Novinky

12. února
Poděkování
Závod podpořilo Statutární město Pardubice. Děkujeme!
12. února
Poděkování
Děkujeme všem závodníkům za účast a hladký průběh závodu. Snad vás nás příměstský lesík a přilehlá lesostep překvapily spíš mile než nemile. Těšíme se někdy příště!
12. února
Výsledky
Bylo nebylo ... a zazvonil zvonec a krátké trati na Hůrkách je konec. A kdopak to zvítězil? Nikola Zlámalová v DE, Hana Fenclová v D, Zuzana Pozdílková v DK, Štěpán Waldhauser v HE, Jakub Sochor v H, Martin Pozdílek v HK a Matěj Volný v Péčkách. Gratulujeme! Jak přesně se umístilo všech 213 účastníků si můžete proštudovat ve výsledcích v IS ORIS. Zejména pro závodníky kategorií HE, D a H zveřejňujeme také mezičasy srovnané na motýlcích do porovnatelného tvaru.
10. února
Pokyny a startovní listiny
Vydali jsme pokyny. Můžete se v nich dočíst o tom, jak to budete mít dlouhé, zamotané a křídlaté. Také vám poradíme, jak se ocitnout v centru závodu a kde zaparkovat svá vozidla. Odtajnili jsme rovněž startovní listiny (po kategoriích, po klubech).
6. února
Skončily přihlášky
Do nedělního termínu přihlášek projevilo zájem se proběhnout na krátké trati ZHL na Hůrkách více než 200 závodníků.
4. ledna
Zveřejněn rozpis
Byl vydán rozpis krátké tratě Zimní hradubické ligy, která proběhne v neděli 12. února v Pardubicích, s centrem v kasárnách Hůrka.
8. prosince
Založeny stránky
Založili jsme stránky krátké trati Zimní hradubické ligy, která se poběží v neděli 12. února.