MISTROVSTVÍ A VETERANIÁDA ČESKÉ REPUBLIKY ŠTAFET, KLUBŮ A OBLASTNÍCH VÝBĚRŮ ŽACTVA

Štafety | Kluby | Žactvo

MČR štafet

Rok Místo Pořadatel Muži Ženy Dorostenci Dorostenky
  1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
2023 Krouna LPU ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2022 Hajnice - Výšinka PHK PHK ZBM LCE PHK LCE ZBM PBM VSP ZTC TUR LPU TBM
2021 Kobylá nad Vidnávkou AOP ZBM PHK LPU PHK LPU TUR LPU VSP PBM TUR ZBM TAP
2020 Jakubčovice AOP ZBM PHK SSU PHK LPU SHK VPM STH ZBM PHK ZBM KAM
2019 Tis u Blatna PGP ZBM PHK SSU PHK KAM LCE ZBM KAM VPM KAM PHK TUR
2018 Krajníčko EKP ZBM PHK SSU SSU ZBM PHK LPU STH KAM KAM ZBM SHK
2017 Moravský Karlov KSU PHK LPU PGP ZBM ZBM PGP LPU STE CHC LPU SJH SHK
2016 Dolní Prysk BOR ZBM PHK PGP ZBM PGP PHK ZBM PHK LCE JPV LPU SHK
2015 Vracov TZL PHK PGP ZBM ZBM ZBM ZBM ZBM JPV PHK LPU BOR PHK
2014 Starý Plzenec VPM PGP ZBM AOP UOL PGP LPU JPV LCE SJI PHK LPU LPM
2013 Břízky TJN PGP ZBM SJC LPU SJC LPU TUR LCE SJI KAM LLI PHK
2012 Ochoz u Brna ZBM x x x TUR SJC LPU LCE TUR KAM PHK LPU DKP
2011 Pavlov - Střítež KSU PHK TUR ZBM LPU TUR SJC AOP LPU TUR PHK TUR ZBM
2010 Buk u Příbrami PGP PGP PHK ZBM LPU SJC TUR LTU AOP ASU TUR UOL SHK
2009 Ostružno SJC TZL PGP ZBM DKP LPU PHK LTU AOP ASU UOL DKP SHK
2008 Malé Hradisko JPV PGP TZL ZBM LPU SHK SJC LPU PHK LCE LPU JIL SRK
2007 Větřkovice AOP PGP ZBM TZL LPU DKP SJC ZBM LPU PHK SRK UOL PHK
2006 Vyhnánov PHK SHK LPU SJC LPU PHK BOR ZBM ZBM LCE PHK DKP JIL
2005 Chvaleč SHK PGP ZBM SJI LPU PHK TBM SSU SJC ZBM PHK DKP KON
2004 Hájovna Kolna SCP PHK SHK SJC TBM LPU SJC TZL SJC SSU DKP PHK KON
2003 Suchý JPV PHK TZL PGP LPU SJC DKP SJC JIL SSU PHK PGP PHK
2002 Brzice SHK TZL PHK DLI PHK TRI LPU SJC TZL SHK PHK LPU DKP
2001 Lipnice nad Sázavou JHB DLI VSP PHK TBM TRI PHK TZL LPU TZL PHK LPU DKP
2000 Jetřichovice BOR DLI VSP SJC SRK TBM PHK TZL JIL SJC PHK LPU DKP
1999 Slatiňany LPU DLI PHK TBM TRI TBM SRK TZL PHK DKP TUR JIL LPU
1998 Vilanec TBM PHK TBM SHK TBM PHK VOV TZL SJC CHA PHK TZL DKP
1997 Řásná TBM VSP PHK DLI TRI MOV SRK a OKP PHK TZL LPU LPU DKP VRB
1996 Budislav CHT DLI VSP VSP POV VSP MOV TAP LPU PHK JIL DKP DKP
1995 Ochoz u Brna TBM DLI VOV SBM PHK SBM VSP TBM SJC OOP PGP TZL JIL
1994 Vidnava VOV TZL VSP OKP BOR VSP SRK PGP KBM JIL PHK JIL DKP
1993 Trutnov SJC VSP TZL VSP POV VSP VSP PGP TZL TBM ZBM PHK JIL
1992 Břízky TJN VSP VBM VOV POV VSP TBM PHK SHK ZBM PHK ZBM SJC
1991 Ostružno u Jičína SJC SJC VSP FSP POV VSP VBM ZPV TEP TUR TRI PHK VLI
1990 Žďár nad Orlicí VAM SJC FSP LCE POV VBM VSP TBM TEP KBM TBM VLI TUR
1989 Rusava TZL VSP LCE VBM VBM VSP TRI TGT KYS TBM VLI VRL TBM
1988 Úbislavice - Zboří TJC VSP FSP VBM TJC TRI VSP RHK TGT SRK FYD TJC SJI
1987 Hejnice VLI VBM VSP FSP VBM TJC VSP TGT TJC VLI TRI BOR TJC
1986 Raduň OOP VSP VBM VBM VBM TGT VSP TGT TGT SJI BOV TRI TRI
1985 Bratislava - Lamač RBA x x x VOV VSP ZPV BOR TGT OOP RHK BOR TRI
1984 Vápenný Podol LPU FSP VSP RHP TJC TBM VHK PGP RHK TGT ZPV TRI LKP
1983 Baldovec ZPV VSP VBM VOV VBM TJC TRI TEP PGP BOR ZPV RHK BOR
1982 Višňová FSP VSP TRI VBM TBM TJC TGT TEP TBM RHK LCE ZPV BOR
1981 Piesok PEZ VOV VSP VBM TBM VSP TGT TEP BOR TJN LCE TJC SBB
1980 Karlovice TGT VBM VOV VBM VSP TBM TRI TGT ZVS SRK LCE SRK OOP
1979 Rynoltice VLI VBM BOR TJC VSP VSP TJC SRK BOR ZLH BOR BOR RHK
1978 Slaská VZV VOV TJC VBM TBM VSP FBA SBB TBM TJC RHK RHK BOR
1977 Mosty u Jablunkova TRI VBM VOV TJC TBM VSP TRI SBB TBM BOR BOR RHK VSP
1976 Točnica LUC VBM VOV TGT TRI VOV VBM TGT TBM TJC TGT BOR PEZ
1975 Rajnochovice SKM VBM VZA VBM VSP TBM VBM TGT TBM TGT TGT TGT VZA
1974 Záhorská Bystrica RBA VBM VOV VSP TBM TGT VOV TBM TGT TRI TGT TGT VKE
1973 Dolní Chřibská BOR x x x TGT TBM TRI TGT TRI LBA VSP TJC TGT
1972 Pezinok PEZ VSP VBM VSP VOV VSP VKE TRI TRI TJC TGT TRI TJC
1971 Sloup u Macochy TBM VKE VBM VSP TGT VBM VOV x x x x x x
1970 Muránská planina VZV TGT RBA VSP VSP FSP TGT x x x x x x
1969 Silica RBA VKE VSP VPM TGT VSP TGT x x x x x x
Štafety | Kluby | Žactvo

