolína 0.00
(1101) 9103 P SHK4001 Máslo Miroslav 0.00
( 615) 2049544 H21C SHK8003 Lán Filip 5.00
( 618) 301648 H55B SHK5801 Hausvater Karel 12.00
( 594) 2017683 D14B SHK0150 Kroniková Štěpánka 14.00
( 612) 7203456 H21C SHK8200 Souček Tomáš 25.00
( 606) 51179 H14B SHK0101 Langr Jan 30.00
( 595) 2049549 D14B SHK0151 Zimová Barbora 32.00
( 592) 2049526 D14B SHK0251 Raková Petra 38.00
( 597) 9101107 D21A SHK8658 Novotná Barbora 44.00
( 937) 51500 H12C SHK0305 Fábera David 49.00
( 599) 2049540 D35B SHK7350 Kroniková Jana 51.00
( 609) 504052 H21A SHK8101 Dwojak Wojciech 54.00
( 600) 9802 D40B SHK7251 Langrová Monika 61.00
( 591) 2058528 D14B SHK0252 Kodytková Denisa 62.00
( 601) 2017663 D45B SHK6651 Thýnová Ivana 62.00
( 603) 1400421 H12C SHK0403 Dohnálek Tomáš 63.00
( 610) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 70.00
( 604) 2073745 H12C SHK0402 Kodytek Adam 75.00
( 590) 410782 D14B SHK0350 Thýnová Martina 92.00
( 607) 405954 H16B SHK0000 Tichý Radomír 94.00
( 611) 1008172 H21A SHK7601 Hepner David 96.00
( 608) 995831 H21B SHK8901 Jirásek Michal 100.00
( 605) 9828 H14B SHK0303 Tichý Lubomír 104.00
( 596) 1008174 D21A SHK9251 Teplá Karolína 108.00
( 602) 9118 D55B SHK5852 Bláhová Luba 129.00
( 593) 410360 D14B SHK0250 Holečková Petra 138.00
( 616) 9101117 H35B SHK7704 Slovák Miroslav 139.00
( 954) 9199 H21B SHK9403 Remeš Petr 140.00
( 617) 9531 H45B SHK6701 Langr Jan 147.00
( 598) 1008173 D21A SHK8150 Jedličková Zuzana 148.00
VKLAD CELKEM
SJC TJ Sportcentrum Jičín
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 363) 4743 H20B SJC9601 Štál Jan 1.00
( 966) 2020719 D21C SJC7752 Rudolfová Jana 12.00
( 906) 7890000 H21A SJC8309 Žaloudek Petr 18.00
( 368) 9907 H55B SJC5801 Beneš Josef 24.00
( 905) 51803 D21C SJC8761 Höferová Petra 24.00
( 359) 9908 D50B SJC6151 Benešová Iva 26.00
( 355) 981842 D21B SJC8451 Tomešová Daniela 33.00
( 357) 211303 D40B SJC7451 Škorpilová Jana 35.00
( 353) 995813 D21A SJC8484 Kazdová Lenka 36.00
( 918) 7201777 H21A SJC8104 Kovář Miroslav 42.00
( 356) 9962 D40B SJC7253 Hanušová Zdena 45.00
( 352) 2056287 D16B SJC9951 Zlámalová Nikola 47.00
( 358) 9932 D45B SJC6657 Zalabová Martina 54.00
( 350) 2056290 D14B SJC0251 Kuchařová Rozálie 64.00
( 919) 2067255 D21B SJC8759 Zamrzlová Eva 69.00
( 965) 4298 H21A SJC8006 Kazda Jiří 74.00
( 351) 2056270 D14B SJC0151 Vejražková Róza 80.00
( 369) 9005225 H75B SJC3601 Havlík Jaroslav 97.00
( 349) 2059737 D14B SJC0153 Kochová Anna 98.00
( 361) 2053545 H14B SJC0101 Zalaba Tomáš 100.00
( 348) 2056293 D14B SJC0252 Janků Anna 102.00
( 360) 2056295 H14B SJC0202 Tuma Matěj 108.00
( 564) 9998 H21B SJC8801 Špicar Petr 112.00
( 366) 2053542 H21B SJC9603 Zlámal David 120.00
( 362) 2060206 H18B SJC9802 Doležal Vít 127.00
( 364) 886513 H21A SJC8703 Beneš Jan 128.00
( 367) 9898 H35B SJC7303 Kraus Petr 131.00
( 354) 51180 D21A SJC8951 Soukupová Lucie 136.00
