Pokyny k mapovému překvapení

Pokyny pro letošní mapové překvapení jsou velmi jednoduché a dají se shrnout v zásadě do čtyř následujících bodů:

  • Mapové překvapení se letos bude týkat pouze borkyň a borců na 3. úseku.
  • Kontroly mapového překvapení jsou pro závodnice a závodníky na 3. úseku součástí jejich normální tratě (proto má jejich trať tolik kontrol...:-))), jsou součástí jejich normální mapy (tzn. pro mapové překvapení nebudou závodnice a závodníci na 3. úseku používat žádnou jinou/druhou/další mapu) a kontroly mapového překvapení budou závodnice a závodníci na 3. úseku razit normálně do jejich SI-čipů.
  • Mapové překvapení bychom Vám popsali asi následujícími větami. K realizaci mapové techniky potřebují závodníci při normálním závodě dvě pomůcky - mapu a buzolu. V letošním mapovém překvapení bude jedna z těchto dvou pomůcek velmi, velmi potlačena (bude takříkajíc téměř "vygumována"...:-))); zato jedna z těchto dvou pomůcek získá výrazně navrch a bude velmi, velmi potřeba...:-))).
  • Aby se nikdo, ani z těch z méně zkušených závodnic a závodníků na 3. úseku, mapového překvapení nebál, tak Vás ještě uklidníme tím, že mapové překvapení je celé situováno v části lesa "ohraničené" poměrně výraznými hraničními liniemi, z nichž se dá v případě největší nouze ke kontrolám mapového překvapení odrazit; jenom Vám to možná bude trvat trochu déle...:-)))