Novinky

16. října
Občerstvení
V budově u hřiště bude otevřený výčep s nealko i alko nápoji, pod přilehlou terasou se budou grilovat kuřata a prodávat i párky a další občerstvení.
15. října
Přihlášky, dohlášky, soupisky
K pondělnímu ránu evidujeme 98 přihlášených štafet. V kategorii LPU to vypadá na překonání historického rekordu (43 přihlášených, zatím maximum 38). Děkujeme za zájem!
Do čtvrtečního večera Vás prosíme o vyplnění soupisek. Pro dohlášky, příp. odhlášky stále používejte mail rodinne_stafety@volny.cz.
14. října
Přihlášky
Podle počtu přihlášených do pondělního rána budeme připravovat startovní čísla a mapy (samozřejmě s nějakou rezervou pro dohlášky). Případné dohlášky posílejte na e-mail (pokud by dohlášek bylo moc, může se stát, že už pozdější dohlášky nebudeme brát). Přihlášení budou moci od neděle vyplňovat soupisky.
10. října
Délky tratí, soupisky
Děkujeme za dosavadní přihlášky! Soupisky na vyplnění budou pro přihlášené k dispozici po neděli.
Pokud ještě řešíte sestavy, tak Vám napovíme délkami tratí: 1. úsek - 5.2 km, 2. úsek - 2.3 km, 3. úsek - 7.8 km.
Mapovým překvapením budou letos zasaženi jen běžci na posledním úseku.
8. října
Jak to vypadá v lese
Proběhli jsme kontroly a máme pro Vás pár fotek ze shromaždiště a lesa. Les je v převážné části krásně průběžný, převýšení minimální, houby skoro žádné.
7. října
Tady se závodilo
Na mapce si můžete prohlídnout, kde všude už se na Rodinných štafetách závodilo.
1. října
Mapa
Letošní ročník se odehraje v prostoru mapy Mírov 2017: http://mapy.orientacnisporty.cz/data/jpg/9313X.jpg
12. září
Kde a kdy budou letošní Rodinky?
Na 26. ročník Rodinných štafet Vás pořadatelé Karlos a Kipli zvou do areálu fotbalového hřiště Sokola Kostelecká Lhota v Korytech v neděli 21. října 2018. Můžete si přečíst rozpis. Přihlášky posílejte na adresu rodinne_stafety@volny.cz do 14. října 2018. Těšíme se na Vás!