STENO CZ

ISC

Novinky

27. 5. Zakreslete si své postupy ze závodu na OB postupy.
25. 5. Závody proběhly za oblačného počasí, avizovaný déšť naštěstí nepřišel. Startovalo 744 závodníků. V ženách vyhrála Petra Škodová, v H21C byl nejrychlejší Petr Vítek, v H21A pak Zbyněk Hora. Závodníci registrovaní ve Východočeské oblasti mají možnost závody hodnotit.
25. 5. Průběžné výsledky východočeských soutěží po 9. kole najdete tady. Rankoholikům nabízíme neoficiální přehled bodů do Rankingu.
25. 5. Výsledky včetně mezičasů najdete v příslušném menu. Děkujeme všem závodníkům za účast a těšíme se opět někdy na závodech, které bude pořádat OK Lokomotiva Pardubice.
23. 5. Upozornění (a omluva): Předpokládaná louka pro centrum (pro klubové stany) nebyla posečena a nakonec na ní nesmíme. Zvolili jsme nouzové řešení, které je trochu stísněné. Prosíme, dodržujte pokyny pořadatelů!
23. 5. Byla provedena poslední aktualizace startovních listin.
23. 5. Vzhledem k předpovědi počasí jsme udělali malou změnu, která se promítla i ve změně pokynů: "mapy jsou vodovzdorně upraveny".
22. 5. Upozornění: Na prezentaci nebudou dostávat kluby pokyny ani výpis klubové startovní listiny (vše si stáhněte z webu). Na prezentaci budou pouze řešeny finanční věci (vklady klubů) a případné dohlášky.
22. 5. Startovní listiny doplněny o dohlášky, přehlášky a změny.
20. 5. Případné dohlášky jsou možné do počtu vakantů (viz startovní listina).
20. 5. Ještě jednou upozorňujeme na mimořádnost: START 000 JE JIŽ V 9:30 HOD. (důvodem je brzký odjezd výběru žactva Vč. oblasti do Vrbna pod Pradědem).
20. 5. Byly vydány startovní listiny - podívejte se do levého sloupce do příslušného odkazu.
20. 5. V odkazu "Parametry tratí" se dozvíte délky tratí, převýšení a počty kontrol.
20. 5. Zveřejněny pokyny pro závodníky, najdete je v příslušném odkazu v levém sloupci.
20. 5. Skončily přihlášky. Přihlásilo se 745 závodníků. Kdo zapomněl má možnost se výjimečně přihlásit na e-mail lpu@vco-ob.cz.
7. 4. POZOR: Proti rozpisu došlo ke změně: prezentace bude do 9:00 hod., start prvních závodníků v 9:30 hod. (důvodem je odjezd výběru žactva Vč. oblasti na Vyzývací pohár, žactvo bude odjíždět hned po skončení závodu).
29. 1. Založeny stránky 9. kola Východočeského poháru a 9. kola Ligy Vysočiny 2013, které se uskuteční v sobotu 25. května ve Slatiňanech u výletní restaurace Monaco. Přidány základní informace.