Novinky

16. května
Školy s právem startu
Seznam škol, které si vybojovaly právo startu v celostátním finále, najdete v odkaze z menu v levém sloupci.
10. května
Trochu historie
Na pardubickém dostihovém závodišti se už jednou Celostátní finále Přeboru škol v orientačním běhu běželo. Je tomu už 14 let (2. června 2004). Připomeňme si výsledky - základní školy: 1. Gymnázium Rychnov nad Kněžnou, 2. Gymnázium Dašická Pardubice, 3. ZŠ Luhačovice; střední školy: 1. Gymnázium Dašická Pardubice, 2. Gymnázium Zlín, 3. Gymnázium Třinec a Gymnázium Vrbno p. P.; D7: 1. Kubátová (ZŠ Vrchlabí); D9: 1. Weissová (ZŠ Ostrava); DS: 1. Duchová (Gymnázium Dašická Pardubice); H7: 1. Procházka (ZŠ Benešovo nám. Pardubice); H9: 1. Slezák (ZŠ Luhačovice); HS: 1. Stupal (Gymnázium Havlíčkův Brod).
10. května
Krajská kola
Přehled krajských kol můžete najít na webové stránce Komise rozvoje OB.
18. dubna
Zaštita René Živného
Záštitu nad závodem převzal René Živný - radní Pardubického kraje zodpovědný za sport, volnočasové aktivity, cestovní ruch a informatiku.
18. dubna
Předchozí mapa
Na náhled předchozí mapy Taxis z roku 2000 se můžete podívat zde.
21. ledna
Partnerem je Dostihový spolek
Partnerem Celostátního finále Přeboru škol v orientačním běhu je Dostihový spolek a.s. Tato společnost provozuje Dostihové závodiště v Pardubicích, na kterém se červnový závod poběží.
13. ledna
Pozvánka do Pardubic
Celostátní finále Přeboru škol v orientačním běhu bude ve středu 6. června 2018 pořádat OK Lokomotiva Pardubice. Závod se uskuteční na pardubickém dostihovém závodišti. Připravili jsme pro Vás rozpis závodu.