( 365) 886288 H21A SJC8202 Kazda Ondřej 148.00
VKLAD CELKEM
SJH SJH Jindřichův Hradec
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 941) 336789 P SJH9351 Benešová Iveta 0.00
( 192) 331289 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 10.00
( 290) 426377 D12C SJH0453 Komárková Jindra 13.00
( 535) 330596 D14B SJH0251 Kinštová Tereza 20.00
( 289) 232404 D10C SJH0751 Komárková Zbyňka 32.00
( 241) 420435 H12C SJH0401 Dundáček Karel 33.00
( 182) 553451 D10C SJH0651 Benešová Michaela 36.00
( 536) 330592 D35B SJH8051 Kinštová Dominka 39.00
( 95) 206416 D10C SJH0551 Blažková Veronika 42.00
( 94) 2051486 D14B SJH0252 Blažková Kateřina 48.00
(1014) 51925 D50B SJH6451 Tichá Jana 54.00
( 183) 109 D45B SJH7051 Benešová Iva 58.00
( 240) 336790 H45B SJH6902 Dundáček Milan 73.00
( 431) 51141 H45B SJH6901 Kubičko Petr 77.00
( 315) 442888 H16B SJH0001 Veselý Vojtěch 102.00
( 181) 336767 H45B SJH7001 Beneš Jan 103.00
( 242) 420443 D18B SJH9853 Dundáčková Julie 103.00
( 184) 920682 D21A SJH9451 Benešová Jana 106.00
( 264) 436434 H16B SJH0003 Koudelka Tomáš 106.00
( 93) 331394 H40B SJH7402 Blažek Petr 121.00
( 288) 981817 H35B SJH7702 Komárek Arnošt 127.00
VKLAD CELKEM
SJI OK Jihlava
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 881) 51774 HDR SJI1401 Prošek Filip 0.00
( 875) 682090 H20B SJI9501 Koumar František 5.00
( 873) 52966 D16B SJI0051 Foltýnová Eva 13.00
( 880) 500580 H21A SJI7313 Prášil Marek 20.00
( 744) 52358 D50B SJI6051 Hrstková Dana 44.00
( 874) 52360 H55B SJI6002 Kopecký Zdeněk 60.00
( 877) 361999 H12C SJI0401 Orany Vojtěch 77.00
( 883) 2045309 H16B SJI9902 Šenkýř Matěj 90.00
( 185) 301273 H21A SJI8309 Jirků Roman 92.00
( 879) 336763 D18B SJI9851 Petráčková Kristýna 93.00
( 884) 219243 H45B SJI6901 Vacek Milan 95.00
( 876) 889294 H40B SJI7311 Orany Tomáš 99.00
( 871) 6607 H50B SJI6207 Bořil Petr 105.00
( 882) 888644 H21B SJI7823 Prošek Michal 116.00
( 878) 53631 H50B SJI6301 Petráček Aleš 119.00
( 872) 219260 H18B SJI9801 Foltýn Tomáš 135.00
VKLAD CELKEM
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 329) 2058500 D20B SKV9653 Žandová Marcela 11.00
( 537) 2059748 D60B SKV5351 Nováková Svatava 39.00
( 14) 51133 H55B SKV5901 Janovič Ondřej 58.00
( 330) 236486 D45B SKV6551 Žandová Marie 88.00
( 743) 7200904 H21B SKV8101 Badura Václav 90.00
VKLAD CELKEM
SLA SKOB Slaný
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1125) 426378 T SLA7452 Husáková Petra 0.00
( 950) 442858 D35B SLA7451 Asterová Jana 25.00
( 254) 981813 D40B SLA7351 Kolářová Michaela 57.00
(1025) 2067945 H10C SLA0600 Husák Ondřej 62.00
( 253) 897393 H14B SLA0300 Kolář Matyáš 86.00
( 949) 2045227 H45B SLA6500 Aster Vladimír 105.00
(1031) 2056309 H14B SLA0201 Husák Zdeněk 110.00
( 251) 887615 H35B SLA7103 Kolář Tomáš 111.00
VKLAD CELKEM
