Novinky

30. května
Ztráty a nálezy
Není toho tentokrát moc, tak doufáme, že si to někdo vyzvedne. Čelenka Gasso, čelenka Craft, propocovák Odlo, dámské tříčtvrťáky Nike, a pěkné žluté Salomony. V náhledu zde
30. května
Výsledky neděle
Byly vydány výsledky nedělní krátké tratě.
30. května
Zveřejněny mapy neděle
Můžete se podívat na všechny tratě z nedělní krátké tratě.
29. května
Výsledky ze soboty
Byly vydány výsledky sobotní klasické tratě.
29. května
Mapy
Zveřejněny mapy všech kategorií ze sobotního závodu.
27. května
Nabídka prodejců (občerstvení, sportovní potřeby)
Poblíž vyčítání čipů připravili místní hasiči ze Sboru dobrovolných hasičů Vysoká u Holic prodej občerstvení (formou "výdejního okénka" – plně v souladu s platnými epidemiologickými opatřeními) v obvyklém rozsahu (káva, limo, pivo, těstovinový salát, párky apod.). Na našich závodech budou i orienťácké sportovní stánky "O-RUN" a "Kazboš“.
27. května
!!!Důležité upozornění k parkování!!!
S ohledem na deštivé počasí posledních dnů a týdnů a nezpůsobilost původně plánované parkovací louky (podmáčení) zveřejňujeme nové operativní řešení parkování osobních aut a autobusů na víkendových závodech (viz plánek). Velmi prosíme všechny účastníky závodů o odpovědné dodržení zveřejněných pokynů k parkování!!!
27. května
Startovní listiny
Byly zveřejněny startovní listiny na sobotu i na neděli.
26. května
Pokyny
Byly vydány pokyny pro účastníky závodů.
26. května
Popisy kontrol - piktogramy
Popisy kontrol jsou vytištěny na mapě. Kdo má zájem může si je stáhnout a vytisknout - sobota klasická trať, neděle krátká trať.
25. května
Parametry tratí
Byly zveřejněny parametry tratí - najdete je v odkazu v levém sloupci.
23. května
Formulář čestného prohlášení Covid změněn
Na základě novelizace mimořádného nařízení Mzd ČR byl upraven formulář čestného prohlášení Covid 19. Po odevzdání vyplněného formuláře dostane pásku na ruku, která vám umožní start.
19. května
Formulář čestného prohlášení Covid 19
Tento formulář čestného prohlášení Covid 19 vyplníte, odevzdáte při odchodu z parkoviště a dostane pásku na ruku, která vám umožní start.
19. května
Jaké testy jsou třeba
V tomto dokumentu najdete požadavky na účastníky vyplývající z nařízení Mzd ČR.
Jednoduše: PCR test ne starší 7 dnů, antigenní test ne starší 72 hodin, očkování, prodělání Covid (90 dnů). Nelze uznat samotesty či prohlášení rodičů o testování ve školách, apod.
18. května
Upozornění pro přihlášené
Přihlášky, které byly zadány do IS ORIS do 12 hodin v úterý do 18. 5., byly smazány. Nové přihlášky budou otevřeny v úterý večer, hlaste se znova!