Novinky

7. června
Další fotky
Fotky od Michala Žejdlíka najdete tady.
6. června
Fotky
Fotky od Renaty Čermákové z průběhu závodu a z vyhlášení, Tomáše Demla z doběhu.
6. června
Výsledky
Výsledky jednotlivců i škol najdete v příslušném odkazu. Při vyhlášení vítězů v centru závodu došlo k ocenění dvou středních škol na 3. místě. Upřesněné výsledky (v době vyhlášení ještě doběhly některé závodnice, které o bod ovlivnily výsledky) ale přisoudily 3. místo jen Gymnáziu Žďár nad Sázavou.
6. června
Závody skončily
Mezi základními školami vyhrálo Gymnázium a SOŠ Jilemnice, ve středních školách bylo nejlepší Gymnázium Turnov. Vítězové kategorií jednotlivců - D7: Michaela Metelková (Biskupské Gymnázium Hradec Králové); D9: Anna Karlová (Gymnázium a SOŠ Jilemnice); DS: Klára Nechanická (Gymnázium Žďár nad Sázavou); H7: Filip Haas (ZŠ Benešovo nám. Pardubice); H9: Hubert Waněk (Gymnázium Vrchlabí); HS: Martin Roudný (Gymnázium Dašická Pardubice).
6. června
Mapy s tratěmi
Můžete se podívat na mapu s tratí - HS.
5. června
On-line výsledky
On-line výsledky bude možno sledovat v průběhu závodu tady.
4. června
Doprava MHD
Linky MHD jsou v tuto dobu poměrně vytížené a tak není jasné, zda by se všichni, kteří přijedou vlakem, do nich dostali. Dopravní podnik města Pardubic přislíbil, že přistaví posily, které by účastníky našeho závodu měly dopravit až na Závodiště. Busy by měly jet v 8:30, 8:50 a 9:10. Až tedy budete před nádražím, rozhlédněte se, někde by na terminálu měl být označen autobus pro vás. A mělo by to být zdarma (bez lístků MHD).
3. června
Startovní listina
Byla zveřejněna startovní listina.
1. června
Pokyny
Byly zveřejněny pokyny, stojí za to se podívat i na plánek centra a hlavně na ukázky mapy a terénu.
29. května
Přihlášky uzavřeny
Dostali jsme přihlášku celkem 21 základních škol a 19 škol středních.
29. května
Parametry tratí
Byly dokončeny tratě, mapy jsou vytištěny. Na parametry tratí se můžete podívat v příslušném odkaze.
29. května
Razící systém
Bude použit elektronický systém SportIdent, proti informaci v rozpise, ale dochází ke změně: označovací jednotky nebudou nastaveny do režimu bezdotykového ražení BEACON (důvodem je snaha o rovnocenné podmínky pro všechny, čipů SIAC moc v přihláškách není).
29. května
Přihlášky
Ze škol, které mají právo startu, se zatím 4 nepřihlásily. Kdo poslal přihlášku, to najdete v příslušném odkaze v menu (závodníci jsou seřazeni podle kategorií). Prosíme o kontrolu čísel čipů, popř. jejich doplnění na e-mail klimpl.petr@seznam.cz.
25. května
Skončila krajská kola
Ve všech krajích v České republice proběhla krajská kola. Seznam škol s právem startu v celostátním finále byl aktualizován a je v příslušném odkazu. Jmenovité přihlášky jsou do 27. 5. 2018.
18. května
Jak přijedete?
Pořadatelé žádají výpravy jednotlivých škol, aby jim na e-mailovou adresu sdělily co nejdříve způsob dopravy (a v případě, že pojedou vlakem i příjezd vlaku).