SLP OOB Slavia Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 7) 51612 D70B SLP4451 Zmeková Míla 21.00
( 114) 52166 D21B SLP7960 Koppová Ingrid 73.00
( 123) 7111117 H21B SLP8503 Fišer Jiří 74.00
VKLAD CELKEM
SNA TJ START Náchod
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 920) 2085610 D21B SNA8255 Hančová Marie 39.00
VKLAD CELKEM
SPE KOB Sokol Pezinok
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 972) 1407862 H60B SPE0001 Piják Vladislav 61.00
( 973) 1407857 D55B SPE0002 Pijáková Eva 123.00
VKLAD CELKEM
SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 686) 9798 H65B SRK4702 Hrobař Rudolf 7.00
( 696) 7203465 D14B SRK0153 Šklíbová Veronika 16.00
( 691) 9525 H21A SRK7807 Potštejnský Jan 26.00
( 690) 9503 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 37.00
( 688) 9501 D40B SRK7373 Filipová Ivana 39.00
( 687) 438611 D45B SRK6752 Kosová Michaela 46.00
( 694) 405998 H14B SRK0103 Paleček Ondřej 66.00
( 692) 9814 H18B SRK9701 Pokorný David 87.00
( 695) 2073747 D14B SRK0151 Kosová Tereza 96.00
( 689) 7204489 H35B SRK7501 Šklíba Jan 115.00
( 693) 7201758 H16B SRK9900 Šklíba Michal 118.00
(1034) 2070826 H16B SRK9904 Šabata Milan 126.00
VKLAD CELKEM
STH SK Studenec
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 769) 410777 D40B STH7351 Kalenská Kateřina 31.00
( 770) 9997 D16B STH9953 Urbanová Markéta 45.00
( 783) 2035745 D16B STH0053 Gallová Veronika 49.00
( 768) 7201763 H14B STH0202 Štefan Vít 50.00
( 765) 9200530 H60B STH5501 Junek Petr 71.00
( 134) 425587 H40B STH7501 Puš Roman 81.00
( 785) 331426 H18B STH9801 Kalenský Aleš 89.00
( 767) 9974 H40B STH7401 Chrást Tomáš 117.00
( 766) 7201779 D14B STH0251 Chrástová Tereza 128.00
VKLAD CELKEM
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 698) 51802 D21C SZP8050 Kutilová Jana 4.00
VKLAD CELKEM
TAP KOB TRETRA Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 168) 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 0.00
( 223) 682651 H55B TAP5802 Hejtmánek Vladimír 14.00
( 120) 361961 D16B TAP0051 Dědková Teodora 31.00
( 745) 232132 D21A TAP9251 Hermannová Anna 42.00
( 167) 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 50.00
( 975) 7151177 H21A TAP7701 Pucherna Jan 50.00
( 574) 416009 D14B TAP0252 Popová Jana 54.00
( 224) 53641 D60B TAP5452 Hejtmánková Alena 55.00
( 974) 7518567 D21B TAP8453 Puchernová Zuzana 57.00
( 136) 361934 D21A TAP9054 Zajícová Markéta 62.00
( 159) 7202854 D18B TAP9854 Poláková Kateřina 69.00
( 175) 232177 H60B TAP5501 Fiala Zdeněk 97.00
( 128) 442863 D18B TAP9853 Poláková Tereza 111.00
( 2) 442851 D18B TAP9755 Šimůnková Gabriela 115.00
( 1) 51846 H18B TAP9702 Vlášek Jakub 121.00
( 199) 981814 H14B TAP0103 Longin Jan 122.00
( 921) 2067986 H16B TAP0001 Dědek Matěj 122.00
( 147) 442886 H18B TAP9805 Ransdorf Jakub 125.00
( 130) 442867 H40B TAP7201 Jirous Jiří 129.00
( 908) 7778511 H21A TAP8511 Makovský Jakub 138.00
VKLAD CELKEM
