ABM KOB MOIRA Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 702) 52056 H21C ABM7415 Palát Petr 40.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
ABR A-team NOVO Bruntál
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 159) 51893 D16C ABR9055 Zítková Lenka 6.00 0.00 Kč
( 804) 51907 H40A ABR6201 Zítka Jiří 20.00 0.00 Kč
( 240) 07853 D20B ABR8651 Bucká Martina 32.00 0.00 Kč
( 800) 51881 H40A ABR6301 Kolář Rudolf 32.00 0.00 Kč
( 816) 51911 H40B ABR6501 Vičan Lubomír 41.00 0.00 Kč
( 794) 51873 H40A ABR6302 Řeháček Petr 50.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
ADA TJ Spartak Adamov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 554) 49869 H18B ADA8701 Schmid Vladimír 10.00 0.00 Kč
( 907) 52711 H50A ADA5505 Věžník Antonín 27.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
AOP NORD Slavia Minerva Opava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 08799 P3 AOP9301 Hadač Filip 6.00 100.00 Kč
( 775) 410170 H35B AOP6301 Peřinka Jan 12.00 0.00 Kč
( 375) 416142 D40B AOP6551 Schusterová Martina 29.00 0.00 Kč
( 24) 08713 P6 AOP9101 Peřinka Jan 33.00 100.00 Kč
( 26) 232243 P3 AOP9451 Peřinková Petra 40.00 100.00 Kč
( 797) 52753 H40A AOP6502 Schuster Martin 41.00 0.00 Kč
( 767) 410174 H35A AOP7001 Čech Tomáš 43.00 0.00 Kč
( 856) 52666 H45A AOP5701 Kostka Evžen 47.00 0.00 Kč
( 902) 08863 H50A AOP5401 Sýkora Jiří 47.00 0.00 Kč
( 86) 232136 P3 AOP9303 Schuster Marek 72.00 100.00 Kč
( 996) 52665 H60B AOP4201 Sedlář Vladimír 72.00 0.00 Kč
( 363) 08714 D40A AOP6151 Glabazňová Jana 74.00 0.00 Kč
( 786) 52663 H40A AOP6501 Hadač Miroslav 74.00 0.00 Kč
( 119) 08798 D16A AOP9051 Hadačová Tereza 166.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč
AOV Baník - FIZA Ostrava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 52941 D16A AOV8952 Weissová Lucie 182.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
API OK Andante Písek
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 815) 232336 H40B API6401 Funda Jiří 44.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
BBM KPKS BETA Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 65) 301292 P3 BBM9600 Ptáček Pavel 8.00 100.00 Kč
( 740) 52764 H21D BBM7205 Fiala Jan 29.00 0.00 Kč
( 929) 410398 H50B BBM5100 Denemarek Oldřich 41.00 0.00 Kč
( 926) 219273 H50B BBM5300 Ptáček Ladislav 50.00 0.00 Kč
( 66) ? P3 BBM6550 Peřinková Irena 60.00 100.00 Kč neregistro
( 781) 53271 H40A BBM6508 Ptáček Pavel 89.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
BFM SKOB Frýdek - Místek
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 912) 49452 H50A BFM5201 Telecký Martin 7.00 0.00 Kč
( 501) 49499 H16C BFM8902 Konůpka Petr 60.00 0.00 Kč
( 496) 49459 H16C BFM8901 Petr Jiří 75.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
BOR OK Jiskra Nový Bor
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 50) 52902 P6 BOR9006 Karvánek Matouš 5.00 100.00 Kč
(1004) 04132 H65A BOR3600 Křtěnský Jaroslav 11.00 0.00 Kč
( 157) 08480 D16C BOR9052 Polmová Klára 12.00 0.00 Kč
( 549) 52905 H18B BOR8801 Srb Tomáš 25.00 0.00 Kč
( 298) 08532 D21B BOR8156 Krafková Ita 40.00 0.00 Kč
( 452) 08542 D65A BOR3750 Langrová Marie 51.00 0.00 Kč
( 695) 08529 H21C BOR7801 Vobr Marek 54.00 0.00 Kč
(1010) 08541 H65B BOR3601 Langr Jan 57.00 0.00 Kč
( 94) 08508 P6 BOR8202 Lepšík Petr 59.00 100.00 Kč
( 763) 08485 H35A BOR6600 Karvánek Petr 59.00 0.00 Kč
(1007) 04131 H65B BOR3900 Beránek Miroslav 66.00 0.00 Kč
( 897) 08477 H50A BOR5500 Krafka Jiří 67.00 0.00 Kč
( 656) 08513 H21B BOR7809 Kolařík Tomáš 79.00 0.00 Kč
( 217) 08537 D20A BOR8650 Krafková Lucie 227.00 0.00 Kč
( 257) 09394 D21A BOR8354 Rufferová Iva 234.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
BOV TJ Baník Ostrava OKD
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 975) 51370 H55B BOV4901 Dvořák Vlastimil 9.00 0.00 Kč
( 432) 52172 D50B BOV5251 Grygarová Alena 15.00 0.00 Kč
( 960) 52171 H55B BOV4802 Sikora Miroslav 54.00 0.00 Kč
( 995) 09577 H60B BOV4402 Starý Břetislav 75.00 0.00 Kč
( 445) 09576 D60A BOV4251 Stará Pavla 79.00 0.00 Kč
( 436) 52178 D55A BOV4852 Sikorová Marie 86.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
BSO KOB Baník Sokolov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 08691 D16C BSO8950 Slavíková Renata 24.00 0.00 Kč
( 510) 301422 H16C BSO9102 Švirák Ondřej 33.00 0.00 Kč
( 686) 07872 H21C BSO7907 Rambousek Karel 72.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
BUD Kobanya, Budapest
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280) 46114 D21B BUD Fekete Zsuzsa 94.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 814) 52406 H40B CEL6426 Tomášek Jiří 47.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
CET TJ Loko Česká Třebová
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 837) 232860 H40C CET6301 Záveský Richard 1.00 0.00 Kč
( 384) 09729 D40B CET6551 Slavíková Galina 2.00 0.00 Kč
( 11) 09726 P3 CET5151 Pilgrová Anna 4.00 100.00 Kč
( 16) 09719 P6 CET8002 Pešek Kamil 11.00 100.00 Kč
( 76) 09722 P3 CET7554 Kadrmanová Ludmila 20.00 100.00 Kč
( 966) 09580 H55B CET5001 Rybička Jan 36.00 0.00 Kč
( 13) 09727 P3 CET9301 Záveský Filip 38.00 100.00 Kč
( 963) 09725 H55B CET5002 Čípa Jiří 45.00 0.00 Kč
( 18) 301650 P8 CET8102 Klášterecký Tomáš 47.00 100.00 Kč
( 326) 09724 D21C CET8051 Čípová Ivana 54.00 0.00 Kč
( 14) 09728 P3 CET9001 Záveský Marek 58.00 100.00 Kč
( 922) 09721 H50B CET5101 Pilgr Bohuslav 62.00 0.00 Kč
( 15) 49612 P6 CET8851 Záveská Anna 73.00 100.00 Kč
( 12) 09716 P3 CET9401 Slavík Dalibor 76.00 100.00 Kč
( 17) 09720 P8 CET7601 Pilgr Luděk 81.00 100.00 Kč
( 310) 09718 D21C CET8251 Pilgrová Jana 86.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč
CHA OK Chrastava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 506) 09870 H16C CHA9106 Brož Petr 45.00 0.00 Kč
( 295) 05177 D21B CHA7750 Hlubučková Dominika 49.00 0.00 Kč
( 324) 04129 D21C CHA8251 Kadavá Jana 58.00 0.00 Kč
( 291) 04212 D21B CHA8050 Kašková Barbora 61.00 0.00 Kč
( 529) 04130 H18A CHA8801 Hradec Pavel 190.00 0.00 Kč
( 267) 05176 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 194.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
CHC KOB Choceň
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 09543 P3 CHC7501 Macháček Lubomír 12.00 100.00 Kč
( 973) 09547 H55B CHC4602 Havlík Ivan 15.00 0.00 Kč
( 612) 09559 H20B CHC8502 Pešek Ondřej 24.00 0.00 Kč
( 611) 09558 H20B CHC8603 Pátek Michal 28.00 0.00 Kč
( 2) 09544 P3 CHC7701 Macháček Milan 62.00 100.00 Kč
( 938) 09554 H55A CHC4601 Švadlena Jiří 91.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
CHT SK Chrast
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 555) 52175 H18B CHT8701 Krejsa Jan 7.00 0.00 Kč
( 972) 51949 H55B CHT4801 Starka František 18.00 0.00 Kč
( 512) 52161 H16C CHT9001 Krejsa Martin 27.00 0.00 Kč
( 880) 52327 H45B CHT5801 Štefec Jaroslav 28.00 0.00 Kč
( 33) 51897 P6 CHT5852 Jansová Alena 35.00 100.00 Kč
( 905) 51955 H50A CHT5501 Žemlička Zbyněk 35.00 0.00 Kč
( 950) 51948 H55A CHT4802 Vítek Josef 43.00 0.00 Kč
( 602) 52304 H20B CHT8601 Kysilko Zdeněk 64.00 0.00 Kč
( 34) 51980 P8 CHT8001 Matras Tomáš 65.00 100.00 Kč
( 599) 410357 H20B CHT8510 Kopáček Jan 76.00 0.00 Kč
( 915) 51953 H50B CHT5301 Matras Jaroslav 83.00 0.00 Kč
( 307) 515504 D21C CHT8053 Blechová Lenka 92.00 0.00 Kč
( 841) 51899 H45A CHT6049 Kopáček Miroslav 92.00 0.00 Kč
( 647) 51896 H21A CHT8402 Jansa Jiří 132.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
CTB SK Chotěboř
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 719) 51663 H21C CTB7701 Gregor Martin 6.00 0.00 Kč
( 744) 51835 H21D CTB7801 Král Aleš 21.00 0.00 Kč
( 760) 51836 H35A CTB6601 Voborník Petr 71.00 0.00 Kč
( 684) 51833 H21C CTB7902 Hübner Jan 76.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
DCE TJ Sokol Dobřichovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 835) 232041 H40C DCE6100 Pavlů Jaroslav 7.00 0.00 Kč
( 75) 232017 P3 DCE9551 Pavlů Kateřina 16.00 100.00 Kč
( 10) 232733 P6 DCE8851 Bělostíková Pavla 31.00 100.00 Kč
( 426) 51966 D50A DCE5450 Procházková Miluše 31.00 0.00 Kč
( 356) 07868 D35B DCE5550 Mrázová Pavla 60.00 0.00 Kč
( 351) 232198 D35A DCE6950 Pavlů Veronika 65.00 0.00 Kč
( 9) 51177 P3 DCE9550 Procházková Marie 66.00 100.00 Kč
( 918) 51973 H50B DCE5400 Jaroš Vladimír 74.00 0.00 Kč
( 893) 51965 H50A DCE5500 Procházka Antonín 83.00 0.00 Kč
( 308) 53598 D21C DCE7450 Svobodová Jitka 90.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč
DKL TJ Sparta Doly Kladno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 934) 51343 H50B DKL5201 Brumek Stanislav 26.00 0.00 Kč
( 427) 52226 D50B DKL5350 Brumková Vladimíra 30.00 0.00 Kč
( 20) 515029 P6 DKL8450 Cabrnochová Eva 37.00 100.00 Kč
( 923) 52229 H50B DKL5200 Šorm Miroslav 59.00 0.00 Kč
( 421) 53520 D50A DKL5550 Cabrnochová Hana 61.00 0.00 Kč
( 920) 416324 H50B DKL5400 Cabrnoch Jiří 68.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
DKP SK Kotlářka Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) 08645 P3 DKP9450 Dlouhá Hana 0.00 100.00 Kč
( 413) 49892 D45B DKP5752 Dudová Hana 12.00 0.00 Kč
( 194) 49815 D18B DKP8756 Dlouhá Marie 13.00 0.00 Kč
( 678) 51803 H21B DKP8200 Procházka Tomáš 13.00 0.00 Kč
( 614) 51807 H20B DKP8605 Vlach Martin 16.00 0.00 Kč
( 883) 08643 H45B DKP5700 Dlouhý Jiří 19.00 0.00 Kč
