Novinky

22. října
Dar Nadaci pro transplantaci kostní dřeně
Účastníci Rodinných štafet i při letošním ročníku tradičně pomohli dobré věci. Veškeré vybrané startovné (po odečtu nákladů na ceny pro vítěze) - celkem 11.200,- Kč - putovalo jako dar Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Doklad o daru najdete zde. Děkujeme moc všem, kteří se letošních Rodinných štafet zúčastnili!!!
19. října
Výsledky
Přidali jsme výsledky letošního ročníku Rodinných štafet. V kategorii OPEN vyhráli Klusáčci (Matěj, Martin, Honza), druzí byli Křivdovi, třetí Fürstovi. V kategorii LPU vyhráli Štěrbovi-Lučanovi (Zbyněk, Pavel, Lála), kteří byli první i absolutně, druzí byli Procházkovi, třetí Udržalovi. Kategorii MIX vyhráli Myslivcovi.
18. října
Soupisky
Prohlídněte si přidělená čísla štafet, soupisky - zde (doc), zkontrolujte si čísla čipů.
17. října
V neděli to vypukne!
Nezapomeňte prosím do pátečního večera vyplnit soupisky! Podle předpovědi má být krásně. Pokud se rozhodnete přijet na poslední chvíli bez předchozího přihlášení, rádi Vás uvidíme -map by měl být dostatek. Na viděnou v neděli v Dachovech!
15. října
Pokyny a mapové překvapení
Na web jsme přidali pokyny a pokyny pro mapové překvapení.
14. října
Soupisky štafet
Prosíme vás, do pátku do 22:00 nám vyplňte na těchto stránkách soupisku vaší štafety. Děkujeme!
13. října
Přihlášky v řádném termínu
V termínu máme krásných 70 přihlášených štafet, na všechny se těšíme! Dohlášky jsou ještě možné, map připravíme víc.
8. října
Parametry tratí
Parametry tratí: 1. úsek 5.2 km/20 kontrol, 2. úsek 2.4 km/10 kontrol, 3. úsek 7.5 km/25 kontrol, převýšení přiměřené...
8. října
Přihlášky
Podle seznamu přihlášených k 12. 10. budeme připravovat počty map. Pokud se budete chtět dohlašovat později, hrozí riziko, že se počet připravených rezervních map vyčerpá!
7. října
Fotky terénu
Při štítkování kontrol jsme pro Vás pořídili pár fotek ze shromaždiště i z lesa. Je tam krásně!
29. září
Náhled mapy a první přihlášky
V prostoru závodu se letos běžel východočeský oblastní žebříček - náhled mapy. Nahráli jsme první seznam přihlášených.
4. září
Tradiční Rodinné štafety i letos budou!!!
Na již 22. ročník neoficiálního mistrovství republiky rodinných klanů si Vás všechny dovolují Kipli a Karlos pozvat v neděli 19. října 2014 do krásného prostředí secesního koupaliště v Dachovech u Hořic a do okolních pěkných lesů. Přihlášky výhradně e-mailem na adresu: rodinne.stafety@volny.cz nejpozději do neděle 12. října 2014.