Tady se můžete podívat na tratě - DE a HE.
Ztráty a nálezy
Předměty z fotky zde k doptání na e-mailu kamil.pipek@gmail.com
12. ledna
Výsledky
Závod, který připravili dorostenci OK Lokomotiva Pardubice proběhl na mapě Židov (1:4000, nový mapový klíč ISSprOM 2019, autor Ondřej Macek). Tratě postavil Ondřej Pipek, vedly vilovou čtvrtí, sídlištěm, parčíky, sportovními a školskými areály a byly docela zajímavé po orientační stránce. Centrum závodu bylo v ZŠ Spořilov. Za slunečného a chladného počasí běželo přes 300 závodníků. V HE si pro vítězství doběhl David Procházka (LPU), který vedl po celou trať a o 10 sekund porazil v závěru dost stahujícího Jana Schulhofa (TUR), třetí Ondřej Paleček (STH) měl ztrátu 52 sekund. V ženách jasně vyhrála Marta Fenclová (LPU), která o 30 sekund porazila dorostenku Vandu Vávrovou (HOR), dalších 20 sekund zpět zůstala další dorostenka Lea Martanová (VLI). Výsledky jsou v IS ORIS.