( 985) 51800 H60A DKP4300 Procházka Zdenko 20.00 0.00 Kč
( 154) 08564 D16C DKP8951 Přecechtělová Tereza 21.00 0.00 Kč
( 428) 51799 D50B DKP5150 Stehnová Hana 27.00 0.00 Kč
( 393) 51795 D45A DKP5650 Mrázková Ivana 33.00 0.00 Kč
( 737) 51802 H21D DKP8201 Procházka Jan 35.00 0.00 Kč
( 566) 49839 H18C DKP8700 Axmann Šimon 37.00 0.00 Kč
( 187) 51292 D18B DKP8758 Bochenková Martina 41.00 0.00 Kč
( 607) 51792 H20B DKP8604 Jůzek Martin 44.00 0.00 Kč
( 700) 52300 H21C DKP7600 Pašek František 44.00 0.00 Kč
( 505) 49881 H16C DKP9000 Betlach Martin 48.00 0.00 Kč
( 962) 51760 H55B DKP4900 Stehno Pavel 48.00 0.00 Kč
(1012) 51763 H65B DKP3800 Ďurčat Jozef 51.00 0.00 Kč
( 665) 51783 H21B DKP8304 Žaloudek Petr 52.00 0.00 Kč
( 662) 08277 H21B DKP8306 Janata Martin 61.00 0.00 Kč
( 212) 08946 D18C DKP8759 Setínková Eva 70.00 0.00 Kč
( 439) 51762 D55A DKP4750 Ďurčatová Hana 74.00 0.00 Kč
( 102) 49822 P8 DKP8509 Dlouhý Petr 77.00 100.00 Kč
( 489) 301385 H16C DKP9005 Stránský Vojtěch 96.00 0.00 Kč
( 594) 53728 H20A DKP8609 Hejzlar Štěpán 168.00 0.00 Kč
( 230) 51798 D20A DKP8651 Plochová Dominika 175.00 0.00 Kč
( 226) 49898 D20A DKP8654 Mališová Barbora 191.00 0.00 Kč
( 168) 232409 D18A DKP8857 Doležalová Monika 204.00 0.00 Kč
( 108) 51291 D16A DKP8950 Bochenková Ivana 210.00 0.00 Kč
( 262) 09785 D21A DKP8154 Waldová Lucie 214.00 0.00 Kč
( 165) 51796 D18A DKP8850 Svobodná Šárka 216.00 0.00 Kč
( 261) 51755 D21A DKP8450 Kovářová Kristýna 218.00 0.00 Kč
( 625) 51797 H21A DKP7911 Mrázek Jiří 220.00 0.00 Kč
( 162) 51787 D18A DKP8853 Karochová Simona 228.00 0.00 Kč
( 216) 52142 D20A DKP8555 Hrušková Lenka 231.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
DLT OB Rozmarýn Litoměřice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 433) 05991 D50B DLT5151 Nedvídková Jitka 12.00 0.00 Kč
( 951) 08890 H55A DLT5001 Babický Tomáš 39.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
DOB KOB Dobruška
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 101) 502086 P8 DOB7500 Sedlák Radek 61.00 100.00 Kč
( 317) 08130 D21C DOB8181 Krásná Václava 72.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
DOK OK Doksy
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 416) 07759 D45B DOK5950 Nováková Pavla 3.00 0.00 Kč
( 415) 07757 D45B DOK5750 Vilimovská Miroslava 6.00 0.00 Kč
( 832) 07762 H40C DOK6200 Kořínek Zdeněk 16.00 0.00 Kč
( 341) 07768 D21C DOK6850 Hradecká Petra 24.00 0.00 Kč
( 952) 07751 H55A DOK5000 Rančák Josef 35.00 0.00 Kč
( 795) 07763 H40A DOK6300 Hradecký Jaroslav 47.00 0.00 Kč
( 892) 07755 H50A DOK5500 Novák Tom 87.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
EGE
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 543) 45969 H18B EGE Szabó András 43.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
EKP VŠTJ Ekonom Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37) 52214 P6 EKP8150 Cigošová Hana 7.00 100.00 Kč
( 716) 51139 H21C EKP8302 Jirků Libor 12.00 0.00 Kč
( 708) 51596 H21C EKP7301 Lebeda Dušan 28.00 0.00 Kč
( 404) 51604 D45B EKP5750 Šedivá Miroslava 39.00 0.00 Kč
( 389) 51583 D45A EKP5650 Fantová Libuše 49.00 0.00 Kč
( 872) 51147 H45B EKP5800 Fanta Miroslav 52.00 0.00 Kč
( 38) 53582 P6 EKP7701 Bolina Michal 65.00 100.00 Kč
( 649) 51610 H21A EKP7402 Seidl Miroslav 124.00 0.00 Kč
( 627) 51607 H21A EKP8400 Šedivý Jan 212.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 888) 207811 H45B FSP5801 Šváb Jan 4.00 0.00 Kč
( 982) 53267 H60A FSP4300 Čadil Jan 38.00 0.00 Kč
( 332) 08909 D21C FSP7350 Borovičková Lenka 42.00 0.00 Kč
( 812) 08910 H40B FSP6104 Borovička Milan 53.00 0.00 Kč
(1015) 51964 H70A FSP3400 Hanák Milan 54.00 0.00 Kč
( 693) 51611 H21C FSP7800 Princl Pavel 58.00 0.00 Kč
( 807) 08859 H40B FSP6304 Šimek Tomáš 68.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
FYD Jizerský klub OB Frýdlant
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 799) 08333 H40A FYD6400 Macháček Aleš 35.00 0.00 Kč
( 785) 02056 H40A FYD6401 Claus Carol 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
HAV SKOB Baník Havířov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 836) 303932 H40C HAV6302 Krhut Libor 4.00 0.00 Kč
( 826) 232612 H40B HAV6508 Korčák Marian 11.00 0.00 Kč
( 861) 52752 H45A HAV5702 Juračka Zdeněk 32.00 0.00 Kč
( 544) 52935 H18B HAV8801 Sochor Jan 40.00 0.00 Kč
( 846) 52751 H45A HAV5701 Jakobi Zdeněk 77.00 0.00 Kč
( 171) 52934 D18A HAV8852 Klečková Lucie 192.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
HLV Sokol Holešov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 803) 53856 H40A HLV6321 Končák Jaroslav 23.00 0.00 Kč
( 949) 53835 H55A HLV4801 Peška Antonín 47.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
HUN Budapest Orienteering Team
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 139) 233692 D16B HUN Tibay Ilona 8.00 0.00 Kč neregistro
( 885) 45351 H45B HUN Lenkey Gyozo 13.00 0.00 Kč neregistro
( 516) 416625 H16C HUN Fráter Tamás 15.00 0.00 Kč neregistro
( 573) 04297 H18C HUN Morandini Viktor 16.00 0.00 Kč neregistro
( 745) 46028 H21D HUN Lenkey Akos 19.00 0.00 Kč neregistro
( 674) 307564 H21B HUN Jósza Gábor 25.00 0.00 Kč neregistro
( 741) 233536 H21D HUN Gyalog Zoltán 27.00 0.00 Kč neregistro
( 545) 46011 H18B HUN Kerényi Máté 37.00 0.00 Kč neregistro
( 901) 45417 H50A HUN Hegedus Zoltán 51.00 0.00 Kč neregistro
( 560) 405883 H18C HUN Lenkey Zsolt 55.00 0.00 Kč neregistro
( 204) 411918 D18C HUN Máthé Fanni 86.00 0.00 Kč neregistro
( 580) 45947 H20A HUN Gosswein Csaba 224.00 0.00 Kč neregistro
( 579) 700002 H20A HUN Zsebeházy István 228.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
JAM SK Jamnice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 727) 232139 H21D JAM7800 Holas Tomáš 55.00 0.00 Kč
( 322) 52295 D21C JAM7253 Kašparová Šárka 62.00 0.00 Kč
( 288) 53278 D21B JAM7951 Schindlerová Martina 70.00 0.00 Kč
( 685) 52290 H21C JAM7600 Besta Michal 74.00 0.00 Kč
( 655) 52296 H21B JAM7100 Košárek Pavel 82.00 0.00 Kč
( 653) 51189 H21B JAM7700 Nycz Petr 88.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
JEN OB Jenišovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 431) 04631 D50B JEN5452 Havlová Jaroslava 18.00 0.00 Kč
( 932) 07778 H50B JEN5201 Bárta Miroslav 32.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 253) 52370 D20C JHB8557 Kuncířová Kamila 0.00 0.00 Kč
( 779) 52351 H35B JHB6201 Stupal František 0.00 0.00 Kč
( 615) 49812 H20B JHB8615 Klusáček Jan 12.00 0.00 Kč
( 396) 52358 D45A JHB6051 Hrstková Dana 21.00 0.00 Kč
( 608) 52355 H20B JHB8604 Hrstka Daniel 40.00 0.00 Kč
( 231) 52364 D20B JHB8651 Jiráčková Jana 68.00 0.00 Kč
( 208) 52356 D18C JHB8753 Hrstková Vladěna 78.00 0.00 Kč
( 595) 52353 H20A JHB8603 Stupal František 164.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
JIL OK Jilemnice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 488) 49363 H16B JIL9003 Havlíček Lukáš 1.00 0.00 Kč
( 577) 301426 H18C JIL8705 Budín Václav 4.00 0.00 Kč
( 976) 09066 H55B JIL4701 Zlesák Zdeněk 6.00 0.00 Kč
( 249) 08886 D20C JIL8652 Viková Michaela 12.00 0.00 Kč
( 552) 49478 H18B JIL8703 Černý Martin 16.00 0.00 Kč
( 514) 09091 H16C JIL9006 Černý Vojtěch 21.00 0.00 Kč
( 569) 303917 H18C JIL8803 Tůma Marek 28.00 0.00 Kč
( 819) 09071 H40B JIL6101 Král Martin 32.00 0.00 Kč
( 403) 09089 D45B JIL5851 Kynčlová Miroslava 42.00 0.00 Kč
( 424) 09068 D50A JIL5362 Zlesáková Vlasta 43.00 0.00 Kč
( 668) 51590 H21B JIL7701 Kolín Jan 43.00 0.00 Kč
( 900) 09774 H50A JIL5201 Erlebach Josef 55.00 0.00 Kč
( 916) 09087 H50B JIL5401 Kynčl Stanislav 80.00 0.00 Kč
( 309) 09067 D21C JIL8451 Zlesáková Daniela 88.00 0.00 Kč
( 539) 52705 H18A JIL8808 Perůtka Jan 150.00 0.00 Kč
( 179) 416287 D18A JIL8754 Prchalová Ivana 160.00 0.00 Kč
( 117) 301640 D16A JIL8953 Petrželová Tereza 174.00 0.00 Kč
( 114) 301406 D16A JIL9051 Mechlová Lenka 186.00 0.00 Kč
( 227) 09088 D20A JIL8651 Kynčlová Martina 187.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
JPV SK Prostějov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 618) 52858 H20B JPV8535 Kokojan David 0.00 0.00 Kč
( 754) 52039 H21D JPV8002 Henek Vladan 1.00 0.00 Kč
( 571) 52856 H18C JPV8817 Navrátil Tomáš 22.00 0.00 Kč
( 802) 52498 H40A JPV6112 Jeřábek Luboš 26.00 0.00 Kč
( 818) 500879 H40B JPV6217 Chmelař Miroslav 35.00 0.00 Kč
( 734) 52855 H21D JPV8335 Černohous Jan 41.00 0.00 Kč
( 234) 53032 D20B JPV8551 Vávrová Veronika 56.00 0.00 Kč
( 232) 52844 D20B JPV8577 Zatloukalová Lenka 64.00 0.00 Kč
( 277) 49367 D21A JPV8277 Smičková Eva 154.00 0.00 Kč
( 221) 406902 D20A JPV8552 Beržinská Soňa 211.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KAD Originální Vivalín team Kadaň
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 944) 301667 H55A KAD4701 Janda Josef 67.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KBP KBP Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 941) 06645 H55A KBP4500 Valter Petr 79.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KON KOB Konice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 52412 D40B KON5887 Smičková Eva 20.00 0.00 Kč
( 188) 524420 D18B KON8787 Dittrichová Petra 37.00 0.00 Kč
( 811) 500581 H40B KON6515 Hlava Miroslav 56.00 0.00 Kč
( 783) 08902 H40A KON6111 Grepl Ladislav 83.00 0.00 Kč
( 200) 52723 D18C KON8786 Kočí Petra 94.00 0.00 Kč
( 106) 08899 D16A KON8989 Hlavová Jindra 218.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KOS SKOB Kostelec nad Orlicí