MČR klubů

Rok Místo Pořadatel Dospělí Dorost
  1. 2. 3. 1. 2. 3.
2023 Krouna ? ? ? ? ? ? ?
2022 Hajnice - Výšinka PHK PHK LCE ZBM LPU TUR PBM
2021 Kobylá nad Vidnávkou AOP ZBM LPU PHK VSP ZBM TUR
2020 x x x x x x x x
2019 Tis u Blatna PGP PHK ZBM LCE KAM ZBM VPM
2018 Krajníčko EKP PHK ZBM LPU LPU TBM KAM
2017 Moravský Karlov KSU PHK ZBM LPU LPU ZBM PHK
2016 Dolní Prysk BOR ZBM PHK LCE PHK ZBM LPU
2015 Vracov TZL LPU ZBM PHK LPU ZBM PHK
2014 Starý Plzenec VPM PGP PHK LPU PHK LLI SJI
2013 Břízky TJN TUR SJC ZBM TUR LCE PHK
2012 Ochoz u Brna ZBM ZBM TUR SJC PHK KAM TUR
2011 Pavlov - Střítež KSU TUR ZBM LPU LPU ASU TUR
2010 Buk u Příbrami PGP PGP PHK SJC LCE TUR AOP
2009 Ostružno SJC LPU ZBM SHK PHK LTU TUR
2008 Malé Hradisko JPV PHK SJC SHK JIL LPU ZBM
2007 Větřkovice AOP LPU SHK SJC PHK LPU ZBM
2006 Vyhnánov PHK SHK LPU PHK ZBM PHK SRK
2005 Chvaleč SHK LPU TBM SHK ZBM JIL SJC
2004 Hájovna Kolna SCP SJC PHK SHK ZBM SJC TZL
2003 Suchý JPV LPU SJC PHK TZL PHK SJC
2002 Brzice SHK PHK TBM DKP LPU SJC PGP
2001 Lipnice nad Sázavou JHB PHK VSP SJC LPU JIL TZL
2000 Jetřichovice BOR TBM VSP OKP PHK LPU SJC
1999 Slatiňany LPU VSP TZL SRK PHK DKP SHK
1998 Vilanec TBM VSP VOV OKP PHK TZL DKP
1997 Řásná TBM PHK VSP VSP PHK LPU DKP
1996 Budislav CHT VOV TZL VSP PHK LPU DKP
1995 Ochoz u Brna TBM SBM OKP VSP SJC JIL PHK
1994 Krňany PGP VSP VSP TZL JIL KBM PGP
1993 Vícov ZPV VSP OKP VSP JIL TBM TZL
1992 Lindava BOR VSP VSP TBM TUV PHK ZBM
1991 Turnov - Kadeřavec TUR x x x SHK SJC ZBM
Štafety | Kluby | Žactvo

