Novinky

1. května
Pořádání podpořila samopsráva
Pořadatelé děkují za podporu (i finanční) Statutárnímu městu Pardubice a Pardubickému kraji. Záštitu nad akcí převzal pan Alexandr Krejčíř - radní kraje zodpovědný za sport, volnočasové aktivity a cestovní ruch.
1. května
Poděkování
Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast. Věříme, že se jim závody líbily.
Velké poděkování patří za dopolední závod majitelům lesa (Lesy ČR, s.p. a Kinský dal Borgo, a.s.), TJ Sokol Semín, Obecnímu úřadu Semín a Mysliveckému sdružení Semín. Za odpolední závod pak Městu Přelouč, TJ Sokol Přelouč, Mateřské škole Přelouč Kladenská a Gymnáziu a střední grafické škole Přelouč.
A pochopitelně i všem partnerům pořadatelského klubu OK Lokomotiva Pardubice.
1. května
Ztráty a nálezy
29. dubna
Fotky z vyhlášení
Fotky vyhlášení vítězů - dopoledne, odpoledne.
29. dubna
Výsledky - sprint Přelouč
Na startu bylo přes 700 závodníků. V ženách vyhrála Nikola Zlámalová, v mužích Jiří Kostka. Kompletní výsledky najdete v příslušném odkazu.
29. dubna
Výsledky - krátká trať Semín
Závodu se zúčastnilo přes 1000 závodníků. V ženách vyhrála Tereza Kosová, v mužích Petr Horvát. Kompletní výsledky najdete v příslušném odkazu.
28. dubna
Uzavírka silnice v Živanicích
Od 27.4. je zcela uzavřena silnice v Živanicích, Pro příjezd využijte objízdné trasy viz https://www.zivanice.cz/evt_file.php?file=1971
27. dubna
Startovní listiny
Zveřejňujeme startovní listiny na oba závody. zde.
26. dubna
Pokyny - sprint
Zveřejňujeme i pokyny na odpolední sprint. Startovky zítra v průběhu dne.
25. dubna
Zveřejněny pokyny na dopoledne
V příslušném odkaze najdete pokyny na dopolední závod na krátké trati v Semíně. Čtěte pozorně!
24. dubna
Skončily přihlášky
Skončily přihlášky na dopolední krátkou trať v Semíně i odpolední sprnt v Přelouči. Zájem o start na krátké trati projevila tisícovka závodníků, odpoledne na sprintu by mělo startovat o dvě stovky závodníků méně.
22. dubna
Závod podporuje statutární město Pardubice
Město Pardubice je partnerem pořádání 50. ročníku závodu O Pardubického půlkoně. Děkujeme!
28. března
Změny proti rozpisu
Proti společnému rozpisu Vč. oblasti došlo u obou závodů k mírné změně centra závodu a tím i vzdálenosti na start a z cíle. Dopoledne bude centrum ve sportovním areálu v Semíně (hned vedle parkování), na start a do cíle to bude 800 m (start a cílu budou blízko od sebe). Odpoledne bude centrum v sokolovně v Přelouči, na start to bude 400 m a z cíle necelých 100 m.
22. března
Závody podpoří Pardubický kraj
Krátkou trať v Semíně a sprint v Přelouči proběhne s podporou Pardubického kraje. Záštitu nad akcí převzal pan Alexandr Krejčíř - radní zodpovědný za sport, volnočasové aktivity a cestovní ruch.
22. března
Rozpis závodu
Rozpis závodu najdete v menu v levém sloupci.