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 402) 09590 D45B KOS6051 TUPCOVÁ Hana 45.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KRE TJ Sokol Křemže
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327) 51411 D21C KRE7051 Dulovcová Marie 52.00 0.00 Kč
(1006) 05142 H65B KRE3701 Štindl Vladislav 69.00 0.00 Kč
( 784) 51418 H40A KRE6401 Zimermann Pavel 80.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KRL Kometa Kralovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 132) 51474 D16B KRL9051 Sedláčková Anna 36.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KRN TJ Loko Krnov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 252) 53501 D20C KRN8659 Frýdlová Lenka 3.00 0.00 Kč
( 247) 52649 D20B KRN8653 Halašková Veronika 4.00 0.00 Kč
( 876) 52634 H45B KRN5901 Bohunský Vladimír 40.00 0.00 Kč
( 235) 52636 D20B KRN8651 Bohunská Jana 52.00 0.00 Kč
( 304) 52647 D21C KRN8451 Ulahelová Jana 98.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KSH TJ Kašperské Hory
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 965) 08674 H55B KSH4801 Fiala Miloš 39.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KSU Klub vytrvalostních sportů Šum
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 412) 53664 D45B KSU6093 Rajnošková Marie 15.00 0.00 Kč
( 515) 53656 H16C KSU9043 Vozda Vojtěch 18.00 0.00 Kč
( 798) 52963 H40A KSU6345 Rajnošek Zdeněk 38.00 0.00 Kč
( 733) 53660 H21D KSU5801 Šrámek Jaromír 43.00 0.00 Kč
( 867) 53649 H45B KSU5749 Janů Zdeněk 67.00 0.00 Kč
( 122) 49314 D16A KSU8964 Vozdová Klára 154.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KUN TJ Sokol Kunvald
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 884) 09013 H45B KUN6001 Paďour Josef 16.00 0.00 Kč
( 63) 09028 P6 KUN9151 Trejtnarová Zuzana 49.00 100.00 Kč
( 919) 09027 H50B KUN5201 Šroler Zdeněk 71.00 0.00 Kč
( 864) 09014 H45B KUN5801 Trejtnar Pavel 76.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
KVS SKOB Kobra Vsetín
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 574) 07865 H18C KVS8801 Maliňák Štěpán 13.00 0.00 Kč
( 366) 07864 D40A KVS6551 Maliňáková Eva 62.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LBE TJ Lokomotiva Beroun
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 483) 410363 H16B LBE9000 Procházka Pavel 21.00 0.00 Kč
( 964) 411760 H55B LBE5000 Hamáček Bohuslav 42.00 0.00 Kč
( 358) 232247 D35B LBE6450 Procházková Pavlína 54.00 0.00 Kč
( 142) 51986 D16C LBE8950 Kettnerová Dana 57.00 0.00 Kč
( 125) 515151 D16B LBE9150 Mezníková Lucie 64.00 0.00 Kč
( 471) 232263 H16B LBE8904 Štemberk Adam 69.00 0.00 Kč
( 207) 52973 D18C LBE8850 Hamáčková Kristina 80.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LBM TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 829) 52063 H40B LBM6113 Korpas Jaroslav 2.00 0.00 Kč
( 398) 219280 D45A LBM5795 Janská Iva 13.00 0.00 Kč
( 823) 52080 H40B LBM6110 Matyáš Petr 20.00 0.00 Kč
( 430) 52058 D50B LBM5558 Salajková Věra 21.00 0.00 Kč
( 376) 52093 D40B LBM6460 Matyášová Lenka 26.00 0.00 Kč
( 325) 52029 D21C LBM7362 Korpasová Ivana 56.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LCE TJ Slovan Luhačovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 553) 52706 H18B LCE8803 Cahel Marek 13.00 0.00 Kč
( 397) 52698 D45A LCE5852 Vlažná Mirka 17.00 0.00 Kč
( 482) 52703 H16B LCE9001 Slezák Jiří 25.00 0.00 Kč
( 969) 51293 H55B LCE4901 Perůtka Karel 27.00 0.00 Kč
( 407) 416063 D45B LCE5451 Cahlová Slávka 30.00 0.00 Kč
( 769) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 30.00 0.00 Kč
( 30) 416071 P3 LCE9651 Kunčarová Jana 36.00 100.00 Kč
( 476) 51502 H16B LCE9003 Valenta Jan 49.00 0.00 Kč
( 29) 52709 P6 LCE9102 Vlažný Jakub 51.00 100.00 Kč
( 793) 52700 H40A LCE6207 Slezák Libor 53.00 0.00 Kč
( 764) 416072 H35A LCE6602 Kunčar Vít 55.00 0.00 Kč
( 418) 416057 D50A LCE5551 Stackeová Anna 79.00 0.00 Kč
( 757) 52693 H35A LCE6413 Vavrys Petr 83.00 0.00 Kč
( 645) 52684 H21A LCE7835 Hanslián David 140.00 0.00 Kč
( 643) 52678 H21A LCE6127 Hubáček Josef 148.00 0.00 Kč
( 177) 52675 D18A LCE8762 Vlažná Lucie 168.00 0.00 Kč
( 457) 52707 H16A LCE8901 Vlažný Jan 192.00 0.00 Kč
( 456) 52702 H16A LCE8902 Slezák Zdeněk 196.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
LDC KOB Děčín
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 853) 50000 H45A LDC6002 Dikoš Pavel 56.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LIT KOB Chemopetrol Litvínov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 246) 08114 D20B LIT8551 Neradová Alena 8.00 0.00 Kč
( 936) 08120 H50B LIT5302 Jedlička Miroslav 20.00 0.00 Kč
( 316) 08113 D21C LIT8352 Bakovská Jitka 74.00 0.00 Kč
( 435) 08110 D55A LIT5051 Neradová Alena 90.00 0.00 Kč
( 303) 08112 D21C LIT8151 Jedličková Radka 100.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LLI TJ Loko Liberec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 986) 51213 H60A LLI4501 Kraus Jan 14.00 0.00 Kč
( 444) 51214 D60A LLI4451 Krausová Marie 85.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LOL SK OK Olomouc
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 887) 52662 H45B LOL5601 Poklop Lubomír 7.00 0.00 Kč
( 906) 52428 H50A LOL5501 Jirka Jiří 31.00 0.00 Kč
( 370) 52424 D40A LOL6252 Vaňáková Milada 46.00 0.00 Kč
( 917) 52421 H50B LOL5502 Dosoudil Miroslav 77.00 0.00 Kč
( 362) 52427 D40A LOL6553 Jirková Renata 78.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LPM OK Lokomotiva Plzeň
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 143) 301714 D16C LPM9052 Doležalová Zuzana 54.00 0.00 Kč
( 601) 51151 H20B LPM8500 Šilhavý Jakub 68.00 0.00 Kč
( 848) 51153 H45A LPM5800 Šilhavý Miroslav 71.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LPU OK Lokomotiva Pardubice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 301629 D16C LPU8960 Procházková Michaela 3.00 0.00 Kč
( 155) 09885 D16C LPU8957 Rousková Tereza 18.00 0.00 Kč
( 135) 09332 D16B LPU9053 Knapová Jana 24.00 0.00 Kč
( 610) 09281 H20B LPU8608 Kafka Miloš 32.00 0.00 Kč
( 131) 405959 D16B LPU8959 Marešová Michaela 40.00 0.00 Kč
( 606) 09307 H20B LPU8505 Herman Jan 48.00 0.00 Kč
( 144) 09249 D16C LPU8953 Nádvorníková Tereza 51.00 0.00 Kč
( 475) 416266 H16B LPU9113 Procházka David 53.00 0.00 Kč
( 474) 09866 H16B LPU9001 Hovorka Lukáš 57.00 0.00 Kč
( 126) 51104 D16B LPU9051 Bolechová Anežka 60.00 0.00 Kč
( 233) 09235 D20B LPU8653 Juračková Jana 60.00 0.00 Kč
( 603) 49634 H20B LPU8602 Bolech Filip 60.00 0.00 Kč
( 385) 09316 D45A LPU6052 Knapová Iva 65.00 0.00 Kč
( 180) 09309 D18B LPU8751 Sůvová Barbora 69.00 0.00 Kč
( 287) 09557 D21B LPU8359 Škodová Petra 73.00 0.00 Kč
( 657) 09229 H21B LPU8002 Udržal Tomáš 76.00 0.00 Kč
( 281) 09203 D21B LPU7951 Klimplová Lenka 91.00 0.00 Kč
( 469) 219205 H16A LPU9005 Nožka Radek 144.00 0.00 Kč
( 638) 09337 H21A LPU7907 Hovorka Jan 168.00 0.00 Kč
( 592) 253358 H20A LPU8605 Lenner Miroslav 176.00 0.00 Kč
( 270) 301173 D21A LPU7667 Vlčovská Marta 182.00 0.00 Kč
( 173) 219207 D18A LPU8753 Mrštíková Květa 184.00 0.00 Kč
( 634) 500288 H21A LPU8304 Štěrba Zbyněk 184.00 0.00 Kč
( 172) 253357 D18A LPU8857 Šediváková Helena 188.00 0.00 Kč
( 222) 09212 D20A LPU8552 Fukátková Pavla 207.00 0.00 Kč
( 167) 09308 D18A LPU8752 Hermanová Zuzana 208.00 0.00 Kč
( 260) 09291 D21A LPU8357 Dočkalová Martina 222.00 0.00 Kč
( 215) 09244 D20A LPU8654 Duchová Iveta 235.00 0.00 Kč
( 256) 09300 D21A LPU7957 Štěrbová Marta 238.00 0.00 Kč
( 620) 51646 H21A LPU7710 Lučan Vladimír 240.00 0.00 Kč
( 213) 09276 D20A LPU8557 Krčálová Veronika 243.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
LTU Lokomotiva Trutnov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 382) 405972 D40B LTU6351 Petrželová Alena 8.00 0.00 Kč
( 776) 301646 H35B LTU6801 Killar Marek 9.00 0.00 Kč
( 73) 416290 P6 LTU9002 Kult Martin 17.00 100.00 Kč
( 134) 09894 D16B LTU9051 Polzerová Lenka 28.00 0.00 Kč
( 813) 405971 H40B LTU6301 Petržela Pavel 50.00 0.00 Kč
( 60) 405973 P6 LTU9201 Petržela Jan 67.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
MAS KČT Aš
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 935) 07887 H50B MAS5400 Chotětický Jan 23.00 0.00 Kč
( 924) 07886 H50B MAS5200 Chotětický Václav 56.00 0.00 Kč
( 723) 04455 H21D MAS5501 Pilař Karel 63.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
MFP VŠSK MFF UK Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 824) 303939 H40B MFP6301 Forst Libor 17.00 0.00 Kč
( 710) 515015 H21C MFP8200 Janeček Oldřich 24.00 0.00 Kč
( 338) 410727 D21C MFP6850 Tahalová Lenka 30.00 0.00 Kč
( 725) 51592 H21D MFP7301 Blahuta Marek 59.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
MKP SK Meteor Kačerov Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 381) 51660 D40B MKP6350 Ježková Regina 11.00 0.00 Kč
( 957) 51706 H55A MKP4700 Koč Zdeněk 15.00 0.00 Kč
( 772) 51664 H35B MKP6700 Drábek Jan 21.00 0.00 Kč
( 879) 51691 H45B MKP5800 Tomaščin Jaroslav C 31.00 0.00 Kč
( 931) 51693 H50B MKP5100 Liberský Mirko 35.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
MLA MLOK Mariánské Lázně
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 987) 07882 H60A MLA4401 Fišák Jan 8.00 0.00 Kč
( 774) 07879 H35B MLA6601 Kunc Petr 15.00 0.00 Kč
( 541) 07878 H18B MLA8801 Kunc Petr 49.00 0.00 Kč
( 994) 301487 H60B MLA4201 Sklenář Jan 78.00 0.00 Kč
