Novinky

13. prosince
Nálezy
Nalezená buzola se podařila udat ještě na místě, zato se při úklidu našly jiný kousky. Mobil asi nepatří orienťákům (nechali jsme ho škole), dále je tu sbírka bot a větrovka - ta podle papírku v kapse a detektivní práce se startovkama asi bude patřit Martinovi Vávrovi z Hořic:-). Informace na e-mailu jan.zemlick@post.cz.
13. prosince
Poděkování
Děkujeme všem závodníkům za účast. Velké poděkování patří vedení ZŠ Chlumec nad Cidlinou za skvělé shromaždiště a rodině Kinský dal Borgo za umožnění běhání v zámeckém parku.
13. prosince
Ukázky tratí
Na tratě DE a HE se můžete podívat v příslušném odkazu.
13. prosince
Výsledky
Výsledky najdete v příslušném odkazu, ve výsledcích je 249 závodníků (a to ještě 3 závodníci - Jan Bendák, Petr Čepelka a Mirek Máslo - odjeli, aniž si vyčetli čipy...). Za solidního počasí (bez deště) si v elitě pro vítězství doběhli Marta Fenclová a Aleš Balcar.
12. prosince
Mapy budou v mapníku
Protože počasí je nejisté (možná bude i pršet), tak došlo ke změně proti pokynům, šéf závodu Honza Žemlička dal mapy do mapníků.
12. prosince
Startovní listiny aktualizovány
Do startovky byly doplněny všechny dohlášky a požadavky na změny startovních časů.
11. prosince
Nabídka školního bufetu
Při pořádání nám velmi vyšla vstříc místní základní škola, kde je centrum závodu. Ve škole bude otevřen i školní bufet (tatranky, párek v rohlíku, čaj, atd.).
10. prosince
Aktuální foto z prostoru závodu
Fotografii z dnešní revize prostoru najdete tady. Pávi se procházejí v zámeckém parku, nebojte se jich.
10. prosince
Startovní listina
Startovku najdete v příslušném odkazu. Upozornění pro kategorii P: start v této kategorii je libovolný na startovní krabičku, příchod na start libovolný do startovního času 60 (= 11:00).
9. prosince
Pokyny
Pokyny se nám podařilo dát do kupy dříve. Najdete je v příslušném odkazu (je tam i plánek parkování).
9. prosince
Pokyny, startovní listina
Pokyny k závodu zveřejníme nejpozději ve čtvrtek, startovky budou do pátečního večera.
9. prosince
Dnes končí přihlášky
Dnes o půlnoci uzavřeme přihlášky. Zájem o závod je zatím dost velký, registrujeme dost přes 200 přihlášených.
17. listopadu
Mapa
Mapa, na které se poběží, byla vytvořena v rámci programu MŠMT a za podpory rodiny Kinsky dal Borgo. Poprvé byla použita 1. května 2015 a náhled se můžete podívat tady.
29. října
Založeny stránky a zveřejněn rozpis
Založili jsme stránky sprintového závodu Zimní hradubické ligy, který se bude konat na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou v neděli 13. prosince 2015. Můžete si přečíst rozpis. Přihlášky jsou otevřeny v přihláškovém systému ORIS.