TBM KOS TJ Tesla Brno
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 967) 515006 T TBM7952 Kozáková Zdenka 0.00
( 504) 515009 H21A TBM8201 Kozák Osvald 14.00
( 157) 7202887 D45B TBM5855 Kuchařová Ada 48.00
VKLAD CELKEM
TCB SK Technik České Budějovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) 361933 H21C TCB9201 Pšenička Vít 19.00
(1069) 301187 H65B TCB4701 Pokorný Karel 55.00
( 92) 515069 H45B TCB6901 Princ David 99.00
( 848) 52184 D55B TCB5751 Pokorná Eva 115.00
( 90) 52193 H45B TCB6301 Pšenička Jiří 123.00
VKLAD CELKEM
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436) 2027211 D14B TJN0150 Baloghová Lída 26.00
( 452) 2056291 H12C TJN0303 Řehoř Vojta 27.00
( 445) 2069091 D14B TJN0256 Nedomlelová Lucie 30.00
( 522) 8260 H55B TJN5604 Novotný Otakar 36.00
( 458) 2027215 H14B TJN0107 Rokos Michal 42.00
( 464) 253111 D21B TJN7950 Vokurková Marta 45.00
( 461) 1398987 D12C TJN0350 Vitebská Eliška 47.00
( 447) 2032159 H14B TJN0102 Růta Matyáš 48.00
(1013) 425590 D50B TJN6150 Jermanová Eva 50.00
( 437) 416830 D14B TJN0253 Budská Anna 56.00
( 433) 2045202 H14B TJN0106 Adamec Martin 58.00
( 442) 9482 D21B TJN7754 Hrobařová Lenka 67.00
( 465) 8255 H45B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 67.00
( 455) 2025357 H16B TJN0001 Šmaus Antonín 72.00
( 449) 7726 D45B TJN6850 Rydlová Magda 82.00
( 987) 425591 D14B TJN0250 Novotná Viktorie 86.00
( 439) 2027225 H40B TJN7503 Dejnožka Jiří 87.00
( 443) 2027247 H18B TJN9802 Michek David 91.00
( 440) 2027224 H14B TJN0300 Dejnožka Vojtěch 92.00
( 466) 8256 D45B TJN6051 Zuzánková Růžena 94.00
( 451) 2035725 D14B TJN0251 Rydlová Magdaléna 104.00
( 460) 232618 D55B TJN6052 Večeřová Ivana 105.00
( 444) 2069092 H16B TJN0006 Nagy Josef 108.00
( 459) 51234 H21B TJN8002 Vančura Martin 108.00
( 448) 7750 H45B TJN7000 Rydl Jiří 111.00
( 435) 232325 H16B TJN9901 Novotný Marek 112.00
( 441) 232506 D14B TJN0254 Hornychová Karolína 116.00
( 462) 1398971 H14B TJN0302 Vitebský Lukáš 116.00
( 446) 232502 H45B TJN7002 Novotný Dušan 119.00
( 438) 1398985 H14B TJN0105 Budský Ondřej 120.00
( 909) 2027208 H18B TJN9804 Janeček Mirek 123.00
( 450) 2035701 D14B TJN0151 Rydlová Adéla 124.00
( 453) 416828 H50B TJN6301 Schindler Jiří 125.00
( 457) 2067320 H18B TJN9700 Šmaus Jan 129.00
( 454) 2053560 D14B TJN0153 Šklíbová Míša 134.00
( 434) 2032176 H35B TJN7500 Balogh Jan 135.00
( 456) 8270 H50B TJN6249 Šmaus Ivan 137.00
( 463) 253145 H40B TJN7501 Vokurka Jan 137.00
VKLAD CELKEM
TJP TJ Sokol Troja
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 53540 D65B TJP4750 Ryšavá Lubomíra 19.00
( 88) 51332 H65B TJP4700 Ryšavý Vít 31.00
( 58) 8861 H65B TJP4900 Peterka František 53.00
VKLAD CELKEM
TTR OOB Třebíč
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 528) 303944 D50B TTR6152 Klusáčková Jitka 38.00
( 527) 52251 H60B TTR5401 Koudelný Jiří 93.00