( 493) 232234 H16C MLA8901 Tengler Martin 84.00 0.00 Kč
( 843) 07880 H45A MLA5801 Milota Josef 86.00 0.00 Kč
( 109) 07877 D16A MLA8951 Kuncová Eliška 206.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
MOV SKOB Ostrava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 911) 52774 H50A MOV5201 Juřeník Josef 11.00 0.00 Kč
( 933) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 29.00 0.00 Kč
( 374) 416220 D40B MOV6551 Miturová Radmila 32.00 0.00 Kč
( 842) 52776 H45A MOV5803 Ryšavý Jiří 89.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
NPA SK lyžování a OB Nová Paka
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 521) 09706 H16C NPA8901 Stuchlík Jaroslav 0.00 0.00 Kč
( 753) 09694 H21D NPA7701 Novák Zdeněk 3.00 0.00 Kč
( 752) 09693 H21D NPA7502 Novák Jiří 5.00 0.00 Kč
( 429) 09688 D50B NPA5351 Kalibánová Jiřina 24.00 0.00 Kč
( 954) 09686 H55A NPA5001 Novák Karel 27.00 0.00 Kč
( 133) 09711 D16B NPA9051 Šmidrkalová Monika 32.00 0.00 Kč
( 297) 09697 D21B NPA7852 Tauchmanová Ivana 43.00 0.00 Kč
( 903) 09687 H50A NPA5101 Kalibán Jaroslav 43.00 0.00 Kč
( 692) 09698 H21C NPA8001 Antoš Filip 60.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
ODR SKOB Odry
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 720) 52756 H21C ODR7101 Rigó Marek 4.00 0.00 Kč
( 747) 51303 H21D ODR8100 Pavlačka Ondra 15.00 0.00 Kč
( 728) 52754 H21D ODR8400 Bučánek Antonín 53.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
OKP SK OK 24 Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 352) 08950 D35B OKP6851 Dusilová Jindra 72.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
OOP TJ Opava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 968) 52762 H55B OOP4800 Novotný Stanislav 30.00 0.00 Kč
( 928) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 44.00 0.00 Kč
( 145) 49401 D16C OOP9050 Kociánová Michaela 48.00 0.00 Kč
( 441) 52763 D55A OOP4850 Novotná Ludmila 66.00 0.00 Kč
( 998) 52766 H60B OOP4401 Nosek Jiří 66.00 0.00 Kč
( 497) 49438 H16C OOP9000 Melecký Martin 72.00 0.00 Kč
( 348) 52767 D35A OOP6750 Kociánová Eva 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
OSN SK Orientační sporty Nové Měst
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 828) 06607 H40B OSN6207 Bořil Petr 5.00 0.00 Kč
( 27) 51993 P6 OSN9339 Kamenický Tobiáš 19.00 100.00 Kč
( 548) 52965 H18B OSN8800 Rajnošek Matěj 28.00 0.00 Kč
( 481) 51990 H16B OSN9036 Kamenický Matěj 29.00 0.00 Kč
( 478) 52125 H16B OSN8935 Hruška Ondřej 41.00 0.00 Kč
( 28) 51995 P3 OSN9549 Kamenický Jeroným 54.00 100.00 Kč
( 850) 51960 H45A OSN6004 Kamenický Radan 65.00 0.00 Kč
( 896) 550310 H50A OSN5501 Hruška Jiří 71.00 0.00 Kč
( 759) 51991 H35A OSN6912 Mareček Petr 75.00 0.00 Kč
( 492) 52135 H16C OSN9137 Bořil Petr 87.00 0.00 Kč
( 345) 51969 D35A OSN6955 Kamenická Lenka 89.00 0.00 Kč
( 410) 590124 D45B OSN5950 Hrušková Zdeňka 95.00 0.00 Kč
( 116) 52144 D16A OSN8972 Wurzelová Hana 178.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
OTK Jiskra Otrokovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 504) 52349 H16C OTK8931 Panovec Jan 51.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
PBM TJ Spartak První Brněnská
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 717) 52008 H21C PBM6707 Přikryl Petr 10.00 0.00 Kč
( 908) 52027 H50A PBM5303 Robotka Libor 23.00 0.00 Kč
( 739) 52061 H21D PBM7301 Kheil Radim 31.00 0.00 Kč
( 68) 52051 P3 PBM5451 Robotková Lenka 44.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
PGP SK Praga Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 197) 51863 D18B PGP8751 Zelená Radka 1.00 0.00 Kč
(1023) 52098 H75A PGP2800 Samohýl Richard 1.00 0.00 Kč
( 680) 51840 H21B PGP6501 Kondrát Martin 7.00 0.00 Kč
( 677) 51637 H21B PGP7506 Pokorný Ondřej 16.00 0.00 Kč
( 882) 301396 H45B PGP5700 Švic Michal 22.00 0.00 Kč
( 707) 52105 H21C PGP8302 Sysel Ondřej 30.00 0.00 Kč
( 301) 515056 D21B PGP8056 Hostomská Jitka 31.00 0.00 Kč
(1018) 52350 H75A PGP2700 Macoun Jindra 31.00 0.00 Kč
( 337) 51699 D21C PGP7557 Brettlová Marta 32.00 0.00 Kč
( 406) 51862 D45B PGP5850 Zelená Markéta 33.00 0.00 Kč
( 738) 08301 H21D PGP8301 Hora Vojtěch 33.00 0.00 Kč
( 300) 51688 D21B PGP8251 Tichovská Hana 34.00 0.00 Kč
( 336) 52097 D21C PGP7355 Janovská Petra 34.00 0.00 Kč
(1000) 51700 H65A PGP3800 Attl Vladimír 35.00 0.00 Kč
( 149) 51658 D16C PGP9053 Ježková Dominika 36.00 0.00 Kč
( 670) 51636 H21B PGP6401 Janovský Tomáš 37.00 0.00 Kč
( 564) 52106 H18C PGP8700 Sysel Ctibor 43.00 0.00 Kč
( 331) 51180 D21C PGP8453 Mezníková Lenka 44.00 0.00 Kč
( 874) 410716 H45B PGP5701 Vohadlo Jiří 46.00 0.00 Kč
( 731) 51632 H21D PGP6000 Kožina Petr 47.00 0.00 Kč
( 53) 301618 P3 PGP7256 Přibíková Monika 48.00 100.00 Kč
( 873) 52156 H45B PGP5601 Šámal Václav 49.00 0.00 Kč
( 561) 51290 H18C PGP8703 Fliegl Ondřej 52.00 0.00 Kč
( 925) 52107 H50B PGP5200 Sysel Zdeněk 53.00 0.00 Kč
( 726) 51748 H21D PGP8202 Laciga Radek 57.00 0.00 Kč
( 367) 53005 D40A PGP6153 Tichovská Jitka 58.00 0.00 Kč
( 355) 53567 D35B PGP6450 Smolková Alena 63.00 0.00 Kč
( 808) 51631 H40B PGP6301 Přibík Jan 65.00 0.00 Kč
( 320) 51638 D21C PGP7562 Pokorná Magdalena 66.00 0.00 Kč
( 450) 51698 D65A PGP4050 Haňkovská Jana 67.00 0.00 Kč
( 805) 51276 H40B PGP6300 Slavík Viktor 74.00 0.00 Kč
( 285) 502089 D21B PGP6651 Kožinová Jana 79.00 0.00 Kč
( 758) 51684 H35A PGP6900 Vinš Pavel 79.00 0.00 Kč
( 313) 51707 D21C PGP8254 Zelená Lenka 80.00 0.00 Kč
( 598) 53104 H20B PGP8501 Skyva Jan 80.00 0.00 Kč
( 443) 52096 D60A PGP4451 Dvořáková Ladislava 91.00 0.00 Kč
( 201) 53556 D18C PGP8852 Smolková Kateřina 92.00 0.00 Kč
( 302) 52268 D21C PGP7951 Horová Lenka 102.00 0.00 Kč
( 470) 51675 H16A PGP8903 Lejsek Tadeáš 140.00 0.00 Kč
( 468) 232039 H16A PGP8904 Pavlů Ondřej 148.00 0.00 Kč
( 632) 51745 H21A PGP7601 Matějů Luboš 192.00 0.00 Kč
( 225) 51806 D20A PGP8552 Nováková Lucie 195.00 0.00 Kč
( 265) 51718 D21A PGP8153 Ryšavá Vendula 202.00 0.00 Kč
( 219) 51278 D20A PGP8556 Spurná Martina 219.00 0.00 Kč
( 622) 515110 H21A PGP8407 Procházka Jan 232.00 0.00 Kč
( 214) 51689 D20A PGP8658 Tichovská Martina 239.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
PHK OK 99 Hradec Králové
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 09198 P6 PHK9202 Mikulecký Jan 1.00 100.00 Kč
( 400) 09429 D45A PHK5951 Panchártková Jitka 5.00 0.00 Kč
( 827) 09369 H40B PHK6401 Hlaváček Lubomír 8.00 0.00 Kč
( 250) 09412 D20C PHK8652 Kyclová Jana 9.00 0.00 Kč
( 834) 09388 H40C PHK6501 Kubíček Radek 10.00 0.00 Kč
( 380) 09389 D40B PHK6251 Kubíčková Marcela 14.00 0.00 Kč
( 484) 301639 H16B PHK9001 Zelenka Tomáš 17.00 0.00 Kč
( 41) 09830 P3 PHK9451 Novotná Markéta 18.00 100.00 Kč
( 42) 09423 P6 PHK9255 Novotná Tereza 21.00 100.00 Kč
( 395) 09401 D45A PHK5651 Běhounová Jiřina 25.00 0.00 Kč
( 568) 09411 H18C PHK8804 Kycl Josef 31.00 0.00 Kč
(1017) 09455 H75A PHK3002 Vykysalý František 37.00 0.00 Kč
( 858) 09402 H45A PHK5702 Dušatko Petr 41.00 0.00 Kč
( 44) 515050 P8 PHK7107 Mašata Roman 49.00 100.00 Kč
( 185) 09355 D18B PHK8852 Balcarová Jana 49.00 0.00 Kč
(1011) 09422 H65B PHK3802 Novotný Petr 54.00 0.00 Kč
( 183) 09353 D18B PHK8855 Azebová Nina 57.00 0.00 Kč
( 45) 416264 P6 PHK8255 Erlebachová Martina 61.00 100.00 Kč
( 724) 09797 H21D PHK7601 Vítek Petr 61.00 0.00 Kč
(1008) 09102 H65B PHK3801 Mikulecký Jan 63.00 0.00 Kč
( 868) 09400 H45B PHK5701 Běhoun Pavel 64.00 0.00 Kč
( 43) 53163 P3 PHK Mašata Matěj 68.00 100.00 Kč neregistro
( 659) 09360 H21B PHK8005 Černý Michal 70.00 0.00 Kč
( 658) 29744 H21B PHK7402 Novotny Radek 73.00 0.00 Kč
( 449) 09421 D65A PHK3951 Novotná Marie 75.00 0.00 Kč
( 894) 09453 H50A PHK5201 Vondrouš Jaroslav 79.00 0.00 Kč
( 100) 09469 P8 PHK8403 Ježek Jiří 85.00 100.00 Kč
( 782) 09424 H40A PHK6502 Novotný Milan 86.00 0.00 Kč
( 282) 09448 D21B PHK8055 Šolínová Lucie 88.00 0.00 Kč
( 344) 04146 D35A PHK6651 Novotná Petra 93.00 0.00 Kč
( 466) 09417 H16A PHK8903 Müller Martin 156.00 0.00 Kč
( 640) 09390 H21A PHK7102 Macek Martin 160.00 0.00 Kč
( 535) 09464 H18A PHK8802 Panchártek Jan 166.00 0.00 Kč
( 463) 09385 H16A PHK8902 Kubát Jan 168.00 0.00 Kč
( 273) 07770 D21A PHK8252 Nováková Kateřina 170.00 0.00 Kč
( 591) 09354 H20A PHK8602 Balcar Aleš 180.00 0.00 Kč
( 631) 51443 H21A PHK8204 Zvěřina Petr 196.00 0.00 Kč
( 169) 09358 D18A PHK8752 Doležalová Vendula 200.00 0.00 Kč
( 629) 09380 H21A PHK7901 Losman Petr 204.00 0.00 Kč
( 525) 09373 H18A PHK8701 Justa Pavel 206.00 0.00 Kč
( 166) 09466 D18A PHK8853 Vaculíková Jana 212.00 0.00 Kč
( 218) 09428 D20A PHK8569 Panchártková Jana 223.00 0.00 Kč
( 163) 09415 D18A PHK8851 Machútová Lucie 224.00 0.00 Kč
( 258) 09393 D21A PHK8251 Běhounová Veronika 230.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč
PPU KOB Pardubice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 357) 09656 D35B PPU6950 Demlová Jitka 57.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
PTK OK Potůčky
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 92) 301413 P6 PTK8850 Mundlová Michaela 13.00 100.00 Kč
( 572) 301412 H18C PTK8805 Kamaryt Tomáš 19.00 0.00 Kč
( 822) 301420 H40B PTK6401 Hájek Jiří 23.00 0.00 Kč
( 39) 232201 P6 PTK9150 Hájková Monika 41.00 100.00 Kč
( 93) 301402 P6 PTK9252 Veselá Anna 75.00 100.00 Kč
( 112) 49618 D16A PTK8952 Freyová Andrea 194.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč
PUL USK Slavia UJEP Ústí n.L.
