OK Lokomotiva Pardubice Český svaz orientačních sportů
OK Lokomotiva Pardubice | ČSOS | Město Pardubice | Obec Újezd u Chocně | ČPŠ v sobotu (CHT)

Novinky

23. 5. Přidány i fotky ze štafet.
22. 5. Děkujeme všem závodníkům za účast na našich závodech, za jejich předvedené výkony. Věříme, že se vám závody líbily a opět někdy zavítáte na závody pořádané OK Lokomotiva Pardubice, třeba příští rok v květnu na závod Českého poháru a žebříčku A.
22. 5. Proběhl závod štafet, v hlavních kategoriích vyhráli muži SK Žabovřesky a ženy OK Lokomotiva Pardubice. Výsledky najdete v příslušném menu.
21. 5. Zadány soupisky štafet - všechny sestavy najdete v sekci "startovní listiny".
21. 5. Na stránkách http://www.obpostupy.cz/ si můžete zakreslit postupy ze sprintu.
21. 5. Postupně budeme umísťovat fotky do fotogalerie.
21. 5. Prohlídněte si mapy hlavních kategorií sprintu.
21. 5. Závody skončily, běželo přes 700 závodníků. Hlavní kategorie vyhráli Jan Procházka a Martina Zvěřinová. Kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
20. 5. On-line mezičasy ze závodů budou na stránce http://splits.racom.eu/.
19. 5. Soupisky štafet: Prosíme o zadávání soupisek štafet přes přihlaškový systém na obhana.cz. Tato možnost je pro všechny štafety, které se přihlásily přes přihláškový systém (v nouzovém případě je možné poslat soupisky i e-mailem na adresu lpu@vco-ob.cz). Termín je sobota 21.5. do 21:00 hod. I přes velkou preferenci přímého vyplnění soupisek online, dáváme možnost stáhnout si prázdné soupisky pro vytištění.
18. 5. Aktualizovány startovní listiny a seznam plateb.
17. 5. Pokyny, plánky parkování a center najdete v příslušném menu.
16. 5. Prohlídněte si informace o ubytování (rozdělení, adresy, mapky, tipy na restaurace). Tělocvičny budou fungovat od soboty od 18:00 do neděle do 9:00.
16. 5. Tratě na závod štafet jsou hotovy a vytištěny. Na parametry se můžete podívat v příslušném menu.
14. 5. V menu Startovní listiny najdete startovní listinu závodu štafet (s přidělenými startovními čísly) a také přehled plateb na oba závody.
13. 5. Zveřejněny startovní listiny na sprint - viz příslušné menu.
11. 5. Připravena je i trať pro veřejnost v rámci akce Den orientace. Délka tratě je 1.6 km a má 10 kontrol.
11. 5. Tratě závodu ve sprintu jsou dokončeny, na jejich parametry se můžete podívat v příslušném odkazu v menu. Tratě jsou tištěny spolu s mapami v Siluetě (Pardubická tiskárna s.r.o.).
8. 5. Skončil termín řádných přihlášek, na závod ve sprintu se přihlásilo téměř 700 závodníků, na závod štafet registrujeme 211 přihlášených týmů.
29. 4. Přijměte naši pozvánku na závod Sprint cupu nebo závodu pro veřejnost.
29. 4. Do ukázek přidáno pár fotek z prostoru sprintu.
1. 4. Mapa na závod ve sprintu s názvem Ideon je dokončena. Petr Hranička předal staviteli tratí podklad pro jeho práci.
19. 3. Hlavním partnerem závodu ve sprintu se stala ČSOB Pojišťovna. Závod ponese název O Pohár ČSOB Pojišťovny a Pardubického půlkoně.
14. 2. Součástí závodu Sprint cupu dne 21. 5. 2011 bude i závod pro veřejnost, který je zařazen do Dnů orientace v přírodě. Závod bude mít stejné centrum jako závod pro naše nejlepší závodníky, ale jiný start a cíl.
1. 2. Zveřejněny rozpisy závodů.
1. 2. Do ukázek nahrány starší mapy závodních prostorů.
18. 12. Přidány první informace o závodech.
27. 11. Založeny stránky závodů Sprint cupu, žebříčku A (21. 5. 2011 v Pardubicích) a HI-TEC Českého poháru štafet (22. 5. 2011 v Újezdu u Chocně) pořádaných OK Lokomotiva Pardubice.