Novinky

7. ledna
Něco jste si zapomněli...
V tělocvičně a šatnách zůstaly 4 věci, které nám neříkají pane - viz foto: buzola a hodinky a dva svršky značek Bagheera a Adidas. Poznáváte-li svůj majetek, pište.
7. ledna
Tratě HE a DE k prohlédnutí
Podívejte se na mapu, jaké tratě stavitel připravil pro závodníky HE (městská část, lesní část) a DE (městská část, lesní část).
7. ledna
Výsledky
Výsledky najdete v IS ORIS. Běželo 287 závodníků. V elitních kategoriích vyhráli David Procházka a Marta Fenclová.
6. ledna
Pozor, plot přes cestu
Při lehké dopolední procházce jeden z našich mužů shledal, že důležitý průchod, jenž má být variantou postupu většiny závodníků, byl včera přehrazen bytelným plotem. Víc než rok je tamtudy možné chodit a ausgerechnet dva dny před závodem šlus :-) Operativně jsme domluvili průběh přes dvůr sousedního autoservisu. Tratě tak nebudou zásadně narušeny. Na shromaždišti bude vyvěšen plánek s popisem situace.
6. ledna
Dohlášky
Do startovní listiny jsme doplnili zapomnětlivé a roztržité závodníky, kteří si na náš závod vzpomněli až zkraje víkendu. Další dohlášky budou možné až zítra na prezentaci (9:00-9:45) podle počtu volných map.
5. ledna
Startovní listina
Nalosovali jsme startovku.
4. ledna
Pokyny
Zveřejňujeme pokyny a informace k závodu, včetně plánku s tipy na parkování a s příchodem do centra. Zároveň jsme ještě udělali změnu v parametrech tratí kategorie P - bude mít trať dlouhou 1,7 km a na ní 12 kontrol.
30. prosince
Bezkontaktní ražení
Do nového roku bez dotyků! Pokud vám Ježíšek zabalil pod stromeček čip SIAC umožňující bezkontaktní ražení, na našem závodě ho můžete využít. Kontroly budou naprogramovány v bezkontaktním režimu. Pro majitele starších čipů se nic nemění - budou razit tak, jak jsou zvyklí.
29. prosince
Délky tratí
V levém menu najdete délky tratí. Kategorie HE, DE, H a D poběží část závodu po městě na nově zmapované sprintové mapě Slovany (1:4000) a část závodu v lese na mapě Studánka (1:7500). Závodníci kategorií HK, DK a P lesní část závodu nemají a poběží pouze na sprintové mapě. Pro všechny kategorie doporučujeme spíše hladkou obuv. Převýšení na všech tratích je polabsky nulové.
21. listopadu
Byl vydán rozpis
Vyšel rozpis delšího sprintu Zimní hradubické ligy, který se poběží první lednovou neděli v pardubické čtvrti Studánka.