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 989) 51215 H60B PUL4200 Novotný František 93.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
PZR SKP Žďár nad Sázavou
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 984) 49847 H60A PZR4321 Pospíšil Jiří 26.00 0.00 Kč
( 817) 04644 H40B PZR6106 Skryja Bořivoj 38.00 0.00 Kč
( 388) 51900 D45A PZR5654 Rosecká Alena 53.00 0.00 Kč
( 979) 51994 H60A PZR4417 Pospíšil Jaromír 56.00 0.00 Kč
( 440) 49821 D55A PZR5051 Křížová Zdenka 70.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
RBK SK Radioklub Blansko
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 520) 232343 H16C RBK9104 Kazda Adam 3.00 0.00 Kč
( 414) 49601 D45B RBK5761 Jalová Marie 9.00 0.00 Kč
( 245) 49856 D20B RBK8556 Rábová Zuzana 12.00 0.00 Kč
( 831) 232023 H40C RBK6312 Berka Milan 19.00 0.00 Kč
( 62) 08812 P6 RBK5719 Jalový Jaroslav 47.00 100.00 Kč
( 697) 08872 H21C RBK8347 Jalový Milan 50.00 0.00 Kč
( 103) 232026 P8 RBK9011 Berka Milan 69.00 100.00 Kč
( 585) 52006 H20A RBK8605 Henek Michal 204.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
ROT TJ Sokol Rovensko pod Troskami
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 199) 07799 D18C ROT8851 Kvapilová Marie 96.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
ROU SKOB Roudnice nad Labem
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 196) 08865 D18B ROU8750 Betková Štěpánka 5.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
RUZ TJ Růžená
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 330) 51780 D21C RUZ8051 Kodysová Hana 46.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SBK KOB Start Blansko
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 904) 49683 H50A SBK5406 Kolařík Zdeněk 39.00 0.00 Kč
( 420) 49685 D50A SBK5251 Kolaříková Věra 67.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SBR SKOB Bruntál
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 383) 51915 D40B SBR6150 Czaschová Irena 5.00 0.00 Kč
( 4) 307332 P3 SBR9501 Sklenář Martin 10.00 100.00 Kč
( 770) 51909 H35B SBR6601 Sklenář Josef 27.00 0.00 Kč
( 373) 51917 D40B SBR6551 Kiprá Zdena 35.00 0.00 Kč neregistro
( 6) 352332 P3 SBR6851 Sklenářová Lenka 42.00 100.00 Kč neregistro
( 927) 352328 H50B SBR5301 Vojtášek Jan 47.00 0.00 Kč neregistro
( 958) 51904 H55B SBR4701 Blažek Václav 60.00 0.00 Kč
( 5) 410731 P3 SBR9250 Sklenářová Radka 74.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč
SCH TJ Skalka Cheb
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 974) 07890 H55B SCH4701 Jirásek Jaroslav 12.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SCP AC Sparta Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 682) 416199 H21B SCP7400 Bašus Petr 1.00 0.00 Kč
( 878) 51556 H45B SCP5200 Přeček Zdeněk 34.00 0.00 Kč
(1014) 49404 H70A SCP3300 Semorád Miloš 58.00 0.00 Kč
( 762) 52109 H35A SCP6901 Rakovec Michal 63.00 0.00 Kč
( 660) 08878 H21B SCP7901 Skripnik Štěpán 67.00 0.00 Kč
( 997) 410733 H60B SCP4100 Rejpal Petr 69.00 0.00 Kč
( 943) 51562 H55A SCP4700 Buriánek Jaromír 71.00 0.00 Kč
( 646) 232330 H21A SCP8103 Kovář Miroslav 136.00 0.00 Kč
( 276) 49639 D21A SCP8051 Haluzová Jana 158.00 0.00 Kč
( 275) 52113 D21A SCP7851 Teringlová Martina 162.00 0.00 Kč
( 637) 51791 H21A SCP8102 Mrázek Jan 172.00 0.00 Kč
( 268) 51568 D21A SCP8152 Hrazdírová Iva 190.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SHK TJ Slavia Hradec Králové
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 401) 09117 D45A SHK5851 Gazdačková Jana 1.00 0.00 Kč
( 721) 09135 H21C SHK7605 Svoboda Ondřej 2.00 0.00 Kč
( 913) 09109 H50A SHK5501 Filip Aleš 3.00 0.00 Kč
( 251) 09170 D20C SHK8651 Kohoutová Martina 6.00 0.00 Kč
( 751) 09119 H21D SHK7302 Netuka Martin 7.00 0.00 Kč
( 46) 07753 P6 SHK7753 Čečková Martina 9.00 100.00 Kč
( 715) 09153 H21C SHK8212 Stulík Jakub 14.00 0.00 Kč
( 411) 09118 D45B SHK5852 Bláhová Luba 18.00 0.00 Kč
( 830) 09128 H40C SHK6101 Mádle Petr 22.00 0.00 Kč
( 771) 09531 H35B SHK6701 Langr Jan 24.00 0.00 Kč
( 241) 09172 D20B SHK8653 Gazdačková Michala 28.00 0.00 Kč
( 673) 09151 H21B SHK8406 Komanec Václav 28.00 0.00 Kč
( 480) 09188 H16B SHK8901 Jirásek Michal 33.00 0.00 Kč
( 701) 09140 H21C SHK7911 Weiner Jakub 42.00 0.00 Kč
( 80) 09196 P6 SHK9102 Chmelař Lukáš 43.00 100.00 Kč
( 796) 09123 H40A SHK6401 Teplý Jiří 44.00 0.00 Kč
( 857) 410797 H45A SHK5702 Gazdačko Milan 44.00 0.00 Kč
( 186) 09186 D18B SHK8851 Teplá Tereza 45.00 0.00 Kč
( 47) 09193 P8 SHK9001 Šabatka Jan 53.00 100.00 Kč
(1009) 09103 H65B SHK4001 Máslo Miroslav 60.00 0.00 Kč
( 473) 09189 H16B SHK8902 Šabatka Zdeněk 61.00 0.00 Kč
( 49) 09841 P8 SHK8804 Vojta Marek 67.00 100.00 Kč
( 688) 04352 H21C SHK8404 Gazdačko Jan 68.00 0.00 Kč
( 847) 301648 H45A SHK5801 Hausvater Karel 74.00 0.00 Kč
( 315) 09148 D21C SHK8256 Doležalová Lenka 76.00 0.00 Kč
( 89) 09164 P3 SHK8556 Pátková Šárka 78.00 100.00 Kč
( 79) 09182 P6 SHK8753 Doležalová Veronika 79.00 100.00 Kč
( 361) 09125 D40A SHK6561 Teplá Hana 82.00 0.00 Kč
( 48) 09847 P8 SHK8908 Havlas Jan 83.00 100.00 Kč
( 205) 09183 D18C SHK8754 Vízková Karolína 84.00 0.00 Kč
( 597) 09154 H20B SHK8501 Chmelař Tomáš 84.00 0.00 Kč
( 123) 09197 D16A SHK9151 Chmelařová Michaela 150.00 0.00 Kč
( 641) 09133 H21A SHK7601 Hepner David 156.00 0.00 Kč
( 174) 09187 D18A SHK8853 Hypiusová Tereza 180.00 0.00 Kč
( 269) 09142 D21A SHK8152 Fejlková Martina 186.00 0.00 Kč
( 110) 09191 D16A SHK8951 Mádlová Věra 202.00 0.00 Kč
( 263) 51781 D21A SHK8150 Stehnová Zuzana 210.00 0.00 Kč
( 623) 500878 H21A SHK7309 Jedlička Michal 228.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč
SJC Sportcentrum Jičín
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 713) 500264 H21C SJC7701 Koťátko Zdeněk 18.00 0.00 Kč
( 955) 09948 H55A SJC4801 Bílek Vratislav 23.00 0.00 Kč
( 71) ? P6 SJC8460 Uvizlová Radka 27.00 100.00 Kč
( 239) 09994 D20B SJC8551 Procházková Zuzana 36.00 0.00 Kč
( 609) 09904 H20B SJC8506 Drobník Lukáš 36.00 0.00 Kč
( 238) 09961 D20B SJC8552 Kousalová Karolína 40.00 0.00 Kč
( 999) 500268 H65A SJC3601 Havlík Jaroslav 41.00 0.00 Kč
( 129) 09989 D16B SJC8951 Soukupová Lucie 48.00 0.00 Kč
( 236) 09915 D20B SJC8559 Ondřejová Dita 48.00 0.00 Kč
( 540) 09972 H18B SJC8801 Špicar Petr 52.00 0.00 Kč
( 184) 09938 D18B SJC8755 Matušová Petra 53.00 0.00 Kč
( 946) 09913 H55A SJC4805 Mikan Vladimír 59.00 0.00 Kč
( 182) 09976 D18B SJC8757 Kakrdová Iva 61.00 0.00 Kč
( 661) 09982 H21B SJC8202 Kazda Ondřej 64.00 0.00 Kč
( 181) 09971 D18B SJC8754 Špicarová Michaela 65.00 0.00 Kč
( 319) 09940 D21C SJC7962 Ticháčková Magdalena 68.00 0.00 Kč
( 72) 09921 P6 SJC9054 Bíšková Šárka 71.00 100.00 Kč
( 755) 09967 H35A SJC6705 Zikmund Zdeněk 91.00 0.00 Kč
( 531) 09987 H18A SJC8702 Holas Štěpán 182.00 0.00 Kč
( 224) 09082 D20A SJC8665 Uvizlová Martina 199.00 0.00 Kč
( 264) 09900 D21A SJC8351 Kalenská Romana 206.00 0.00 Kč
( 628) 500263 H21A SJC8005 Švihovský Jaromír 208.00 0.00 Kč
( 524) 09905 H18A SJC8709 Drobník Michal 210.00 0.00 Kč
( 583) 500267 H20A SJC8507 Palas Jan 212.00 0.00 Kč
( 523) 09909 H18A SJC8703 Beneš Jan 214.00 0.00 Kč
( 259) 500265 D21A SJC8456 Brožková Radka 226.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1003) 04298 H65A SJH3801 Holát František 17.00 0.00 Kč
( 990) 301345 H60B SJH4201 Gřunděl Ivan 90.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SJI OK Jihlava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1005) 52180 H65A SJI3709 Boudný Zdeněk 5.00 0.00 Kč
( 158) 53452 D16C SJI9056 Řezníčková Tereza 9.00 0.00 Kč
( 675) 51770 H21B SJI7104 Venhoda Milan 22.00 0.00 Kč
( 820) 53455 H40B SJI6301 Petráček Aleš 29.00 0.00 Kč
( 150) 301266 D16C SJI9055 Boudová Zuzana 33.00 0.00 Kč
( 667) 51772 H21B SJI7419 Lauerman Jan 46.00 0.00 Kč
( 7) 301283 P6 SJI9251 Petráčková Klára 55.00 100.00 Kč
( 284) 52298 D21B SJI7850 Chudíková Barbora 82.00 0.00 Kč
( 274) 51765 D21A SJI8452 Tvarůžková Petra 166.00 0.00 Kč
( 229) 52330 D20A SJI8658 Palátová Petra 179.00 0.00 Kč
( 266) 51138 D21A SJI8161 Jirků Kamila 198.00 0.00 Kč
( 223) 52336 D20A SJI8553 Zemanová Šárka 203.00 0.00 Kč
( 624) 500580 H21A SJI7313 Prášil Marek 224.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
SJP Slavoj Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1019) 49622 H75A SJP2700 Mack Zdeněk 25.00 0.00 Kč
