2. listopadu
Postupy
Zakreslete si postupy - tady.
Závody jsou za námi
Oblačné počasí, občasný déšť, tisícovka startujících závodníků - to byl 46. ročník závodu o Pardubického půlkoně v Přelovicích (19. kolo Vč. poháru). V mužích vyhrála Marta Fenclová, v mužích Petr Losman, na celkové výsledky všech aktegorií se můžete podívat v IS ORIS.
1. listopadu
Důležité upozornění pro závodníky
V pátek pozdě odpoledne jsme se dozvěděli, že v celém prostoru našeho závodu bude probíhat velký hon.
Po složitém jednání s myslivci jsme došli ke kompromisu tak, že jsme si rozdělili prostor lesa na dvě části, v jedné části bude probíhat hon, ve druhé pak náš závod v orientačním běhu.
Přes noc postavíme a vytiskneme nové tratě a nové popisy... Důsledek:
- všechny kategorie běží na mapě 1:10000
- kategorie, kterým jsme přestavovali tratě, mají mapy zabalené v mapníku (nejsou na pretexu)
- na mapě je značkou 709 (fialové šrafy) vyznačen prostor honu (ZÁKAZ VSTUPU)
- na okraji prostoru honu budou honci, které závodníky, kteří by případně chtěli vběhnout do prostoru honu, nasměrují zpět do prostoru závodu
- parametry tratí jsou jiné než bylo uvedeno na webu (většinou jsou tratě kratší)
- kategorie, kterých se to týká: D21C, D35C, D45C, H16C, H18C, H21C, H21D, H35C, H35D, H45C, H45D, H55C a T
Omlouváme se závodníkům za změny, které byly vynuceny vnějšími okolnostmi.
31. října
Ceny jsou připravené
Ceny jsou připravené, těšíme se na Vás!
31. října
UPOZORNĚNÍ pro autobusy
Pro autobusy doporučujeme příjezd od Břehů. V Neratově je nově na mostku omezení na 18t.
31. října
Startovky
Zveřejněny startovní listiny.
29. října
Pokyny, jídelníček, ukázky terénu
V levém menu jsme umístili odkazy na pokyny k závodu, jídelníček a fotky terénu.
21. října
Parametry tratí, staré mapy
Zveřejnili jsme parametry tratí závodu a také odkazy na staré mapy prostoru.
3. července
Podpora Statutárního města Pardubice
Závod je podpořen Statutárním městem Pardubice jako tradiční a významná sportovní akce.
15. června
Založeny stránky závodu
Byly založeny webové stránky 46. ročníku závodu o Pardubického půlkoně, současně byl zveřejněn rozpis - viz odkaz v menu.