Novinky

16. srpna
Přihlášky skončily
Skončil i poslední (třetí) termín přihlášek na letošní Cenu východních Čech. Počet přihlášených závodníků dosáhl přesně 1100. Pro přihlášené zadáváme do tisku mapy. Případné odhlášky bereme do 24. 8. (lpu@vco-ob.cz), na stejné adrese pak i výjimečně dohlášky (vakantů je dost málo).
13. srpna
Sloučení kategorií
Z důvodu malého počtu přihlášených byly sloučeny kategorie D14A a D14B.
11. srpna
Měřítko mapy
Změna proti rozpisu: v E2 budou mít kategorie H21A, H21B a D21A mapu v měřítku 1:15000.
11. srpna
Skončil druhý termín přihlášek
Počet přihlášených po skončení 2. termínu přihlášek se přiblížil hranici 1100 závodníků.
4. srpna
Ubytování v kempu
Přihlaste si ubytování v kempu v IS ORIS nejpozději do 10. srpna. Potřebujeme vědět, jak dimenzovat zázemí kempu! Děkujeme.
1. srpna
Platby vkladů
Vaše vklady jsou postupně zadávány do IS ORIS. Proveďte si prosím kontrolu, zda je platba správně zadána. Děkujeme.
21. července
Vypršel první termín přihlášek
20. července skončil první termín přihlášek na letošní Cenu východních Čech. Zájem nás mile překvapil, v přihláškovém systému registrujeme více než 800 závodníků.
16. července
Mapa je hotova
Petr Mareček dokončil mapy na 1. a 3. etapu. Tratě druhé etapy jsou na mapě z loňského M ČR na klasické tratě (stavitel tratí Tomáš Udržal staví sobotní klasiku dost dlouhou a proto některé kategorie, které budou mít nejdelší tratě, poběží na mapě v měřítku 1:15000).
10. července
Poděkování majitelům lesa
Konání letošní Ceny východních Čech umožnili majitelé lesů, především Lesy České republiky, s. p., Město Polička a další soukromí majitelé a obce.
29. června
Kulturní akce
Sobotní večer bude v 19:00 hod. v sále místního kulturního domu zpestřen muzikálem ze života orientačních běžců nazvaným trefně "Kudy kam", a to v podání členů pořadatelského klubu LPU. Malá ochutnávka je zde.
20. dubna
Akci podporuje Pardubický kraj
Letošní Cena východních Čech je pořádána s podporou Pardubického kraje.
15. února
Vydán rozpis
Zveřejněn rozpis letošního ročníku Ceny východních Čech v orientačním běhu.
10. února
ČUS sportuj s námi 2017
Cena východních Čech 2017 byla letos zařazena do projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI 2017.
10. února
Ubytování
V centru bude v době od 1. do 3. 9. 2017 (pátek od 9:00 hod. do neděle 14:00 hod.) připraven prostor pro stanování se základním sociálním zázemím (TOI-TOI, pitná voda, mytí). Cena za ubytování je 200 Kč za pobyt, děti do 5-ti let mají kemp zdarma. Ubytování je nutno objednat spolu s přihláškou a je ho nutné uhradit spolu s vkladem.
Další možnosti ubytování v okolí jsou uvedeny v odkaze v levém menu.
9. února
Založeny stránky Ceny východních Čech 2017
V pořádání nejstarších pravidelně pořádáných vícedenních závodů v ČR se pravidelně střídají pořadatelé z OK 99 Hradec Králové a OK Lokomotiva Pardubice. Letos zvou pardubičtí pořadatelé závodníky na poslední prázdninový víkend do vysočinských terénů na jihu Pardubického kraje. Centrum bude v Pusté Kamenici u železniční zastávky, všechy tři etapy proběhnou v mírně zvlněném terénu, kde jsou různorodé porostové detaily, místy s velmi sníženou průchodností, četné vodoteče a místy těžší podložka. Složení etap je tradiční - v pátek odpoledne bude krátká trať, v sobotu klasická trať a v neděli trať zkrácená.