( 451) 51148 D65A SJP3651 Bláhová Blanka 59.00 0.00 Kč
(1013) 08797 H70A SJP3501 Bláha Svatopluk 62.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SKM KOB Směr Kroměříž
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 417) 51307 D45B SKM5851 Christovová Marie 0.00 0.00 Kč
( 977) 53810 H55B SKM4903 Pěček Vítězslav 3.00 0.00 Kč
(1016) 52200 H70A SKM3324 Dvorský Boris 50.00 0.00 Kč
( 354) 53818 D35B SKM6551 Janásová Jitka 66.00 0.00 Kč
( 419) 52206 D50A SKM5557 Strnadlová Zdeňka 73.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SLA SKOB STAVIMAT Slaný
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 967) 08805 H55B SLA4600 Nosál Stanislav 33.00 0.00 Kč
( 959) 08806 H55B SLA4700 Švec Zdeněk 57.00 0.00 Kč
( 993) 502087 H60B SLA4202 Němec Vladimír 81.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SLP SK Slavia Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 718) 51614 H21C SLP7704 Šafka Jan 8.00 0.00 Kč
( 447) 51612 D60A SLP4451 Zmeková Míla 67.00 0.00 Kč
( 600) 51287 H20B SLP8503 Fišer Jiří 72.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SMB SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 07721 D18B SMB8753 Svobodová Jana 25.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SNA TJ Start Náchod
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 742) 09626 H21D SNA7105 Doucha Jiří 25.00 0.00 Kč
( 8) 09606 P3 SNA7155 Douchová Jaroslava 56.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
SOP TJ Slezan Opava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 616) 49324 H20B SOP8608 Hruška Pavel 8.00 0.00 Kč
( 152) 49389 D16C SOP9052 Moravcová Lucie 27.00 0.00 Kč
( 36) 08720 P3 SOP5101 Jurčák Karel 32.00 100.00 Kč
( 866) 53462 H45B SOP5801 Moravec Stanislav 70.00 0.00 Kč
( 35) 52765 P8 SOP7811 Válka Jan 71.00 100.00 Kč
( 209) 49388 D18C SOP8852 Moravcová Zuzana 76.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 557) 09510 H18B SRK8801 Klícha Martin 1.00 0.00 Kč
( 567) 09508 H18C SRK8804 Petras Tomáš 34.00 0.00 Kč
( 735) 09525 H21D SRK7807 Potštejnský Jan 39.00 0.00 Kč
( 391) 09485 D45A SRK4751 Mikulecká Nataša 41.00 0.00 Kč
( 605) 09515 H20B SRK8601 Andrš Jiří 52.00 0.00 Kč
( 947) 09798 H55A SRK4702 Hrobař Rudolf 55.00 0.00 Kč
( 559) 09507 H18C SRK8805 Jirčák Ondřej 58.00 0.00 Kč
( 321) 51175 D21C SRK7952 Dytrtová Dagmar 64.00 0.00 Kč
( 472) 09498 H16B SRK8905 Pátek Lukáš 65.00 0.00 Kč
( 318) 07226 D21C SRK7956 Štěpánová Dita 70.00 0.00 Kč
( 286) 09482 D21B SRK7751 Hrobařová Lenka 76.00 0.00 Kč
( 490) 09491 H16C SRK9002 Ptáček Jiří 93.00 0.00 Kč
( 534) 09511 H18A SRK8701 Samek Martin 170.00 0.00 Kč
( 461) 09504 H16A SRK8902 Dusílek Adam 176.00 0.00 Kč
( 113) 51359 D16A SRK9053 Müllerová Věra 190.00 0.00 Kč
( 107) 09475 D16A SRK8951 Jirčáková Martina 214.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
SSU SK Severka Šumperk
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248) 52542 D20B SSU8599 Mertová Eva 0.00 0.00 Kč
( 778) 52552 H35B SSU6603 Štarha Vítězslav 3.00 0.00 Kč
( 138) 52541 D16B SSU9191 Březinová Marie 12.00 0.00 Kč
(1021) 52561 H75A SSU3000 Sita Vratislav 13.00 0.00 Kč
(1020) 52536 H75A SSU2600 Uhmann Hubert 19.00 0.00 Kč
( 61) 352304 P3 SSU9243 Ostřanský Filip 22.00 100.00 Kč
( 377) 352305 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 23.00 0.00 Kč
( 340) 52547 D21C SSU8292 Horká Jana 26.00 0.00 Kč
( 408) 52560 D45B SSU6099 Strachotová Eva 27.00 0.00 Kč
( 151) 301310 D16C SSU9092 Králová Michaela 30.00 0.00 Kč
( 983) 352330 H60A SSU4302 Ostřanský Josef 32.00 0.00 Kč
( 509) 52549 H16C SSU9011 Ostřanský Josef 36.00 0.00 Kč
( 507) 301699 H16C SSU9010 Opletal Jaroslav 42.00 0.00 Kč
( 127) 301146 D16B SSU8992 Staňková Štěpánka 56.00 0.00 Kč
( 387) 52553 D45A SSU6091 Králová Zdenka 57.00 0.00 Kč
( 870) 52563 H45B SSU5847 Březina Vladimír 58.00 0.00 Kč
( 849) 52559 H45A SSU5941 Král Jiří 68.00 0.00 Kč
( 840) 52556 H45A SSU5600 Strachota Jaroslav 95.00 0.00 Kč
( 537) 52576 H18A SSU8741 Strachota Petr 158.00 0.00 Kč
( 633) 52555 H21A SSU8243 Král Václav 188.00 0.00 Kč
( 527) 52551 H18A SSU8841 Král Vojtěch 198.00 0.00 Kč
( 522) 515176 H18A SSU8808 Kodeda Štěpán 218.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
STB TJ Stadion Nový Bor
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 53565 P3 STB9301 Ludvík Vojtěch 26.00 100.00 Kč
( 852) 49990 H45A STB5701 Ludvík Petr 59.00 0.00 Kč
( 350) 49988 D35A STB6798 Abelová Ivana 69.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
STE SK SKI-OB Šternberk
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 886) 52501 H45B STE5804 Albert František 10.00 0.00 Kč
( 748) 52432 H21D STE8303 Axman Karel 13.00 0.00 Kč
( 676) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 19.00 0.00 Kč
( 711) 52506 H21C STE6307 Hepnar Lubomír 22.00 0.00 Kč
( 768) 232327 H35B STE6907 Petřivalský Marek 33.00 0.00 Kč
( 860) 08276 H45A STE5902 Neumann Jaroslav 35.00 0.00 Kč
( 855) 52534 H45A STE5904 Višňa Milan 50.00 0.00 Kč
( 844) 52525 H45A STE5701 Václavek Jiří 83.00 0.00 Kč
( 914) 52530 H50B STE5301 Zdráhal Tomáš 86.00 0.00 Kč
( 939) 52517 H55A STE4801 Sklenář Antonín 87.00 0.00 Kč
( 652) 501888 H21B STE7101 Hanák Pavel 91.00 0.00 Kč
( 780) 52520 H40A STE6501 Skyva Petr 92.00 0.00 Kč
( 838) 52526 H45A STE5809 Václavek Tomáš 101.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
STH SK Studenec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 910) 09063 H50A STH5501 Junek Petr 15.00 0.00 Kč
( 19) 253377 P6 STH7751 Cermanová Petra 25.00 100.00 Kč
( 511) 51109 H16C STH9001 Exner Jan 30.00 0.00 Kč
( 479) 09049 H16B STH9002 Klouček Tomáš 37.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
TAP KOB TRETRA Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 613) 232140 H20B TAP8610 Zajíc Vítězslav 20.00 0.00 Kč
( 342) 51856 D21C TAP8453 Piskáčková Zuzana 22.00 0.00 Kč
( 323) 51848 D21C TAP8153 Znamenáčková Helena 60.00 0.00 Kč
( 283) 51553 D21B TAP8152 Lomáková Iveta 85.00 0.00 Kč
( 121) 416007 D16A TAP9057 Siněňkaja Táňa 158.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TBM TJ Tesla Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 889) 53258 H45B TBM5807 Šebesta Vlastislav 1.00 0.00 Kč
( 140) 232355 D16B TBM9151 Šulerová Pavlína 4.00 0.00 Kč
( 956) 53243 H55A TBM4730 Sláma Duąan 19.00 0.00 Kč
( 712) 230677 H21C TBM7412 Došla Jan 20.00 0.00 Kč
( 67) 301235 P3 TBM6005 Šuler Josef 24.00 100.00 Kč
( 394) 53261 D45A TBM5855 Kuchařová Ada 29.00 0.00 Kč
( 953) 53256 H55A TBM5003 Zabloudil Pavel 31.00 0.00 Kč
( 705) 53282 H21C TBM8215 Liščinský Zdeněk 34.00 0.00 Kč
( 425) 53286 D50A TBM5253 Cigošová Anna 37.00 0.00 Kč
( 669) 53226 H21B TBM7707 Habán Ivo 40.00 0.00 Kč
( 296) 53252 D21B TBM7995 Cigošová Kateřina 46.00 0.00 Kč
( 699) 53250 H21C TBM7120 Ptáček Ondřej 46.00 0.00 Kč
( 329) 53292 D21C TBM8088 Cigošová Eva 48.00 0.00 Kč
( 729) 49342 H21D TBM7013 Dvořáček Petr 51.00 0.00 Kč
( 90) 230663 P3 TBM7658 Klícová Katerina 52.00 100.00 Kč neregistro
( 854) 53260 H45A TBM6007 Pospíšek Zbyněk 53.00 0.00 Kč
( 791) 53265 H40A TBM6507 Holík Marek 59.00 0.00 Kč
( 789) 53247 H40A TBM6116 Hlaváč Jiří 65.00 0.00 Kč
( 687) 53264 H21C TBM7633 Procházka Jiří 70.00 0.00 Kč
( 787) 53259 H40A TBM6517 Brlica Pavel 71.00 0.00 Kč
( 446) 49660 D60A TBM4451 Liščinská Eva 73.00 0.00 Kč
( 438) 53246 D55A TBM4951 Slámová Hana 78.00 0.00 Kč
( 683) 53269 H21C TBM7511 Hájek Ondřej 78.00 0.00 Kč
( 863) 53235 H45B TBM5711 Minařík Luboš 79.00 0.00 Kč
( 97) 416107 P6 TBM8411 Liščinský Tomáš 81.00 100.00 Kč
( 654) 53232 H21B TBM7327 Štěpánek Martin 85.00 0.00 Kč
( 279) 53240 D21B TBM7374 Ptáčková Veronika 97.00 0.00 Kč
( 278) 53276 D21B TBM7654 Štěpánková Kateřina 100.00 0.00 Kč
( 648) 500167 H21A TBM7447 Barrable Nick 128.00 0.00 Kč
( 639) 515094 H21A TBM7835 Čech Radovan 164.00 0.00 Kč
( 455) 53289 H16A TBM8907 Pospíšek Marek 200.00 0.00 Kč
( 626) 515009 H21A TBM8201 Kozák Osvald 216.00 0.00 Kč
( 255) 515006 D21A TBM7952 Stará Zdenka 242.00 0.00 Kč
( 254) 515020 D21A TBM8199 Klechová Vendula 246.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
TCE TJ Elektrárny Kadaň
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 690) 52505 H21C TCE7201 Budík Radek 64.00 0.00 Kč