VKLAD CELKEM
TUR OOB TJ Turnov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 403) 500850 H21A TUR8303 Dlabaja Tomáš 6.00
( 410) 51816 H65B TUR4801 Jakubec Jindřich 9.00
( 425) 6886 D16B TUR9952 Thořová Markéta 9.00
( 409) 995821 H21A TUR8801 Hradec Pavel 10.00
( 412) 8220 H55B TUR5803 Konopáč Jiří 18.00
( 416) 2032102 D14B TUR0251 Linková Lucie 24.00
(1042) 981821 H21A TUR8103 Fodor Petr 28.00
( 423) 7202880 D16B TUR9999 Sokolářová Šárka 29.00
( 421) 822282 D21A TUR8354 Rufferová Iva 40.00
( 427) 303959 D60B TUR5151 Tvrdková Eva 47.00
( 426) 51283 H65B TUR4949 Tvrdek Vojtěch 49.00
( 418) 8223 D16B TUR9951 Nejezchlebová Martina 51.00
( 407) 9001001 H21A TUR9502 Horák Patrik 52.00
( 419) 2025351 D60B TUR5150 Omová Jana 53.00
( 415) 51809 D45B TUR6850 Linková Iva 56.00
( 408) 887159 H21A TUR9001 Hostaš Petr 60.00
( 411) 231929 D18B TUR9756 Kohlová Monika 75.00
( 404) 8059 D21A TUR8951 Dundrová Lucie 76.00
( 424) 7201809 H16B TUR9904 Thoř Tomáš 76.00
( 406) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 84.00
( 428) 1840303 H21A TUR8401 Váňa Martin 90.00
( 420) 1511127 H60B TUR5102 Provazník Jiří 95.00
( 414) 1403419 D18B TUR9751 Linková Alena 109.00
( 413) 8208 D55B TUR5650 Konopáčová Jana 113.00
( 405) 1550616 H50B TUR5501 Folprecht Miroslav 129.00
( 417) 7092626 H21A TUR8700 Luštický Martin 136.00
( 422) 51225 H21A TUR8900 Schulhof Jan 144.00
VKLAD CELKEM
TUV SOK TJ Turnov
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 411591 HDR TUV0999 Kvapilová Kristýna 0.00
( 23) 8322 H40B TUV7402 Kvapil Petr 83.00
( 24) 7707 D21B TUV8151 Kvapilová Lenka 83.00
VKLAD CELKEM
TZL SKOB Zlín
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 545) 2083393 D21C TZL8553 Beranová Kristína 10.00
(1046) 52220 H21B TZL7920 Beran Pavel 88.00
VKLAD CELKEM
VAM OOB Vamberk
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 106) 52074 D21B VAM8850 Klapalová Hana 37.00
( 312) 7202867 H21A VAM8801 Petras Tomáš 56.00
( 681) 2053570 D40B VAM7250 Vandasová Markéta 67.00
( 200) 9681 D45B VAM6451 Klapalová Jana 86.00
( 52) 7003026 H21B VAM8201 Hladký Viktor 110.00
( 105) 9670 H21B VAM8802 Klapal Michal 136.00
VKLAD CELKEM
VCB TJ OB České Budějovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 55) 232975 D12C VCB0451 Teringlová Vendula 43.00
( 54) 232980 H10N VCB0702 Teringl Vojtěch 74.00
( 53) 8044 H21B VCB6502 Teringl Radek 114.00
VKLAD CELKEM
VIC OB Vizovice
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 543) 253155 D35B VIC7658 Fukátková Miroslava 63.00
VKLAD CELKEM
VLI Slavia Liberec orienteering
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 8126 D40B VLI7452 Martanová Daniela 15.00
( 119) 2043610 D12C VLI0555 Martanová Lea 29.00
( 507) 49951 D16B VLI9950 Poloprutská Lucie 35.00
( 31) 416258 D45B VLI7051 Procházková Alexandra 60.00
( 6) 9005174 H60B VLI5201 Hickethier Manfred 63.00