MČR oblastních výběrů žactva

Rok Místo Pořadatel  
  1. 2. 3.
2023 Krouna LPU ? ? ?
2022 Hajnice - Výšinka PHK Východočeská oblast Východočeská oblast Jihomoravská oblast
2021 Vysoká nad Labem PHK Ještědská oblast Pražská oblast Oblast Vysočina
2020 x x x x x
2019 Tis u Blatna PGP Jihomoravská oblast Ještědská oblast Jihomoravská oblast
2018 Krajníčko EKP Jihomoravská oblast Ještědská oblast Středočeská oblast
2017 Moravský Karlov KSU Pražská oblast Východočeská oblast Západočeská oblast
2016 Dolní Prysk BOR Pražská oblast Východočeská oblast Oblast Vysočina
2015 Vracov TZL Východočeská oblast Ještědská oblast Jihomoravská oblast
2014 Starý Plzenec VPM Východočeská oblast Pražská oblast Ještědská oblast
2013 Břízky TJN Východočeská oblast Pražská oblast Ještědská oblast
2012 Ochoz u Brna ZBM Východočeská oblast Ještědská oblast Východočeská oblast
2011 Pavlov - Střítež KSU Východočeská oblast Moravskoslezský kraj Praha
2010 Buk u Příbrami PGP Východočeská oblast Jihomoravská oblast Východočeská oblast
2009 Ostružno SJC Východočeská oblast Ještědská oblast Praha
2008 Malé Hradisko JPV Východočeská oblast Ještědská oblast Valašská oblast
2007 Větřkovice AOP Středočeská oblast Východočeská oblast Ještědská oblast
2006 Vyhnánov PHK Východočeská oblast Východočeská oblast Hanácká oblast
2005 Chvaleč SHK Východočeská oblast Moravskoslezský kraj Východočeská oblast
2004 Hájovna Kolna SCP Valašská oblast Východočeská oblast Hanácká oblast
2003 Suchý JPV Východočeská oblast Východočeská oblast Východočeská oblast
2002 Brzice SHK Hanácká oblast Východočeská oblast Valašská oblast
2001 Lipnice nad Sázavou JHB Východočeská oblast Valašská oblast Hanácká oblast
2000 Jetřichovice BOR Východočeská oblast Valašská oblast Východočeská oblast
1999 Slatiňany LPU Východočeská oblast Vysočina Východočeská oblast
1998 Vilanec TBM Východočeská oblast Východočeská oblast Východočeská oblast
1997 Řásná TBM Východočeská oblast Valašská oblast Východočeská oblast
1996 Budislav CHT Pražská oblast Ještědská oblast Hanácká oblast
1995 Ochoz u Brna TBM Východočeská oblast Pražská oblast Valašská oblast
1994 Krňany PGP Slezská oblast Východočeská oblast Pražská oblast
1993 Vícov ZPV Ještědská oblast Pražská oblast Východočeská oblast
1992 Lindava BOR Slezská oblast Východočeská oblast Slezská oblast
1991 Turnov - Kadeřavec TUR Východočeská oblast Slezská oblast Brněnská oblast

PARTNEŘI ČSOS

Česká ergonomická společnost

ToiToi

T-Mapy Sporticus

Grant Thornton

Žaket

ČSOB Pojišťovna

Trimtex

PARTNEŘI LPU

Pardubický kraj

Město Pardubice

Credit Check

Proxim

AZ GARDEN

Sinpol

Národní sportovní agentura

ČSOB Pojišťovna

HTK