( 689) 301661 H21C TCE7502 Pleticha Richard 66.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TEP Tempo Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 416133 P8 TEP7700 Bercha Šimon 57.00 100.00 Kč neregistro
( 442) 303909 D55A TEP4850 Vítková Ivana 62.00 0.00 Kč
( 991) 52159 H60B TEP4400 Aschermann Michal 87.00 0.00 Kč
( 306) 49546 D21C TEP7850 Městková Lucie 94.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
TJH TJ OK Tolar
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 434) 232411 D50B TJH5351 Kovářová Milena 9.00 0.00 Kč
( 513) 232396 H16C TJH8901 Kovář Jaroslav 24.00 0.00 Kč
( 51) 232379 P6 TJH8652 Kovářová Lenka 53.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 195) 416834 D18B TJN8853 Fólová Martina 9.00 0.00 Kč
( 390) 08256 D45A TJN6051 Zuzánková Růžena 45.00 0.00 Kč
( 766) 07750 H35A TJN7000 Rydl Jiří 47.00 0.00 Kč
( 663) 08255 H21B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 58.00 0.00 Kč
( 869) 08275 H45B TJN5701 Kolář Karel 61.00 0.00 Kč
( 124) 07719 D16B TJN8952 Svobodová Barbora 68.00 0.00 Kč
( 346) 07726 D35A TJN6850 Rydlová Magda 85.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TJP OOB TJ Sokol Troja
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 22) 53502 P3 TJP9401 Smolka Ondřej 14.00 100.00 Kč
( 448) 53532 D60A TJP4250 Provazníková Svatava 61.00 0.00 Kč
( 21) 53527 P3 TJP4300 Provazník Zdeněk 64.00 100.00 Kč
( 942) 08861 H55A TJP4900 Peterka František 75.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
TKP
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1022) 51623 H75A TKP2700 Petr Miroslav 7.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TRC SKOB BETA Třinec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 617) 08754 H20B TRC8601 Sedláček Tomáš 4.00 0.00 Kč
( 576) 08765 H18C TRC8803 Trojek Pavel 7.00 0.00 Kč
( 825) 08787 H40B TRC6200 Niedoba Jan 14.00 0.00 Kč
( 156) 08780 D16C TRC9050 Bialožytová Tereza 15.00 0.00 Kč
( 773) 08785 H35B TRC6800 Szturc Radek 18.00 0.00 Kč
( 502) 08769 H16C TRC9003 Szturc Jan 57.00 0.00 Kč
( 211) 08777 D18C TRC8754 Kaletová Petra 72.00 0.00 Kč
( 494) 08766 H16C TRC8901 Sedláček Michal 81.00 0.00 Kč
( 206) 08774 D18C TRC8751 Mrózková Ivana 82.00 0.00 Kč
( 202) 08778 D18C TRC8850 Žabková Markéta 90.00 0.00 Kč
( 533) 08759 H18A TRC8700 Bialožyt Michal 174.00 0.00 Kč
( 175) 08776 D18A TRC8753 Žabková Marie 176.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TRI TJ TŽ Třinec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 53294 D16C TRI8951 Prokopová Bětka 42.00 0.00 Kč
( 237) 53293 D20B TRI8657 Martynková Aneta 44.00 0.00 Kč
( 437) 49330 D55A TRI4650 Gavendová Anna 82.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TTR OOB Třebíč
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 556) 515502 H18B TTR8801 Fiala Martin 4.00 0.00 Kč
( 875) 303960 H45B TTR5601 Klusáček Martin 43.00 0.00 Kč
( 458) 303927 H16A TTR8901 Klusáček Matěj 188.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TUR OOB TJ Turnov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 722) 515024 H21C TUR7900 Šurgan Štefan 0.00 0.00 Kč
( 486) 51820 H16B TUR8902 Kučera Petr 9.00 0.00 Kč
( 193) 51814 D18B TUR8851 Knoblochová Jana 17.00 0.00 Kč
( 551) 515047 H18B TUR8702 Vlček Martin 19.00 0.00 Kč
( 243) 07791 D20B TUR8651 Hradilová Jana 20.00 0.00 Kč
( 550) 51821 H18B TUR8701 Kučera Jiří 22.00 0.00 Kč
( 409) 08208 D45B TUR5650 Konopáčová Jana 24.00 0.00 Kč
( 970) 08351 H55B TUR4801 Jakubec Jindřich 24.00 0.00 Kč
( 862) 08220 H45A TUR5803 Konopáč Jiří 29.00 0.00 Kč
( 671) 515087 H21B TUR8002 Oma Jakub 34.00 0.00 Kč
( 703) 53759 H21C TUR8401 Váňa Martin 38.00 0.00 Kč
( 563) 08348 H18C TUR8703 Vlček Petr 46.00 0.00 Kč
( 698) 08054 H21C TUR8402 Brož Marek 48.00 0.00 Kč
( 423) 515012 D50A TUR5150 Omová Jana 49.00 0.00 Kč
( 961) 51813 H55B TUR4802 Kubíček Zdeněk 51.00 0.00 Kč
( 691) 515082 H21C TUR8406 Kořínek Jindřich 62.00 0.00 Kč
( 756) 08218 H35A TUR6602 Stárek Filip 87.00 0.00 Kč
( 491) 410746 H16C TUR9002 Hyka Jan 90.00 0.00 Kč
( 891) 51816 H50A TUR5501 Folprecht Miroslav 91.00 0.00 Kč
( 198) 51825 D18C TUR8852 Sehnalová Tereza 98.00 0.00 Kč
( 587) 515048 H20A TUR8501 Holas Ondřej 196.00 0.00 Kč
( 164) 07785 D18A TUR8751 Horáková Veronika 220.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TUV SOK TJ Turnov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 948) 08323 H55A TUV4701 Pospíšil Jiří 51.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
TZL SKOB Zlín
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 53315 D16C TZL9054 Hoferková Petra 0.00 0.00 Kč
( 487) 53356 H16B TZL8901 Kusbach Antonín 5.00 0.00 Kč
( 519) 53396 H16C TZL9011 Láznička Petr 6.00 0.00 Kč
( 575) 53357 H18C TZL8711 Cetkovský Petr 10.00 0.00 Kč
( 679) 08931 H21B TZL8301 Krejčík Jiří 10.00 0.00 Kč
( 379) 52219 D40B TZL6262 Krejčíková Monika 17.00 0.00 Kč
( 78) 53331 P6 TZL9017 Navara Jakub 23.00 100.00 Kč
( 190) 53885 D18B TZL8855 Filipová Zuzana 29.00 0.00 Kč
( 801) 53368 H40A TZL6309 Láznička Robert 29.00 0.00 Kč
(1001) 53375 H65A TZL3613 Láznička Alois 29.00 0.00 Kč
( 706) 52221 H21C TZL7135 Žemlík Pavel 32.00 0.00 Kč
( 877) 571221 H45B TZL5704 Krejčík Zbyněk 37.00 0.00 Kč
( 859) 53370 H45A TZL5705 Krajča Pavel 38.00 0.00 Kč
( 930) 53842 H50B TZL5410 Žaludek Jindřich 38.00 0.00 Kč
( 732) 09579 H21D TZL7118 Zrník Tomáš 45.00 0.00 Kč
( 31) 416144 P3 TZL9403 Korčák Jakub 46.00 100.00 Kč
( 503) 53836 H16C TZL9013 Kolárik Jan 54.00 0.00 Kč
( 422) 08930 D50A TZL5254 Horynová Eva 55.00 0.00 Kč
( 664) 52212 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 55.00 0.00 Kč
( 694) 416048 H21C TZL6915 Podmolík Tomáš 56.00 0.00 Kč
( 386) 53343 D45A TZL5856 Krajčová Věra 61.00 0.00 Kč
( 945) 53848 H55A TZL4902 Jelínek Petr 63.00 0.00 Kč
( 921) 52398 H50B TZL5301 Čevela Jaromír 65.00 0.00 Kč
( 77) 53354 P6 TZL9012 Krajča Martin 69.00 100.00 Kč
( 498) 416052 H16C TZL9015 Popelka Lukáš 69.00 0.00 Kč
( 806) 53143 H40B TZL6401 Vrubel Karel 71.00 0.00 Kč
( 895) 53322 H50A TZL5402 Slováček Rudolf 75.00 0.00 Kč
( 845) 53320 H45A TZL5703 Nečas Rudolf 80.00 0.00 Kč
( 536) 53358 H18A TZL8707 Eid Michal 162.00 0.00 Kč
( 532) 53318 H18A TZL8801 Nečas Tomáš 178.00 0.00 Kč
( 460) 53317 H16A TZL9101 Nečas Jiří 180.00 0.00 Kč
( 228) 52339 D20A TZL8658 Otrusinová Jana 183.00 0.00 Kč
( 530) 416042 H18A TZL8714 Krajča Tomáš 186.00 0.00 Kč
( 170) 53324 D18A TZL8851 Polášková Tereza 196.00 0.00 Kč
( 586) 53362 H20A TZL8603 Přibyl Broněk 200.00 0.00 Kč
( 220) 52209 D20A TZL8551 Krejčíková Barbora 215.00 0.00 Kč
( 621) 515174 H21A TZL8131 Smola Michal 236.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč
UOL SK Univerzity Palackého Olomou
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 137) 52746 D16B UOL8977 Pilcová Barbora 16.00 0.00 Kč
( 546) 500249 H18B UOL8701 Jakob Jan 34.00 0.00 Kč
( 148) 52465 D16C UOL9151 Štrajtová Štěpánka 39.00 0.00 Kč
( 146) 52507 D16C UOL9052 Jakobová Adéla 45.00 0.00 Kč
( 369) 52466 D40A UOL6452 Štrajtová Zuzana 50.00 0.00 Kč
( 292) 52472 D21B UOL7051 Horčičková Eva 58.00 0.00 Kč
( 500) 52463 H16C UOL8903 Štrajt Michal 63.00 0.00 Kč
( 290) 52474 D21B UOL7951 Bednářová Dana 64.00 0.00 Kč
( 364) 52451 D40A UOL6451 Poklopová Ivana 70.00 0.00 Kč
( 538) 52450 H18A UOL8802 Poklop Martin 154.00 0.00 Kč
( 111) 52452 D16A UOL8951 Poklopová Lenka 198.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VAM OOB Vamberk
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 244) 09674 D20B VAM8651 Smutná Pavla 16.00 0.00 Kč
( 714) 09669 H21C VAM8401 Veverka Tomáš 16.00 0.00 Kč
( 821) 09685 H40B VAM6403 Hostaš Zdeněk 26.00 0.00 Kč
( 334) 09679 D21C VAM7250 Vandasová Markéta 38.00 0.00 Kč
( 371) 09678 D40A VAM6452 Veverková Yveta 42.00 0.00 Kč
( 368) 09681 D40A VAM6451 Klapalová Jana 54.00 0.00 Kč
( 792) 09672 H40A VAM6201 Smutný Michal 56.00 0.00 Kč
( 558) 09670 H18C VAM8802 Klapal Michal 61.00 0.00 Kč
( 761) 09665 H35A VAM6601 Vandas Luděk 67.00 0.00 Kč
( 865) 09599 H45B VAM5801 Tupec Jiří 73.00 0.00 Kč
( 359) 09676 D40A VAM6251 Smutná Jana 90.00 0.00 Kč
( 467) 09789 H16A VAM9001 Klapal Jan 152.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VBM VSK MZLU Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 517) 53576 H16C VBM9102 Bravený Vít 12.00 0.00 Kč
( 833) 515090 H40C VBM6201 Pulec Pavel 13.00 0.00 Kč