( 623) 887154 H21A VLI7702 Matějů Michal 64.00
( 506) 49954 D18B VLI9750 Poloprutská Klára 67.00
( 116) 8129 H21A VLI7300 Martan Jiří 80.00
( 505) 51227 H50B VLI6205 Poloprutský Tomáš 115.00
( 470) 1969696 H21A VLI8901 Kobr Tomáš 132.00
( 118) 2043603 D14B VLI0252 Martanová Elin 136.00
VKLAD CELKEM
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 216) 2060388 D12C VPM0456 Šauli Kateřina 9.00
( 190) 331467 D12C VPM0451 Richtrová Kamila 23.00
( 508) 2060390 D35B VPM7551 Hasmanová Lenka 23.00
( 509) 2042505 H14B VPM0201 Hasman Marek 32.00
( 935) 2058525 H14B VPM0208 Kurz Šimon 44.00
( 217) 2060395 D35B VPM7852 Šauli Iva 49.00
( 389) 886266 D21B VPM8494 Lesová Markéta 49.00
( 191) 331267 D40B VPM7451 Richtrová Lucie 75.00
( 263) 2042527 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 76.00
( 266) 2035166 D18B VPM9751 Hlinovská Johana 79.00
( 911) 886260 H45B VPM6801 Staněk Rostislav 79.00
( 258) 2031356 D18B VPM9853 Kroupová Eliška 85.00
( 265) 2060399 D18B VPM9753 Šafrhansová Lucie 91.00
( 261) 2042510 D18B VPM9752 Obytová Kateřina 95.00
( 585) 2042520 D18B VPM9852 Mikešová Adéla 99.00
( 513) 2060391 H45B VPM6901 Hasman Jan 113.00
( 35) 51686 H45B VPM6601 Richtr Aleš 117.00
( 36) 2042518 H14B VPM0204 Richtr Lukáš 118.00
( 936) 301463 H50B VPM6301 Kurz Zdeněk 121.00
( 215) 2060398 H14B VPM0301 Šauli Filip 128.00
VKLAD CELKEM
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471) 9246 HDR VRL0952 Hančová Karolína 0.00
( 685) 331359 P VRL7154 Matoušová Petra 0.00
( 256) 425599 D12C VRL0452 Randáková Adéla 5.00
( 697) 9001 H65B VRL5001 Štregl Tomáš 13.00
( 239) 9261 H65B VRL5002 Farář Jaroslav 21.00
( 220) 8998 D65B VRL4851 Knoblochová Věra 23.00
( 259) 331619 D40B VRL7151 Waňková Dita 25.00
( 260) 7200595 H12C VRL0302 Waněk Hubert 25.00
( 512) 206478 H12C VRL0301 Štregl Matyáš 37.00
( 153) 206480 D40B VRL7052 Hančová Alice 49.00
( 219) 8999 H65B VRL4901 Knobloch Jindřich 51.00
( 255) 515185 D21A VRL7452 Randáková Helena 56.00
( 257) 416271 D14B VRL0252 Randáková Alžběta 58.00
( 469) 2032127 D16B VRL9955 Matoušová Kateřina 65.00
( 995) 8952 D21A VRL8353 Knoblochová Kamila 88.00
( 243) 8954 D55B VRL5451 Nýdrlová Eva 103.00
( 173) 981811 H21A VRL8001 Hanč Petr 116.00
( 511) 2020709 D14B VRL0251 Štreglová Zuzana 120.00
( 510) 2017676 H21B VRL7303 Štregl Petr 132.00
VKLAD CELKEM
VSP USK Praha
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 625) 2021838 P VSP7421 Augusta Jiří 0.00
( 626) 2075606 HDR VSP1100 Baldrian Josef 0.00
( 631) 339016 P VSP8102 Ehler Tomáš 0.00
( 633) ? HDR VSP1050 Ehlerová Michaela 0.00
( 636) 2035736 P VSP7420 Hroněk Jan 0.00
( 639) 2035706 P VSP7455 Hroňková Milada 0.00
( 642) 52266 HDR VSP0952 Jirásková Laura 0.00
( 643) 9101188 HDR VSP1151 Jirásková Viola 0.00
( 645) 2021849 P VSP7250 Kopecká Alena 0.00
( 648) ? HDR VSP0951 Kopecká Marie 0.00
( 651) 2032189 HDR VSP0900 Kučera Jakub 0.00
( 653) 1398983 HDR VSP0950 Kučerová Kateřina 0.00
( 655) 51734 D50B VSP6151 Michálková Jiřina 0.00
( 638) 2058491 D10N VSP0650 Hroňková Barbora 10.00
( 733) 2020712 D14B VSP0253 Aschermannová Tereza 12.00
( 927) 2032113 D10N VSP0850 Zakouřilová Klára 14.00
( 926) 232401 D40B VSP7453 Zakouřilová Helena 17.00
( 632) ? D10N VSP0854 Ehlerová Anna 20.00
( 649) 2021847 D12C VSP0453 Kopecká Valentýna 21.00
( 647) 2021848 D16B VSP9950 Kopecká Johana 23.00
( 732) 2020713 D12C VSP0454 Aschermannová Klára 25.00
( 654) 53546 D35B VSP7551 Kučerová Marie 27.00
( 658) 2073706 D10N VSP0853 Nemšovská Magdalena 28.00
( 670) 232062 D35B VSP8050 Uhrová Zuzana 31.00
( 635) 51643 H65B VSP5000 Hořínek Jaroslav 35.00
( 641) 443085 D10N VSP0651 Jedličková Josefína 38.00
( 629) 888639 D10C VSP0751 Baldrianová Eva 44.00
( 627) 9200730 H12C VSP0405 Baldrian Tomáš 47.00
( 730) 886277 H55B VSP5801 Šváb Jan 48.00
( 644) 51589 D40B VSP7099 Klapalová Pavla 51.00
( 634) 5159 D35B VSP7855 Ehlerová Petra 57.00
( 646) 51642 D21B VSP8150 Kopecká Anežka 61.00
( 660) 2032107 H12C VSP0406 Průša Dominik 61.00
( 663) 53160 D40B VSP7256 Průšová Markéta 63.00
( 659) 2035710 H10C VSP0500 Nemšovský Filip 66.00
( 637) 2058492 H10N VSP0700 Hroněk Štěpán 68.00
( 668) 2021823 D40B VSP7351 Trnková Dana 69.00
( 955) 2020710 H16B VSP0001 Aschermann Martin 70.00
( 924) 232616 H12C VSP0400 Zakouřil Matyáš 73.00
( 628) 9784 D21A VSP7850 Baldrianová Barbora 82.00
( 664) 2075699 H10N VSP0803 Rod Matyáš 82.00
( 665) 446363 H16B VSP0000 Semík Jakub 82.00
( 640) 2067940 H10N VSP0800 Jedlička Aleš 86.00
( 662) 553437 H40B VSP7310 Průša Michal 89.00
( 657) 7965 D45B VSP6650 Němečková Jarmila 100.00
( 624) 52284 H45B VSP6902 Aschermann Jan 101.00
( 669) 52269 H50B VSP5001 Uher Petr 101.00
( 650) 49385 H21B VSP7800 Kopecký Pavel 102.00
( 652) 51650 H21A VSP7302 Kučera Jan 102.00
( 925) 51724 H40B VSP7401 Zakouřil Václav 105.00
( 661) 2020707 H14B VSP0102 Průša Kryštof 114.00
( 656) 682682 H50B VSP6201 Němeček Jan 123.00
( 666) 53572 H50B VSP6507 Semík Jan 127.00
( 630) 51750 H21B VSP7000 Bořánek Petr 128.00
( 667) 53598 D21A VSP7450 Svobodová Jitka 142.00
VKLAD CELKEM
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 2053565 D21C ZAM8251 Venclová Veronika 2.00
( 149) 331587 H45B ZAM6801 Levý Tomáš 91.00
( 904) 1398976 D14B ZAM0151 Kubíčková Iva 118.00
VKLAD CELKEM
ZBM SK Žabovřesky Brno
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 946) 2053561 D21C ZBM9053 Smoradová Barbora 20.00
( 72) 681876 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 48.00
( 997) 7201204 D21A ZBM8787 Hrstková Vladěna 120.00
VKLAD CELKEM
ZBP OOB SK Zbraslav
03.05.2015 Žebříček B-Čechy
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 281) 995800 H21C ZBP7302 Vaněk Petr 23.00
( 758) 2075667 D21C ZBP7751 Jílková Radka 28.00
VKLAD CELKEM