Novinky

7. ledna
Vyhráli Metelka a Fenclová
V ženách vyhrála Marta Fenclová (LPU), která téměř o minutu porazila druhou Petru Holečkovou (SHK) a třetí Terezu Šmídovou (LPU). Kategorii mužů ovládli bratři Metelkovi z PHK, jasně vyhrál Ondra, druhý Tomáš za nám zaostal o 1:31 min., o další sekundu pomalejší byl třetí Josef Kubeček (SNA).
Vítězi se ale stalo všech více jak 350 závodníků, kteří se přišli proběhnout v zimním čase po Pardubicích.
7. ledna
Výsledky
Kompletní výsledky s mezičasy najdete v IS ORIS.
Omluva: Po zpětné vazbě několika účastníků jsme objevili nesrovnalost na cílové krabičce. Jedna z krabiček měla špatný čas a to s rozdílem 15 sekund. Možná si někteří všimli podivného času na doběhu (70 m za -2 nebo 3 sekundy). Tento mezičas zůstává, ale 15 vteřin se přidá k celkovému času. Někde tato změna mohla způsobit změnu pořadí proti předběžným výsledkům. Omlouváme se všem, kterým připadá, že jim bylo touto změnou uškozeno.
5. ledna
Popisy kontrol
Popisy kontrol na jednotlivých tratích si můžete vytisknout zde.
5. ledna
Startovní listina
Byly zveřejněna startovní listina.
1. ledna
Úhradu vkladů
Nezapomeňte prosím uhradit vklady nejpozději do středy 3. ledna 2024.
1. ledna
Pokyny
Zveřejněny pokyny (odkaz v levém menu).
1. ledna
Skončily přihlášky
Na závod se přihlásilo více 300 závodníků. Děkujeme za zájem. Dohlášky jsou možné výjimečně do středy 3. 1. 2024 na email zhl22@lpu.cz.