( 343) 49675 D21C VBM8253 Chmelíková Kateřina 20.00 0.00 Kč
( 192) 53308 D18B VBM8852 Borecká Kateřina 21.00 0.00 Kč
( 242) 53211 D20B VBM8558 Dokoupilová Radka 24.00 0.00 Kč
( 547) 301547 H18B VBM8801 Bravený Adam 31.00 0.00 Kč
( 672) 49674 H21B VBM7246 Fučík Karel 31.00 0.00 Kč
( 405) 53306 D45B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 36.00 0.00 Kč
( 565) 53699 H18C VBM8702 Kočí Martin 40.00 0.00 Kč
( 696) 53285 H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 52.00 0.00 Kč
( 851) 53221 H45A VBM6000 Hirš Libor 62.00 0.00 Kč
( 54) 53679 P8 VBM8102 Rouš Pavel 63.00 100.00 Kč
( 365) 53207 D40A VBM6155 Bravená Alexandra 66.00 0.00 Kč
( 353) 53222 D35B VBM7079 Hiršová Marcela 69.00 0.00 Kč
( 210) 53208 D18C VBM8751 Bravená Martina 74.00 0.00 Kč
( 940) 53217 H55A VBM4732 Chmelík Aleš 83.00 0.00 Kč
( 992) 49651 H60B VBM4410 Bauer Emil 84.00 0.00 Kč
( 305) 08008 D21C VBM7751 Fučíková Hana 96.00 0.00 Kč
( 593) 232321 H20A VBM8603 Hojsák Ondřej 172.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
VCB TJ OB České Budějovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 971) 53730 H55B VCB4801 Rychtecký Josef 21.00 0.00 Kč
( 562) 301627 H18C VCB8701 Hošek Radim 49.00 0.00 Kč
( 810) 301626 H40B VCB6101 Hošek Lubomír 59.00 0.00 Kč
( 788) 08044 H40A VCB6502 Teringl Radek 68.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VIZ TJ Sokol Vizovice
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 750) 53400 H21D VIZ7624 Marek Martin 9.00 0.00 Kč
( 130) 53334 D16B VIZ9051 Maliňáková Barbora 44.00 0.00 Kč
( 98) 515037 P6 VIZ7938 Starosta Pavel 63.00 100.00 Kč
( 289) 253155 D21B VIZ7658 Sikorová Miroslava 67.00 0.00 Kč
( 644) 53335 H21A VIZ7615 Vyoral Jan 144.00 0.00 Kč
( 465) 51513 H16A VIZ8911 Malý Ondřej 160.00 0.00 Kč
( 462) 08938 H16A VIZ8901 Hladík Jiří 172.00 0.00 Kč
( 459) 51512 H16A VIZ9001 Bednařík Antonín 184.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VLI VSK Slavia TU Liberec
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 978) 51223 H55B VLI4707 Bareš Martin 0.00 0.00 Kč
( 777) 08292 H35B VLI7002 Urbaník Robert 6.00 0.00 Kč
( 399) 08303 D45A VLI5650 Škodová Zuzana 9.00 0.00 Kč
( 518) 09056 H16C VLI9001 Henych Ondřej 9.00 0.00 Kč
( 909) 06113 H50A VLI4100 Maceček Karel 19.00 0.00 Kč
( 477) 09058 H16B VLI9002 Henych Tomáš 45.00 0.00 Kč
( 666) 08298 H21B VLI7503 Pachner Pavel 49.00 0.00 Kč
( 730) 08308 H21D VLI7701 Přinda Lukáš 49.00 0.00 Kč
( 899) 08299 H50A VLI5101 Přinda Oldřich 59.00 0.00 Kč
( 898) 08302 H50A VLI5301 Škoda Přemek 63.00 0.00 Kč
( 312) 53313 D21C VLI7980 Blažková Hana 82.00 0.00 Kč
( 360) 09061 D40A VLI6151 Henychová Zuzana 86.00 0.00 Kč
( 650) 09057 H21A VLI6001 Henych Petr 120.00 0.00 Kč
( 584) 09055 H20A VLI8601 Henych Martin 208.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VOV VSK VŠB TU Ostrava
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 746) 52641 H21D VOV8203 Kopec Tomáš 17.00 0.00 Kč
( 736) 08881 H21D VOV7900 Vlach Jiří 37.00 0.00 Kč
( 980) 52660 H60A VOV4401 Vlach Oldřich 50.00 0.00 Kč
( 765) 352349 H35A VOV6702 Tesař Jiří 51.00 0.00 Kč
( 349) 352350 D35A VOV6957 Tesařová Bohumila 73.00 0.00 Kč
( 314) 52533 D21C VOV8456 Višňová Michaela 78.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 881) 52372 H45B VPM5901 Kodeda Oldřich 25.00 0.00 Kč
( 636) 52377 H21A VPM7702 Vodrážka Ondřej 176.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 141) 301211 D16B VRB8953 Hvorecká Eva 0.00 0.00 Kč
( 681) 51932 H21B VRB7201 Klech Richard 4.00 0.00 Kč
( 485) 232102 H16B VRB8906 Válek Filip 13.00 0.00 Kč
( 136) 232178 D16B VRB9050 Krätschmerová Ivona 20.00 0.00 Kč
( 128) 232123 D16B VRB8951 Veličková Monika 52.00 0.00 Kč
( 604) 301202 H20B VRB8601 Váňa Lukáš 56.00 0.00 Kč
( 590) 52642 H20A VRB8602 Žaloudík Jiří 184.00 0.00 Kč
( 589) 08940 H20A VRB8508 Dlabaja Štěpán 188.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 578) 08988 H18C VRL8803 Krajíček Vojtěch 1.00 0.00 Kč
(1002) 08963 H65A VRL3601 Zemánek Bohumil 23.00 0.00 Kč
( 189) 08995 D18B VRL8851 Doležalová Hana 33.00 0.00 Kč
( 333) 51599 D21C VRL7752 Paseková Vladimíra 40.00 0.00 Kč
( 328) 08952 D21C VRL8353 Knoblochová Kamila 50.00 0.00 Kč
( 23) 08982 P8 VRL7601 Kutlvašr Rudolf 55.00 100.00 Kč
( 499) 08989 H16C VRL8901 Daněk Jáchym 66.00 0.00 Kč
( 495) 08992 H16C VRL9101 Krajíček Václav 78.00 0.00 Kč
( 118) 08991 D16A VRL9151 Kubátová Zuzana 170.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
VSP USK Praha
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 709) 51750 H21C VSP7000 Bořánek Petr 26.00 0.00 Kč
( 339) 53546 D21C VSP7551 Horáková Marie 28.00 0.00 Kč
( 392) 51732 D45A VSP5950 Lacigová Ivana 37.00 0.00 Kč
( 981) 51743 H60A VSP4300 Dohnal Josef 44.00 0.00 Kč
( 294) 51739 D21B VSP7751 Boumová Irena 52.00 0.00 Kč
( 790) 52282 H40A VSP6201 Němeček Jan 62.00 0.00 Kč
( 311) 09480 D21C VSP8152 Klíchová Jana 84.00 0.00 Kč
( 651) 51733 H21B VSP6501 Kozák Petr 94.00 0.00 Kč
( 890) 51741 H50A VSP5001 Uher Petr 95.00 0.00 Kč
( 937) 51643 H55A VSP5000 Hořínek Jaroslav 95.00 0.00 Kč
( 839) 52275 H45A VSP5700 Škorpil Martin 98.00 0.00 Kč
( 642) 07981 H21A VSP7700 Matějů Michal 152.00 0.00 Kč
( 596) 49616 H20A VSP8612 Flašar Jan 160.00 0.00 Kč
( 272) 232324 D21A VSP7054 Bořánková Kristýna 174.00 0.00 Kč
( 271) 51619 D21A VSP7750 Fialová Pavla 178.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
XXX
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) ? P8 XXX Šplíchal Ladislav 73.00 100.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
ZAM OOB Sokol Žamberk
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 57) 09030 P3 ZAM9151 Šponarová Lucie 2.00 100.00 Kč
( 988) 09039 H60A ZAM4401 Tobiška Václav 2.00 0.00 Kč
( 56) 219279 P3 ZAM9351 Kulhavá Šárka 34.00 100.00 Kč
( 372) 53569 D40B ZAM6351 Cabalková Ivana 38.00 0.00 Kč
( 871) 232634 H45B ZAM5702 Fikejs Vladimír 55.00 0.00 Kč
( 58) 219278 P6 ZAM6751 Kulhavá Jarmila 57.00 100.00 Kč
( 55) 09029 P3 ZAM9651 Kulhavá Eliška 70.00 100.00 Kč
( 59) 51470 P8 ZAM8001 Kobližek Kamil 75.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč
ZBM SK Žabovřesky Brno
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 81) 52001 P6 ZBM7523 Svoboda Ladislav 3.00 100.00 Kč
( 749) 08070 H21D ZBM7908 Prokop Petr 11.00 0.00 Kč
( 743) 410337 H21D ZBM8201 Otrusina Jiří 23.00 0.00 Kč
( 570) 301212 H18C ZBM8836 Dědic Filip 25.00 0.00 Kč
( 32) 232260 P3 ZBM6301 Hájek Petr 30.00 100.00 Kč
( 335) 232015 D21C ZBM8451 Reinerová Barbara 36.00 0.00 Kč
( 704) 52054 H21C ZBM8242 Brabec Jaroslav 36.00 0.00 Kč
( 299) 52036 D21B ZBM7753 Žáčková Iva 37.00 0.00 Kč
( 70) 52399 P6 ZBM8151 Čevelová Iva 39.00 100.00 Kč
( 508) 232040 H16C ZBM9005 Nykodým Miloš 39.00 0.00 Kč
( 83) 00130 P8 ZBM7609 Pátek Richard 45.00 100.00 Kč
( 542) 232019 H18B ZBM8740 Zelinka Jiří 46.00 0.00 Kč
( 293) 52002 D21B ZBM7951 Gebauerová Jana 55.00 0.00 Kč
( 82) ? P6 ZBM7531 Tomeš Petr 77.00 100.00 Kč
( 84) 00121 P8 ZBM8001 König Lukáš 79.00 100.00 Kč
( 203) 52025 D18C ZBM8860 Rambousková Hana 88.00 0.00 Kč
( 120) 49376 D16A ZBM8966 Kabáthová Eva 162.00 0.00 Kč
( 178) 52075 D18A ZBM8751 Stratilová Marie 164.00 0.00 Kč
( 464) 232031 H16A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 164.00 0.00 Kč
( 176) 52064 D18A ZBM8870 Štěpánská Adéla 172.00 0.00 Kč
( 635) 00101 H21A ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 180.00 0.00 Kč
( 588) 416225 H20A ZBM8614 Pracný Jakub 192.00 0.00 Kč
( 528) 52136 H18A ZBM8833 Bořil Tomáš 194.00 0.00 Kč
( 630) 08871 H21A ZBM8433 Kabáth David 200.00 0.00 Kč
( 526) 00104 H18A ZBM8841 Chromý Adam 202.00 0.00 Kč
( 454) 52085 H16A ZBM8919 Hájek Daniel 204.00 0.00 Kč
( 453) 49686 H16A ZBM8928 Zimmermann Jakub 208.00 0.00 Kč
( 582) 49689 H20A ZBM8503 Stehlík Martin 216.00 0.00 Kč
( 581) 500850 H20A ZBM8506 Rajnošek Zdeněk 220.00 0.00 Kč
( 619) 08939 H21A ZBM8308 Dlabaja Tomáš 244.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč
ZPV KOB Železárny Prostějov
18.09.2005 M ČR - klasická trať (finále)
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40) 52583 P3 ZPV9111 Křeček Jan 50.00 100.00 Kč
( 809) 352336 H40B ZPV6213 Křeček Miroslav 62.00 0.00 Kč
( 347) 52582 D35A ZPV7076 Křečková Petra 81.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč