Novinky

12. února
Vinice kros je za námi
Na start letošního ročníku Vinice krosu se postavil malý počet závodníků - jen 30. Běželo se po zledovatělých cestách, část trati vedla i terénem. V mužích si doběhl pro vítězství Filip Lán (OK Slávie Hradec Králové) před svým Janem Václavkem (OK Lokomotiva Pardubice). V ženách byla první Marta Fenclová (OK Lokomotiva Pardubice). Výsledky jsou příslušné sekci.
12. února
Vinice kros 2017 je za námi
10. února
Přihlášky skončily
Termín přihlášek na kros skončil. Přihlášena je třicítka závodníků (viz odkaz v menu). Pokud ještě někdo projeví zájem o start, pošlete prosím e-mail (popř. se včas v neděli dostavte na místo startu).
10. února
Prohlídka trati
Při dnešní ranní prohlídce trati bylo rozhodnuto o změně z důvodu ledu v některých sebězích, trať letošního krosu najdete tady. A ještě tři aktuální fotky - 1, 2 a 3.
5. února
První přihlášky
Přišly první přihlášky - podívejte se do odkazu v levém menu.
5. prosince
Rozpis
Byl zveřejněn rozpis Vinice krosu - najdete ho v odkazu v levém menu.
4. prosince
Založeny stránky Vinice krosu
Založili jsme stránky závodu Zimní hradubické ligy - Vinice krosu, který se poběží v neděli 12. února 2017 v Pardubicích v parku na Vinici.