Zimní hradubická liga - krátká trať

Novinky

9. ledna Závodu se zúčastnilo 139 závodníků. V elitních kategoriích vyhráli Petra Škodová a Petr Losman. Výsledky najdete tady.
8. ledna Centrum závodu - zde, detail. Na sídlišti Závodu míru parkujte na místech označených značkou "parkoviště s parkovacím automatem" (v neděli se neplatí), ostatní místa jsou pro držitele parkovacích karet.
7. ledna Můžete se podívat na startovku.
6. ledna Přidány pokyny.
6. ledna Přišly další přihlášky, byly doplněny do seznamu přihlášených.
5. ledna Do termínu přihlášek se nám přihlásilo 120 závodníků. Pokud někdo nestihl termín přihlášek, může se zkusit ještě přihlásit na mail uvedený v rozpise závodu.
5. ledna Podařilo se nám dát do kupy délky tratí: HE - 8.0 km, DE - 5.9 km, H - 5. 1 km, D - 4.2 km, HK - 2.5 km, DK - 2.3 km.
3. ledna Jak si vybrat správnou kategorii? Tady je rada: HK a DK jsou orientačně velmi jednoduché pro úplné začátečníky a děti, kategorie HE a DE je zaměřena na aktivní výkonnostní sportovce, kategorie H a D pak pro zbytek (veterány, rekonvalescenty, moc netrénující).
29. prosince Přišly první přihlášky.
19. prosince Pozor! Změna shromaždiště: šatny tělocvičny ZŠ Závodu míru (důvodem je lepší možnost převlečení pro závodníky).
24. listopadu Otevřeny stránky krátké trati Zimní hradubické ligy 2011 v Pardubicích a vydán rozpis závodu.

 
Správce stránek
OK Lokomotiva Pardubice 2004-2010
homepage